پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سی و دوم سری آ- لاتزیو 0-2 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
89 پاسخ برای این موضوع

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
ماركيزيو انگار با دروازه خالي لاتزيو كلا مشكل داره !! :13:

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
كلوديو چقدر قشنگ دروازه خالي رو فرستاد تو عكس امام :1:

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
نه به ويدال ماركتي كش نه به ماركيزيو :Facepalm: كانا هم بايد كارت دوم رو ميگرفت كه نگرفت.. :np:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
اصلی ترین موردی که باعث میشه اینیستا رو از مارکیزیو بهتر بدونیم همین ناتوانی مارکیزیو تو تموم کنندگیه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
میشه یکی بگه چند هزار یوونتوسی رفتن المپیکو که انقدر زیادن و سر و صداشون هم از لاتزیویی ها بیشتره ؟!؟ :1: الان هم سرود قهرمانی siamo noi siamo noi siamo campioni d'italia siamo noi خونده شد بارها :troll:

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال
پادوین اومد تو زمین :fp:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
کونته میتونست از دقیقه 60 به بعد مارونه رو به جای پیرلو بیاره . جانشین پیرلو به این خوبی داریم بعد تو تیم های دیگه دنبالشیم ! (وراتی)

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
هر چند دیر بود و میتونست از بازی با بایرن انجام بشه اما از تغیر سیستم کونته خوشم امد بوفون پلوزو لئو بارتزالی پیرلو ازاموا پوگبا ویدال لیکسنینر (پادوئین) مارکیزیو (جاکرینی) میرکو (کوا)

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال
این برد شیرین رو به همه دوستان تبریک می گم :گل:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
چه میشه گفت ! با 11 امتیاز اختلاف در صدر موندیم ! روی کاغذ قهرمانیم ! چیز خاصی این بازی نداره ! جز اینکه این لاتزیو نابودتر از اونچیزی که فکرش و میکردم کلا قافیه رو بدجور باخته توی یوونتوس آرنا جوری دفاع می کردن که انگار قراره کاپ CL بهشون بدند ولی اینجا اینقدر از هم گسیخته بازی میکردند مثل اینکه تهدید به مرگشون کرده بودند ! همیشه دفاع کردن از عنوان قهرمانی خیلی سخت تر از مدعی بودن عنوان قهرمانیه ! خوشحالم که یک سال بدون هیچ گونه رقیبی تونستیم از عنوان قهرمانیمون دفاع کنیم ! حالا سلطه یوونتوس در سری آ شروع شد ، تا 4 5 سال دیگه راحت با همین مهره ها میتونیم از تک تک قهرمانی هامون دفاع کنیم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21253 ارسال
  • LocationDeutschland
- لاتزیو ضعیف تر از اونی بود که بخواد یووه رو به خطر بندازه، هر چند که یووه با تغییر سیستمی که داده بود هم اونا رو غافلگیر کرد و البته بازی رو تو دستش گرفت. ضعف لاتزیو در کناره های خط دفاعیش بود که یووه هم بارها از اون نقاط بهشون حمله کرد و تونست موقعیت هایی رو به وجود بیاره. در نیمه دوم به فکر کنترل بازی بودیم اما فشار دقایق ابتدایی لاتزیو باعث شد که دوباره هجومی بشیم و اونا رو خنثی کنیم، هر چند بعد از دقایقی دوباره بازی کنترلی رو در دستور کار داشتیم و لاتزیو به جز دقایق پایانی که بیشتر روی غفلت بازیکن های دفاعی ـه یووه صاحب موقعیت شد، دیگه موقعیت خاصی نداشت. بازی مارکیزیو توی این پست جدید قابل قبول بود ولی بازم با اون مارکیزیویی که ازش تو ذهن داریم خیلی فاصله داره، اون کیفیت لازم رو نداره بازی مارکیزیو، اما بدون شک ویدال و پوگبا از بهترین های یووه بودند، پوگبا از اون دسته از بازیکن هایی هست که خودش از فوتبالش لذت میبره ! چه توی کارهای دفاعی و چه هجومی یک مهره موثر و همیشه حاضر بود و اگه کمی خوش شانس تر و البته حریص تر بود میتونست یک گل هم بزنه. پلوزو و پادویین هم بازی خوبی کردند و البته پیرلو که بعد از مدت ها دوباره شاهد پاس های خوبش در جریان بازی بودیم. بازی راحتی بود و یک 3 امتیاز دیگه، اختلاف 11 امتیاز و استشمام یوی اسکودتو ...

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 ارسال
بردمون رو تبریک میگم :flower: از الان منتظر بازی با میلانم :victory2: لحظه شماری تا انتقام :evilgrin: :1:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
خُب، تبریک میگم این پیروزی رو، تنها چند قدمه دیگه با 31 اُمین اسکودتو فاصله داریم... اولین جام معتبر یوونتوس با کاپیتانی بوفون. بازی توی نیمه ی دوم چیز خاصی نداشت، یووه دلیلی برای حمله نمیدید و لاتزیو هم قاعدتاً با وجود سد محکم یوونتوس توی لاک دفاعی فرو رفته، نمیتونست موقعیت های زیادی رو برنامه ریزی کنه و دروازه ی یووه رو با خطر مواجه کنه. همه ی بازیکن ها - در چند مورد با تخفیف - بازی خوب و قابل قبولی رو ارائه دادن. خط دفاعی خوب و مستحکم بازی کرد، پلوزو جز چند دقیقه ی اول محکم نشون داد و ثابت کرد که شاید در بُعد فنی قابل مقایسه با کیه لینی نباشه، اما به اندازه ی کیه لو میتونه کینه ای بازی کنه و فک و صورت بازیکن حریف رو مورد هدف قرار بده. :1: بونوچی خوب بود، مثل همیشه خونسرد... . من متوجه نشدم که چرا کارگردان تلویزیونی فوق العاده بی سلیقه اون حرکت بارتزالی رو - که انصافاً چیزی از گل ویدال کم نداشت اگه نگیم زیباتر هم حتی بود! - دوباره نشون نداد... چقدر زیبا مانع بیرون رفتن توپ از زمین شد، فکر میکنم اون صدای تشویقی که بعد از اون حرکت شنیدیم، شامل هوادارای لاتزیو هم میشد! خط هافبک بازی خوبی رو انجام داد، فقط یکم پیرلو سنگین و به دور از جریان بازی کار کرد. فکر میکنم که نیاز به یه شارژ روحی داشته باشه و امیدوارم بازی انتقامی با میلان فرصت خوبی رو بهش بده و دوباره به شرایط خوبش برگرده. اگه مارکیزیو اون موقعیت بی نظیر رو به شکل باورنکردنی از دست نمیداد، الان خیلی راحت تر میشد در مورد بازیش نظر داد و نمره ی خوبی هم بهش داد... اما اون موقعیت همه چیز رو خراب کرد! جدای از اون، با توجه به این که برای اولین بار تو این پست بازی میکرد و طبق یه قاعده ی همیشه صادق، بازی توی اون پست با ضریب اشتباهات بیشتر از معمول همراهه، خوب بازی کرد. + دو تا سیو فوق العاده ی بوفون، برای کامل شدن این شب دلپذیر کافی بود. فوق العاده ست، همین!

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من موندم مارکیزیو چرا اونو با سر نزد ؟

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
آرتورو - من از عملكرد امشبم راضيم ولي بايد بگم كه اين فصل هنوز تموم نشده - اين يك بازي مهم بود براي ما، فقط 6 بازي باقي مونده و مسلما اين برد براي به دست آوردن اسكودتو خيلي مهم بود

hamed sohrabpoor

hamed sohrabpoor

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال
واقعا دیدگاه ها متفاوته ، یکی که بازیو ندیده باشه نمی تونه درک کنه بازیکنا چند مرده حلاج بودن ، من حیث الجمع نه واقعا به چه امیدی بازیو می بینین ؟

تیمی که 4 تا می خوره از تیم منفوره بایرن ....

بله قبلا هم می باختیم به دلیله نبود بودجه یا نامردی اونم نه اینجوری تو گونی نمی رفتیم یا نه بدلیل بی عرضگی ترنسفر یا نادونی مربی

جالبه همه اینا همون فصلی اتفاق می افته که اسظوره باشگاهو با تیپا بیرون میندازن ، اونم با مربی و رئیس به ظاهر غیرتی

نه خدایی شموشک نوشهرم ورزشگاه بسازه از 40000 تا بیشتر صندلی میذاره

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
بوفون - امشب ما يك قدم مهم ديگر در ليگ برداشتيم، ما هنوز قهرمان نشديم و 18 امتياز باقي است - ما واقعا دوست نداريم كه درباره قهرماني الان حرف بزنيم ولي چيزي كه ما و هواداران يوونتوس را خوشحال ميكند قهرماني در ايتالياست و ما فقط 7 امتياز براي بدست آوردنش نياز داريم ++ پتکوویچ برد یووه [به نوعی قهرمانیش] رو تبریک گفته ..

ایمان یوونتوسی

ایمان یوونتوسی

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
دوستان تبریک میگم بازی خوب و با سرعت قابل ملاحظه ای بود لاتزیو رو تنبیه کردیم اما دوستان یک چیزی رو باید دقت کنیم این تیم در فصل نقل و انتقالات خیلی باید فعال باشه باز من در سیستم یووه نوعی ضعف در توانایی های بازیکنان میبینم کمبود و ضعف خاصی دیده میشه که با خریدهای بزرگ قابل حل هست دقیقا یوونتوس با تیم هایی که عمل پرسنگ رو خوب انجام میدن ضعف بسیار شدیدی داره در اوایل نیمه دوم پرس لاتزیو شدید شد که یووه خیلی توپ از دست داد چیزی که در بازی بایرن به وفور دیده می شد اما با این تفاوت که زور و توان لاتزیو نسبت به بایرن خیلی پایین بود اگه یووه به فکر خریدهای بزرگ نباشه سال بعد به شدت به مشکل می خوره چون میلان واقعا داره از نظر خرید خودش رو مجهز می کنه من چون سیستم دفاع رو خیلی دوست دارم و بخاطر همین طرفدار ایتالیا شدم به حرکات دفاعی با دقت خیلی زیادی نگاه می کنم خدا نکنه تیمی از نظر پرس قوی باشه این بازیکنان یووه به شدت ضعف نشون میدن ماروتا یک حرکتی باید انجام بده امروز فاجعه ی بایرن بود دو پس فردای دیگه میلان بایرن دوم ممکنه بشه بارسا پروژه بعدی باشه همین دورتموند منچستر یونایتد ممکنه بایرن مجدد باشن یووه تیم بزرگ با افکار قهرمانانه هست جام اسکودوتو طرفداران رو سیراب نمی کنه طرفداران یووه در هر جای دنیا که باشن اشتهای عجیبی در کسب افتخارات و جام های بزرگ بین المللی دارن پس باید آقایان بیشتر بجنبن جام های متعلق به خود کشور ایتالیا ما طرفداران حريص یووه که تمام چشممون به موفقیت بیشتر یوونتوس دوخته شده هست رو ارضا نمی کنه طرفداران یووه دوست دارن جام های اروپایی ببینن. دوستان یوونتوسی توجه داشته باشید یووه سومین تیم پر افتخار اروپا هست درسته 2 بار قهرمان چمپیونزلیگ شده اما در مجموع قهرمانی در اروپا جام یوفا سوپر جام اروپا جام بین قاره ای جام باشگاههای جهان جمع شده و به ترتیب 1- رئال مادرید 2_ آث میلان 3 _ یوونتوس 4 _ بایرن مونیخ 5 _ لیورپول هست که متاسفانه اگر امثال بایرن قهرمان بشه جای یووه با بایرن عوض میشه دوستان من در یک سایتی که خیلی تلاش کرده بودم به این برخورد کردم ولی متاسفانه بعد از اینکه این ردبندی رو در هارد کامپیوتر ذخیره کرده بودم یادم رفت در کجا گذاشتم یا شایدم اشتباها پاکش کردم اگه کسی از شما دوستان محبت کنه و آدرس سایتی که ردبندی این تیم ها رو نشون میده رو به من بگه ممنون میشم چون هر چی تلاش کردم غیر از یکسری مزخرفات چیزی پیدا نکردم ولی این یادم موند که افتخارات به این صورت هست

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

واقعا دیدگاه ها متفاوته ، یکی که بازیو ندیده باشه نمی تونه درک کنه بازیکنا چند مرده حلاج بودن ، من حیث الجمع نه واقعا به چه امیدی بازیو می بینین ؟

تیمی که 4 تا می خوره از تیم منفوره بایرن ....

یعنی میخوای بگی بازی یوونتوس دیدن نداره چون از بایرن منفور 4 تا خورده ؟!
شکست تو این مرحله لیگ قهرمانان بدتره یا بازی تو سری ب ؟

یادمه همون موقع یک بازی از یوونتوس گذاشته بودن با شوق و ذوق نشستیم نگاه کردیم .
این تیم برای قهرمانی اروپا بسته نشده بود و اتفاقا در مجموع خوب هم کار کرد .

تیمی مثل رئال هر سال برای قهرمانی اروپا بسته میشه ولی تو اسپانیا هم نمیتونه قهرمان بشه

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
میشه یه نفر منو توجیه کنه که پلوزو هم بعضی وقتا به درد میخوره؟ واقعا" نمیفهمم به چه درد یووه میخورد که انقدر اصرار به خریدش داشتن :| بعد هم هی میگن بودجه کمه و باشگاه پول نداره و ...

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی