پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سی و دوم سری آ- لاتزیو 0-2 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
89 پاسخ برای این موضوع

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

کییلینی تو تمرین جمعه عصر از ناحیه زانو مصدوم شد و به این بازی نمی رسه :fp:

نه تنها به این بازی نمیرسه بلکه دو هفته از تیم دور خواهد بود که بخاطر کشیدگی هست که به خاطر اصطلاحت پزشکی نفهمیدم کجاش کش اومد، :Facepalm:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
به احتمال زیاد به علت امادگی بالای پوگبا در این دیدار به جای مارکیزیو در ترکیب اصلی بازی خواهد کرد خط حمله رو هم به احتمال زیاد ماتری و وچینیچ تشکیل می دن

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
[center] [img width=480 height=285]http://www.shiaupload.ir/images/67560218994771030412.jpg[/img] [img width=480 height=285]http://www.shiaupload.ir/images/80238950678489783955.jpg[/img]
تو تمرين امروز يووه آنيلي به وينوو اومد و از بازيكن ها خواست كه نهايت تلاششون تا انتهاي فصل تا اين فصل رو هم با قهرماني به پايان برسونن .

بعد از مصدوميت جورجو و مشخص شدن غيبتش تو بازي با لاتزيو، پلوسو و كاسرس گزينه هاي جايگزيني كيليني هستند ..

در خط هافبك لختشتاينر و ويدال خواهند بود و به همراه آساموا [ده چلیه] و امكان حضور پوگبا به جاي ماركيزيو يا پيرلو وجود داره .

تو خط حمله هم احتمال حضور همزمان ميركو و ماتري زيادتره تا احتمال حضور كواليارلا

فردا هم كونته ساعت 10:45 دقيقه براي كنفرانس خبري حاضر ميشه و بعد از خوردن ناهار به سمت رم پرواز ميكنند

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال
اسامی نفرات دعوت شده برای بازی با لاتزیو: 1 Buffon 4 Caceres 6 Pogba 8 Marchisio 9 Vucinic 11 De Ceglie 13 Peluso 15 Barzagli 19 Bonucci 20 Padoin 21 Pirlo 22 Asamoah 23 Vidal 24 Giaccherini 26 Lichtsteiner 27 Quagliarella 30 Storari 32 Matri 33 Isla 34 Rubinho 39 Marrone

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21184 ارسال
- با توجه به آمادگی خوب کاسرس در تمرینات احتمال حضورش در این بازی کم نیست ولی هنوز مشخص نیست از بین کاسرس و پلوزو کدوم بازیکن به جای کیه لینی بازی خواهد کرد، ضمن اینکه تا به الان این ترکیب محتمل ترین ترکیب این بازی هست :
بوفون - بارتزالی - بونوچی - پلوزو (کاسرس) - لیختشتاینر - ویدال - پیرلو - مارکیزیو (پوگبا) - آساموآ - ووچینیچ - ماتری

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
كونته - فكر نميكنم كه بازي ما مقابل لاتزيو و ميلان اهمييت بيشتري نسبت به بازي هاي ديگر داشته باشد، هر بازي 3 امتياز دارد و در نتيجه همه يكسان هستند - ما يك تيم مصدوم داريم ولي من تلاش ميكنم كه بهترين تركيب ممكن را به ميدان بفرستم، بنابراين مانند هميشه كساني بازي خواهند كرد كه آماده تر باشند -قطعا بازي مقابل لاتزيو يكي از سخت ترين بازي هاست،به خصوص كه در استاديوم آنها بازي ميكنيم -نبايد از ياد برد كه لاتزيو تيمي است كه در ليگ اروپا تا مراحل پاياني رفت و تيم قابل احترامي است -اونها ما رو در نيمه نهايي كوپا حذف كردن ، ما بيشتر از هر تيمي در اين فصل با لاتزيو روبرو شديم -ما كاري به ساير تيم ها نداريم، قدرت ما هميشه همين بوده كه با نتايجي كه خودمان كسب ميكنيم به افتخار برسيم و خودمان را ببييم فقط - كسي كه برنده است تاريخ را خواهد نوست و بقيه تنها خواننده آن هستند، ما انگيزه داريم و ميخوايم باز هم پيروز باشيم -هدف ما در اين فصل برگشت به ليگ قهرمانان و كسب تجربه و به دست آوردن يك اسكودتوي ديگر بود -ما تمام سعي خودمان را كرديم و به نظرم شرايط خوبي هم براي حضور در هر 2 داشتيم - مشخصه كه اگر ميتوانستيم با حذف بايرن به نيمه نهايي بريم موفقيتي مهم نصيب ما ميشد اما زماني كه من به يووه آمدم از من خواسته شد كه به ليگ قهرمانان برسيم و اسكودتو را برنده بشيم كه همه مشاهده كردند ما با تلاش و كار سخت به چيزي بسيار بيشتر هم دست يافتيم -عملكرد ما در اين فصل فوق العاده بود و به نظرم مشكلي در اعتماد به نفس بازيكنانم وجود ندارد -حرف زدن درباره نقل و انتقالات تنها باعث از بين رفتن تمركز بازيكان ميشود، قطعا شاگردان من هر كاري كه ميتوانند براي يووه انجام ميدهند -تمركز ما فقط به حال است ، ما در يك كار گروهي شريك هستيم در نتيجه با هم برنده ميشويم و با هم شكست ميخوريم

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
کونته اگه زمانه رانیری و زاکرونی بود در مورد تعداد مصدوم ها چی میگفت؟؟؟تیمت اوله بهانه دیگه نمی خواد بیاری آقای محبوب .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
لاتزیو یه سری نقاط قوت داره که همه مون باهاش کم و بیش آشنایی داریم...

+ داشتن یه دروازه بان خوب که برابر یووه حتی بهتر هم عمل میکنه..
+ داشتن یه سری بازیکن شوت زن نظیر هرنانس و کاندروا...
+ برخورداری از یه مهاجم فرصت طلب مثل کلوزه و ....

اما چیزی که به نظر من نقطه قوت اصلی لاتزیوئه و کمتر دیده میشه علاقه مندی
مربی این تیم به نفوذ از کناره ها و علی الخصوص کناره های سمت راست خودشون
و چپ حریفانشون و ارسال سانترهای خطرناک به روی دروازه حریفانشونه...بازیگردان اصلی
این نقش کاندرواس...کاندروا تکنیک و توانایی حفظ توپ خوبی هم برای این کار داره داره..

همینطور که می دونید سانتر کردن نیاز به 2 تا پارامتر اساسی داره:

1- تایمینگ مناسب برای سانتر
2- کیفیت خود سانتر(ارتفاع مناسب،کات مناسب و ...)

چیزی که شاید اغلب بهش بیشتر توجه میشه جز دوم سانتره در حالی که پارامتر اول بسیار
مهمتره...سانترهای کاندروا هر 2 این پارامتر رو یکجا در خودش داره...کاندروا اغلب این سانترها
رو به نزدیکی نقطه پنالتی یا حتی کمی جلوتر انجام میده و فقط به یه اشاره نیاز داره...بارها و بارها
با این کار تیم های حاضر تو لیگ اروپا رو زمینگیر کردند...با توجه به حضور کلوزه از ابتدا در بازی امشب
مدافعین ما باید مراقب باشند...متاسفانه نبود جورجو هم کمی نگران کننده س...

ویرایش: ترکیب احتمالی یووه:

بوفون

پلوزو بونوچی بارزالی

اساموآه پیرلو لیخت

پوگبا ویدال

میرکو کوالیارلا

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
امروز به نظر میاد یوونتوس 3 - 5 - 1 - 1 بازی می کنه

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
پیرلو_ ماتری_ بونوچی_ دچلیه و پادویین اگه کارت بگیرن بازی با میلان رو از دست میدن.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
یه بار قبلاً گفتم، المپیکو رم برای یوونتوس تو این 2-3 سال گذشته جهنم بوده، چه اون شبی که با گل په په تو سری آ بردیمشون و چه اون شبی که تو بازی با لاتزیو از کوپا ایتالیا حذف شدیم. با کونته اولین بار تو المپیکو رم به مصاف لاتزیو رفتیم که با درخشش فوق العاده بوفون و گلزنی په په تونستیم شکستشون بدیم. اون بازی، بازی بود که شاید بدون مبالغه بیشتر از هر بازی دیگه ی اون فصل یوونتوس تحت فشار قرار داشت. بعد از این با رم بازی کردیم و بازم با درخشش بوفون با یه مساوی به خونه برگشتیم، بوفونی که پنالتیِ پنالتی زن ترین بازی تاریخ سری آ، توتی رو مهار کرد. بعد تو فینال کوپا به مصاف ناپولی رفتیم و فینال رو واگذار کردیم، این فصل هم که بازم از کوپا تو همین ورزشگاه جلوی لاتزیو کنار رفتیم و تو سری آ با ارائه ی یه نمایش خیــلی ضعیف جلوی رم شکست خوردیم. جوِ سنگین المپیکو تو این چند بازی آخرمون بدجور توی ذوق میزده، امشب یه بوفون آماده و یکم دقت بیشتر مهاجم ها میتونن این طلسم رو بشکونن. طبیعتاً انتظار من اینه که لاتزیو به نسبت 3 بازی اخریمون جلوشون کمی بازتر و با تفکر هجومی تری بازی کنن. بازی گذشته که توی المپیکو با نتیجه ای که تو دیدار رفت تو تورین گرفته بودن (1-1) رفتن به لاک دفاعی طبیعی بود برای لاتزیو، بازی رفت توی کوپا که توی ورزشگاه ما بود و لاتزیو طبق انتظار همه و مثل شاید 90 درصد تیم های دیگه روی دفاع کردن تمرکز کرده بود و بازی برگشت فصل گذشته هم به همین شکل... اما فکر میکنم که الان یکمی شرایط متفاوت باشه، لاتزیو رم رو توی یه قدمی خودش میبینه و حتی که وسوسه ی رسیدن به سهمیه رو هم کنار بذاریم، میتونیم امیدوار به این باشیم که ترس عقب موندن از همشهری خونیشون باعث بشه که یکمی باز تر بازی کنن. روی فُرم بودن پیرلویی که توی چند بازی گذشته تنها سایه ای از خودش رو نشون هم میتونه خیلی موثر باشه. یووه فوق ستاره توی حمله نداره و خیلی راحت میشه گفت که توی فاز هجومی هیچ کدوم از بازیکن ها نمیتونن برخلاف جریان بازی، یووه رو به سمت پیروزی هدایت کنن، ما یه پیرلو اون وسط داریم که اگه آماده و روی فروم نباشه شاید بتونیم پسکارا رو به زور ببریم اما تو این بازی ها به معنای واقعی کلمه به مشکل برمیخوریم. ازون طرف هم هرنانس «باید» مهار بشه، حتی اگه شده به قیمت خارج شدن یکی از 11 بازیکن یوونتوس از جریان بازی!

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
وقتی اسم بازی یووه و لاتزیو میاد...... یک چیز در ذهن من تداعی میشه...... بازی یک طرفه یووه..... و واکنش های استثنایی مارکتی......

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

وقتی اسم بازی یووه و لاتزیو میاد......
یک چیز در ذهن من تداعی میشه......
بازی یک طرفه یووه.....
و واکنش های استثنایی مارکتی......

حق داری...حق داری...
از رفتن پیرمرد خیلی وقته گذشته...منم دیگه داره بهترین گل فصل قبل سری آ یادم می ره...
منم یادم نمی آد...
منم خاطره تحقیر مارکتی جلوی چشمام تار شده... :cry2:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
من فارغ از بازی از مارکیزیو انتظار دارم جبران اون شب تلخ رو واسه ما بکنه !!! مارکتی دروازبان مورد علاقه من بعد از بوفون هست ا این که می بینم نمی زاره یووه گل بزنه خیلی زورم می یاد اما واقعا دوستش دارن پیرلو باید خودش را زودتر پیدا کنه وگرنه به زودی باید به فکر خداحافظی باشه چون کونته با کسی شوخی نداره حضور استفان و ازا در سمت بعد از مدت ها دوباره داره ثابت می شه خوش حال کننده است من به شخصه به جای جورجو ،پلوزو رو می پسندم به جای کاسرس ای که خیلی وقته بازی نکرده

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
این بازی رو یوونتوس باید ببره . همین مونده لاتزیو پیش ِ خودش این فکر رو بکنه که ما قهرمان ِ سری آ رو تو کوپا حذف کردیم و نذاشتیم تو لیگ ما رو ببرن ! این فصل همه ی تیما باید حداقل یه باخت رو جلوی یوونتوس بدن ! وقتی میخوای قهرمان شی باید همه رو له کنی ! حالا میخواد مارکتی باشه ، میخواد چیلاورت باشه ! امشب فقط برد و رسوندن ِ اختلاف به 11 امتیاز . دیشب من واقعا دوست داشتم میلان برنده ی بازی بشه . ( جز نفرتی که از ناپولی دارم که خیلی هم شدید هست ) اگه میلان بازی رو می برد ، اختلاف ِ یووه در صورت ِ برد می شد 12 تا با تیم ِ دوم و اون وقت می شد هفته ی بعد در شرایطی جلوی چشم ِ میلانی ها جشن ی اسکودتو گرفت ! لذت بخش نیست ؟ من که از اول ِ فصل حرفم این بود که یووه جلوی چشم ِ میلان قهرمانی رو جشن میگیره ، اما حیف که نشد ! حالا هم زیاد بد نمیشه . من استادیوم ِ الیمپیکو رو خیلی دوست دارم . یه جورایی واسه من حس ِ صمیمیتش بیشتر از دل آلپی و استادیوم ِ جدید هست . شاید به اون شکل واسه ما نبود اما روزای صمیمی ِ یووه توش بود . روزایی که سفید و سیاه ها فقط دیدن . باخت هم بعضی وقتا لذت داشت . اینکه تو خلوت ِ خودت از یووه بگی و تو تنهاییت نگهش داری . حالا هم میتونیم با برد ِ امشب کاری کنیم که بعد از سال ها همشهری های فلک زده جشن ِ قهرمانی رو به چشم ببین . واقعا دیدنی میشه دور ِ افتخار زدن توی استادیوم ِ پیر ِ الیمپیکو در حالی که از در و دیوار پرچم ِ زرشکی آویزونه ! اما امشب یووه باید نشون بده که هرچی بوده تموم شده و حالا تمام ِ قدرت برای اسکودتوست . ما اسکودتو رو داریم و حذف از اروپا اونقدر ها هم دردناک نبود . یه برد هر چند خفیف میتونه ما رو به خودمون برگردونه . لاتزیو هم شرایطش زیاد جالب نیست و اون ها هم حذف ِ بدی داشتن ، اما حدس می زنم گوای روحی ِ یوونتوس برای این بازی بیشتر باشه . بازیکنا باید ثابت کنن که با افتخار کنار رفتن ، قدرت ِ خودشون رو نشون بدن و مثل ِ همیشه برای اسکودتو بجنگن . جدا بهونه ی خستگی خیلی مسخره میتونه باشه واسه آخر بازی ! 5 روز فاصله ، در ضمن کاری هم نکردن جلو بایرن ! خلاصه اینکه این بازی یکی از سخت ترین های فصل هست و یووه میتونه سربلند بیرون بیاد . لذت ِ جشن جلوی همشهری ها رو نباید خراب کرد !

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
[center]

وقتی اسم بازی یووه و لاتزیو میاد......
یک چیز در ذهن من تداعی میشه......
بازی یک طرفه یووه.....
و واکنش های استثنایی مارکتی......

ولی من فقط اینا یادم میاد .. :cry2:
تصویر[img width=480 height=300]http://www.shiaupload.ir/images/21213263046135870435.jpg[/img]تصویر

[color=red] ترکیب رسمی : Buffon, Barzagli, Bonucci, Peluso, Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Pogba, Asamoah, Marchisio, Vucinic

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
Juventus Starting XI: Buffon, Barzagli, Bonucci, Peluso, Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Pogba, Asamoah, Marchisio, Vucinic

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
لاتزیو یک روز از یوونتوس کمتر استراحت کرده . پس بهونه خستگی به هیچ وجه قابل قبول نیست . هر نتیجه ای غیر از باخت از نظرم راضی کننده هست . ---------------- قهرمانی به این شکل لذت زیادی نداره . هر چند برای امسال خوبه و یک سال بدون دغدغه قهرمان شدن . ولی کی پارسال رو یادش میره این موقع چقدر بازی ها رو با استرس نگاه می کردیم ولی امسال نگران این هستیم کجا جشن قهرمانی بگیریم . :1: منم دوست داشتم دیشب میلان ببره . چون مقابل یوونتوس قراره ببازن و خیلی از ناپولی عقب می مونن . نایب قهرمانی میلان خیلی بهتر از ناپولی منفوره .

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
گل ویدال :گل:

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
Vidal