پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سی و دوم سری آ- لاتزیو 0-2 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
89 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

هفته سی و دوم سری آ

تصویر

لاتزیو - یوونتوس

زمان : دوشنبه ،26 فرودین ماه 1392 ، ساعت 23:15 به وقت ایران

مکان :ورزشگاه المپیک رم

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
به یاد الساندرو دلپیرو .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
گل الکس تو یوونتوس آرنا بود به یاد میلوش کبیر :fp:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

گل الکس تو یوونتوس آرنا بود

به یاد میلوش کبیر :fp:

گل میلوش هم تو المپیکو تورین بود !

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
به یاد په په کبیر :1:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
به یاد ِ رونالدوی کبیر . :2:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
لاتزیوهفته هاست اوضاعش اصلا خوب نیست نمیتونم قبول کنم به خاطر لیگ اروپاست اخه تیمشون اون طروات و یکدستی اول فصل رو نداره ، نمیدونم شاید نتایج تحت تاثیر مربی ناشناخته اشون (برای تیم های ایتالیایی) بوده اما تقریبا از بعد از بردن یووه تو نیمه نهایی شروع کردن به نتایج ضعیف . در یوفا هم با فنر تو ترکیه 0-0 کردن که نتیجه خوبیه اگه عملکردشون تو لیگ رو حفظ میکردن میشد تا اینجا بهشون حتی نمره 10 رو داد چون امید هست بتونند 2 جام ببرن ! اما سری ا رو وا دادند برای من بیشتر مصدومیت کلوزه دلیل قانع کننده تریه تا رقابت های اروپایی :39: این چندسال لاتزیو خوب جلو یووه ظاهر شده و امتیاز گرفته حتی برمیگرده به قبل از کالچوپولی این مسئله اما این بار که فکر میکنم کمی بی ثبات شدن بتونیم بهشون ضربه بزنیم چون خیلی دلم لک زده برای بردنشون اونم تو المپیکو . =-=-=- خودم از بین دو تیم پایتخت نشین به لاتزیو بیشتر علاقه دارم شاید به خاطر 5 می 2001 . بازی رفت دربی رم یه هوادار رمی روی یه بنر نوشته بود " رم تاریخ است لاتزیو فقط جغرافیاست " اشاره به تاریخی بودن شهر رم و ایالت بودن لاتزیو :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

در یوفا هم با فنر تو ترکیه 0-0 کردن که نتیجه خوبیه

البته 2-0 باختن :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
نمیدونستم ، احتمالا دقایق پایانی گل خورده چون یادمه تا 75 اینطورا که 0-0 بود :39:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میدونم تا هفته ها ، تاپیک بازی برگشت یوونتوس بایرن ، پست خواهد خورد و تا پایان همین فصل که ما قهرمان سری آ میشیم هنوز کسایی هستند که میان در اون تاپیک پست میدهند حسرت میخورند یا تحلیلی مینویسند ولی بیاین بازی با بایرن و به تاریخ بسپاریم ، همونجور که قهرمانی با 38 بازی بدون باخت را به تاریخ سپردیم ، خوبی این فصل این بود که تو سری آ عملکرد خوبی داشتیم و وقتی به مرحله 1/4 رسیدیم در خلال دو هفته بازی با بایرن چه قبلش چه بعدش باخت ندادیم هم نراتزوری رو در جوزپه مه آتزا بردیم هم پسکارا رو در خانه بردیم هم اینکه 9 امتیاز اختلافمون رو حفظ کردیم. خیلی خوشحالم که امسال دوباره رنگ قهرمانی و میبینم و بار دیگه قهرمان سری آ میشیم به واقع قهرمانی در سری آ و قرار گرفتن لوگو اسکودتو قهرمانی روی پیراهن یوونتوس برای من یک جلوه خاصی داره خیلی باهاش حال میکنم ، بگذریم ، این هفته با لاتزیویی بازی داریم که ظاهرا همونجور که حسن گفت حال و روزه خوبی نداره شاید امشب اونا هم حذف بشند ، دو تیم انگیزه خوبی برای برد دارند ، لاتزیو اگر فیورنتینا ببازه ، با برد مقابل یووه میتونه یه رده بیاد بالا و در رده 4 بایسته ، همونطور خطر اینتر و در پایین خودش حس میکنه که ممکن بیاد و جایگاه 5 لاتزیو رو ازش بگیره. از اونطرف یوونتوس انگیزه مضاعف نسبت به لاتزیو داره ، چند کام دیگه تا قهرمانی نمونده. این هفته یکشنبه ، میلان با ناپولی بازی داره در سن سیرو ، شاید حساس ترین بازی این هفته باشه ، ناپولی میدونه که نمیتونه یوونتوس و تو صدر بگیره اما کسب جایگاه دومی در پایان فصل هم شاید برای اونا چیز بدی نباشه ، بالاخره در پایان پول بیشتری از لیگ میگیرند و سال آینده مستقیما در مرحله گروهی لیگ قهرمانان حضور خواهند داشت که هم براشون اعتبار میاره هم پول ! از اونطرف میلان هم چنین وضعیتی داره و برای جایگاه دومی میجنگه. در این بازی هر نتیجه ای جز برد ناپولی برای یوونتوس نتیجه ای عالی خواهد بود. آخرین باری که در سری آ مقابل لاتزیو به المپیکو رم رفتیم ، بازی و با تک گل په په بردیم و آخرین باری که در المپیکو به مصاف لاتزیو رفتیم در کوپا بود که 2-1 باختیم و حذف شدیم ! همیشه عکس العمل یوونتوس نسبت به حذف ار لیگ قهرمانان خوب بوده ، البته فکر کنم زمان فرارا زیاد جالب نبوده ولی در اکثر مواقع ما خوب بودیم و پیروز شدیم. در این بازی که به ظاهر مصدوم و محرومی نداریم میتونیم با تمام قوا بریم و انتقام حذف از کوپا رو از لاتزیو بگیریم و با تساوی احتمالی میلان برابر ناپولی ، با 11 امتیاز به صدر بریم و منتظر هفته 34 باشیم برای مسجل شدن قهرمانیمون.

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1385 ارسال
  • Locationقزوین
این بازی که نتیجه اش از ابتدا مشخصه مهاجم های ما که با وجود مارکتی نمی تونن گل بزنن و خیلی بعید هم هست که گل بخوریم پس احتمالا نتیجه 0 - 0 خواهد شد مگر اینکه ...

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال
این هفته تلافی باخت مقابل بایرن و حذف شدن رو باید سر لاتزو در بیاریم و با یه نتیجه پر گل به پیروزی برسیم :evilgrin:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

این هفته تلافی باخت مقابل بایرن و حذف شدن رو باید سر لاتزو در بیاریم و با یه نتیجه پر گل به پیروزی برسیم :evilgrin:

نباختن تو این هفته مقابل لاتزیو از نون شب هم واجب تره . نیاز به برد پرد گل نیست

هر چند نتیجه ضعیفی میتونه باشه در صورت حذف لاتزیو

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
امروز طبق معمول همه تمرين هايي كه بعد از بازي انجام ميشه به بازيكن هاي فيكس استراحت داده شد و فقط ريكاوري كردن و بازيكناني كه مصدوميت داشتن برنامه درماني خودشون رو پيگيري كردند كاسرس كاملا خوب شده و بدون هيچ مشكلي تمرين كرد و همين طور جووينكو هم وضعيت بهتري پيدا كرده و داره مراحل درمان رو به خوبي طي ميكنه فردا هم قراره جلسه تمريني مخصوص بازي با لاتزيو انجام بشه و يووه هيچ محرومي واسه اين ديدار نداره و لختشتاينر و ويدال كه براي بازي با بايرن محروم بودن در دسترس هستند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
لاتزیو امشب در ورزشگاه خالی خودش به نتیجه 1-1 دست پیدا کرد ولی با توجه به باخت دو بر صفر در بازی رفت در ورزشگاه فنرباغچه از لیگ قهرمانان اروپا حذف شد. به نظر من لاتزیو مردانه حذف شد، با توجه به سطح شعور تاکتیکی که داشتن تمام تلاششون را کردن، فقط من متعجب شدم که چرا فولکاری و کلوزه از اول تو زمین نبودند. بدشانسی لاتزو این بود که به محض اینکه تعویض کرد و می خواست تیم را هجومی کنه تا گل دوم را بزنن تا کار به وقت اضافه بکشه گل را دریافت کردند. ولی باز هم با اینکه گل خوردند چیزی کم نذاشتند و همش حلمه می کردند با اینکه می دونستند توی 10 دقیقه نمی تونند سه تا گل به این تیم بزنن. تلاششون قابل احترام بود. ب نبود تماشاچی خیلی به ضرر لاتزیو تمام شد. ولی این لاتزیو را ما به راحتی می تونیم ببریم، فقط باید دقت کنیم. به امید پیروزی.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- دانیلو جیانوکارو به عنوان داور این دیدار انتخاب شد . تا حالا 4 بار برای یوونتوس قضاوت کرده که 1 برد ، 1 مساوی و 2 باخت برای یوونتوس به دست اومده . آخرین باری هم که برای یوونتوس سوت زد بازی با کاتانیا بود که با گل جاکرینی برنده شدیم . پوسادو و پادوان کمک داوران این بازی و ویاتزی داور چهارم این دیدار هستند .

mohammad-11

mohammad-11

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 662 ارسال
شاید خیلی ها توی بازی های باقی مونده فقط به فکر نتیجه گرفتن باشن و این که یووه حتی اگر هم بازی هاش رو با نتیجه ی 1 بر صفر پشت سر گذاشته ولی فقط برنده از هر بازی بیرون بیاد.اما فراموش نکنید که کنته الان فقط لیگ رو تا انتها در پیش رو داره.استفاده ی 100 درصدی از بازی های باقی مونده برای برطرف کردن ضعف های یووه میتونه کمک بزرگی به یووه کنه.خصوصا برای فصل بعد

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 ارسال
اروپا که پرید :sigh: ایشالا لاتزیو رو میترکونیم تا دلمون خنک بشه :3: :P:
:victory2: :worship: عشق فقط یوونتوس کبیر :worship: :victory2:

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
فصل قبل که تو لیگ قهرمانان نبودیم این قسمت سری آ خیلی نظرها زیاد بود.همین بازی با اینتر هم نظر ها ترکونده بود این فصل بازی با اینتر اصلا کسی نظر خاصی نمیداد.همه تو فکر بایرن مونیخ بودن.یکم از دلو دماغ افتادیم برای لیگ ایتالیا چون دیگه همه بچه یوونتوسو از الان قهرمان میدونن و کلا لیگ قهرمانان خیلی جذابیتش بیشتره .اکثرا حس بچه ها رفته به سمت سال بعد لیگ قهرمانان .البته یکم بشه بچه ها دوباره به لیگ گرایش پیدا میکنن .مخصوصا روزهای مسجل شدن قهرمانی ........ فقط کاش تو حذفی هم بودیم خیلی جالب بود .فقط و فقط به خاطر کم بود بازیکن حذف شدیم :fp:

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال
کییلینی تو تمرین جمعه عصر از ناحیه زانو مصدوم شد و به این بازی نمی رسه :fp:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی