پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازی برگشت مرحله 1/4 نهايي ليگ قهرمانان اروپا - يوونتوس (0)0-2(4) بايرن مونيخ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
433 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
^^^^ - البته هاینکس باتجربه تر از این حرفاست که به همین سادگی این بازی رو دست کم بگیره و به تاکتیک تیمش دستی نزنه و مثل آلیانز آرنا بازی کنند. طبق معمول هم احتمالا این هفته به اکثر بازیکنهای تیمش استراحت میده و با آمادگی و انگیزه بالا به تورین میان صرفا برای گل زدن ! از صحبت بازیکن های بایرن هم این رو میشه متوجه شد که از بازی با آرسنال درس گرفتند و این بازی رو نه تنها دست کم نمیگیرند، بلکه هدف اصلیشون گلزنی هست. پس خیلی هم بازی ساده ای در پیش نیست و بایرن نمیاد مثلا دفاع کنه ! چون در حال نرمال خط حمله بایرن به کل قدرت هجومی یووه چربش داره.

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
در مورد خودِ بازی چند روز بعد یه نظر اساسی می دم اما الان : " از همین الان دارم خوشحالی های بوفون , بونوچی و کیلینی رو بعد از گل سوم تجسم می کنم ! اون کوهِ بازیکنی که رو زننده گل سوم تشکیل شده رو قشنگ دارم می بینم . همچنین بالا پایین پریدن های ندود و ویدال رو سکو ها . فریاد کونته هم جایِ خود داره . " :nish: :nish: :cry2: :cry2:

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال
البته که میشه بایرن رو شکست داد و به مرحله بعد صعود کرد فقط به شرط این که پلوزو و پادوین تو ترکیب اصلی نباشن :victory2:

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال

راجب صحبت های اقای بکن بایر :fp: از اسمش مشخصه چه مفهومی میده دیگه لازم نیست بگم :fts:

اما در مورد حرفاش ، درسته حرفاش به مزاق خیلی ها خوش نیومد و به نوعی توهین محسوب میشه ولی اگه یکم دقیق تر نگاه کنیم میبینیم این حرفا خود ب خود باعث ایجاد انگیزه و اتحاد بیشتر در تیم میشه چیزی که در بازی برگشت به اون خیلی نیاز داریم

حال کافیه به جمله کیلینی نگاهی بندازیم که گفته :

"بزودی نظرشون راجب بوفون تغییر میکند"

این جمله خود گواه حرفامه که از حالا منتظر بازی برگشت هستن چراکه توهین به بوفون توهین به کل تیم هست و برای اثباتش هرکاری میکنن حتی اگه خون بالا بیارن

منتظر بازی چهارشنبه باشید چون این بازی با تمام بازی ها فرق میکنه :wink2:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
هرچند شانس صعود رو کم میبینم اما وقتی مصاحبه اسطوره ها و بازیکنان بایرن از جمله بکن بایر یا ریبری و... رو می خونم..... فوتبال هیچ وقت قابل پیشبینی نبوده از مصاحبه بازیکنای یووه میشه فهمید کل تیم هم دل هستن تا بیان و جبران کنن کونته هم همیشه نشون داده میتونه هر غیر ممکنی رو ممکن کنه حتی اگه یووه در تاریخ نتونسته باشه باخت با دو گل در خانه حریف رو جبران کرده باشه کونته با شکستن دهها رکورد تاریخی در یک فصل !!!نشون داده چه مربی بزرگیه حتی اگه چند مهره کلیدی خودش رو در اختیار نداشته باشه حتی اگه یه تیم ناقص و بدون ستاره رو مخصوصا در خط حمله در اختیار داشته باشه و ... مطمئنم اگه حذف هم بشیم بایرن رو شکست میدیم با شناختی که از کونته دارم بعید میدونم سیستم خودش رو تغییر بده و حتما یه راه حل مناسب برای پرس شدید بایرنی ها پیدا خواهد کرد فقط امیدوارم کونته بجای ویدال محروم از پوگبا استفاده کنه نه از پادوین یا جیاکرینی!!! هر چند آساموا ذاتا برای وسط زمین انتخاب بسیار مناسبیه اما بازی به جای پلوزو مثل گذشته در سمت چپ زمین در بین دو نیمه انتخاب بهتریه و میتونه تا حدودی هاینکس و روبن رو غافل گیر کنه در مجموع خودم امیدوارم کونته ریسک کنه و 3 3 4 بازی کنه و کاسرس هم به این بازی برسه

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
در صورت رسيدن كاسرس به نظر من بهترين تركيب تركيب زيره: ســوپرمــــن كيليني بونوچي. بارزالي. كاسرس اسامواه. پيرلو پوگبا ماركيزيو ووچينيچ جووينكو چند تا مزيت هم داره نسبت به ٣-٥-٢: در دفاع به خوبي كناره ها رو پوشش ميده راحت تر ميشه از پاس هاي بلند و عميق پيرلو و پوگبا استفاده كرد و با توجه به سرعتي بودن و هوش مهاجما استفاده از يكي از نقطه ضعف هاي بايرن يعني فضاي پشت مدافعين راحت تر ميشه تعداد هافبك هاي بيشتر و وجود يك هافبك رابط (ماركيزيو) از ديگه مزاياي اين سيستمن

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
- در صورت استفاده از کیه لینی به عنوان دفاع چپ، امیدوارم کونته بهش دستور نفوذ ممنوع رو بده چون اصلا حوصله حرکت های فوق العاده اش رو ندارم، بخصوص با اون سانترهای دقیق و پاس های سریعی که میده ...

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
خیلی دیگه رویاییه ولی یکی از فانتزیام اینه که دقیقه 90+2 اساموا از چپ نفوذ کنه و بزنه تو محوطه و شوت بزنه . نویر لایی بخوره و گل سوم زده بشه . اساموا هم از همون راه بره تو افق محو بشه :1:

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

خیلی دیگه رویاییه ولی یکی از فانتزیام اینه که دقیقه 90+2 اساموا از چپ نفوذ کنه و بزنه تو محوطه و شوت بزنه . نویر لایی بخوره و گل سوم زده بشه . اساموا هم از همون راه بره تو افق محو بشه :1:

اره منم يكي از فانتزيام اينه كه پوگبا هتريك كنه دو تا شوت يكي هد ... :laughing:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
باور كنيد اگه اون اشتباها انجام نميشد بايرن گل نميزد هرقدر هم خوب بازي ميكرد ولي اميدوارم يدونه اشتباه كنه بايرن با كمك جو ميتونيم نتيجه بگيريم .

FCBM

FCBM

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 11 ارسال
این اولین پست من تو این سایت هست . منم یکی از هوادارای بایرنم و از اینکه اینهمه نظرات و تحلیلهای منصفانه تو این سایت میبینم خیلی خوشحالم . بازی رفت همونطور که پیشبینی میکردم بایرن با پرسینگ تونست تاکتیک یوونتوسو به هم بریزه . بازی برگشت هم مثل بازی رفت خواهد بود و منتظر یه پرسنگ قویتر اینبار با حضور مارتینز هستم و مطمئنا باز هم تاکتیک یووه به هم میریزه و وسط میدون در اختیار بایرن قرار میگیره . به نظرم چون یووه با یه تیم سرعتی مثل بایرن و بارسا یا حتی رئال و دورتموند بازی نکرده امسال آمادگی لازمو برای پیروزی نداره چون واقعا از نظر مهره نیازمند بازیکنای بهتر و سرعتی تره . بازی رفت ترس تو چهره ی بعضی بازیکنای یووه موج میزد که این نشون دهنده ی کم تجربگی اونها بود . یووه باید بازی برگشت با تفکر هجومی بیاد و در عین حال در دفاع هم بی نقص بازی کنه که به نظرم از توانایی این یووه الان خارجه چون ویدال که میتونست خیلی کمک کنه حضور نداره . درضمن بازیکنان بایرن بارها میتونن تو ضد حملات موقعیت ایجاد کنن . اگه بایرن تو نیمه اول گل بزنه کار یووه تمومه و حتی بعید میدونم بتونه تساوی بگیره ولی اگه یووه بتونه 10 دقیقه اول بازی یه گل بزنه شرایط کاملا به نفعشون میشه . بایرن پارسال ابتدای نیمه ی اول 2-0 از رئال عقب افتاد ولی در نهایت صعود کرد که این نشون میده بایرن از تجربه بسیار بالایی برخورداره . درکل بعید نیست یووه بایرنو 2-1 ، 3-1 ، 3-2 یا حتی 1-0 شکست بده اما اینکه 3-0 یا 4-1 ببره و صعود کنه خیلی بعیده هر چند که ممکنه اتفاق بیفته . من خودم تساوی گلدار پیشبینی میکنم .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

ترکیب احتمالی یووه:

بوفون

کیه لینی بونوچی بارزالی

پیرلو

آساموآه پادوین

پوگبا مارکیزیو

کوالیارلا ووچینیچ

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
بعد از اينكه بكن بائر رئيس افتخاري بايرن مونيخ پس از ديدار بايرن مونيخ و يوونتوس بوفون را يك بازنشسته ناميد از او عذر خواهي كرد‏. من قصد توهين به او را نداشتم، اما... من از بوفون عذر خواهي ميكنم اگر احساسات او با حرف ها و كلمات من برانگيخته شد، من همچين قصد و منظوري را نداشتم به هر حال، من اعتقاد دارم كه: بوفون بايد ميتوانست از گل اول و دوم جلوگيري كند. + درود بر بوفون كه با شخصيت بزرگش همچين آدمي رو مجبور به عذر خواهي كرد !

in the name of juve

in the name of juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 162 ارسال
نمي دونم چرا ولي حس مي كنم همين كه شانسمون كمه براي سعود شانسمونو زياد كرده :troll:

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال
با توجه نتیجه رفت که با بدشانسی یووه و خوش شانسی بایرن همراه بود یووه باید 15 دقیقه ی اول با کمک جو ورزشگاه و حملات زیاد سعی کنه یه گل بزنه که اگه این اتفاق بیفته و بتونیم تو همون 15 دقیقه اول گل بزنیم کارمون خیلی راحت میشه و فشار روحی روی بازیکنای بایرن افزایش پیدا میکنه . من خودم فکر نمی کنم کنته سیستم 3-5-2 رو تغییر بده فقط وظایف بازیکنا شاید دچار تغییر بشه . مثلا" پیرلو رو اجازه بده کمی جلوتر بازی کنه چون تو بعضی از بازیها دیدم زمانی که یووه نیاز به گل داشته پیرلو رو کمی نسبت به پست همیشگیش جلوتر بازی میداد

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
همیشه اونهائیکه از بیرون به قضیه نگاه میکنن صحیح و درست نظر میدن. شاید بهترین تحلیل بازی رفت همین چند خطی بود که دوست بایرنی نوشت . تصور اینکه 2 -0 جلو باشیم و دقیقه 80 باشه تمام بدنم میلرزه. تصور اینکه 3-0 جلو باشیم و دقیقه 92 گل بخوریم دوست دارم بایرن در مجموع بازی را ببره . تصور اینکه ........ نمیدونم واقعا

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
آقا نادر اون بایرنی هم متعصبانه طرف تیم خودش رو میگیره . ولی واقعیت اینه که زور یوونتوس به بایرن نرسید

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
هاینکس فقط به ریبری استراحت داد. اگر بایرن امروز ببره قطعا قهرمان بوندسلیگا میشه. این یعنی میتونه بقیه بازیهای بوندسلیگا تیم دوم بچینه و کاملا برای لیگ قهرمانان بازی کنه.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

آقا نادر اون بایرنی هم متعصبانه طرف تیم خودش رو میگیره . ولی واقعیت اینه که زور یوونتوس به بایرن نرسید

البته در مونیخ . در تورین قطعا شرایط خیلی فرق میکنه

FCBM

FCBM

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 11 ارسال
البته به ریبری ، ماندزوکیج و فن بویتن که بازیکنای فیکسمون هست استراحت داده برای همین خط حملمون در نبود ریبری و ماندزوکیج کمی ضعیفتر بود و نیمه ی اول که فعلا 0-0 شد . بایرن حتی در صورت باخت باز هم قهرمانه چون دورتموند 2-0 عقبه .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی