پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازی برگشت مرحله 1/4 نهايي ليگ قهرمانان اروپا - يوونتوس (0)0-2(4) بايرن مونيخ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
433 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

مرحله 1/4 نهايي ليگ قهرمانان اروپا

تصویر

يوونتوس ايتاليا - بايرن مونيخ آلمان

زمان : چهار شنبه 21 فروردين ماه 1392، ساعت 23:15

مكان : يوونتوس آرنا

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3760 ارسال
میشه امیدوار بود اگر خودمون باشیم و ترس و اظطراب رو کنار بگزاریم ... باید در سطح بالای تمرکز باشیم و دست از این 2-5-3 برداریم با نیروهای تهاجمیمون کاری رو که بایرن با ما کرد و از همون ابتدا دفاع رو پرس کردند انجام بدیم تا ضریب اشتباهات رو در بین بازیکنان حریف بالا ببریم . اگر مقداری شانس همراهمون باشه و بتونیم در 30 دقیقه اول به گل برسیم بردن بایرن و صعود دور از دسترس نیست . امیدوارم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
پس از باخت دیشب همه نامید بودن دوست داشتم حداقل کونته بیاد و امیدوارانه حرف بزنه بگه ما بازی برگشت میبریم بگه ما یوونتوس هستیم بگه ما به برد و قهرمانی عادت داریم ! ولی اون از همه ما نا امیدتره و کل مصاحبش و به تعریف و تمجید از بایرن پرداخت ! دائما میگه اونا فلان میلیون خرج و باید ببرند ما پول نداریم باید ببازیم ! ما چند سال نبودیم پس نباید به نیمه نهایی برسیم ! واقعا از مربی تیم نا امید شدم ! یه 90 دقیقه دست نخورده هنوز باقی مونده ! 2 تا گل و تو 20 دقیقه هم میشه زد تو 10 دقیقه هم میشه زد ! میخوام به لیگ قهرمانان سال 11-2010 اشاره بکنم ، جایی که در مرحله 1/8 اینتر لئوناردو به بایرن ون گال برخورد کرد ! بازی رفت در ایتالیا با گل دقیقه 90 گومز با نتیجه 1-0 به نفع بایرن به اتمام میرسه ، بازی برگشت در آلیانز آرنا ، دقایق اول اتوئو گل میزنه بعد از گل دقیقه 3 اتوئو بایرن دائم حمله میکنند (دقیقا مثل بازی دیشب که بایرن از چپ و راست نیم ساعت دائم حمله میکرد و یوونتوس پرس شده بود) سپس در دقیقه 21 گومز گل میزنه 10 دقیقه بعدش مولر گل و میزنه و بازی 2-1 به نفع بایرن و در مجموع 3-1 به نفع بایرن میشه. در دقیقه 63 اشنایدر گل تساوی و میزنه و در دقیقه 88 پاندف گل پیروزی بخش اینتر و میزنه و اینتر صعود میکنه ! بازی برگشت اینتر و بایرن یک فیلم آموزشی فوق العاده برای مربیانی چون کونته هست کنار زمین باید شور و اشتیاق لئوناردو رو واقعا تحسین کرد با حرکاتش با فریاد هاش با بالا و پایین پریدنهاش حتی زمانی که تیمش 3-1 باخته اینقدر به تیم روحیه میده که آلیانز و برای بایرنی ها جهنم میکنه اون اینتر و با اون لئوناردو اینقدر فوق العاده بازی میکنه که بایرن محو میشه. در بازی برگشت هم اینتر حتی کمتر از یوونتوس در گل خوردن شانس میاره رانوکیا اون بازی فوق العاده افتضاح بازی کرد ! ولی اینتر برد. الآت چیزی که من از یوونتوس و کونته دیدم اینکه کونته به بودن و رسیدن به این مرحله راضیه و حتی اگه بازی برگشت و هم 100-0 ببازه زیاد براش توفیری نمیکنه ! یاد بازی با سلتیک بیفتیم ، از یک هفته قبلش کونته کار و زندگیش و ول کرده بود چسبیده بود به این بازی و ثانیه به ثانیه سلتیک و آنالیز کرده بود ، یاد حرکات و جنب و جوش های کنار زمین کونته بیفیتم که با چه حرارتی به تیمش روحیه میداد ، یاد حرف مارکیزیو بیفتیم که میگه ما تمام سلتیک و آنالیز کرده بودیم ! وقتی مربی تیم هیچ امیدی به صعود نداره و نمیگه ما از الآن میریم میشینیم بازی و از اول نگاه میکنیم بایرن و انالیز میکنیم ما میتونیم صعود کنیم ما میتونیم برنده بشیم ! نمیشه امیدی به صعود داشت فقط یه بازی آبرومندانه و حیثیتی من از یوونتوس انتظار دارم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
- من ديگه به بازي مرحله رفت فكر نميكنم و الان تمام فكرم روي بازي با پسكارا ست و بعد هم بايرن مونيخ. اما شكست در بازي رفت، حتي اگه باعث حذف ما هم بشه حداقل بهمون درس داد و البته باتجربه شديم. ولي مسئله مهم تر در بازي ديشب اتفاقي بود كه بعد از تعويض پوگبا افتاد، آرايش بازيكن ها تغيير كرد و تيم تقريبا حالت 4-4-2 به خودش گرفت و تيم با اين سيستم تونست تا حدودي بايرن مونيخ رو مورد حمله قرار بده. شخصا اين يووه رو با هيچ تيمي مقايسه نميكنم، هر تيمي شرايط خاص خودش رو داره. اينكه قبلا مثلا اينتر، ميلان و ... چيكار كردند ربطي به ما نداره، اون تيم ها شكست هاي بدي رو داشتند سابق بر اين. هيچ تيمي بدون نقطه ضعف نيست، ولي مهم اون نقاط قوت هستند و البته تقويت اين نقاط، بايرن مونيخ به قدري نقاط قدرتش رو تقويت كرده كه واقعا نميشه به همين سادگي جلوش رو گرفت، روبن و ريبري هر زمان كه اراده ميكردند بازيكن مقابل رو جا ميگذاشتند و حتي مولر، مانزوكيچ كه فوق العاده بود و به عنوان يك مهاجم خيلي عالي در كارهاي تيمي شركت ميكرد و يكي از دلايل آزادي و فضاي خوب ريبري و روبن همين بازيكن بود. حرف زياد دارم ولي بعدا مفصلا صحبت ميكنم، اما اين بازي هم جذابيت خودش رو خواهد داشت حتي در صورت حذف يووه ...

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- نمی خوام حس نا امیدی رو القا کنم اما فوتبال ایتالیا آمار جالبی زده ؛ نوشته هر وقت یوونتوس در دیدارهای مرحله حذفی لیگ قهرمانان 2-0 باخته حذف شده ! :1: در سال 1968 بازی یوونتوس و بنفیکا در دور رفت دو بر صفر به سود بنفیکا خاتمه یافت و در بازی برگشت یوونتوس بازهم 1-0 باخت و حذف شد ! در سال 1975 بورسیا مونشن گلادباخ بازی رفت رو 2-0 برد و در بازی برگشت هم نتیجه 2-2 شد و یوونتوس حذف شد . گل دوم بازی رفت این مسابقه رو هم یوپ هاینکس زد ! :1: و بالاخره در سال 2006 یوونتوس در لندن 2-0 از آرسنال باخت و حذف شد . :1: + و بالاخره در سال 2013 یوونتوس توانست بعد از باخت 2-0 برابر بایرن مونیخ ، در بازی برگشت 3-0 ببره و به نیمه نهایی صعود کنه ! ( بعد از بازی چهارشنبه بخونید این تکه رو . :1: )

mohammad-11

mohammad-11

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 662 ارسال
من اطمینان میدم که کنته با ضربه ای کاری بایرن مونیخ رو حذف میکنه و به همه ثابت میکنه که چه مربی بزرگی به دنیای فوتبال پا گذاشته.اما اینم در نظر داشته باشید که ابزار کنته نسبت به هاینکس یه مقدار ضعیف تر هست.حداقل در خط حمله.من دلیل نا امیدی بعضی دوستان رو نمیدونم.ولی من خوب می دونم توی ذهن کنته، بوفون، پیرلو، کیه لینی، مارکیزیو، ویدال و بقیه چی میگذره.حتما بازی دیشب رو نگاه کردن و به خاطر بازی ضعیفشون جلوی چشمان میلیون ها هوادار تیفوسی خجالت کشیدن.و من قول میدم یووه در بازی برگشت آبروی از دست رفته ی خودش در بازی رفت رو بر میگردونه. البته من قبلا هم گفته بودم که یووه توی ضد حملات و سرعت بازی از دفاع به حمله مشکل داره.ولی دیشب ضعف بازیکنان هم خیلی این موضوع رو تشدید کرد

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
خیلی امید وارم یوونتوس بازی برگشت ورق رو بر می گردونه :nish: یووه شکست خورد و اونا به بوفون ناعادلانه توهین کردن ، باید انتظار یووه ای رو بکشن که که ازش وحشت دارن پیش بینی من 3-0 یووه زنده باد یوونتوس

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
- یووه به این بی احترامی ها عادت داره و همیشه هم جواب قاطعانه ای داده، امیدوارم در این بازی حتی اگه نتونستیم هم صعود کنیم تو دهنی ـه محکمی به مونیخی ها بزنیم. در بازی رفت هم گفتم، تنها بازیکنی که چهره ش، چهره یک قهرمان بود، بونوچی بود، توی این بازی به بونوچی های بیشتری احتیاج داریم، برای همین امیدوارم کاسرس به این بازی برسه چون تعصبش خیلی به کارمون میاد. شدیدا معتقدم این بازی برای یووه یک بازی حیثیتی ـه و مسائل فنی کمتر در تیم دخالت داره ...

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
ریبری مثل اینکه بعد از بازی گفته "من به خاطر اون تکل ناراحت نیستم و از ویدال معذرت خواهی نکرده ام " با توجه به اظهارات خودش و همچین خطرناک بودن تکل و ندیدن اون صحنه توسط داور قطعا یک بازی رو محروم خواهد بود ! شاید وقتش باشه که برگردیم به همون 4-3-3 ، حالا دیگه باید بازی خودمون رو بکنیم ، امیدوارم هفته دیگه حتی در صورت حذف هم کسی ناراحت نباشه از سبک بازی تیم ! وقتی اول بازی دیدم یووه داره تو مونیخ به بایرن حمله میکنه خنده ام گرفت :1: کونته شجاعتش رو بارها ثابت کرده امیدوارم بازیکنانش هم این شجاعت رو هفته دیگه بروز بدن ! کیلینی هم نیمه دوم خیلی خوب شد راستی ! :1:

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
چیزی که واضح هست اینه که قطعا بایرن میاد همون پرسینگ بازی رفت رو دومرتبه از دفاعهای ما اجرا میکنه.دقیقا همون 3نفر روبن - مانزوکیچ و ریبری(شاید محروم بشه ) میاند تو پای 3 مدافعمون و اینجاست که بونوچی میزنه زیرش و کیلینی دوباره میشه همون بازیکن با بازی با پای وحشتناک ضعیف.ضمن اینکه با برگشت مارتینز که از بهترین هافبک های دفاعی جهان هست به جای گوستاوو در کنار شواینی عملا دیگه میانه زمین نمیتونه برامون برتری بیاره و خنثی خواهد شد در حالی که حتی ویدال رو هم نداریم.درست ترین کار بازی کردن با سیستم 3-3-4 هست به 3 جهت. اولیش عقب بازی کردن 2 مدافع کناریمون هست که دیگه مجبور نشند تو استارت ها از وینگرهای بایرن کم بیارند چون میتونند از جلو ببندند و فضایی پشت سرشون خالی نیست. دومین دلیلش اینه که با 4 دفاعه کردن یووه میتونه از تمامی عرض زمین استفاده کنه و اینجاست که میتونه با نفرات بشتر از سد پرس از جلوی بایرن عبور کنه و برسه به خط میانی دلیل سوم طراحی حمله از گوشه ها هست و بردن بازی از وسط زمین و ترکم زیادش به فضاهای کناری هست.که هم میتونه توسط مدافعین کناری این انتقال توپ به وینگرها انجام بشه هم از طریق پیرلو و بازیکنای میانی.ضمن اینکه بایرن در بازی با آرسنال نشون داده که هروقت از گوشه ها رو دروازش نفوذ شده خصوصا پاس های رو به جلو به دردسر افتاده و ما میتونیم از این حربه استفاده کنیم! اگر به قول بعضیها ایتالیا شاکلش تو یورو جلو آلمان یوونتنوس هست باید اینو در نظر بگیریم ایتالیا با سیسستم 2-1-3-4 و قراردادن 4 مدافع اومد گوشه ها یعنی نقطه قوت المان رو بست و کاری کرد که المان ها رو بیارند به بازی در عمق که نقطه ضعف اون هاست.تو فوتبال هیچ غیر ممکنی وجود نداره.ماهم میتونیم با 1 گل زود هنگام بازی رو برگردونیم با کمک تماشاگرهامون.همه چی شدنی هست.امیدوارم کونته نخواد با سیستم دفاع 3نفره خطی جلو بایرن بازی کنه چون بخوبی بایرن ضدتاکتیکش رو اجرا میکنه و اگه این تغییر ندیم مطمئنم یک باخت دیگه هم در انتظارمونه.

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
کافیه تیمم یه گل تو نیمه اول بازی بزنه، مطمئن باشید نیمه دوم چنان فشاری بیاره که پدر بایرن دراد. یووه باید خیر بازیسازی از عقب زمین رو بزنه، مدافعین مرکزی ما تو پرس شدید توپ لو میدن... امیدوارم کونته یه فکری به حال این نقص بزرگ کنه

amirlp

amirlp

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 148 ارسال
  • LocationTehran
اگه تو 15 مین اول یه گل بزنیم میشه رو بقیه بازی امیدوار بود، مثل بلایی که بارسا سر میلان آورد. از بابت گل نخوردن هم که خیالمون راحته ، اون از بوفون که با این حواشی اخیر بعیید می دونم بذاره توپی رد بشه ، اونم از بونوچی و کیه لینی و بارزاگلی با مصاحبه هایی که کردن ، بعید می دونم بذارن بازیکنی پاشو تو محوطه جریمه بذاره! فقط کافیه کنته یه فکری به حال مهاجمامون کنه که بتونن درست از موقعیت ها استفاده کنن و همچنین جایگزینهای خوبی واسه ویدال و لیخشتاینر پیدا کنه! :sad1:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
واقعاً یووه محکومه به این که یا تو 10 دقیقه ی اول گل بزنه، یا شکست رو بپذیره. هنوزم معتقدم اگه یووه تو بازی رفت اونقدر زود گل نمی خورد بازی روند خیلی متفاوتی پیدا می کرد. همین طور می شه با زدن یه گل زود هنگام، بازی به شکل دیگه ای پیش برد. زیاد از بابت نبودن ویدال ناراحت نیستم، پوگبا واقعا کم از ویدال نداره، حتی شوت زن تر هم هست و این به نظرم یه پوئن مثبته. در نبود لیکشتینر هم امیدوارم کاسرس به بازی برسه و بتونه خوب بازی کنه. بسیار هم بعید می دونم کونته به این راحتی دست به تغییر آرایش بزنه. 3-5-2 احتمالا ترکیبیه که باهاش بازی رو شروع خواهیم کرد.

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1384 ارسال
  • Locationقزوین

ریبری مثل اینکه بعد از بازی گفته "من به خاطر اون تکل ناراحت نیستم و از ویدال معذرت خواهی نکرده ام "
با توجه به اظهارات خودش و همچین خطرناک بودن تکل و ندیدن اون صحنه توسط داور قطعا یک بازی رو محروم خواهد بود !

می شه تو فروم یووه که جای مقدسی هستش دیگه اسم اون کفتار رو نیارید

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
یه جوری از دیشب که رفتم بخابم یه حس خوبی پیدا کردم نمیدونم شاید یه دلخوشی هم باشه ولی فکر میکنم یووه گل نخوره تو تورین توان اینه داره دو گل بزنه حداقل ما گل نخوریم و تو هر نیمه هم یک گلمیشه امیدوار بود ولی تیمی میخایم مثل بازی با چلسی بازی کنه نترس و پر انگیزه

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
برای بازی برگشت امیدوارم یوونتوس واقعی رو نشون بدیم مهم صود کردن و بردن نیس مهم اینه که نشون بدیم اون بازی خودمون نبودیم حتی اگه این بازی نتیجه ای بهتر از 0-0 برامون نداشته باشه اما هر اتفاقی ممکنه بیوفته به نظرم چیزی برای از دست دادن نداریم تو بازی رفت بایرن پرس رو از دفاع ما شروع کرد این بازی ما باید از دفاع پرس رو شروع کنیم فک کنم وقتش باشه که برگردیم به 4-3-3 اما نبود ویدال بزرگترین ضربه به ما میتونه باشه :np:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
تریکبی که من بهش فکر می کنم کیلینی بونوچی بارزالی کاسرس ازاموآ پیرلو پوگبا مارکیزیو وچینیچ ماتری در مورد این ترکیب: این ترکیب در فاز هجومی به 3 4 3 تبدیل می شه در فاز دفاعی به 5 4 1 +بهترین جانشین برای استفان در دفاع راست کاسرس هست هم قدرت دفاعی خوبی داره و هم در حمله خوب اضافه می شه اگه بخوایم دوباره 3 5 2 بازی کنیم همون پادوین .......... + در این سیستم ازاموآ در پست تخصصی خودم یعنی هافبک دفاعی سمت چپ بازی می کنه

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 ارسال
یه حسی بهم میگه بازی برگشت به پنالتی میکشه yes1 امیدوارم تورین رو واسه ی این نازی های بی صفت به یه جهنم سوزان تبدیل کنیم تا بفهمن بازی رفت رو الکی الکی بردن و هیچ عددی نیستن :3: :2qcmh45:

Hamed-Juventusi

Hamed-Juventusi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 128 ارسال

تریکبی که من بهش فکر می کنم

کیلینی بونوچی بارزالی کاسرس
ازاموآ پیرلو پوگبا
مارکیزیو
وچینیچ ماتری

در مورد این ترکیب:

این ترکیب در فاز هجومی به 3 4 3 تبدیل می شه
در فاز دفاعی به 5 4 1
+بهترین جانشین برای استفان در دفاع راست کاسرس هست هم قدرت دفاعی خوبی داره و هم در حمله خوب اضافه می شه
اگه بخوایم دوباره 3 5 2 بازی کنیم همون پادوین ..........
+ در این سیستم ازاموآ در پست تخصصی خودم یعنی هافبک دفاعی سمت چپ بازی می کنه

حتی اگه بخوایم 3-5-2 بازی کنیم که احتمالش زیاده (امیداورم نکنیم) بهتره در نبود استفان از کاسرس استفاده بشه مگه اینکه بخوایم دوباره مثل بازی رفت اتفاق سمت چپ با وجود پلوسو برامون بیفته استفاده از پادوین در سمت راست حکم تیر خلاصی برای ما خواهد بود اما اگه کاسرس به بازی برسه با سرعتی و قدرت دفاعی و البته تعصبی که یوونتوس داره میتونه خیلی خوب جای استفان رو پر کنه حتی به نظرم بهتر از اون هم میتونه یادتون نره بازی هلند و اروگوئه در جام جهانی به خوبی از پس روبن بر اومد این بار هم میتونه جلوی ریبری رو در صورتی که محروم نباشه بگیره اما چیزی که برای ما مهمه حمله کردن هست من نگران این موضوع هستم وگرنه اگه تمرکزمون رو از دست ندیم مثل نیمه دوم بازی رفت موقعیت زیادی به بایرن نخواهیم داد ما چیزی برای از دست دادن نداریم باید از سیستم 4-3-3 استفاده کنیم باید با نهایت قدرتمون به طرف دروازه بایرن حمله کنیم ما باید تو این بازی به واژههای "جنگیدن" و "تلاش کردن" معنای جدیدی بدیم حتی در صورت حذف شدن باید کاری کنیم این مونیخی های از خود راضی هیچ وقت این بازی از یادشون نره امیدوارم بازیکنان و کونته اهمیت این کارو درک کنن:

جورجو بونوچی بارتزالی کاسرس

مارکیزیو پیرلو پوگبا

وچینیچ ماتری جوینکو

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

اگر بخوایم 4 3 3 بازی کنیم در نبود ویدال
ازاموآ رو ترجیح می دم

1-پست تخصیش هست

2-تجربه بالایی داره (در انواع جام ها بازی کرده)

3-تکنیک بهتری نسبت به پوگبا داره و می تونه از هافبک سر سخت بایرن عبور کنه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی