Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

هفته سی ام سری آ- اینترناتزیوناله 1-2 یوونتوس

- - - - -

• Please log in to reply
163 replies to this topic

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,777 posts
نمی دونم چرا ... ولی یاد بازی فروردین سال 1388 با اینتر افتادم که خاطره بسیار تلخی برای من و خیلی از بچه ها بود و اساسی همه بعد از بازی قاط زده بودیم با این که بازی مساوی به پایان رسید . خیلی از اون بجه ها حالا دیگه توی فوروم نیستن ولی امیدوارم سلامت و دلخوش باشند . خدا رو شکر هوادار تیمی هستیم که به کمتر از قهرمانی راضی نیست و خدارو شکر که کونته تونست اون ذهنیت برتری طلبی رو دوباره در تیم و بازیکنان بدمه . اگر دوستان حوصله داشتند خالی از لطف نخواهد بود . یاد حمیراد - امین شهریوری - بابک -صدرا و ... بخیر .

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2,941 posts
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

اینم ویدیو پیش نمایش بازی که ورزش سه آماده کرده

[img width=480 height=324]http://i47.tinypic.com/eikip.jpg[/img]

/

http://video.varzesh...یلان-و-یوونتوس/

پیش عکس :1:

[img width=480 height=337]http://klimg.com/bola.net/wallpaper/i/01045.jpg?2[/img]

پر گل ترین پیروزی های این دو مقابل یکدیگر به سال های بسیار دور باز می گردد. جایی که یووه در ۱۰ ژوئن سال ۱۹۶۱ با نتیجه باورنکردنی ۹-۱ اینتر را مغلوب کرد. آخرین برد قابل توجه یووه در دربی ایتالیا مربوط است به بازی ۱۹ ژوئن سال ۱۹۷۵ که در چارچوب کوپا ایتالیا برگزار شد و بانوی پیر با حساب ۶-۲ در جوزپه مه آتزا نراتزوری را تحقیر کرد.
از طرفی پر گل ترین بردهای اینتر با نتیجه ۶-۱ در سال های ۱۹۱۱ و ۱۹۱۳ بوده البته در سال ۱۹۵۴ هم یووه ۶ بر صفر تن به شکستی تاریخی داد. آخرین برد پر گل اینتر باز می گردد به پیروزی ۴-۰ در ۱۱ نوامبر ۱۹۸۴٫

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts

+ روزنامه ها و رسانه های ایتالیا امروز به طور مفصل به صحبت های کونته تو کنفرانس مطبوعاتی دیروز پرداختن...
واقعا شنیده شدن این صحبت ها از بازیکن سابق تیمت، بازیکنی که 13 سال عضو تیم محبوبت بوده و مربی فعلی تیم محبوبت هست،
در مورد دشمن تیمت و عامل به خاک سیاه نشسته شدن تیمت برگرده بگه شاید در آینده هدایت اینتر رو به عهده بگیرم برای هواداران یووه فوق العاده
آزار دهنده س و اصلا گفتن این حرف لزومی نداشت...
جالبه استراماچیونی در جواب سوال هدایت یووه در آینده گفته: " ممکنه روزی هدایت تیمی غیر از اینتر رو به عهده بگیرم ولی این تیم قطعا یووه نخواهد بود "

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 posts
رییس موراتی!!!
این یوونتوس من است.نگاه کن.این بانوی من است که کمر به نابودیش بسته بودی...و چه مشتاق بودی به انفصال عاشق و معشوق...
رییس!!!
تو چه می دانی معنی عشق را.و چه می دانی بزرگی و غرور را!!!
من برای بانویم جان می دهم و تو از من سری آ را گرفتی!!!
خیلی کوچکی رییس!خیلی.
یووونتوس من با قهرمانی با زلاتان و با سری آ آتش عشق را در وجودم شعله ور نساخته که با گرفتن آن ها من خرد شوم نابود شوم و دلسرد...
من همان عاشق قبلیم.با کینه ای عمیق از تو و از دوستانت...
کینه ای ابدی که مرگ بر آن لگام خواهد گذاشت...
منفور!!!
سر بلند کن.همانطور که بعد از قهرمانی مورینیو سر بلند کردی و آواز شادی سر دادی...یوونتوس من را ببین.بانویم را ببین که بازگشته..و ساکت شو!وباز هم ببین،دلبری بانویم را در برابر چشمان عاشقم...
یوونتوس من بازگشته تا آقایی کند...بازگشه، با نفرتی عمیق که آتش آن مهیای سوختن توست...
بنشین و ساکت باش که مجال جولان های تیمت تمام است...یوونتوس من حالا باز هم آقای فوتبال ایتالیاست...

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts
بازی یوونتوس و اینتر قبل از بازی با بایرن ! خیلی عجیبه ! یعنی انقدری تیم ِ ما قوی شده که از پس ِ هر دو بازی بر بیاد ؟ مورد های مشابه خیلی بوده که یووه قبل از بازی های اروپایی ، بازی ِ لیگ ِ سختی داشته باشه ، اما این 2 بازی روح ِ دیگه ای داره ! روح ِ انتقامی که بعد از بازی امروز فرو نمیشینه و بازی سه شنبه به اوج ِ خودش می رسه ! اما ممکنه همین حس ِ انتقام به ضرر ِ ما باشه ! این هفته ، هفته ای هست که نشون میده آیا یووه اون تیمی شده که من و شما انتظارش رو می کشیدیم ، یا نه ! خب تجربه ثابت کرده که کونته ( حداقل توی سری آ ) بازی ای رو فدا نمی کنه . با چند جابجایی اجباری ، یوونتوس بهترین ترکیبش رو روانه ی این بازی می کنه . از طرفی هم واسه موفقیت توی بازی با بایرن ، باید یووه یه برد ِ راحت داشته باشه ! مثل ِ بازی بولونیا و فیورنتینا و سیه نا و برگشت ِ سلتیک و ... که تیم در حالی پیروز از زمین خارج شه که خستگی ای از بازی نداشته باشه . این مورد وقتی محقق میشه که بازیکنای از الآن روی تمرکزشون کار کنن . دقیقا مثل ِ یه بازی چمپیونز لیگ به زمین بیان و از تک موقعیت ها گل بسازن . بلایی که سر ِ سلتیک اومد ، میتونه بد ترش روی سر ِ اینتر هم باشه . یه گل ِ زود هنگام با فشار ِ اولیه میتونه بازی رو واسه این یووه با این دفاع ِ نفوذ نا پذیر ( مارونه :fp: ) یک بر صفر تموم کنه . اون انگیزه ی بازی ِ رفت ِ اینتر دیگه نیست . اینتر کاری که میخواست رو بازی رفت انجام داد و در بهترین شکل انجام داد . بازی ای که با نفرت ِ خودشون اومدن و کاری رو کردن که 49 بازی قبلش کسی نتونسته بود انجام بده . پس اینتر دیگه اون انگیزه ی قبل رو نداره و این نتایج ِ اسفناک هم نشون میده که توان ِ این تیم برای یه دوره ی فرسایشی ِ لیگ خیلی پایین بوده ! جا موندن ِ بازیکنا و خستگی از بازی های پر فشار ِ این چند ماه مزید ِ بر علت میشه که یووه بتونه خودش رو برنده ی این بازی بدونه . اما موردی که میتونه مثل ِ یه تبر برای یووه ( در هر 2 بازی ) باشه ، اینه که یووه خودش رو توی این بازی خسته نکنه و با بیخیالی بازی پیش بره و یووه بازی رو ببازه ، که این باعث میشه اون روحیه ی کافی برای بازی با بایرن نمونه و یه هفته ی سیاه برای یووه ثبت بشه ( که هیچ هم بعید نیست ) . این یه مورد ِ روحی روانی هست که فقط و فقط از مربی تیم بر میاد و باید روش کار کنه و کرده باشه تا قبل از بازی . از لحاظ ِ تاکتیکی و فردی که به هیچ وجه اینتر نمیتونه جلوی یووه حرفی برای گفتن داشته باشه ، اما در مورد ِ روحی روانی باز بحث ِ دربی هست و اینکه اینتر حداقل اگه کاری توی این فصل نمی کنه ، این ادعا رو داشته باشه که در فصل ِ 2012/13 قهرمان رو دابل کرده ! استراماچونی داره آخرین نفس های خودش رو می کشه ، رختکنش رو از دست داده ، اعتماد ِ مدیر رو از دست داده ، هر روز اسم ِ بلان و مورینیو و فیگو و ... بالای سر ِ خودش می بینه و داره فشاری رو تحمل می کنه که بد ترین روز های دوران ِ مربیگیری هر فرد میتونه باشه ، اما این بازی میتونه حداقل اون رو تا 8 هفته ی پایانی روی نیمکت نگه داره ، به شرط ِ اینکه برنده ی بازی باشه ! پس یووه مثل ِ یه پرتگاه برای استرا میمنونه و کونته میتونه بدترین ضربه رو به مربی ای بزنه که رکوردش رو پاره کرد ! اما همه ش بحث ِ روحی و روانی هست . توی این بازی به هیچ وجه تاکتیک حرفی نمیزنه ! اون جو ِ ضد ِ یوونتوسی که توی اینتر هست ، مطمئن باشید خیلی از جو ِ ضد ِ اینتری توی یوونتوس بیشتر هست . این رو من به جرات میگم . ( البته بین ِ بازیکنها ) . پس فاصله ی بین ِ برد و باخت توی این بازی به اندازه ی یه تار مو هست ! بازیکنا میتونن خودشون رو برای بازی حفظ کنن و در اصل هر دو بازی رو از دست بدن و میتونن این دو بازی رو با تمام ِ توان بجنگن و اگر هم باختن بتونن سرشون رو بالا بگیرن . فوتبال تغییر کرده ، اینتر همون رقیبی هست که سیووری بهش 6 گل زد و تغییری نکرده ، کالچوپولی یک اتفاق بود و نباید دیگه بهش فکر کرد . اینتر برای ما رقیبی دیرینه ست و به شخصه ترجیح میدم فقط و فقط به خاطر ِ اسم ِ یوونتوس و نفرتی که توی هر دربی هست یوونتوس این بازی رو ببره ، نه به خاطر ِ اتفاقات ِ کالچوپولی !

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,503 posts
تریکیب پیش بینی شده برا بازی کیلینی و ویدال و وچینیچ تو ترکیب اصلی نیستن بوفون بارزالی مارنونه بونوچی پلوزو مارکیزیو پیرلو پوگبا و لیخشتاینر کوالیالرا و جوینکو

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2,442 posts
برادره من حداقل لیخ یا بارازلی رو بازی نمیدادی :cryer: :cryer:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,411 posts

جالبه استراماچیونی در جواب سوال هدایت یووه در آینده گفته: " ممکنه روزی هدایت تیمی غیر از اینتر رو به عهده بگیرم ولی این تیم قطعا یووه نخواهد بود "

یکی نیست به این آقا بگه برادرِ من شما وقتی آخر فصل از انتر پرت شدید بیرون , دیگه هیچ تیم بزرگی مثل یوونتوس اصلا نمیاد بهت پیشنهاد بده که تو بخوای بهش بگی نه :3: سرنوشت شما از این به بعد تو تیم های میانه جدول مثل بلونیا و نهایتا همین انتر رقم خواهد خورد [ تیم های پایه هم هنوز مربی می خوان ! ] . یوونتوس خیلی خیلی برای تو بزرگه ,,,

انتری ها اگه کونته بیاد سرمربیشون بشه 90 درصدشون خوشحال می شن اما یوونتوسی ها اگه شما بیای سرمربیشون بشی 100 درصد ناراحت می شن . تو کوچیکی برادر من با این حرفا سعی نکن خودت رو بزرگ کنی :2qcmh45: :1:

برادره من حداقل لیخ یا بارازلی رو بازی نمیدادی

بارزالی رو نمی دونم ولی لیخت نشون داده هر چقدر بیشتر بازی کنه , بهتر میشه . درست مثل فصل قبل که یه فصل رو بدون مشکل بازی کرد و هی بهتر می شد . بارها شده اومدیم بهش استراحت دادیم تا خوب بشه ولی بازی بعدش واقعا بد کار کرده . لیخت از اون بازیکن هایی هستش که هر چی بیشتر بازی کنه , خیلی بهتر میشه ! اگه لیخت این بازی رو بازی کنه 100 درصد جلوی بایرن هم می ترکونه .

il Re di Roma

il Re di Roma

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 923 posts

یکی نیست به این آقا بگه برادرِ من شما وقتی آخر فصل از انتر پرت شدید بیرون , دیگه هیچ تیم بزرگی مثل یوونتوس اصلا نمیاد بهت پیشنهاد بده که تو بخوای بهش بگی نه :3: سرنوشت شما از این به بعد تو تیم های میانه جدول مثل بلونیا و نهایتا همین انتر رقم خواهد خورد [ تیم های پایه هم هنوز مربی می خوان ! ] . یوونتوس خیلی خیلی برای تو بزرگه ,,,

انتری ها اگه کونته بیاد سرمربیشون بشه 90 درصدشون خوشحال می شن اما یوونتوسی ها اگه شما بیای سرمربیشون بشی 100 درصد ناراحت می شن . تو کوچیکی برادر من با این حرفا سعی نکن خودت رو بزرگ کنی :2qcmh45: :1:

این آدم کوچیک با این حرفش نشون داده که (ریا حتی)اینتر رو دوست داره،ولی کونته با حرفش منو که یووه ای نیستم به اون صورت ،متعجب کرد! :np:
__
وقتی لینک خبر رو خوندم یا زمن افتادم!:| یعنی فک کردم این حرف رو زمن زده ! :fts: :2:
ولی خب زوده که بخوای با بر علیه یووه بودن بزرگ بشی! :3:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,411 posts

این آدم کوچیک با این حرفش نشون داده که (ریا حتی)اینتر رو دوست داره،ولی کونته با حرفش منو که یووه ای نیستم به اون صورت ،متعجب کرد!

دوست داشتن اونقدر ها به حرف نیست ! یعنی اصلا به حرف نیست . به عمله . تو عمل هم کونته عشقش به یوونتوس رو به من ثابت کرده . اگر هم 6-7 سال بعد بره انتر باز هم برای من فرقی نمی کنه . درست مثل لیپی و داویدز که رفتن انتر ولی علاقه من حتی نیم دهم درصد هم بهشون کم نشد . نه تنها واسه من بلکه واسه تمام یوونتوسی ها . تشویق هوادار ها تو افتتاحیه استادیوم اینو به من ثابت کرد . داویدز و لیپی تو عمل ثابت کردن که عاشق یونتووس هستن واس همین همیشه تو قلب ماها می مونن . کونته هم تا الان توی عمل نشون داده که عاشق یوونتوس هستش . همین واس من حداقل کافیه ,,,, حرف بخوای نخوایی بادِ هواست !

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2,442 posts

بارزالی رو نمی دونم ولی لیخت نشون داده هر چقدر بیشتر بازی کنه , بهتر میشه . درست مثل فصل قبل که یه فصل رو بدون مشکل بازی کرد و هی بهتر می شد . بارها شده اومدیم بهش استراحت دادیم تا خوب بشه ولی بازی بعدش واقعا بد کار کرده . لیخت از اون بازیکن هایی هستش که هر چی بیشتر بازی کنه , خیلی بهتر میشه ! اگه لیخت این بازی رو بازی کنه 100 درصد جلوی بایرن هم می ترکونه .

پارسال فوقش هفته ای 2تا بازی میکرد.اما الان توو 10.12 روز 4تا بازیه نفس گیر و پر فشاره.بایرن و اینتر هم تیمی نیستن که اگه لیخ دقیقه 70 بدنش تموم کنه اونا دیگه حمله نکنن و ساکن بازی کنن.اونجا قراره جلو ریبری بازی کنه نه امثاله شلوتو .
درسته بازی کردن خوبه اما نه چند بازیه پر فشار توو فاصله زمانی بسیار کم.
بارزالی رو هم فقط یادت بیار بعد چند بازی پشته سره هم توو یورو توو فینال چیکار باهاش کرد خستگی.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,785 posts
اسپورت مدیا ست دقایقی پیش ترکیب پیش بینی شده ی خودش رو تغییر داد که به احتمال زیاد با همین سیستم بازی میکنیم:

Juventus (3-5-2): Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Padoin, Vidal, Pirlo, Marchisio, Asamoah; Quagliarella, Matri

On Sub. Bench: Storari, Rubinho, Marrone, De Ceglie, Lichtsteiner, Pogba, Peluso, Giaccherini, Anelka, Giovinco

ویرایش::: ترکیب رسمی یووه همین خواهد بود.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,785 posts
ترکیب رسمی دو تیم: Inter: Handanovic; Ranocchia, Samuel, Chivu; Zanetti, Kovacic, Gargano, Pereira; Alvarez; Palacio, Cassano Inter bench: Belec, Carrizo, Silvestre, Guarin, Kuzmanovic, Rocchi, Cambiasso, Benassi, Jonathan, Pasa, Nagatomo Juventus: Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Padoin, Vidal, Pirlo, Marchisio, Asamoah; Quagliarella, Matri Juventus bench: Storari, Rubinho, Pogba, De Ceglie, Giovinco, Peluso, Anelka, Giaccherini, Marrone

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
خوب این ترکیب یعنی تیم 90 درصد کامل . نمیشه خرده گرفت به این ترکیب . امیدوارم تو همون 20 25 دقیقه اول به گل برسیم و بعد بازی رو کنترل کنیم . ویدال مارکیزیو حتما باید تعویض بشن و از اون بازیهایی هست که ماتری و کوا احتمال 90 دقیقه بازی کردنشون زیاده .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,255 posts
  • LocationDeutschland
- دوباره مثل فصل قبل برای این بازی های پایانی ـه فصل استرس گرفتم. بازی سختی هست، با ترکیب اصلی هم بازی میکنیم و مشخصا هدف تیم گرفتن 3 امتیاز هست. امیدوارم بتونیم با یک بازی منسجم و کنترل شده یک 3 امتیاز زیبا بگیریم و خودمون رو برای بایرن آماده کنیم, پیش از این هم از این کارها کردیم و تیم نشون داده میتونه انرژی خودش رو کنترل کنه.

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2,941 posts
دمای هوا الان تو میلان 15 درجه هست :1:

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 posts
  • LocationFar far away
بدبخت شدیم رفت :( با این ترکیب احتمالا" از اینتر میبریم ولی بایرنو چیکارش کنیم؟ اونم تو آلمان، اونم با اونهمه بازیکنش، اونم فقط 2روز استراحت :(

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
هواداراي اينتر با كاغذهايي كه دستشون دارن جمله ي " هيچوقت در سري ب نبوديم" رو درست كردن !

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,297 posts
اگه لینکِ خوب هست معرفی کنید

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2,941 posts