پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سی ام سری آ- اینترناتزیوناله 1-2 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
163 پاسخ برای این موضوع

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

حسین، میتونم تورو دعوت به آرامش کنم ؟!
میدونم، عصبی هستی، سربازی، آش خوری، بدبختی، بیچاره ای، توسری خوری، ولی آخه خیابون رو کجای دلم بزارم ؟!

خیابون :Facepalm: :Facepalm: خودم دیدم 2-3 دقیقه فقط داشتم می خندیدم :1: در هر صورت اصلاح شد :65: :Facepalm: :1:

در مورد آرامش هم بگم خدایی وقتی بعضی نظر ها رو خوندم اعصابم بهم ریخت . یوونتوسی جماعت بیاد بگه باختن به انتر مهم نیست و بزار " دابل " بشیم ؟! آخه مگه میشه خدایی ؟ نه جدا میشه ؟ :np: :1:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
من که اگر همین حالا بگند فقط 2 حالت وجود داره : 1- بردن اینتر و قهرمان نشدن در cl و2- 6-0 باختن به اینتر و قهرمانی cl !!صد در صد گزینه دوم انتخاب میکنم :1: همان طور که قبلا گفتم ترجیح میدم ما به قهرمانی هامون افتخار کنیم و دیگران به بردن قهرمان :fts: :nish: :2qcmh45:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
سیا آخه یه چیزی هم هست ! اصلا ما اومدیم به اینتر باختیم بعدش هم بایرن رو حذفش کردیم ! میخوام بدونم اونجا تضمینی هست که ما قهرمان UCL بشیم ؟ اصلا تضمینی هست که به فینال برسیم ؟! آره اگه بازی با بایرن فینال بود منم میگفتم گورِ بابای انتر ولی آخه مرحله یک هشتم کجا قهرمانی کجا ؟! :np: هنوز تیم هایی مثل دورتموند , بارسا و رئال موندن که حذف نشدن و ما در صورت صعود به دور بعد باید با یکی از این 3 غول رو به رو بشیم که شکست دادنشون می تونه به مراتب سخت تر از بایرن باشه !! میخوام بدونم تضمینی هست که بعد از شکست دادن بایرن تا قهرمانی پیش بریم ؟! خب مسلما نه . واسه همین من ترجیح می دم اگه قراره حذف بشیم حداقل لیگ رو واسه خودمون سخت نکنیم اونم با دابل شدن جلوی تیمی مثل انتر . من الان فقط بردن انتر رو ترجیح می دم چون ما شاید 2-3 سال یه بار بخوریم به بایرن و بخواییم باهاشون رو به رو بشیم اما انتری ها هر سال رقیب ما هستن و باهاشون کل کل داریم . اینم یادتون نره برنامه اصلی یوونتوس تو این فصل کسب دوباره اسکودتو هست . قهرمانی اروپا هنوز برنامه اصلی ما نشده ,,, یه چیز دیگه ؟ ما چرا همش در مورد بردن یکی از این 2 تیم بحث میکنیم ؟ :1: آقا ما یوونتوسیم و ترسناک ! هم بایرن رو می زنیم هم انتر رو . میگید نه بشینید ببینید . این خط ----> , اینم نشون * :222: :1:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

+ ظاهرا بازیکنان اهل امریکای جنوبی اینتر(گوارین،گارگانو،پریرا) که برای حضور تو بازی های ملی، راهی کشورشون شده بودن
به دلیل مشکلات پروازی نتونستن به موقع در تمرینات اینتر حضور داشته باشن و حضورشون از ابتدا در ترکیب اینتر در هاله ای از ابهامه..
تمرینات امروز اینتر همه چیز رو در مورد حضور احتمالی این بازیکنان تو بازی فردا مشخص میکنه...

ویرایش: کنفرانس مطبوعاتی قبل بازی کونته، امروز راس ساعت 9.15 دقیقه به وقت محلی در وینوو برگزار میشه...

+ کونته به احتمال زیاد در این بازی به جورجو به منظور اماده نگه داشتنش برای رویارویی با بایرن استراحت میده...
+ به دلیل حضور احتمالی پلوزو در دیدار برابر بایرن به احتمال زیاد اساموآه این بازی از ابتدا در ترکیب یووه قرار میگیره...
+ در مورد حضور یا عدم حضور لیختشتاینر در این بازی هنوز چیزی تو رسانه ها مخابره نشده ولی احتمال اینکه کونته به اونم استراحت بده زیاده...

شهید مهدی آنیلی

شهید مهدی آنیلی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 140 ارسال
از کونته هیچی بعید نی، پارسال هم یه چندتا بازی سخت داشتیم و ملت فک می کردن از ترکیب دوم استفده می شه ولی در عین ناباوری، کونته از ترکیب اصلیش استفاده کرد

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3761 ارسال
یووه ای که تا اینجای کار این پتانسیل بالا و با ارزش رو از خودش نشون داده حتی با تعدادی از نفرات ذخیره خودش هم میتونه تیم اینتر رو ویران کنه . یک سری مسائل رو میشه حدس زد ولی منتظر جابجایی های زیاد نباید بود .

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

سیا آخه یه چیزی هم هست ! اصلا ما اومدیم به اینتر باختیم بعدش هم بایرن رو حذفش کردیم ! میخوام بدونم اونجا تضمینی هست که ما قهرمان UCL بشیم ؟ اصلا تضمینی هست که به فینال برسیم ؟! آره اگه بازی با بایرن فینال بود منم میگفتم گورِ بابای انتر ولی آخه مرحله یک هشتم کجا قهرمانی کجا ؟! :np: هنوز تیم هایی مثل دورتموند , بارسا و رئال موندن که حذف نشدن و ما در صورت صعود به دور بعد باید با یکی از این 3 غول رو به رو بشیم که شکست دادنشون می تونه به مراتب سخت تر از بایرن باشه !!

حسین اینی که میگی رو میشه از یه طرف دیگه هم بهش نگاه کرد.فرض کن جلوی بایرن بخاطر خستگی خوب بازی نکردیم و خدای نکرده حذف شدیم.یک درصد احتمال نداره که بخاطر حذف از اروپا تیم وارد بحران بشه و سری آ رو هم از دست بده؟خب البته خیلی بعید به نظر میرسه ولی اینکه بیایم بخاطر حذف احتمالی توی مراحل بعد همین الان خودمون کنار بکشیم پس اصلا تا اینجای کار واسه چی اومدیم؟
اینی که میگی یعنی از ترس مرگ خودکشی کنیم.نمیشه که عزیز من

در مورد هدف اصلی ما توی این فصل شما یقین بدون مهمترین هدف کونته قهرمانی توی چمپیونزلیگ هستش.اصلا شک نکن.پارسال هم توی مصاحبه ها همیشه از این صحبت میشد که هدف ما کسب سهمیه ی اروپاییه.آخر فصل دیدیم که چجوری واسه قهرمانی از جون مایه گذاشتن بازیکنامون.این فصل هم این قضیه در مورد چمپیونزلیگه.اظهار نظرها و مصاحبه ها دقیقا مثل پارساله.چراغ ها رو خاموش نگه میدارن که توجه رقبا زیاد جلب نشه.از طرفی توی ذهن کونته و بازیکنا چیز دیگه ای در جریانه.رویای آقایی اروپا

یه چیز دیگه ؟ ما چرا همش در مورد بردن یکی از این 2 تیم بحث میکنیم ؟ :1: آقا ما یوونتوسیم و ترسناک ! هم بایرن رو می زنیم هم انتر رو . میگید نه بشینید ببینید . این خط ----> , اینم نشون * :222: :1:

ما یوونتوس هستیم.ترسناک هم هستیم.ولی همین تیم ترسناک وقتی با خستگی زیاد جلوی رم بازی کرد نیمه ی دوم کاملا وا داد.این واسه همه ی تیمهای دنیا صدق میکنه.بازیکنای اصلی تیم ما همشون از بازیهای ملی برگشتن و قطعا هم خستگی بدنی دارن و هم خستگی ذهنی و عدم تمرکز بخاطر دور بودن دو هفته ای از فضای تیم و قرار گرفتن توی یه فضای متفاوت.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
الان اسکای ، گاتزتا ، ویرجیلیو رو چک کردم. اکثرا ترکیب اصلی یوونتوس رو به عنوان ترکیب بازی فردا گذاشته بودن. فقط گاتزتا جای کیه لینی مارونه رو وارد ترکیب کرده بود و بونوچی رو به چپ برده بود. قطعا کونته میدونه چیکار کنه. اگر یادتون باشه هفته ای که ما قرار بود با چلسی بازی کنیم ، بازی ای که حتما باید میبردیم وگرنه حذف میشدیم. دی متئو در بازی اول هفته چلسی با وستهام برداشت به تیم اصلیش استراحت داد و 2-1 شکست خورد ، همین باعث شد که روحیه چلسی افت کنه ولی کونته بازی با لاتزیو تیم اصلی رو چید (پیرلو محروم بود) و با تمام وجود برای برد لاتزیو تلاش کردیم که از پس دفاع فولادیشون بر نیومدیم ولی بهرحال با تمام توان بازی کردیم و قدرتمونو نشون دادیم. بعدش هم رفتیم 3-0 چلسی رو له کردیم. حالا هم دقیقا همون هفته داره تکرار میشه. ما یه بازی سخت تو لیگ داریم ، از اونور یه بازی سخت تر در لیگ قهرمانان. مطمئنم تیم کونته انقدر از لحاظ بدنی آماده هست که در هر دو بازی با ترکیب اصلی بره و برنده خارج بشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21184 ارسال
^^^ - اين خوشگل پسر به نكته خوبي اشاره كرد، فصل پيش طبق گفته كونته و حتي خود بازيكن ها، تنها هدف يووه كسب سهميه اروپايي بود، اما رفته رفته وقتي كه تيم خودش رو پيدا كرد و فهميد كه پتانسيل بيشتري داره، با كمي خودباوري، سخت كوشي و همت، يك قهرماني ـه فراموش نشدني و تاريخي رو رقم زد. و حالا يووه در اين مرحله از ليگ قهرمانان اروپا قرار داره و درسته كه به حريف سختي هم خورده، ولي هر تيمي باشه وقتي كه خودش رو در اين مرحله ميبينه رويايي قهرماني رو داره، چه برسه به تيمي مثل يووه كه سابقه زيادي داره و حداقل سرمربيش و چند بازيكنش، توي جاه طلبي معروف هستند ! چيزي كه براي بازي فردا شب بهش اعتقاد دارم اين هست كه كونته تغييرات عمده اي نميده توي تيم، كلا به اين كار اعتقاد نداره ظاهرا ! شايد نهايت لطفي كه در حق بازيكن ها بكنه اين هست كه بهشون دستور ايستا بازي كردن رو بده و تيم تلاش زيادي توي زمين نكنه، يك بازي كنترل شده و با احتياط. بازيكن هاي ايتاليايي كه قطعا همگي بازي ميكنند، ولي ويدال چون از راه دور مياد احتمال اينكه استراحت كنه (و يا كامل بازي نكنه) هست. ضمن اينكه با توجه به سابقه اي كه كونته داره احتمال اينكه بخواد اين بازي رو فداي بازي با بايرن كنه كمه !

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

اینکه بیایم بخاطر حذف احتمالی توی مراحل بعد همین الان خودمون کنار بکشیم پس اصلا تا اینجای کار واسه چی اومدیم؟
اینی که میگی یعنی از ترس مرگ خودکشی کنیم.نمیشه که عزیز من

من نگفتم از الان خودمون رو کنار بکشیم ! اصلا تو هیچ کجای حرفام این رو نگفتم . من اومدم گفتم ما باید جلوی انتر هم سفت بازی کنیم . نه اینکه به خاطر بایرن کلا بیخیال انتر بشیم و بگیم آقا اصلا بزار 6 تا بخوریم . این مسئله اصلیه منه که برخی واسشون مهم نیست اگه جلوی انتر دابل بشیم ! حرف من اینه که جلوی اینتر سفت بازی کنیم , جلوی بایرن مونیخ سفت تر ! ما اگه میخواییم این فصل دابل کنیم و خودمون رو ثابت کنیم نباید از 2 تا بازی سخت پشت سر هم بترسیم و بخواییم " استراحت " کنیم ! استراحت واسه تیم هاییه که به دوم و سوم شدن راضی هستن . ما اگه قهرمانی تو UCL رو می خواییم باید به این شرایط عادت کنیم و تخته گاز بریم . تازه الان که وضعیت ما خیلی خوبه . اگه ما جای رئالی ها بودیم چی می گفتیم ؟! پارسال که 2 تا ال کلاسیکو و 2 تا نیمه نهایی رو با هم داشتن امسال هم 2 تا ال کلاسیکو و 2 تا بازی با منچستر اونم پشت سر هم داشتن ! امیدوارم کونته با این ذهنیت شما که بازیکنا خسته می شن و باید استراحت کنن به مصاف این 2 بازی نره که کارمون سخت میشه . 2 تا 90 دقیقه هست با 4 روز استراحت بینش . بازیکن ها هم اگه میخوان به افتخار های زیاد برسن باید با جون و دل این 180 دقیقه رو تحمل کنن . اگه بازیکن های ما نتونن 2 تا 90 دقیقه رو ساپورت کنن پس نباید ازشون انتظار قهرمانی تو اروپا و ایتالیا رو داشت . می دونم شرایط الان سخته اما باید بزنیم تو دل این سختی و سربلند بیاییم بیرون . اینکه بگیم جلوی انتر با تیم دوم بریم تو یعنی ترسیدن و فرار از سختی . چیزی که هیچوقت توی یوونتوس سابقه نداشته .... [ یه چیز هم در مورد بازی های ملی بگم . فکر نکنم بازی چند روز پیش اونم جلوی تیمی مثل مالت که فشار زیادی به ایتالیا وارد نکرد باعث ظعیف شدن بازیکن های ما شده باشه . مخصوصا اینکه چند روزی هم بازیکن ها ریکاوری شدن ! ]

اینم یادتون نره باختن به اینتر شرایط ما رو توی لیگ سخت می کنه ! اونم الان که میلان هم موتورش رو روشن کرده و داره شدید میاد بالا . یادتون نره ما هنوز بازی هایی با میلان و لاتزیو داریم که قشنگ می تونن اختلاف 9 امتیازی ما رو به 0 امتیاز تبدیل کنن !! زبونم لال , زبونم لال , زبونم لال فکر کنید ما اومدیم جلوی انتر با تیم دوم رفتیم و باختیم ! اونور هم طی اتفاقات فوتبالی [ نه ظعف تاکتیکی ! ] به بایرن باختیم و حذف شدیم . می دونید چه فشاری رو تیم میاد و تیم چه ضربه ای می خوره ؟! و اینم مطمئنا می دونید که خودِ ما تو این فروم اگه این اتفاق بیفته بدترین حرف ها رو نثار کونته می کنیم ؟ فرقی نداره چه تیمی باشیم راضی شدن به شکست = زمین خوردن . !! بازم میگم امیدوارم یوونتوسی ها به شکست مقابل انتر راضی نباشن . چون وقتی شما به شکست خوردن اونم جلوی رقیبتون راضی می شید باید منتظر بَد زمین خوردن باشید ,,,,

در آخر باز هم میگم به عنوان یک یوونتوسی به هیچ عنوان به شکست مقابل انتر راضی نیستم و نخواهم شد ! اصلا بهش فکر هم نمی کنم چون نمی تونم به باختن به انتر فکر کنم و واسه خودم توجیهش کنم !! UCL پیش رو باشه که باشه ! ما اگه قهرمانی اروپا رو میخواییم باید پِیِش هم به تنمون بمالیم .

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

بازيكن هاي ايتاليايي كه قطعا همگي بازي ميكنند، ولي ويدال چون از راه دور مياد احتمال اينكه استراحت كنه (و يا كامل بازي نكنه) هست.

ویدال جفت بازی های شیلی حتی روی نیمکت هم نبوده!!کسی میدونه چرا؟مصدوم یا محروم شده؟اصلا از ایتالیا خارج شده؟

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
عدم موفقیت توی هر دو تا بازی پیش رو - اول اینتر و بعد بایرن - قطعاً روی عملکرد تیم توی بازی بعدی تاثیر مستقیمی میذاره. فصل 2010-2009 با سرمربیگری فرارا چنین شرایطی پیش اومد، اول اینتر رو بردیم و بعد به طور تحقیر آمیزی با شکست از بایرن از لیگ قهرمانان اروپا حذف شدیم. میخوام بگم که اگه عملکرد یووه تو این بازی در بازی با بایرن هم میتونه تاثیر گذار باشه، بر عکسش هم هست، بهتره که از الان خودمون رو قهرمان لیگ ندونیم... سال گذشته میلان تو شرایط تقریباً مشابه به ما قرار داشت، تو بازی با بارسلونا از لیگ قهرمانان حذف شد و از اون به بعد نوار پیروزی هاشون قطع شد. (میلان از هفته ی 26 اُم تا 29 اُم، 4 پیروزی متوالی داشت) 4 روز بعد از حذف میلان مقابل بارسلونا، تیم آلگری بعد از چندین هفته شکست خورد و یووه تونست با روند خوبی که داشت صدر جدول رو پس بگیره... شرایط خوبی که میلان هم در حال حاضر داره.

بنابراین همونطوری که فدا کردن این بازی به خاطر بازی با بایرن درست نیست، عکسش هم صادقه. من با در نظر گرفتن این که حداقل باید به چند تا بازیکن خودمون استراحت بدیم و طبق یه قانون اغلب صادق توی فوتبال که میگه همیشه توی بازی های بزرگ تیم های آماده تر پیروز نیستن، از نتیجه ی مساوی ناراحت نمیشم.

هفته ی سنگین و سختی در انتظارمونه امیدوارم به خوبی بگذرونیمش...

ویدال جفت بازی های شیلی حتی روی نیمکت هم نبوده!!کسی میدونه چرا؟مصدوم یا محروم شده؟اصلا از ایتالیا خارج شده؟

ویدال اخراج شده بود تو بازی قبلی شیلی فکر میکنم. حرکتش ناجوانمردانه بوده، حنماً کادر فنی جریمه ی بیشتر از یه بازی براش در نظر گرفته. (بازی دوستانه هم اخراج شده بود!)

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

http://www.juventus....23mar2013_vidal

[img width=480 height=285]http://upload.tehran98.com/img1/69diro3vg8j149clzs.jpg[/img]

ویدال بازی با Lega Pro هم بوده و با تیم تمرین کرده.

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
ما اگه با ترکیب تیم اول دوم هم جلو اینتر بازی کنیم توانایی بردشونو داریم اینکه کدوم بازیکن فیکس تو ترکیب باشه رو قطعا کادر فنی تیم میتونه در نظر بگیره اینکه ویدال بازی کنه و یا مارکیزیو یا اینکه کیه لینی تو زمین باشه یا نباشه رو کادر فنی انتخاب میکنه قطعا سرمربی به تقسیم انرژی بازیکنا برای بازی با بایرن هم فکر کرده اما اگه من خودم بخوام از بین بازیکنا خط هافبک رو بچینم از حضور پیرلو و پوگبا بطور همزمان استفاده میکنم و همچنین جاکرینی هم این توانایی رو نشون داده که توی چنین بازیهایی فیکس بازیکنی در مورد آساموا هم واقعا نمیشه حرف زد چون نمیدونم چطور شد که دیگه کونته بهش میدون نداد!!!!!!!!!!!!از بین ویدال و مارکیزیو با توجه به اینکه بچه ها میگن ویدال توی تیم ملی بازی نکرده میتونه فیکس بازیکنه و از دقایق 60 به بعد بازی درصورت نتیجه نگرفتن تیم مارکیزیو به جای پوگبا وارد زمین بشه به هر حال حضور مارکیزیو آماده تو بازی با بایرن از هر چیزی واجب تره !!!!!!! این که گوارین تو ترکیب اینتر قرار نداره یه پوئن مثبت هست در آخر بازم میگم ما توانایی کسب نتیجه لازم در هر دو بازی پیش رو را خواهیم داشت :scarflong:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
خب وقتی بازیکنایی داریم که میتونن جا اصلی هاموون باشن چرا بازیشون ندیم؟؟؟پوگبا.ایزلا.جاک.مارونه.اسامواه.روگانی فک کنم.کاسرس.کوا.انلکا. اینا یعنی نباید بازی کنن؟؟؟ یا اینا عضو تیم نیست که کله سال فقط یه ترکیب داریم؟؟

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
ترکیب پیش بینی شده ی اسپورت مدیا ست برای بازی فردای اینتر - یوونتوس:

اینتر (2-1-3-4): هندانوویچ؛ زانتی، رانوکیا، چیوو، پریرا؛ گارگانو، کواچیچ، کامبیاسو؛ گوارین؛ کاسانو، پالاسیو
نیمکت: کاریتزو، بلچ، ساموئل، سیلوستره، ناگاتومو، جاناتان، کوزمانوویچ، اسچلتو، استانکوویچ، آلوارز، بناسی، روکی
محروم (ها): خوان خسوس
مصدوم (ها): میلیتو، اوبی، مودینگایی، کاستلاتزی

یوونتوس (2-5-3): بوفون؛ بارتزالی، مارونه، بونوچی؛ لیختشتاینر، ویدال، پیرلو، مارکیزیو، آساموا؛ جووینکو، کوالیارلا
نیمکت: استوراری، روبینیو، پادویین، کیه لینی، ده چلیه، پوگبا، پلوزو، جاکرینی، آنلکا، ماتری
محروم (ها): -
مصدوم (ها): کاسرس، بنتنر، په په، ووچینیچ، ایسلا

+ کیه لینی هنوز در موردش شک و تردید وجود داره و احتمالاً کونته در این مورد دست به ریسک نمیزنه. ووچینیچ گویا در آخرین لحظات به خاطر تبی که داشته از لیست حذف شده و ایسلا هم به خاطر خستگی از دو بازی ملی که انجام داده برای این بازی آماده نیست.

ویرایش: 21 بازیکن توسط آنتونیو کونته برای بازی مقابل اینتر دعوت شدند (خبری از کاسرس، په په، ووچینیچ، بنتنر و ایسلا به علت مصدومیت نیست):

1 Buffon
3 Chiellini
6 Pogba
8 Marchisio
11 De Ceglie
12 Giovinco
13 Peluso
15 Barzagli
18 Anelka
19 Bonucci
20 Padoin
21 Pirlo
22 Asamoah
23 Vidal
24 Giaccherini
26 Lichtsteiner
27 Quagliarella
30 Storari
32 Matri
34 Rubinho

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

ترکیب پیش بینی شده ی اسپورت مدیا ست برای بازی فردای اینتر - یوونتوس:

یوونتوس (2-5-3): بوفون؛ بارتزالی، مارونه، بونوچی؛ لیختشتاینر، ویدال، پیرلو، مارکیزیو، آساموا؛ جووینکو، کوالیارلا
نیمکت: استوراری، روبینیو، پادویین، کیه لینی، ده چلیه، پوگبا، پلوزو، جاکرینی، آنلکا، ماتری
محروم (ها): -
مصدوم (ها): کاسرس، بنتنر، په په، ووچینیچ، ایسلا

+ کیه لینی هنوز در موردش شک و تردید وجود داره و احتمالاً کونته در این مورد دست به ریسک نمیزنه. ووچینیچ گویا در آخرین لحظات به خاطر تبی که داشته از لیست حذف شده و ایسلا هم به خاطر خستگی از دو بازی ملی که انجام داده برای این بازی آماده نیست.

بارزاگلی : یادمونه خستگی توو بازی فینال اسپانیا چیکار کرد باهاش .
لیخشتاین ویدال مارکیزیو پیرلو : یعنی نمیتونیم جا این 4تا کاسرس.پوگبا.جاک و پادوین یا یکی دیگه رو بازی بدیم؟؟
9 امتیاز اختلاف واسه همین موقع هاست . که بتونیم ازش استفاده کنیم.این بازیکنا رو میخریم واسه چی پس؟؟
11 نفر نگه داریم بقیه رو هم بفروشیم که پوله وکیل بدیم برا دادگاهه یه سری ها خب... .
رئال و بارسا با این ابهتشون کله تیمشونو استراحت میدن فقط برا ماا اشتباهه؟ دبل بشیم خب مگه چیه؟؟این همه سال که دبل کردیم بقول مربی هفتم شدیم.آخرش چی شد؟
بخدا مسخرست این کارا.

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

در آخر باز هم میگم به عنوان یک یوونتوسی به هیچ عنوان به شکست مقابل انتر راضی نیستم و نخواهم شد ! اصلا بهش فکر هم نمی کنم چون نمی تونم به باختن به انتر فکر کنم و واسه خودم توجیهش کنم !! UCL پیش رو باشه که باشه ! ما اگه قهرمانی اروپا رو میخواییم باید پِیِش هم به تنمون بمالیم .

مطمئنا هیچ طرفداری راضی به باخت به اینتر نیست.من که نگفتم این بازی رو فدای بازی با بایرن کنیم و بریم واسه باخت به اینتر که.حرف من اینه که باید این بازی به یه سری از بازیکنایی که هم توی تیم ملی هاشون بودن و هم پایه های تیم ما هستن استراحت داده بشه.پست من در مورد این بازی توی صفحه ی قبل هست میتونید ببینید.

این درسته که تیمی که قهرمانی CL رو میخواد باید شرایط سخت رو تحمل کنه اما بالاخره هرچقدر هم این بازیکنا تحملشون زیاد باشه بازم انسان هستن و تواناییهاشون محدوده.
واسه قهرمانی CL شرایط سخت بوجود میاد اما واسه مقابله با این شرایط سخت باید مدیریت بحران داشت.این مدیریت هم در حال حاضر ایجاب میکنه که تمام توانمون رو خرج اینتر نکنیم.در مقابل بایرن مطمئنا توی بازی این هفته ی لیگش به مهره های اصلیش استراحت میده و توی شرایط بدنی بهتری مقابل ما قرار میگیره و همین میتونه باعث شکست ما بشه.

حالا این اینتر همچین غولی هم نیست که نشه با چند تا تغییر کوچیک توی ترکیب اصلی شکستش داد.حتی تیم دوم ما هم از این اینتر ضعیف تر نیست.تیم دوم ما با بدشانسی محض جلوی لاتزیو تو کوپا شکست خورد و دو تا نود دقیقه کاملا تیم برتر زمین بود.حتی میلان هم نتونست از پس تیم دوم ما بربیاد پس جای هیچ نگرانی ای نیست

---------------------------

Spoiler

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

آنتی ها برابر هم!
نخستین تقابل رو در روی کونته و استراماچونی
اینتر خوش آمدگوی یوونتوس به تونل وحشت ...

[img width=480 height=351]http://www.shiaupload.ir/images/21302769235815143910.jpg[/img]

Saturday 03/30/2013 - 3.00 pm - "Giuseppe Meazza" Stadium, Milano
18:30 به وقت تهران

بعد از بازی های ملی که چند روزی همه را معطل کرده بود کوره ی داغ بازی های پایانی سری آ با دربی طلایی ایتالیا از شنبه آغاز می شود. اینتر در جوزپه مئاتزا میزبان بیانکونری خواهد بود و این به معنی نخستین تقابل استرا و کونته برابر هم خواهد بود. آنهایی که سری آ را به خوبی دنبال می کنند از نفرت دو تیم نسبت به هم آگاهی کامل دارند و حس بردطلبی دو تیم در این بازی خاص نیاز به توضیحات اضافه ندارد به خصوص از سال 2006 !!!

نگاهی به شرایط 2 تیم، وضعیت متفاوت 2 تیم را به خوبی نشان می دهد، یوونتوس با خیلی فراوان ملی پوشان خسته ی خود در حالی شنبه میهمان اینترمیلان خواهد بود که سه شنبه باید میهمان باوارایی ها باشد و چی کسی است که نداند کونته چه اضطرابی در این روزها را تحمل می کند ... سرنوشت نیمه مجهول اسکودتو و از ان طرف جدال فوق حساس با بایرن ... یوونتوس از یک طرف شنبه با بزرگترین رقیب سنتی خود در ایتالیا باید بجنگد و سه شنبه باز هم نبردی ایتالیایی و آلمانی دیگر بین صدرنشینان بوندس لیگا و سری آ ... اینها تازه چالش های نخست یوونتوس در آغاز ماه آوریل است، تقابل با لاتزیو در استادیو المپیکو و میلان در تورین و بازی برگشت با همین بایرن به زودی یکی پس از دیگری فرا می رسند و اگر یووه به مرحله ی بعدی لیگ قهرمانان هم برسد این داستان ادامه خواهد داشت ... پس اینتر ورود یوونتوس به تونل وحشت را به بیانکونری ها خوش آمد یا بدآمد خواهد گفت!

اما اینتر کمی شرایطش بهتر است ... استرا ملی پوشان زیادی را راهی بازی های فیفا نکرده و طبعا از خستگی بازیکنانش نگرانی ندارد ... تنها نگرانی مربی جوان کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان اروپا برای فصل آتی است که از بین ناپولی و میلان و لاتزیو و فیورنتینا و اینتر میلان و رم فقط 2 تیم به سهمیه خواهند رسید ... پس استراماچونی کار سختی برابر رقبای خود دارد.

اینتر در بازی رفت دست به کار بزرگی زد و نگذاشت که 49 یوونتوس 50 شود ... آیا یوونتوس و کونته به دنبال انتقام هستند؟ یا کونته برای بازی سه شنبه برنامه ریزی کرده و با نیروهای جوان خود به دربی ایتالیا پا خواهد گذاشت؟ آیا استراماچونی و تیمش با دابل کردن یوونتوس گامی بلند برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان بر خواهند داشت یا شاگردان کونته با تکرار سناریو ی آخرین بازی دو تیم در سن سیرو ناپولی و میلان را ناامید خواهند کرد ؟ بزرگترین غیر ممکن ها در دربی ایتالیا محقق شده است ... برد 2-1 یوونتوس بحران زده ی فرارا در فصل 2009-2010 برابر مورینیو و شکست یوونتوس شکست ناپذیر در بازی رفت ... غیر ممکنی در دربی ایتالیا وجود ندارد ...

تصویر

HEAD TO HEAD

دیدار فردا ی دو تیم 190 امین بازی بین این دو تیم خواهد بود. دو تیم در مسابقات 189 بار برابر هم صف آرایی کردند که 88 بازی رو یوونتوس برده، 55 بازی با برد اینتر به پایان رسیده و 46 بازی هم با نتیجه ی تساوی خاتمه یافته.

تصویر

شرایط دو تیم در جدول

یوونتوس با 29 بازی و 65 امتیاز در صدر جدول قرار داره و اینتر با 28 بازی و 47 امتیاز در رده ی 6 ام جدول قرار گرفته است. یوونتوس با 57 گل زده و 3 گل زده ی کمتر نسبت به رم دو خط حمله ی خوب سری ا و با دریافت 18 گل بهترین خط دفاع سری ا رو مثل فصل گذشته در اختیار دارد. اینتر هم در خط حمله با زدن 44 گل و هم در خط دفاع با دریافت 37 گل در هر دو بخش در رده ی ششم بهترین های سری آ مانند رتبه ی خودش در جدول قرار دارد. اینتر از بازی های خانگی این فصل خود فقط 25 امتیاز گرفته که از این حیث در رده ی 10 ام کسب امتیاز اخنگی قرار دارد و یوونتوس با کسب 30 امتیاز در بیرون از خانه بهترین آمار ر در کسب امتیاز های خارج از خانه دارد.

تصویر

بازیکنان دعوت شده ی دو تیم برای این بازی :

Inter squad

Goalkeepers: 1 Samir Handanovic, 27 Vid Belec, 30 Juan Pablo Carrizo.

Defenders: 6 Matias Silvestre, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 28 Simone Pasa, 31 Alvaro Pereira, 42 Jonathan, 55 Yuto Nagatomo.

Midfielders: 4 Javier Zanetti, 5 Dejan Stankovic, 7 Ezequiel Schelotto, 10 Mateo Kovacic, 11 Ricardo Alvarez, 14 Fredy Guarin, 17 Zdravko Kuzmanovic, 19 Esteban Cambiasso, 21 Walter Gargano, 24 Marco Benassi.

Forwards: 8 Rodrigo Palacio, 18 Tommaso Rocchi, 99 Antonio Cassano

Juve name 21-man squad

1 Buffon
3 Chiellini
6 Pogba
8 Marchisio
11 De Ceglie
12 Giovinco
13 Peluso
15 Barzagli
18 Anelka
19 Bonucci
20 Padoin
21 Pirlo
22 Asamoah
23 Vidal
24 Giaccherini
26 Lichtsteiner
27 Quagliarella
30 Storari
32 Matri
34 Rubinho

تصویر

داور بازی :Nicola Rizzoli

تصویر

تمامه! ایشون به تنهایی برای کله کردن یوونتوس کافیه! صابون ایشون مخصوصا در 2 فصل اخیر به پوست یوونتوس خورده که هیچی تا چند وقت دیگه به گوشت یوونتوس می رسه :np:

تصویر

PLAYERS TO WATCH
INTER MILAN
ANTONIO CASSANO

Spoiler

آماده ترین نیروی هجومی استرا ... مرد جنجالی نرآتزوری خیلی زود پس از غلیانی که در باشگاه ایجاد کرد و نزدیک بود مانند اشنایدر به درب های خرجی باشگاه رهنمون شود به تمرینات بازگشت و عصای دست ارزشمندی برای اینتر و استراماچونی برای مانند در کورد کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان اروپاست. مصاحبه ی چند ماه پیش کاسانو علیه کونته و کونته علیه کاسانو به منزله ی جنگ تمام عیار این دو این بار در مستطیل سبز خواهد بود.

JUVENTUS

GIANLUIGI BUFFON

[img width=480 height=320]http://www.shiaupload.ir/images/59200056735169489301.jpg[/img]

بوفون در هفته های اخیر کاملا آماده به نظر می رسد. مهار پنالتی مالت و دریافت تنها 2 گل در 8 بازی اخیر تیمش در سری آ که یکی با سرعت 103 کیلومتر بر سرعت و دیگری با هنرنمایی بونوچی همراه بوده! نشان از آمادگی این روزهای بوفون است. یوونتوس و کونته به سنگربان آماده ی خود در تونل وحشت به شدت احتیاج دارند. بوفون فراتر از یک کاپیتان و یک دروازه بان یک سنگ روحیه ی بزرگ و عامل تقویت کننده ی روحی برای یوونتوس به حساب می آید. سوئیپر شماره 2 یوونتوس باید در این بازی هم مراقب سوئیپر شماره 1 و چرخش های ناگهانی سرش باشد!!!

تصویر

PROBABLE LINE UP:

Inter (probable): Handanovic; Zanetti, Ranocchia, Chivu, Pereira; Gargano, Kovacic, Cambiasso; Alvarez; Palacio, Cassano

Juventus (probable): Buffon; Barzagli, Marrone, Bonucci; Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Marchisio, Asamoah; Quagliarella, Giovinco

تصویر

RESULT PREDICTION
INTER MILAN 0 – 1 JUVENTUS

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
بوفون در مصاحبه با اسکای : "صادقانه بگم ، وقتی که آدم سزاوارانه می بازه خیلی فرسوده میشه.تو اون بازی اینتر برتر از ما بود و لیاقت پیروزی رو داشت.پس تو سن سیرو هم می خوان برتریشونو نشون بدن همون طور که تو یوونتوس آرنا نشون دادن. البته که تیم ما هم انگیزه ی زیادی برای انتقام گرفتن وجود داره.اینتر تونست روند ما رو کُند کنه ، ما 1 سال و نیم بهترین تیم لیگ ایتالیا بودیم و هستیم."
Spoiler

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی