پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته بیست و هفتم سری آ- ناپولی 1-1 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
169 پاسخ برای این موضوع

pouria68

pouria68

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 7 ارسال
تو عکسا اون بچه هه کیه؟ همون که کنار پوگبا هم هست؟

PaoloDC

PaoloDC

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 79 ارسال
^ دست شما درد نکنه :fp: 2 ساعت توضیح دادم عکس آپلود کردم تو اسپویل گذاشتم بعد میپرسین کیه ؟! :1: :troll: Daniele Rugani :scarflong:

pouria68

pouria68

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 7 ارسال
خوب من همه ی تاپیکا رو که نخوندم، بدون هیچ پیش زمینه ای پریدم وسط فروم :fts: اگه منظورت همون پست dede or ogbonna س که بازم نمی تونستم عمرا حدس بزدم این کیه!(ولی فکر کنم یه جایه دیگه رو میگی من دارم گیج میزنم!) راستی یه سوال: بساط پستای اسپمم رو جم کنم یا در کل زیاد مشکلی با این قضیه ندارین؟ چجوریاس؟ :huhsmileyf:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
با توجه به تمرینات امروز صبح، به نظر میرسه کیه لینی با وجود مصدومیتی که تو بازی با سیه نا از ناحیه مچ پا پیدا کرده بود، انتخاب اول کونته برای حضور توی بازی امشب باشه و پلوسو روی نیمکت قرار بگیره.

+ برای یادآوری دوباره:

بزرگترین هایی که در هر دو باشگاه یوونتوس و ناپولی حضور داشتند :

تصویر

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
راحت میبریم حالا ببین کی گفتم!! به من میگن مملی 8پا :1: :Facepalm:

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
ظاهرا قراره امشب از کیلینی به طور فیکس کونته استفاده کنه. اسکای هم داشت رو این موضوع تاکید می کرد. نمی تونم بگم کاری که کونته داره میکنه اشتباهه یا نه چون به هر حال کونته داره مستقیما با بازیکن ها و وضعیتشون و دکترها روبرو میشه و بهتر میدونه یه بازیکن میتونه فیکس بازی کنه یا نه. ولی به هر حال این بازی با بازی با سیه نا و رم و ... فرق داره. ناپولی تیم محکمیه و برای گرفتن 3 امتیاز میاد و از اون طرف کیلینی گفتم حدود 70-80 روزه که فیکس برای یووه بازی نکرده و اگر هم مصدومیتش هم برطرف شده باشه بازم بدنش آمدگی کامل رو واسه چنین بازیه سنگین و پر فشاری نداره. باز بازی با سلتیک و کاتانیا و پسکارا می بود یه چیزی. به شدت نگران وضعیت کیلینی هستم. در مقطع کنونی چنین ریسکی میتونه برامون گرون تموم بشه. امیدوارم کونته بدونه داره چیکار میکنه و از آمادگی کامل جورجیو مطمئن باشه.فقط می تونم بگم امیدوارم امشب اتفاقی دردناک تر از شکست برامون نیافته و کونته از این ریسک خودش پشیمون نشه.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
[center]فوتبال ایتالیا هم نوشته طبق گزارش های رسیده , جورجو کیلینی از ابتدا در ترکیب یوونتوس حضور خواهد داشت و فیکس بازی میکنه امشب ..

این هم ترکیب احتمالی که گذاشته :

Buffon, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Marchisio, Asamoah, Vucinic, Giovinco

++ شب گذشته هواداران ناپولي ضد كونته و ماركيزيو شعار دادن و 2تا نارنجك :waiting: زدن اطراف هتل يووه ..
پليس هم از بعد اون محافظت ويژه اي از يوونتوسي ها كرده و الان همه چي آرومه !

البته هواداري يووه هم بيكار نشستن و اومدن و يوونتوسي ها رو تشويق كردن حسابي .. :rainbow:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
گفته میشه هواداران ناپولی درگیری هایی ایجاد کردن ، کسی اطلاعات دقیقی نداره ؟

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
اینقد بدم میاد از این تیم دلم میخواد بزنم نصفش کنم اون بازیکناشو هوادارانشم که وحشی هستن

شهید مهدی آنیلی

شهید مهدی آنیلی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 140 ارسال

گفته میشه هواداران ناپولی درگیری هایی ایجاد کردن ، کسی اطلاعات دقیقی نداره ؟

آره، من ندارم. :smile:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
گویا کونته در آخرین لحظات تصمیم گرفته که به آساموا استراحت بده و به جاش از پلوزو استفاده کنه!

la roccia

la roccia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1155 ارسال
میرکو و جووینکو؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی بازم ماتری فیکس نیست؟ :20:

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
ای جااان داداش گلم جووینکو :evilgrin: چشتون در بیاد :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :thankyou:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
رسمی:

Juventus (3-5-2): Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Marchisio, Peluso; Giovinco, Vucinic

Napoli (3-5-2): De Sanctis; Campagnaro, Cannavaro, Britos; Maggio, Behrami, Inler, Zuniga; Hamsik; Pandev, Cavani

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
کیلینی و پلوزو در سمت چپ! واقعا عجب هماهنگی ای میشه انتظار داشت از این زوج :111: آخه این دو نفر تا الان حتی یکبار هم با هم در سمت چپ نبودن بعد چجوری باید انتظار بازی فعال از سمت چپ داشته باشیم؟! امیدوارم آساموآ دچار مصدومیت کوچیکی شده باشه تا چنین ترکیبی کمی توجیه داشته باشه. ماجو و پاندف سمت چپمون رو اتوبان می کنن و البته بعید می دونم با چنین ترکیبی 1 حمله درست و حسابی از اون سمت داشته باشیم. امیدوارم کونته چنین ترکیبی رو روزهای قبل تست کرده باشه :np:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21185 ارسال
- من نظر متفاوتی درباره ترکیب پلوزو - کیه لینی دارم، یووه میخواد دفاع خودش رو محکم ببنده و بازی رو کنترل کنه، چنین کاری از نظر منطقی توی سن پائولو کار سختی ـه و مهم نیست شما چه تیمی هستید، بخصوص اینکه اینقدر این بازی حساس شده از جانب دو تیم (خصوص ناپلی ها) و هوادارانشون. پلوزو از نظر دفاعی واقعا بازیکن برازنده ای نشون داده و البته توی بازی با سلتیک هم ثابت کرد توی کارهای هجومی میتونه موثر باشه، ورود آساموآ در نیمه دوم و خصوصا وقتی که بازیکن های ناپولی خسته شدند خیلی بیشتر میتونه به ما کمک کنه تا با نفوذهاش راهی رو برای گل زدن باز کنه، از نظر تئوری این ترکیب کونته رو می پسندم و منطقی میدونمش، اما اینکه در عمل هم جواب بده یا نه رو باید صبر کنیم.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

گزارش زنده بازی یوونتوس ناپولی از طریق رید کال

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
15 دقیقه تا بازی مونده ولی بگو 1% استرس ندارم :1: از ترکیب اعلام شده و زوج خط حمله قطعاً رضایت ندارم ولی فکر میکنم هدفی که کونته از این ترکیب دنبال میکنه،در این بازی حفظ توپ مناسب در یک سوم دفاعی ناپولی هست؛ هر چند که با قدرت بدنی ضعیف جووینکو بعید به نظر میرسه. در مورد حضور کیه لینی هم امیدوارم حدسیات محمدمهدی درست از آب درنیاد و مشکلی رو برای جورجو شاهد نباشیم... درگیری های لیخت و هامسیک هم دیدنی خواهد بود :2qcmh45:

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
سالار حمله کن تو قهرمااااانی سالار بهترین تیم اروپایی )یاد بستنی سالار افتادم البته یاد نیسان ابی هم افتادم :1: :1: :Facepalm:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

[img alt=111.jpg width=600 height=600]http://www.shiaupload.ir/images/54777387726205702940.jpg[/img]

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی