پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته بیست و هفتم سری آ- ناپولی 1-1 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
169 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

هفته بیست و هفتم سری آ

تصویر

ناپولی - یوونتوس

زمان :جمعه ، 11 اسفند ماه 1391 ، ساعت 23:15 به وقت ایران

مکان :سن پائولو

آنونس بازی

mohammad zamani

mohammad zamani

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 38 ارسال
سلام .وقت به خیر بچه ها ... دوستان خواهش میکنم اگر کسی آمار مصدوم یا محروم های بازیو داره (برای هر دو تیم ) قرار بده تا ما هم ببینیم. به امید برد مقابل ناپولی... به نظر من اگر این بازیو ببریم ۷۰٪ راه قهرمانیو رفتیم...

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
رسیدیم به سخت ترین بازیه فصل!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ولی فکر نکنم ببازیم این فصل توی مسابقه ای که صفت"سخت" داره نباختیم

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
- شایعه شده که مارادونا میخواد بدهی هاش رو پرداخت کنه و به ایتالیا برمیگرده ، و این بازی رو از نزدیک میبینه ...

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
‏^‏ دقيقا ! البته بيشتر از شايعه هست و واسه هواداراي ناپولي پيغام هم فرستاده و اول كلي از ناپولي تعريف كرده و بعد هم گفته كه ميخوام واسه انجام كارهاي مالياتيم بيام ايتاليا و احتمالا بازي ناپولي-يوونتوس پيش شما خواهم بود ..

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
اونقدر از قهرمانی مطمئن هستیم که هیچ کس حال و حوصله صحبت کردن نداره :2qcmh45:
12 بازی آخر که 7 تاش!! خارج خونست:
تصویر
سخترینش هم بازی با ناپولی و بازی با لاتزیو تو رم هست.که بدترین نتیجه احتمالی مساوی برای یووه در هر دوبازی هست..تقریبا احتمال باخت صفره
با توجه به ماندن میلان(احتمالی),لاتزیو واینتر در اروپا,بازی های رو در رو آسانتری داریم
ناپولی هم از 12 بازی 6 بازی خانگی داره که 3 تاش با اینتر-میلان و رم هست. که از این 3 بازی فکر نکنم کلا 3 امتیاز بگیره!!!
اگر اتفاق خاصی نیافته مثل پارسال بازی با آتالانتا تشریفاتیه!یعنی 3 هفته آخر و به عبارتی +9 امتیاز اختلاف

:juvefan: :juvefan: :juvefan: ما یوونتوسیمو ,حالا حالاها قهرمانیم :juvefan: :juvefan: :juvefan:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21186 ارسال
- تقریبا مطمئن هستم از یک برد بی دردسر و تمیز ! برگشت ویدال به ترکیب اصلی و البته کیه لینی میتونه قدرت و استحکام تیم رو به مقدار قابل توجهی زیاد کنه. با توجه به اختلاف 6 امتیازی، این 3 امتیاز میتونه حداقل تا حدودی حاشیه امنیت خوبی رو به تیم بده بابت صدرنشینی، بخصوص اینکه توی اروپا هم برای بازی برگشت کار سختی نداریم و تیم میتونه با تمرکز کافی بازی کنه. شک دارم ولی فکر کنم اینلر از این بازی محروم شد. اگه فینال کوپا ایتالیا رو فاکتور بگیریم، تیم کونته همواره مقابل ناپولی نمایش قدرنمندانه ای داشته و حتی مساوی 3-3 فصل پیش یه جورایی تحقیر ناپولی رو به همراه داشت ! اما این بازی کمی شرایط فرق میکنه، ناپلی ها مشخصا تمام تمرکز خودشون رو برای سری آ گذاشتند و یووه هم علاوه بر سری آ، نیم نگاهی رو به اروپا داره که اتفاقا همین سطح تفکر و کیفی دو تیم رو نشون میده. به جز این بازی، هر دو تیم تقریبا به اندازه هم بازی سخت دارند طی 12 هفته باقی مونده و میشه گفت هیچ کدوم برتری ـه خاصی نسبت به هم ندارند، ما با اینتر میلان، میلان و لاتزیو و البته تورینو بازی داریم و اونا هم اینتر، میلان و رم بازی دارند و البته این رو هم فراموش نکنیم که ناپولی خارج از خونه تیم بزرگی نیست و هر تیمی میتونه ازش امتیاز بگیره. اما در مورد ترکیب، قطعا در خصوص خط دفاع و هافبک شک شبهه ای وجود نداره، بوفون، بازتالی، بونوچی، کیه لینی، لیختشتاینر، ویدال، پیرلو، مارکیزیو و آساموآ حضورشون قطعی هست اما در مورد خط حمله فکر میکنم کونته از زوج ووچینیچ و جووینکو استفاده میکنه، هر چند شخصا ترجیح میدم بجای جووینکو از ماتری بازی بگیره. پیروزی ناپولی در این دیدار نمیتونه نقش خیلی زیادی توی قهرمانی ـه اونا بزاره، چون اختلاف تازه به 3 امتیاز میرسه و بازهم اونا باید تلاش کنند تا به صدر برسند، اما این 3 امتیاز برای یووه میتونه خیلی مهم و حیاتی باشه، شاید به معنای قهرمانی نباشه اما میتونم بگم که 50% راه قهرمانی رو برای ما هموار میکنه، اختلاف 9 امتیاز میتونه خیلی عالی باشه. ضمن اینکه سایر تیم ها فاصله زیادی با ما دارند و نهایت تلاششون رسیدن به مقام دوم جدول هست. پس از دور خارج کردن ناپولی به معنی قهرمانی ـه. خبر اومدن مارادونا به استادیوم هم میتونه جالب باشه، حضور مارادونا توی استادیوم سن پائولو هم توی تماشاگران میتونه جو وحشتناکی رو ایجاد کنه و هم باعث افزایش روجیه بازیکنان ناپولی بشه. اما بد هم نیست در حضور مارادونا ناپولی رو شکست بدیم ! ماچو بعد از برگشت از مصدومیت هنوز فرم خوبی رو پیدا نکرده و احتمالا برای این بازی دو گوش ناپولی رو آرمرو و زونیکا تشکیل میدند، هر چند توی بازی امشب مستو در ترکیب اصلی قرار گرفته بود. توی خط دفاعی هم کاناوارو، کامپانیارو و بریتوس حضور دارند. 3 هافبک دیگه ناپولی هم همسیک، بهرامی و ژمایلی (در صورت محروم اینلر) هستند. برای خط حمله هم احتمالا از اینیسه استفاده میکنه در کنار کاوانی. @};- @};- @};-

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
ناپولی رسما این اواخر افتضاح بوده. دو بازی قبل تو زمین خودش حتی از پس سمپدوریا بر نیومد. آمار شوت به دروازشونم که نگاه میکنی حداکثر 5 6 تا شوت در هر بازی دارن. واقعا حریفه قدرتمندی نیستن. یک روزم که کمتر از ما استراحت کردن ، همین باعث میشه ما سرحال تر باشیم. انتظارم یه برد بی دردسره ولی خوب ناپولی رو نباید دست کم بگیریم. برای این بازی کاناوارو ، بهرامی و آرمرو 2 کارته هستن که در صورت دریافت کارت در بازی با کیوو غایب خواهند بود.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

دو بازی قبل تو زمین خودش حتی از پس سمپدوریا بر نیومد.

و البته ما هم تو زمین خودمون با یک نفر بیشتر و یک گل جلوتر از پس سمپدوریا بر نیومدیم :np:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
تو این دوازده هفته باقی مونده نسبت به بقیه تیم های بالای جدول بازی های بسیار سختی رو داریم اصلا از الان یووه رو قهرمان نمیدونم! به نظر من بردن ناپولی در سن پائولو شانس قهرمانی رو بشدت افزایش میده و این بازی برعکس اظهارات دو تیم بسیار مهمه ناپولی درسته چند هفته هست خوب نبوده و خوب هم نتیجه نگرفته ولی فاکتور انگیزه و حضور در ورزشگاه خودی همراه با مارادونا بشدت حساسیت این بازی رو افزایش میده و نشون میده چه بازی مهمی در راهه

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- یوونتوس تا حالا با ناپولی 154 بار بازی کرده که 71 بار برده ، 49 بار مساوی کرده و فقط 34 بار باخته. یه جا دیدم اما نمیدونم واقعیت داره یا نه اما یوونتوس نتونسته از سال 2000 ناپولی در ورزشگاه خودش شکست بده ! :np: درسته ؟ خود ناپولی در 6 دیدار اخیرش 2 برد و 4 مساوی به دست آورده که نشون میده بد موقعی به یوونتوس خوردن ! - مارادونا : " می خواهم مانند یک جنتلمن وارد ایتالیا شوم ! چون من پولی از کسی ندزدیده ام ! " :lol: فکر کنم دیروز بعد از ظهر وارد ایتالیا شد و در شهر رم پیگیر کارهای مالیاتی ـش شد ؛ رقم مالیات ـش هم حدود 37.2 میلیون یورو ـه ! ( 23.5 میلیون ـش به خاطر جریمه دیر کرده ! :lol: ) - همسیک : - بازی با اودینزه در خانه حریف همیشه سخت است. ما قطعا حداکثر تلاشمان را انجام دادیم ، اما در به ثمر رساندن گل ناموفق بودیم. بازی با یوونتوس بسیار مهم است و نتیجه گیری در آن بازی برای ما بسیار حیاتی است. "

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3761 ارسال
تیمی که تحت فشار هست ناپولیه و این میتونه خیلی به یووه برای نتیجه گیری کمک کنه .

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

گفته میشه که احتمالا جورجو کیلینی به بازی مقابل ناپولی خواهد رسید
مشکل کیلینی کوفتگی تو مچ پاش بود و اصلا مصدومیت شدیدی در کار نبود ..

بنابراین پیش بینی میشه خط دفاعی یوونتوس رو برای بازی ناپولی بارتزالی , بونوچی و کیلینی تشکیل بدن

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
تصویر

صحبت های مارادونا در ایتالیا :

" ناپولی نباید اسکودتو رو به یوونتوس هدیه کنه!!!"

" رویای من هدایت کردن ناپولی است "

" میخواستم هوای ناپل رو دوباره تنفس کنم ، خیلی انتظار کشیدم تا باز هم اینجا باشم ، صدای گریه هوادارا رو شنیدم و منو خیلی تحت تاثیر قرار داد "

" من هنوز متهم هستم ، چون اونا دنبال منن و من هم کسی رو نکشتم ! ، من به کسایی که باهاشون قرارداد بستم اعتماد کردم ، نمیفهمم چرا سیستم مالی ایتالیا هنوز هم در مورد من دیوونه بازی در میاره ! "

" مسی فوق العادس ، اما بهترین بازیکن تاریخ به نظر خودم من هستم ، پله ؟! در مقابل بازیکنانی بازی میکرد که حرکت نمیکردن ! "

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
مارادونا يه شخصيت فوق العاده ست ، بي نهايت دوستش دارم ، يه جورايي چه گواراي فوتبال هست . اين مصاحبه اش عالي بود ! خيلي خوب ميشد يوونتوس هم پلاتيني رو دعوت ميكرد برا اين بازي ، ستارگان دهه 80 سري آ كنار هم دوباره .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

+ به نقل از سایت باشگاه، امروز صبح تمرینات تیم برای رویارویی برابر ناپولی از سر گرفته شد..بعد از گرم کردن و کار با توپ بازیکنان به طور ویژه و زیر نظر کادر فنی شروع
به اجرا تاکتیکی های مورد نظرشون(جابجایی ها در داخل زمین) برای بازی جمعه شب کردند..

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

برای بازی روز جمعه هیچ کدوم از دو تیم ناپولی و یوونتوس محروم ندارند ..

تو یوونتوس " بارتزالی ,کیلینی ,ده چلیه ,پیرلو ,ویدال و ماتری اگه کارت بگیرن برای بازی بعد محروم خواهند شد ..

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

ناپولی نباید اسکودتو رو به یوونتوس هدیه کنه

کریسمس گذشته مرد!

رویای من هدایت کردن ناپولی است

این احتمالاً آرزوی هر آنتی ناپولتانی هست که این رخداد زیبا رو به چشم ببینه! اما تردید زیادی وجود داره که همه ی تیم ها بتونن مثل یووه (و البته مثل ژرمن ها) در یه بازی 4 گل به ناپولی (و یا آرژانتین) بزنن!

میخواستم هوای ناپل رو دوباره تنفس کنم

خوب زمانی رو انتخاب کردی! چون شهرداری ناپل،زباله های شهر رو به حوالی بندر هامبورگ انتقال داده! البته هنوز هم اون بوی تعفن هست تو اتمسفر اونجا...

بازی با ناپولی،حالا از حساسیت کمتری برای یووه برخورداره! با تساوی دیشب ناپولی،حالا فشار روی اون تیم هست تا نتیجه بگیره.به خصوص این که در خونه ی خودشون بازی میکنن،اسطوره شون هست،در آخرین بازی در این استادیوم که برابر یووه انجام دادن نقره داغ شدن و هزاران دلیل دیگه شما ازش آگاهید.
یه مسئله ای که هست اینه که ناپولی چند وقته با 6 هافبک بازی میکنه.این یعنی یه میدون جنگ تمام عیار در وسط زمین.خب، با توجه به این که ماتزاری سیستم یووه رو به خوبی میشناسه و احتمالاً هم ضرباهنگ بازی رو بالا میبره،شانس از بازی خارج شدن هافبک های یووه زیاده.پس در این بازی ویدال (و مارکیزیو) باید در بهترین فرم ظاهر بشن و توپ گیری های متعددی رو در مرکز زمین انجام بدن.اگر این امر به درستی و به موقع انجام بشه،یووه میتونه به سادگی ناپولی رو اسیر خودش بکنه.البته همینهایی که من هم گفتم،اجراش به این راحتی ها نیست.اجرای راحت و با آرامش تاکتیک ها،مستلزم وجود پارامترهای زیادی هست.مهمترینشون از نظر من اینه که یوونتوس مثل پارسال در خط دفاعی متزلزل ظاهر نشه.هر چقدر که از زمان بازی بگذره و ناپولی به گل نرسه،شیرازه ی تیمشون بیشتر رو به پاشیدگی میره و نتیجه ی این امر هم خیلی واضحه.یوونتوس راحت تر میتونه به دروازه ی حریف نزدیک بشه.بهترین شرایط هم وقوع رخدادهایی مثل بازی با سلتیک هست؛ هر چند که بعیده.
در کل شکست هم خیلی نگران کننده نیست مطمئناً! شکست یوونتوس در این بازی،نقش مجلس گرم کن رو ایفا خواهد کرد در سری آ. اما خب این بازی جنبه های حیثیتی هم پیدا کرده و از اون نظر هم مهم هست.

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
به نظر من ناپول همیشه خواسته با مهم جلوه دادن این بازی خودش را تیم بزرگی معرفی کنه، این بازی هم مثل بقیه بازی های لیگ هست، مثل بازی قبل که اگه تیر دواره به کمکمون نیومده بود ممکن بود این نتیجه رقم نخوره، مثل بازی با فیورنتینا که به راحتی بردیمشون. ناپولی هم یک از تیم های سری آ هست که شخصیت چندانی نداره. امیدوارم که این بازی را هم ببریم تا ناپولی توی مرداب خودش غرق بشه و همین جایگاه دومی هم به تیم های پشت سرش تقدیم کنه. پ.ن: اصلا دوست ندارم که آواتار کسی شبیه آواتار یکی دیگه باشه. توی تاپیک دیگه یک لحظه فکر کردم خودم پست دادم و بی خبرم!!!!!

baggio

baggio

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال
سلام به همه طرفدارهای یوونتوس به نظر من بازی قشنگی میشه من که شانس یوونتوس رو خیلی خیلی زیاد میدونم من که برای پیروزیشون دعا میکنم به امید قهرمانی در سری a ولیگ اروپا

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی