پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مرحله 1/4 کوپا ایتالیا - یوونتوس 2-1 میلان (یادبود روبرتو باجو)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
129 پاسخ برای این موضوع

شهید مهدی آنیلی

شهید مهدی آنیلی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 140 ارسال
به نظرم اگه آلگری بیاد از الشراوی رو در منطقه ای که پلوزو بازی می کنه (اگه تو ترکیب بذارتش) استفاده کنه کارمون تمومه!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ کونته نشون داده به بازیکنی که اعتقاد داره حتی اگر 100 تا اشتباه هم بکنه بازی میده. کونته تا بحال نشده بود یک بازیکن رو یک روز بعد از پیوستنش تو ترکیب بزاره ولی انقدر به پلوزو اعتقاد داشت که اینکارو کرد ، شک ندارم پلوزو این بازی هم بازی میکنه ، بهرحال قراره جانشین کیه لینی بشه ، چه بهتر که هی بازی کنه تا بعدها اگر در لحظات حساس جورجو رو از دست دادیم ، کاسه ی چه کنم چه کنم دستمون نگیریم. این بازی از شبکه 3 پخش میشه ، پس خیلی از هواداران حذب باد بارسا و رئال هم این بازی رو میبینن ، امیدوارم چیزی که هستیم رو نشون بدیم تا اونها هم بفهمن که این مثلا انتخابات یوفا انتخابات نبود :np:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
پست کاملا نا مربوط هست اما در جواب کمال: کمال عزیرم طرفدار های بارسا بازی های تیم خودشون رو نگاه نمی کنند بعد بازی یووه رو نگاه کنند؟ همه که مثل ما نیستند با یووه زندگی می کنیم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

ميلان تو خط دفاع واقعا مشكل داره، مخصوصا عمق

ولي بايد ديد با نبود پيرلو و ماركيزيو عمق دفاع ميلان هدف يوونتوس قرار ميگيره يا نه ...

بازی این فصلمون جلوی میلان هم میگفتیم میلان عمقش مشکل داره . مدافعینش فاجعه هستن . ولی اونقدر تو اون مدافعین خوب بودن که یوونتوسی ها هیچ کاری نتونستن انجام بدن . درسته به اشتباه داوری و گرفتن اون پنالتی باختیم ولی بازم نمیتونیم توجیه کنیم چون توانایی گل زدن به میلان رو نداشتیم .
حتی به نظرم میلان میتونست یک گل دیگه هم بهمونه بزنه . حالا اگه قراره این بازی هم مثل اون بازی و بازیهای گذشتمون با میلان آلگری دست کونته رو بخونه و کونته هیچ کاری نتونه انجام بده که جام حذفی رو همین جا باهاش خداحافظی میکنیم .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

پست کاملا نا مربوط هست اما در جواب کمال:
کمال عزیرم طرفدار های بارسا بازی های تیم خودشون رو نگاه نمی کنند بعد بازی یووه رو نگاه کنند؟
همه که مثل ما نیستند با یووه زندگی می کنیم

من فروم های مختلفی فعالیت میکنم ، جاهایی که طرفدار بقیه تیم ها هستن ، همیشه بعد از بازیهایی که از شبکه 3 پخش میشه ، میان نظرشون رو میگن ، همشون بازیهایی که پخش میشه رو میبینن.

اما در مورد بازی
بازی تو لیگ به نبود کونته باختیم وگرنه همون میلان هم اسیر یوونتوسه مغرور بود. مطمئنم این بازی مثل بازی با رم بلایی سر تیم حریف میاریم که خودشون بگن حقمون باخت بود :گل:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
عباس يه انتقاد بكنم ازت ! خيلي زود فاز منفي ميدي :1: :evilgrin: من فقط گفتم كه عمق دفاع ميلان مشكل داره .. اين تو بازي هاي ميلان يه چيز ثابت شده و مشخصه بازيهاي اول فصلشون اين مشكل رو داشتن ، اين بازيهاي آخر هم همينجوري بود .. حالا يه بازي مثه بازي با يووه ميشه كه خودشون ميدونن نميتونن جلو يووه 90 دقيقه بازي هجومي و زيبا انجام بدن .. بعد يه گلي كه از رو نقطه پنالتي ميزنن با چنگ و دندون دفاع ميكنن و نميزارن يووه به گل برسه ! به نظرم اين نه دليل محكمي هست واسه قدرت خط دفاعي ميلان و نه دليل محكميه واسه ضعف خط حمله يووه !

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
-اینم لیست یووه :

1 بوفون، 4 کاسرس، 6 پوگبا، 9 ووچینیچ، 11 دی چلیه، 12 جووینکو، 13 پلوسو، 15 بارتزالی، 19 بونوچی، 20 پادوین، 21 پیرلو، 23 ویدال، 24 جیاکرینی، 26 لیخشتاینر، 30 استوراری، 31 برانسکیو، 32 ماتری، 33 ایسلا، 35 بلترامه، 36 روگانی، 39 مارونه.

بلترامه و روگانی از تیم جوانان توی این بازی حضور دارند. کوا هم محرومه.

اینم ترکیب احتمالی !!! :np: می بازیم .... :np:

استوراری – بارتزالی – بونوچی – کاسرس – ایسلا – ویدال – مارونه – جیاکرینی – پلوسو – ماتری – جیووینکو

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
سهیل من بارها گفتم طرفدار خوش بینی نیستم و فاز منفی من تاثیری تو روند تیم نداره که . پس انتقادت وارد نیست :1: مسئله بعدی سهیل اینه که ممکنه دوباره اشتباه داوری پیش بیاد و یا به هر حال گل بخوریم . مسلما دوباره با چنگ و دندون از گل خوردشون محافظت می کنن . واقعا میلان جای تحسین داشت تو اون بازی با اون سبک بازیشون مقابل یووه . میلانی ها میدونستن حریف یووه نیستن پس لازم نیست وقتی گلی جلو هستن دوباره حمله کنن . حالا شما میگید میلان رو تا حالا اینجوری تحقیر شده ندیده بودیم نظر خودتونه ولی اگه 3-1 یا 4-1 می باختن تو خونه خودشون تحقیرش بیشتر بود همین یکی دو هفته پیش امیرحسین میگفت لیگ برتر رو درک نمی کنم . فکر کنم یک تیم با منچستر بازی داشت و با اینکه جلو بود همش ضد حمله میخوردن :np: آخر سر هم باختن . خلاصه سهیل منم نگفتم میلان مدافعین خوبی داره و ضعف ندارن ولی انگیزه زیادی دارن که میتونه تو تک بازی ضعفشون رو پوشش بده . در مورد حضور کونته هم هم کمال گفت فقط میتونم یادآور بازی های قبلیمون جلوی میلان باشم. به آمار هم کاری نگیریم واقعا جلوی میلان تو همه بازیها بدجور به زحمت افتادیم حتی با حضور کونته

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

[img width=480 height=195]http://www.football-italia.net/sites/default/files/imagecache/main_photo/[type]/[nid]/conte-dugout490ai_2.jpg[/img]

21 نفر از سوی کونته برای این دیدار دعوت شدند :

1 Buffon
4 Caceres
6 Pogba
9 Vucinic
11 De Ceglie
12 Giovinco
13 Peluso
15 Barzagli
19 Bonucci
20 Padoin
21 Pirlo
23 Vidal
24 Giaccherini
26 Lichtsteiner
30 Storari
31 Branescu
32 Matri
33 Isla
35 Beltrame
36 Rugani
39 Marrone

کیلینی ، مارکیزیو ، بنتنر ، په په از مصدومین این بازی هستند ، ظاهرا کوالیارلا برای این بازی نمیدونم به چه علت ولی دعوت نشده احتمالا مصدوم هست. آسامواه هم که ظاهرا رفته برای تیم ملی و رقابت های جام ملت های آفریقا. ( کی رفت ما نفهمیدیم :Facepalm: )

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
فکر کنم کونته این فصل علاقه ای به موفقیت یا به عبارتی دیگه ادامه ی مسابقات توی کوپا نداره.ترکیب احتمالی رو که نگاه میکنیم واقعا اگه این بازیکنا در حد بهترین بازیشون ظاهر نشن و طرف مقابل میلان بازی عادیشو انجام بده مطمئنا شانس برد زیادی نداریم.

پلوسو توی بازی قبل واقعا عملکرد ضعیفی داشت.گفته هم میشد که توی حمله چندان توانایی بالایی نداره(پس اصن چی داره؟ :111: ) و بنابر این واقعا تصورش سخته که بخوایم سمت چپ خط هافبکمون رو بسپریم به پلوسو.یه جورایی یعنی بیخیال شدن سمت چپ هم توی حمله و هم توی دفاع.حداقل دچیلیه توی روز خوبش تواناییهای هجومیش خیلی موثر و راضی کنندست.پلوسو که تکنیک و سرعت زیادی نداره واقعا نگران کنندست.
از طرفی سمت راست تیم هم قراره ایسلا بازی کنه.خب این مورد رو میشه باهاش کنار اومد.امیدوارم ایسلا چشمه هایی از اونهمه تعریفی که ازش میشد رو بتونه نشون بده.

توی خط هافبک من پوگبا رو به جاکرینی ترجیح میدم.اما ظاهرا قراره پوگبا استراحت کنه واسه بازی بعدیمون توی لیگ.

تنها مورد راضی کننده زوج سبا و ماتری هست.

اما چیزی که خیلی وقت بود خیلیهامون انتظارش رو میکشیدیم بازی کردن مارونه به عنوان جانشین پیرلو بود.بی صبرانه منتظرم امشب مارونه رو توی این پست ببینم.مطمئنم جانشین خلفی واسه پیرلو هست این پسر.

اینم یه پست فوق العاده.از بهترین پست های سال 2012 در مورد مارونه :troll:

واقعا با تربیته

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال
- کیه لینی هم از بازیکن ها خواسته که بهترین بازی ـه خودشون رو انجام بدند و به نیمه نهایی صعود کنند. - شخصا حداقل این فصل که توی اروپا هستیم و اون رو داریم جدی میگیریم علاقه ای به کوپا ندارم و معتقدم فقط تیم رو خسته تر میکنه؛ ولی دوست هم ندارم حذف بشیم اونم جلوی تیمی مثل میلان. ولی از طرفی راه طولانی هم برای صعود به فینال نداریم و حیفه که جدی نگیریم :nish: ترکیبی که با توجه به شرایط دوست دارم کونته به بازی بفرسته : استوراری - بونوچی - بارتزالی - کاسرس - ایسلا - ویدال - مارونه - جاکرینی - پلوسو - جووینکو - ماتری پ.ن : حالا که دقت می کنم می بینم همون ترکیبی ـه که بیشتر سایت ها پیش بینی کردند :np:

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال
من که اگه امشب نبریم واسه سلامت اعصاب و روان خودم هم که شده تا بازی با سلتیک یووه رو موقتا بایکوت می کنم. من که چیزی جز قهرمانی توی هر 2 جام داخلی راضی ام نمی کنه چون ما که چمپیونز لیگ رو نمیاریم. در مورد ترکیب: خط دروازه و دفاع خوبه و جای نگرانی نیست.پلوسو غده سرطانی خط هافبکه .امیدوارم مارونه امشب بدرخشه. درباره خط حمله هم توضیح نمی خواد وضعیتش اینطوریه: :fp: :fp: :fp: :lol:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

این ترکیب که گذاشتید سیستمش چیه؟
2-5-3؟ 3-3-4؟
کاسرس یونوچی بارزالی
پلوزو جاکیرینی مارونه ویدال ایزلا
ماتخی :1: جوینکو

یا
پلوزوبونوچی بارزالی کاسرس

ویدال مارونه ایزلا
جووینکو ماتخی جاکیرینی؟

هر 2 سیستم بازیکنانش تو ترکیب مچ نیستن
سیستم اول سمت چپش پلوزو اصلا نمی تونه اونجا بازی کنه چون پا به توپش خوب نیست

سیستم دوم هم ایزلا تو اون هافبک های وسط؟؟؟

اما فکر می کنم همون 2-5-3 باشه

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
محمد ، ايسلا كه اكثر جاهاي زمين ميتونه بازي كنه .. فكر نكنم اونجا مشكلي داشته باشه

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- محمد خب بونوچی ، کاسرس ، بارتزایی دفاع ، جاک ، پلوزو ، ویدال ، ایسلا و مارونه هافبک ، سبا و ماتری هم خط حمله ـن ! چیز عجیبی ـه ؟! :1:

- چرا این حرف ها رو می زنید ؟ :np: یعنی هر سال که اسکودتو رو بردیم و توی اروپا از گروه صعود کردیم نباید توی کوپا بازی کرد ؟ اصلا مگر میلان جزو تیم حساب میشه که بخواد ما رو ببره ؟ :1: هچ دووشواری نداره این مسابقه برای ما :1: اگر می خواهیم ستاره نقره ای رو بگیریم وقتش همین امسال ـه ! :222:

+سید پلوزیو سمت چپ؟
اگه این طور باشه که هست سمت چپ خیلی ضعیف می شه چون اصلا قابلیت حما توپ نداره

آره ، بدیــش به همین ـه ! :np: :1: جای آسامواه قرار می گیره !

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

محمد ، ايسلا كه اكثر جاهاي زمين ميتونه بازي كنه .. فكر نكنم اونجا مشكلي داشته باشه

اره اما ایزلا یووه اصلا جنگندگی نداره کاملا بر خلاف ایزلا اودینزه
هافبک های یووه تو 3-3-4 فوق العاده جنگنده بودند تا حالا

+سید پلوزیو سمت چپ؟
اگه این طور باشه که هست سمت چپ خیلی ضعیف می شه چون اصلا قابلیت حما توپ نداره

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
من توی این تاپیک پست ندادم کلا ٬ این پست رو هم آیه ی یاس نخونید ٬ اما زیاد خودتون رو امیدوار نکنید که بخواید آخر ِ بازی حرص بخورید . این بازی توی یه حالت میتونه به نفع ِ یووه باشه اونم اینکه یه بازیکنمون بخواد ستاره باشه ! یعنی اگه امشب شبی باشه که میرکو یا پوگبا یا پیرلو و یا ویدال شبشون باشه و بتونن تیم رو یه تنه برنده کنن ٬ میتونیم این بازی رو ببریم . چون چه از لحاظ ِ انگیزه و چه از لحاظ ِ نفرات میلان از این ترکیبی که دادین بهتره . البته یه مورد ِ دیگه هم هست که آقای مربی بخواد با میلان مقابل ِ به مثل کنه . یعنی بازیکن ِ ذخیره بازی بده که از انگیزشون جلوی میلان ِ با انگیزه استفاده کنه . میلان تنها راهش برای ۱۳ / ۲۰۱۲ همینه . دعا کنید که یه منجی پیدا شه امشب !

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
منم نمیدونم این همه فاز منفی چیه!؟ بابا جان بارسا یک بار به هرکولس میبازه،منچستر هم یک بار به ویگان،این یوونتوس هم یکبار به این میلان واینتر و سمپدوریاyes1 به هر حال میلان هم یکبار جلوی تماشاگراش با سبک سیه نا و چزنا و دفاع مطلق و ضد حمله وصد البته کمک عمدی داور تونست یووه رو ببره بازیکنان ذخیره یووه فعلی هم از میلان بهترند.مثل ایزلا ،کاسرس،پوگبا،بنتنر و حتی یاکوینتای خدا بیامرز:cry2: فقط نگرانی های من پادووین و پلوسو (نوچه های کنته :Facepalm:)+بازیکن بی استعداد آکادمی دچیلیه هست :1:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
ترکیب اصلی اعلام شد
Juventus: Storari; Caceres, Bonucci, Barzagli; Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Giaccherini, Isla; Matri, Giovinco

Juventus bench: Buffon, Branescu, Pogba, Vucinic, De Ceglie, Peluso, Padoin, Beltrame, Rugani, Marrone

Milan: Amelia; Abate, Mexes, Acerbi, De Sciglio; Montolivo, Ambrosini, Boateng; Emanuelson, Pazzini, El Shaarawy

Milan bench: Gabriel, Coppola, Antonini, Flamini, Nocerino, Traoré, Carmona, Bojan, Niang

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
پس مارونه چی؟؟؟ :sigh:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی