پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مرحله 1/4 کوپا ایتالیا - یوونتوس 2-1 میلان (یادبود روبرتو باجو)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
129 پاسخ برای این موضوع

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

مرحله 1/4 کوپا ایتالیا

تصویر

یوونتوس - میلان

زمان : چهارشنبه ، 20 دی ماه 1391 ، ساعت 23:15 به وقت ایران

مکان : ورزشگاه یوونتوس آرنا

[spoiler=یادبود روبرتو باجو]

تصویر

روبرتو باجو ، متولد کالدونوی ایتالیا در سال 1967 .
بودای کوچک ایتالیا فوتبال خودش رو از تیم ویچنزا شروع کرده و سپس نیز فیورنتینا . بازی های خوب باجو در فیو سبب شد تا مسئولین یوونتوس در صدد جذب این بازیکن برآیند .
سر انجام در سال 1990 باجو با مبلغی بالغ بر 19 میلیون به یوونتوس پیوست و این آغاز حماسه آفرینی ها و شکوه برای او و یوونتوس بود !
باجو 5 سال در یوونتوس موند و طی 201 بازی ، 115 گل برای یوونتوس به ثمر رسوند .
انتقال باجو از یووه به میلان ، اونم میلانی که دل خوشی از باجو نداشت همه رو شوکه کرد ! در میلان دوران چندان خوبی رو نداشت و به ترتیب به باشگاه های بولونیا ، اینتر و برشا نقل مکان کرد . در آخر نیز در سال 2004 از فوتبال خداحافظی کرد .
باجو طی 22 سال فوتبال خود ، 644 تا بازی انجام داد که 291 گل تونست به ثمر برسونه .
باجو در تیم ملی نیز 56 بازی به انجام رسونده که موفق شده 27 گل به ثمر برسونه .
باجو در سه جام جهانی ( 90 ایتالیا - 94 آمریکا و 98 فرانسه ) شرکت داشته است .
تصویر

افتخارات کسب شده همراه یوونتوس : قهرمانی کوپا ایتالیا در سال 1995 - قهرمانی جام یوفا در سال 1993 - قهرمانی در سری آ در سال 1994-1995 .

خلاصه ای از روبرتو باجو :
نام : روبرتو ( Roberto )
نام خانوادگی : باجو ( Baggio )
تاریخ تولد : 18 فبریه 1967 ( 41 ساله )
محل تولد : کالدونو . ایتالیا
قد : 174 سانتی متر

باتشکر از نوشته های بهمن (ϹӇЯƚSƮIɅƝ ƤӨƲLSЄƝ) :

http://bianconeri.ir...736.0;msg=80691[/spoiler]

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- تمام بلیط های این دیدار به فروش رفتند ! :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
امیدوارم تمام اونهایی که خریدن بیان :huhsmileyf:

شهید مهدی آنیلی

شهید مهدی آنیلی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 140 ارسال

یه خبر باور نکردنی که باور کردنش سخت هست!
این بازی به صورت زند (زنده ی زنده) از شبکه سه پخش خواهد شد!

:no:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
توی این فصل قبل از بازی با سمپدوریا دوبار باخته بودیم که بعد از هر دو باختمون بازی بعدی رو فوق العاده بودیم و تیم مقابل رو تحقیر کردیم.یک بار پسکارا رو 6 تایی کردیم و یک بار هم اگه اشتباه نکنم به تورینو 3 تا زدیم. این بازی هم تقریبا همین شرایط رو داره.میلان دفاعش ضعیفه و بیرون از خونه هم وضعشون بدتر میشه.اگه توی این بازی تیم مثل همیشه باشه و بازی همیشگیش رو انجام بده میتونیم یه نتیجه ی خیلی خوب بگیریم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
با باخت مقابل سمپدوریا توی همین استادیوم یوونتوس آرنا ! من به کلی امیدم برای برد در این دیدار از دست دادم ! این بازی از اون بازی هایی که باید برنده داشته باشه ! همه چیز به لاین آپ کونته بستگی داره ! اگر دقت کنید از زمان رانیری بعد فرارا بعد زاکرونی بعد دلنری %60 باخت هامون وقتی بوده که لاین آپ مربی اشتباه بوده ! زمان دلنری و رانیری و فرارا میگفتیم مصدوم زیاد داریم و دست مربی بسته هست ! الآن لیخت ، بونوچی ، بارتزالی ، کاسرس 4 مدافع فوق العاده ما هستند ، N هافبک فوق العاده هم داریم ! که نیازی به دچلیه نیست اصلا ! دوست ندارم چهارشنبه شب که بازی تموم میشه با خشم و نفرت بخوابم ! پس به امید برد در یوونتوس آرنا.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21171 ارسال
- اگه كونته به بيشتر بازيكن هاي ذخيره بازي بده شخصا از تصميمش ناراحت نميشم ولي سعي ميكنم بازي رو با بي تفاوتي ببينم ! :np:

میلاد بوفون

میلاد بوفون

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 26 ارسال
اصلا نباید رحم کرد به میلان الگری باید کوبیدشون یووه هر موقع میبازه بازی بعدیش میترکونه

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
کنته تو بازی قبل به ویدال استراحت داد تا به این بازی برسه پس به نظر میرسه ترکیب اصلی بازی میکنه با احتمالا چند تغییر کوچیک...

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- سیلویو ماتزولنی داور این دیدار شد ! 3ــمین بازی ـه که برای یووه سوت می زنه توی این فصل ، دفعات قبلی بازی سوپرکاپ با ناپولی و برد 2-1 مقابل سیه نا رو برای یووه سوت زد ! در کل 11 بار برای یووه سوت زده که 6 برد ، 4 مساوی و یک باخت نصیب یووه شده. فصل قبل دیدار یووه - میلان که 2-1 شده بود رو سوت زد ! نیکولای و گریلی کمک داوران و رومئو داور چهارم این دیدارــه !

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
درسته که موراتی و برلوسکونی از دشمنان و رقبای یوونتوس هستند ...
اما اونها رو شناسنامه سری آ میدونم :39: ... همون قدر که حضور آنیلی ها را برای تاریخ سری آ لازم میدونم حضور امثال برلوسکونی،گالیانی و موراتی را برای لیگ ایتالیا مفید میدونم
با همه جنجالهایی که بین این سه تیم و در رده بعد رم و لاتزیو هست.. بازهم از حضور این جورآدمها در فوتبال استقبال میکنم و معتقدم با حضور تیمهای خوب در سری ا ، یوونتوس هم قدرتمندتر و مداومترخواهدبود.
امیدوارم یه روزی مالک امریکایی و عرب سراغ این تیمهای ریشه دار نیاد

تصویر

وقتی میلان توسط بویان کرکیچ در بازی با سینا به گل رسید،گالیانی مثل یه جوون 18 ساله شاد شد

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
لیست پخش زنده اپدیت شد
http://bianconeri.ir...91407#msg391407

اصلا دوست ندارم مقابل میلان 3 5 2 بازی کنیم
با این سیستم مقابل این تیم تا حالا
4 بار بازی کردیم
اگر 90 دقیقه رو در نظر بگیریم
2 بار باختیم 1 بار مساوی 1 بار برد
اون مساوی هم اگر مونتاری ......ممکن بود به 3 شکست تبدیل بشه
احساس می کنم الگری دست کونته رو تو این سیستم خونده

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- مصاحبه آلگری در کنفرانس پیش از بازی : - من سعی می‌کنم که به قرارداد خود احترام بگذارم و من تا پایان فصل 14-2013 با میلان قرارداد دارم. تمام تلاشم را به کار خواهم بست تا بهترین نتایج را با میلان کسب کنم. - این دیدار بسیار رقابتی و فشرده خواهد بود. در این دیدار هر دو تیم سعی خواهند کرد تاکتیک‌های تدافعی خود را به رخ بکشند. ما باید عملکرد خود در مقابل سیه‌نا را بار دیگر مقابل یوونتوس تکرار کنیم. - در حال حاضر ، یوونتوس قدرتمندترین تیم در ایتالیا به شمار می‌رود. بیش از این نمی‌توان حرفی در مورد آنها به زبان آورد. به نظر نمی‌رسد در تیمی مانند یوونتوس بتوان نقطه ضعفی یافت. - ماریو یپس، دانیله بونرا، و کریستین زاپات در این دیدار حضور ندارند. فیلیپه مکسس به تیم بازگشته ، اما حضور کوین کنستانت نیز هنوز مشخص نیست. جامپائولو برای دیدار آخر هفته محروم است، بنابراین در این دیدار مهاجم ثابت ما خواهد بود. همچنین من باید در مورد حضور بوژان از دقیقه اول ارزیابی‌هایی را انجام دهم.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
روبینیو و آبیاتی بازی فردا شب و از دست دادند ! لیست نفرات دعوت شده میلان برای بازی فردا شب :

Milan squad for Juventus: Amelia, Coppola, Gabriel, Abate, Acerbi, Antonini, De Sciglio, Mexes, Ambrosini, Boateng, Carmona, Emanuelson, Flamini, Montolivo, Nocerino, Traorè, Bojan, El Shaarawy, Niang, Pazzini

میلان آنچنان بازیکنی و نداره و در این یک فصل گذشته خیلی متضرر شد ، تیاگو سیلوا ، ابراهیمویچ ، پاتو از میلان رفتند ! ولی با این حال پتانسیل این و داره که یوونتوس و به زحمت بندازه و در استادیوم اختصاصی خودش پیروز بشه !

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
نزدیک یه ساعت رفتم اتاق تی وی منتظر بودم بازی پخش شه :np: به خشایار اس دادم گفت بازی فرداست :np: جالب اینجاست خودم بهش گفته بودم بازی چهارشنبه است :np: ببین عشق یووه با ما چه کرده :1:

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
اینجور که بوش میاد حریف ما تو مرحله نیمه نهایی لازیو :nish:

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال
فکر نمی کنم کار عاقلانه ای باشه که از الان به فکر نیمه نهایی باشیم.درسته میلان واقعا نسبت به پارسال ضعیف شده اما هنوزم میتونه یووه روبه دردسر بندازه،البته اگه یووه بازی همیشگیشو انجام نده.اتفاقی که متأسفانه تو این فصل زیاد افتاده(آخریش همین بازی با سمپدوریا) امیدوارم 3 دفاعه بازی نکنیم چون میلان خیلی خوب این سیستم یووه رو میتونه ببنده،سه تا بازیکن فوق العاده خطرناکم دارن که جلواین سیستم خیلی زهردار بازی میکنن،کوین پرنس،مونتولیوو و الشعراوی فارغ از اینکه نتیجه چی میشه دلم میخواد مثل بازی رفت فصل پیش جلوی میلان بازی کنیم،بدجورتو اون بازی لوله شده بودن

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

این نوع خوشحالی کونته دوست دارم :1:
امشب منتظرشم :3:
تصویر

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
فقط اميدوارم اين بازي ، مثه بازي سمپدوريا دست كم گرفته نشه ميلان هرچقدر هم كه ضعيف باشه بازم تيم بزرگيه .. نميشه انتظار داشت كه بياد 5-4 راحت بخوره و برگرده ميلان تو خط دفاع واقعا مشكل داره، مخصوصا عمق ولي بايد ديد با نبود پيرلو و ماركيزيو عمق دفاع ميلان هدف يوونتوس قرار ميگيره يا نه ...

la roccia

la roccia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1155 ارسال
کونته نشون داده تیم کوپا با تیم سری آ فرق داره حتی پارسال تو فینال هم اینو دیدیم خیلی بعیده ترکیب اصلی رو تو زمین بذاره

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی