پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته ششم لیگ قهرمانان اروپا - شاختار 0-1 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
180 پاسخ برای این موضوع

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
به مهاجما که اصلا اعتباری نیست :fp: بلکه هافبکا یا مثل بازی رفت به دفاعامون بشه اتکا کرد :confused2: مهاجم درست درمونمون فعلا کوآ و ووچینیچه که ووچینیچ گل نمیزنه کوآ هم تا دروازه رو میبینه شوت میزنه :laughing:

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
به نظر من نباید یووه رو صعود کرده ببینیم و برای همین هست که cl ، cl شده :smile: از لحاظ فیزیکی یووه تو شرایط خوبی هست چون که به نسبت روز های پر فشاری که داشته تو 10 روز اخیر فشار کمتری روش بوده، از لحاظ فکری هم به نظر من خیلی خوبن ( باخت به میلان هم به نظر من حرف پیرلو درست بود که گفته بود ما برای بازی با چلسی خالی شده بودیم و مقطعی بود اون عدم جنجندگی برابر میلان ) یوونتوس با شرایط خوب برای بازی شاختار میره به امید پیروزی

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تصویر

یوناس اریکسن متولد 28 مارس 1974
ملیت : سوئدی
قد: 194
وزن: 94

عجب غولیه :1:

به جز داوری تجارت هم میکنه :1:

از سال 94 داور شده ولی سال 2000 به لیگ حرفه ای کشورش راه یافت 2 سال بعد داور بین المللی شد و در سن تقریبا 28 سالگی جوان ترین داور نامیده شد .
پیشرفتش عالی بود :1:

تو لیست 52 داور برای جام جهانی 2014 هم هست.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
بنيتز اگه ميتونست رو بازيكن نفوذ داشته باشه ، بازيكن خودش رو روحيه ميداد تا بتونه از شرايط بد خارج بشه مطمئن باشيد اگه نورشلند يكم روحيه داشته باشه حتي ميتونه از چلسي امتيازم بگيره خوبي اين بازي اينه كه شاختار هم انگيزه داره و دفاع نميكنه فقط كيليني به تيم برميگرده و مشكلي از نظر دفاعي وجود نداره به نظرم يوونتوس جلو تيمهايي كه ميان واسه نتيجه گرفتن كمتر مشكل داره ، من فكر ميكنم يوونتوس بازم با يه بازي منطقي مثه بازي با چلسي تو تورين ميتونه شاختار رو ببره يوونتوس تو اون بازي به وقتش دفاع كرد و به وقتش حمله كرد و واسه تك تك لحظات بازي برنامه داشت همين كار رو بايد با شاختار كرد ، به نظرم حتي اگه يووه جلو افتادم نبايد دفاع محض كنه .. قبلش هم نبايد همه جانبه حمله كنه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
ما اگر میخوایم به سطح اول برگردیم ، نباید حراسی از این بازیها داشته باشیم ، بهرحال شاختار هر چقدرم قدرتمند باشه ، قدرتمند تر از رئال ، دورتموند ، بارسا و خیلی های دیگه نیست این بازی آخرین بازی بدون کونته است ، بی شک تیم این رو میدونه و نمیزاره کونته تو حسرت مربیگری تو سی ال بمونه ، من خیلی امیدوارم ، میدونم که راحت لهشون میکنیم چلسی ای که له کردیم ، بازی برگشت شاختار رو تو زمینش حبس کرده بود ، چون شاختار به مساوی راضی شده بود ، حس میکنم شاختاری که چهارشنبه باهاش بازی داریم ، چون به مساوی راضیه ، میتونه شکننده باشه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
خبر موثقی برای بازی کردن کیلینی نیست؟ ظاهرا با تیم تمرین جدی هم می کنه من فکر می کنم بازی کنه

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
شاختار تو این دو سه ساله که تو اروپا بوده همیشه تو زمین خودش خوب نتیجه گرفته و یوه اگه فکر کنه به راحتی صعود میکنه براش مشکل به وجود می اید هیچ کس نباید پیش خودش فکر کنه بازی راحتی داریم خیلی بازی سختی هستش و شاختار مقابل یه تیم درجه 1 اروپا انگیزه زیادی داره درسته صعودش قطعی شده ولی خوب هم مسائل مالی و هم مسائل انگیزشی باعث میشه که شاختار تو زمین خودش خطرناک باشه هوادارن این تیم خیلی پرشور هستند و جو ورزشگاه رو وحشتناک میکنن کلا من وضعیت رو راحت نمیبینم

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

Shakhtar vs Juventus Match Preview

تصویر

Shakhtar vs Juventus (Juventus.com Match Preview) - Size : 8.78 MB

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
سلام به همه . خب داريم مي رسيم به يكي از سخت ترين و حساس ترين بازي هاي بعد از كالچو پولي !! اين بازي به كل دنيا نشون ميده كه آيا يووه برگشته يا نه ؟! ( قهرمان شدن ما توي فصل گذشته اين رو به ايتاليا نشون داد ، ولي تو كت خيليا نرفت !!) اول بگم كه تيم از اول فصل تا حالا خيلي خوب بازي كرده و تو اكثر بازيا فوق العاده بوده مخصوصا رفت و برگشت با چلسي ولي خب توي يه سري بازيام بد بوده ولي نتيجه گرفته و توي دو بازي هم افتضاح بوده و باخته ( اينتر و ميلان ! البته با اينتر نيمه اول خوب بود ولي حيف ...) پس ميشه اميدوار بود كه توي اين بازي هم حداقل خوب بازي كنه !! برسيم به تركيب ! هرجند كه من خودم از مخالفين صد درصد 3-5-2 بودم و هستم ولي يقينا و تحقيقا اين سيستم بهترين انتخاب براي اين بازيه چون تيم كونته بهش عادت داره و نميشه براي بازيه به اين مهمي همچين ريسك بزرگي رو كونته بپذيره و دست به آرايش تيم بزنه ! همون طور كه ديديم توي بازي با تورينو هم توي خيلي از اوقات تيم سردرگم بود ! و اتفاقا علت شك روي آرايش تيم توي همينجاست كه يووه آيا بايد با احتياط بازي كنه و دفاع بكنه و سيستمشو با 4 مدافع بچينه يا اينكه نه بايد حمله كنه و به گل برسه و با چيزي كه بهش عادت داره بازي كنه ؟! كه خب پاسخ ساده است : البته بايد حمله كنه و زننده گل اول بازي باشه اونم حداكثر تا پايان نيمه اول ! چون شرايط فوق العاده عجيب و گول زننده است ! شاختار تيم صعود كرده ايه ، توي خونه بازي ميكنه و هيچ فشاري رو احساس نميكنه ، همه اين شرايط باعث ميشه قدرت شاختار 2 برابر هميشه بشه ! و اگه يووه گل اول رو بخوره اين قدرت مطمئنا چندين برابر هم ميشه و شك نكنين گل هاي دوم و سوم رو هم مي خوره ! ولي اگه حمله كنه و گل اول رو بزنه هم فشار روش كاهش پيدا ميكنه و هم ميتونه نيمه دوم 4-5-1 كنه و با خيال راحت عقب بشينه ! پس جسارت كونته تكليف اين بازي رو مشخص ميكنه !! در مورد نفرات تركيب هم اگه كيليني به بازي نرسه مطمئنا كاسرس بايد جايگزين بشه چون توانايي بازي توي چندين جناح رو داره و ميشه تغييرات سريع توي تركيب تيم اعمال يشه ! اگه بخواد 4 مدافع كنه توي طول بازي ميتونه سمت راست بره و آساموا يه خط عقب بياد و چپ وايسه . توي وسط هم وجود پوگبا ضروريه به جاي ماركيزيوي محروم . هم واسه 3 تاي وسط در 3-5-2 و هم واسه 2 تاي عقب به همراه پيرلو در 4-2-3-1 كه در صورت لزوم ميتونه سيستمه عالي براي دفاع كردن باشه ! در حمله هم ووچينيچ باشه و سبا نباشه كافيه !!!

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
علاوه بر ادریانو لویز مهاجم اصلی شاختار ، هاپشمن _ اگه اسمش رو درست گفته باشم :1: _ هافبک دفاعی این تیم هم مصدوم هستش و به بازی نمیرسه ! کیلینی هم با تیم تمرین کرده ولی هنوز کامل مشخص نیست که کونته بهش بازی بده یا نه ! نمیدونم مصاحبه قبل از بازی چرا برگذار نشده هنوز ! لوچسکیو مصاحبه اش رو دو سه ساعت قبل انجام داد !

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
آلسيو ‏"‏ بازي يوونتوس و جدال با شاختار قابل پيش بيني نيست " ‏"‏ ما همگي بخاطر بازگشت كونته بسيار خوشحاليم ولي الان همه تمركزمون بر روي اين بازي هست " ‏"‏ كيليني از تمرين ديروز در اختيارمون بوده, كونته فردا درباره بازي كردن جورجو از ابتدا تصميم ميگيره " مربي شاختار ميگه كه بازي يووه قابل پيش بينبي هست ‏"‏ اون ميتونه بگه ما قابل پيش بيني هستيم , اما ما فرصتهاي زيادي در بازي ايجاد ميكنيم , اين درباره بارسلونا هم هست , در بسياري از بازيها شايد همه بدونن كه بارسا چي كار ميخواد انجام بده و برنامش چيه ولي كنترلش سخته , بخاطر همينه كه اونها تو سالهاي اخير بهترين تيم بودند " ‏"‏ حرفهاي لوچسكو اين معني رو ميده كه ; ما به شدت بر روي اين بازي تمركز كرديم و قطعا ميخواهيم به مرحله بعد صعود كنيم " ‏"‏ ما در سخترين گروه قرار گرفتيم , اما ما پيشرفت كرديم و ميتويم نتيجش رو به خوبي ببينيم " ‏"‏ ما نميتوانيم به فكر شانس باشيم و دو نتيجه رو هم زمان بدست بياريم , ما بايد بر روي بازي با شاختار تمركز كنيم , راه بازي با اين تيم رو ميدونيم .. بايد براي هر توپ بجنگيم "

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

اینم استادیوم شاختار
[img width=480 height=360]http://vet.hostpo.net/img/cd138d0499a6.jpg[/img]

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
میختاریان مهاجم شاختار هم در رابطه با بازی مصاحبه کرده و گفته که " ما به دنبال شکست یووه هستیم ! اکثرا فکر می کنند ما چون جزو 16 تیم هستیم به راحتی بازی خواهیم کرد اما ما برای بردن یوونتوس در مقابل چشمان هوادارانمان به میدان می رویم ! من خیلی خوشحالم از اینکه به بوفون در تورین گل زدم ! او یک دروازه بان جهانی است ! اما اگر فردا پیروز شویم من خوشحال ترم ! "

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
عکس زیبا و پر از تماشاگر از استادیوم شاختار دونتسک که واقعا حس خوبی میده

[img width=480 height=138]http://vet.hostpo.net/img/1ea154c843f7.jpg[/img]

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
لطفا صحبت های لوچسکو رو هم بزارید

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

لطفا صحبت های لوچسکو رو هم بزارید

- این یه موفقیت فوق العاده ست ، سرنوشت دو باشگاه بزرگ یوونتوس و چلسی به بازی ما بستگی داره.
- من در مورد چلسی فکر نمیکنم ، چون که تمام تمرکز من بر روی یوونتوس هست.
- تنها دو تیم به اندازه ی کافی برای غلبه بر این یوونتوس خوب بودن ، اینتر و میلان.
- رقیبان ما ازونجایی که به خودشون اجازه ی شکست نمیدن ، انگیزه ی زیادی دارن ، اما در هر حال ما میخوایم برنده باشیم.
- اگه شما شاختار رو به عنوان یه دانش آموزی که میخواد به درجه ی بالاتر علمی برسه تصور کنید ، این بازی مثل یه امتحان بسیار مهم هست.
- همینطور برای یوونتوس ، با توجه به تاریخ ، سنت و گروهشون ، شما میتونید اونا رو با یه پروفسور از آکادمی علوم مقایسه کنید.
- ما یه هدف پیش رو داریم ، به پایان رسوندن گروه به عنوان صدر نشین. خیلی چیز ها میتونه روی نتیجه تاثیر بگذاره ، اما مهم ترین اون ها کیفیت فوتبال خودمونه.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
خوب بازی سختی رو در زمین شاختار پیش رو داریم . امسال شاختار خیلی خوب عمل کرده و لیاقت حضور در مرحله بعد رو داشته از هر نظر ..... @};-

اما ما هم یوونتوس هستیم خواهشا این نکته رو کسی فراموش نکنه ما به پیشرفت ادامه خواهیم داد و هیچ چیز نمیتونه جلوی این مسئله رو بگیره :rose: من

مطمئن هستم و به تیم مورد علاقم ایمان داشتم و خواهم داشت و امشب نشان خواهیم داد که به چه دلیلی به ما OLD LADY میگویند :thankyou:

I HOPE
:گل:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
دوستان می دونم این بازی واس ما سخته و زیر فشاریم ! اما اگه این بازی واس ما سخته , واس شاختار خیلی خیلی سخته !! شاختار هر چقدر هم خوب باشه قراره جلوی یوونتوسی بازی کنه که تشنه موفقیته و می خواد هر طوری شده تیم حریف رو شکست بده . ما هروقت زیر فشار بودیم فوق العاده عکس العمل نشون دادیم و شاختار هم اینو می دونه . چون بازی با چلسی رو دیده و می دونه ما اگه پاش بکشه به قهرمان اروپا هم رحم نمی کنیم . شاختار می خواد اول بشه واس اول شدن هم 2 راه داره . یا بازی رو مساوی کنه یا یوونتوس رو ببره . با این خط دفاع ای هم که ما داریم [ با حظور جورجو ] مسلما مساوی گرفتن ازمون خیلی راحت تره تا بردنمون . شاختار این رو هم می دونه که اگه به ما گل بزنه می تونه بیدارمون کنه و باعث بشه تو گروه دوم بشن !!

پس مطمئن باشید شاختار اول از همه واس کنترل بازی وارد می شه و اگه ما بهش فشاری نیاریم اونا هم فشاری به ما نمیارن ! به نوعی یه تبانی فوتبالی انجام می شه بین 2 تا تیم !! اما یوونتوس تیمی نیست که بیاد به شاختار باج بده کونته هم مربی ای نیست که به دوم شدم راضی بشه ! پس شک نکنید یوونتوس این بازی رو فقط واس برد می ره توی زمین . همین هم خیالم رو راحت می کنه که حتی اگه ببازیم , با افتخار باختیم و می ریم توی یورو لیگ !

اما باز میگن این ما نیستیم که باید از شاختار بترسیم . این شاختاره که باید از ما بترسه . For God Sake مثلا ما یوونتوسیم هستیما !! 6 سال ظعیف بودیم شما هم همه چی یادتون رفته ؟! الان بحث برد و باخت نیست . الان بحث ترسِ . شاید به شاختار ببازیم اما هیچوقت نباید از هیچ تیمی بترسیم ! دیگه دوره ترسیدن سر اومده . الان دوباره بقیه باید بترسن ,,,,,

پ.ن : دیشب وقتی یورگن کلوپ رو کنار زمین می دیدم خیلی حسرت می خوردم !! حسرت اینکه چرا تو شبی که یوونتوس قهرمان اروپا رو سلاخی کرد کونته حق اینو نداشت کنار زمین وایسه و اون خوشحالی های معروفش رو بکنه . چرا امشب نباید کنار زمین نباشه ,,, واس همین از بازیکن های تیمم از اینجا میخوام که ببرن , ببرن واس آنتونیو کونته ای که یوونتوس رو دوباره زنده کرده

تصویر

@};-

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

همون طور که گفتم چون کیلینی به بازی می رسه2-5-3 بازی می کنیم
توتو اسپروت هم امروز نوشته با تئجه به تمرینات دیروز تو دونسک
یووه 2-5-3 بازی می کنه

اینم ترکیب که توتو زده بود

تصویر

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
اول بگم نمیخوام کسی رو ناامید کنم یا حس بدبینی رو القا کنم ولی این دید من نسبت به بازی امشب هستش ، امیدوارم من اشتباه کنم تا یه خاطره بد مثل سه فصل قبل مقابل بایرن برای ما رقم نخوره ! + ابتدا بگم مثل اینکه خوشبختانه کیلینی راحت و بدون مشکل با تیم تمرین کرده و امشب از ابتدا بازی رو شروع میکنه و با توجه به تمرینات مثل اینکه یووه دوباره قرار هست 3-5-2 بازی کنه لیخت و اساموا پیستون های تیم هستن و سبا - میرکو هم زوج خط حمله ، پوگبا هم جانشین مارکیزیوی محروم ! + در مورد شاختار باید بگم از لحاظ امار خطرناکترین تیم این فصل لیگ قهرمانان بودن ، درواقع اگر موقعیت های خطرناک رو به دوبخش ضربات در چارچوب و خارج از چارچوب بررسی کنیم شاختار دومین تیم از لحاظ موقعیت خطرناک داخل چارچوب بوده ،همچنین بعد از بارسلون بیشتر امار پاس روبه جلو رو داشتن ، این نشون میده تیم تدافعی نیستن ! همچنین شاختار اخرین باختی که در خانه داشت برمیگرده به 33 هفته پیش که با یک گل شکست خورده بودن ، بعد از اون باخت تمامی بازی های داخل خانه خودشون رو با پیروزی پشت سر گذاشتن و حتی یه مساوی هم ندادن ! + لوچسکیو و تیمش به شدت از جانب یوفا و جوامع عمومی احساس فشار میکنن بخاطر حرکتی که ناجوانمردانه ای که تیمش در بازی قبل انجام داد ، بدون شک با تمام قدرت خودش میاد که این بازی رو ببره ، چون با انجام یه بازی ضعیف پیش از پیش وجهه تیمش خراب میشه همچنین اگر اشتباه نکنم این اخرین بازی شاختار قبل از تعطیلات زمستانی هستش و دلیلی هم برای استراحت دادن به ستاره های خودش نداره پس این تفکری که شاختار به اب اتش نخواهد زد به نظرم اشتباه هستش ! + یه مشکل دیگه ای هم که برای یووه وجود داره سرمای اکراین هستش ، امیدوار بودم این بازی حداقل 2 ساعت زودتر نسبت به بقیه بازی ها شروع بشه طبق روال یوفا ولی مثل اینکه چون بازی بازی اخر هست حتما باید همزمان باشن بازی ها متاسفانه ! تا اونجایی که حافظه من یاری میکنه در این چندساله معمولا در اب و هوای سرد به مشکل برخوردیم ! چند فصل قبل تیم رانیری زنیت و رئال رو شکست داد ولی مقابل باته در خانه حریف 2-2 مساوی کرد که اتفاقا بازی هم زودتر شروع میشد یا همین دو فصل قبل با تیم دلنری مقابل سالزبورگ توی اون هوا بازی رو نتنستیم ببریم و حذف شدیم ! + ابتدا خودم ترجیح میدادم 4-3-3 بازی کنیم ولی حالا که دقیق تر نگاه میکنم 3-5-2 هم انچنان نمیتونه بد باشه درسته نگرش ما به این سیستم به قول خود کونته یه سیستم فوق تهاجمی هستش ولی اگر رویکرد دفاعی بخودش بگیره خیلی سخت میشه از تیمی با این سیستم رد شد ! تصور کنید لیخت و اساموا هر دو در دفاع بمونن و سه هافبک تیم هم به مدافع ها اضافه بشن چه تیمی میتونه از سد اون 5 مدافع و سه هافبک دفاعی رد بشه !؟ با این حال همه چیز بستگی به گل اول داره اگر تیم گل اول رو دریافت کنه خیلی سخت میشه به بازی برگشت اون هم در زمین حریف ! + اخرین نکته ای هم که میخوام بگم گرچه از لحاظ تئوریک بهش اعتقادی ندارم ولی روندی که گروه D داشت باعث القای همچین حسی به ادم میشه ، اون هم شانس هستش :1: ما بازی با چلسی رو باید پیرزوی میشدیم که دو گل فوق تخیلی رو خوردیم که تا سالها تکرار نمیشن ولی تونستیم با بازی خوب نتیجه رو مساوی کنیم ولی باز با بدشانسی نتونستیم اون دقایق اخر گل برتری رو بزنیم ! در بازی با نوژلند دروازبان حریف 17 سیو عالی داشت دیگه همه دیدن اون بازی رو من حرفی نمیزنم :1: اونطرف چلسی از ابتدا با خوش شانسی پا به مسابقات گذاشت بعد از اون در لندن مقابل همین شاختار با دو اشتباه دروازبان حریف و گل دقیقه 95 در حالی که 3 دقیقه بیشتر وقت اضافه نداشت بازی رو بردن ، و حالا هم امید به صعود دارن هنوز ، امیدوارم همه این بدشانسی ها دست به دست هم نده تا دوباره چلسی این سلسه خوش شانسی های یک سال اخیرش رو ادامه بده ! :1: در مجموع خودم فکر میکنم یه باخت 1-0 یا 2-0 در انتظارمون هستش :1: من به غیر از بازی با نوژلند بقیه بازی های این تیم رو در لیگ قهرمانان دیدم ، واقعا تیم خوبی هستن ، حتی به نظرم بهترین تیم لیگ قهرمانان بودن تا به اینجا گرچه ما هم نسبتا خوب بودیم در این هفته های اخیر ولی هنوز برای پیروزی در اکراین کافی نیست ، چلسی هم با اینکه وضعیت خوبی نداره ولی قطعا دیگه نوژلند رو در خانه خودش میبره به اون نمیشه امیدی داشت :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی