پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا - یوونتوس 3-0 چلسی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
182 پاسخ برای این موضوع

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا

تصویر

یوونتوس ایتالیا - چلسی انگلستان

زمان : سه شنبه ، 30 آبان ماه 1391 ، ساعت 23:15 به وقت ایران

مکان : ورزشگاه یوونتوس آرنا

[spoiler=لاین آپ دو تیم]تصویر[/spoiler]

[spoiler=آمار بازی]تصویر[/spoiler]

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال
جان تری هم به هیچ وجه از لحاظ شرایط روحی و جسمی وضعیت مناسبی نداره پس اونم پر :1: ضمن اینکه اشلی کول هم مصدومه و مشخص نیست به بازی ۲۰ نوامبر مقابل یووه برسه همونطور که فرهاد گفت سه کارت زرد محروم میشن و داوید لوئیز هست:Facepalm:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من اصلا خوشبین به صعود یوونتوس نیستم ، نمی خوام به عنوان یک تیم از پیش بازنده بریم تو زمین ولی اصلا فکر و این و نمیکنم که یوونتوس بتونه از گروهش صعود بکنه ، دو تیم چلسی و شاختار بیشتر شایسته صعود به دور بعد هستند تا یوونتوس تورین. به هر حال امیدوارم تا بازی با چلسی که کمتر از دو هفته دیگه است ، ووچینیچ برسه و از لحاظ مهره هیچ مشکلی نداشته باشیم.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ مخصوصا چلسی خیلی شایسته نشون داده :fp: فکر کنم تعداد گل هایی که رو کارهای تاکتیکی زدن به 2 تا هم نرسه ، همش رو اشتباه حریف به گل میرسن

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
ببینید دی متئو اصلا مربی بزرگی نیست خود مسئلین چلسی هم اذعان دارند و به دنبال مربی هستند به شدت زیر فشار هست دی متئو من بازی های چلسی رو همیشه دنبال می کنم واقعا تیم نیستند و روی خلاقیت فردی به گل می رسند یک بازی اسکار ستارشون یکی بازی هازارد یکی بازی ماتا و....همین طور به پیروزی می رسند اگه پرسی که بازی دیشب انجام دادیم رو بازی با چلسی هم انجام بدیم و ستاره هاشون رو مهار کنیم به ی پیروزی راحت می رسیم من همین جا قول پیروزی می دم و در اون شکی ندارم

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
و اگه مثل بازی رفت با نوژلند بازی کنیم ؟! :np:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

و اگه مثل بازی رفت با نوژلند بازی کنیم ؟! :np:

همون بهتر که صعود نکنیم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
منم بازی با چلسی رو خیلی سخت میدونم . حالا روی خلاقیت یکیشون یا روی اشتباه مدافعین ما فرق نداره چلسی میتونه دومین شکست ورزشگاه جدید رو بهمون هدیه کنه . یوونتوس از نظر روحی آمادگی این مسابقات رو نداره . یه چی تو مایه های دورتمند فصل پیش . منم فکر نمی کنم بتونیم صعود کنیم .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
چقدر راحت از باخت حرف میزنید ، کونته کلا 2 بار باخته ، اونوقت بیاد به چلسی ببازه؟ :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
کمال اصلا به فرض بگیریم دو تا مساوی جلوی چلسی و شاختار . صعود نمی کنیم و فرقی با باخت نداره برامون

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
دیگه اینقدر هم ضعیف نیستیم که از همین الان بخواید حرف از باخت بزنید :1: بازی فوق العاده سختی در انتظار یووه هستش ! بیشتر از اون فشاری هست که بازیکن ها حس میکنن ، یه اشتباه ساده حکم حذف رو داره ، فکر کنم سر بازی قلبم از استرس وایسه ! :1: چلسی بازی با شاختار رو باید میباخت ولی خوب شانس اورد ، بازی ما هم باهاشون ما واقعا خوب بودیم و اگر اون دوتا شوت تخیلی نبود بازی رو پیروز میشدیم ، این رو هم در نظر بگیرید که اون موقع چلسی امادگی خیلی خوبی داشت ، تمام بازی های خودش رو در لیگ برده بود و با امادگی کامل جلوی تماشاگرانش داشت جلوی ما بازی میکرد ، اما اینجا یه مقداری اوضاع فرق داره ، بازی توی تورین برگذار میشه تیم دیگه از اون حال و هوای بازی های ابتدای لیگ قهرمانان بیرون اومده و دیگه ترس از خراب شدن رکوردی هم وجود نداره ، به نظرم توانایی این رو داریم تا چلسی رو شکست بدیم !

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال
بابا بیخیال ! ببازیم ؟ عمرا ! مطمئنم یووه بازی رو میبره . ما تو ورزشگاه چلسی با بدشانسیِ کوا بازی رو مساوی کردیم ، حالا تو ورزشگاه خودمون بهشون ببازیم ؟ درسته بازی سختیه و چلسی هم مثل ما سعودش به این برد بستگی داره ، اما شک ندارم بازی رو میبریم . اگر این بازی رو ببریم حکم صعود رو برامون داره . چون حتی اگه تو بازی با شاختار تو ورزشگاهش با یه بازی 100% تدافعی مساوی هم ازشون بگیریم با چلسی هم امتیاز میشیم و به خاطر بازی رو در رو که یک برد ما داریم صعود میکنیم .

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

داوید لوئیز با کارت زردی که دیشب گرفت دو کارته شد تا بدین ترتیب بازی مقابل یووه رو از دست بده

جان تری هم به هیچ وجه از لحاظ شرایط روحی و جسمی وضعیت مناسبی نداره پس اونم پر :1:

ضمن اینکه اشلی کول هم مصدومه و مشخص نیست به بازی ۲۰ نوامبر مقابل یووه برسه

از یووه هم مارکیزیو و کیلینی دو کارته هستن ولی بازی رو از دست نمیدن ! :1: فکر میکنم باید سه کارت زرد بگیرین تا از بازی بعد محروم بشن !
کول هم فکر میکنم فقط بازی با شاختار رو از دست داده بود احتمالا در بازی بعدی چلسی بازی خواهد کرد !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مارکیزیو گفته اگر چلسی مساوی می کرد بهتر بود، ولی فرق زیادی هم برای ما نداره. ما در هر صورت باید بازی با چلسی هفته ی بعد لیگ قهرمانان رو ببریم. اگر یووه این بازی رو ببره، از بازی با شاختار تساوی می خواد. تو لیگ قهرمانان بازی رودرو حسابه و اگر با چلسی هم امتیاز بشیم چون چلسی رو بردیم ما میریم بالا. یعنی اگر چلسی رو ببریم یووه و شاختار هردو بازی آخرشون تساوی می خوان تا صعود کنن !

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
یعنی این نق زدن ها
این اما و اگر هایی که اگر ببازیم چی می شه و ما الان باختیم و
از الان حذفیم و از این حرفها

حال ادم رو بهم می زنه

انگار ما نورخلندیم ، بقیه تیم ها برزیل ...

بس کنید دیگه ، از الان می خواد 2 هفته آیه یاس بخونن

یووه می ره تو زمین و حداکثر تلاشش رو می کنه

حالا یا می بره یا نمی تونه ببره

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
گل های بازی شاختار و چلسی و دیدم ! گل های که چلسی زد واقعا تاسف بار بود ! :Facepalm: پرسپولیس هم دیگه اینجوری که شاختار گل خورد گل نخورده تا حالا !

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال
تو بازی لیورپول - چلسی ، جان تری رسما فنا رفت و به احتمال زیاد بازی برابر یووه رو از دست داد !

Spoiler

rezai7

rezai7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 115 ارسال

تو بازی لیورپول - چلسی ، جان تری رسما فنا رفت و به احتمال زیاد بازی برابر یووه رو از دست داد !

Spoiler

نمیرفت هم بازی با یووه با تیمش به فنا میرفت :lol:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
شایدم به خاطر دکتر تیم بوده :Facepalm: یک بی حیایی که دومی نداره :Facepalm: نمیدونم چرا انگلیسی ها اینطوریند :hmm:. از گیگز ,رونی ,جرارد و اشلی کل که شریل نازنین ول میکنه تا بالوتلی که رفته منچستر چشم و گوشش باز شده :1: البته یکی از دلایلش رسانه های زیاد ومخصوصا زرد هست . -------------------- حالا که چلسی تا حدودی افت کرده و یوونتوس به سان یک آتش زير خاکستری بود که با یه باد(اینتر :)) ) دوباره شعله ور شد.میتونه با خشم خودش , انتقام سختی از چلسی 2009 بگیره و چلسی به جایی که لیاقتشو داره(لیگ اروپا) بفرسته, تا با رئال ( تنها جام اروپایی که رئال میتونه بعد از 10 سال با کلی خرج و بدون کمک یووه(زیدان) داشته باشه ) ,اینتر,اتلتیکو و ناپولی سر قهرمانی بجنگند yes1

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

وقتی تو بازی دیدمش تعجب کردم فکر نمی کردم دی متئو انقدر ناشی باشه که بهش بازی بده
حالا که مصدوم شد این تور که سایت های انگلیسی نوشتن کل فصل رو از دست می ده

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی