پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3893 پاسخ برای این موضوع

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6056 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خب مشخص شد ک ماتویدی هم خودش درخواست فسخ داده و مدیریت طبق معمول کاره ای نبوده! یعنی همون فسخ رو هم ک کلی نقد بهش هست رو پاراتیچی از پسش بر نمیاد!!! عملا بازیکنان تصمیم نهایی رو میگیرن!

مثل اینکه خدیرا فقط در صورتی حاضر ب فسخ قراردادش میشه ک حقوق فصل آخرشو بهش بدن! اینم البته فهمیده با چ اعجوبه هایی طرفه! خب ما میخوایم فسخ کنیم ک دیگه حقوق ندیم اگه قرار باشه حقوقو بدیم اون فسخ چ ارزشی داره؟! خدیرا میخواد اینجا پولشو کامل بگیره بعد ب صورت آزاد بره با ی تیم دیگه هم قرارداد ببنده و اونجا هم ب جیب بزنه! چقدر این آدم پست فطرته! کار درست اینه بفرستنش تیم ب ... ما ک در هر صورت پولشو میدیم حداقل حالشو بگیریم...

نمیدونم چرا پاراتیچی در زمینه تمدید منچستریونایتد رو الگو قرار نمیده! مثلا منچستر با دخئا قرارداد 1 + 5 بست ب این صورت ک بعد از 5 سال اگه باشگاه راضی باشه ب صورت کاملا یکطرفه میتونن 1 فصل دیگه قرارداد رو تمدید کنن! این در مورد بازیکنای جوونه برای بازیکنان سن بالا 1 + 2 یا 1 + 1 میبندن... اگه ما با خدیرا 1 + 1 بسته بودیم الان این مشکلاتو نداشتیم! فکر کنم تمام بازیکنان منچستریونایتد این آپشن تو قراردادشون گنجونده شده..
  • Orphée, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

همون طور که قبلا هم گفتم یه بچه 9 ساله میتونه کارای پاراتیچی  روانجام بده . کار سختی نیست بازیکن مد نظر داشته باشی و بیشترین حقوق ممکن روبه خود بازیکن و بیشترین آفر قیمتی رو به باشگاه بدی و آخر سر هم بشه امثال برناردسکی و دنیلو و رمزی و رابیو.
عملا چیزی به نام مذاکره در دایره لغات پاراتیچی وجود نداره .

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

هزاران بار خاک برسر مدیریتی که دستاوردش جز حقوق های نجومی بازیکنان و عدم استفاده از فرصت ها نیست . من هیچوقت از این مدیریت راضی نخواهم بود تا زمانی که حقوق ها رو درست کنند .

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

علیرضا بحث سر روابط یووه-بایرن بود و اینکه کومان-ویدال با بن عطیه-داگلاس به نفع ما بود یا به ضرر ما؛ که من گفتم بنظر من این مساله خیلیم قابل تشخیص نیست و مساله مهم تر پا پس کشیدن ما سر قضیه گورتزکا هست. اگه خبرا رو هم شخم میزدی خب داداش اشتباه شخم میزدی  :1: کانال تلگرامی سایت، اسم گورتزکا رو توش سرچ بزنین خبرا بالا میاد، جدا از این تو طرفداری هم هنوز باید اثرشون باشه.

خب ما چرا نباید به مدیرا فحش بدیم؟ ما بهترین خط هافبک سری آ رو داشتیم و به جای اینکه گام به گام بازیکنای جدید رو بهشون اضافه کنیم و اضافیا و پیرپاتالا رو بیرون بندازیم یهو اومدیم انقلاب کردیم و هیچی از اون خط هافبکمون باقی نذاشتیم. خط هافبک جالبی نداریم علیرضا، چندین و چند فصله که سرگی میلینکوویچ ساویچ و پوگبا و چنتا استعداد بهمون لینک میشن ولی تهش با این خریدای مفتی سر خودمونو گرم میکنیم؛ همین شده که تو سراشیبی سقوط افتادیم. دلیل اصلی استفاده نبردن از رونالدو، نارضایتی رونالدو و افت دیبالا و فکر کردن مدیرا به فروش دیبالا همین خط هافبک ضعیفمون هست. تا جایی که یادمه خود پیرلو هم قبلا تو مصاحبه هایی که میکرد اشاره هایی میکرد که یوونتوس واسه جاه طلبی هاش به خط هافبک بهتری نیاز داره. پس میتونیم فحش بدیم ...

چون بحث بی ربط به اون بازیکن اسبق منحوس بود  :1:  بحث رو آوردم اینجا:

داگلاس فصل اول که اومد انصافا کم مصدوم شد و واقعا مهره موثری توی تیم بود.ولی از فصل بعدش مصدومیتای سریالیش شروع شد و الان من امیدوارم یه تیمی با یه مبلغ خوب بخرتش (چیزی که با این حجم از مصدومیت بعیده)

بن عطیه انصافا مدافع خوبی برامون بود اگر کل دوران حضورش رو خلاصه نکنیم به ‍‍‍‍‍‍‍‍پنالتی که به رئال داد. اگر خودش و خونوادش برای ترک تورین اصرار نداشتن (تا اونجایی که فهمیدم به خاطر بزرگ شدن بچه هاش تحت تعالیم اسلامی :fp:  :fp:  :fp:  خواسته بره به یه کشور اسلامی برای ادامه فوتبالش) هنوز هم شاید مدافع اصلی تیم بود (از الان بونوچی که بهتر بود، نه؟)

+ نمی گم هافبک خوبی داریم اما حداقل تجربه 2 سال اخیر ثابت کرده که تیم هایی تو اروپا موفقن که مربی نترس و بازیکنای با انگیزه دارن و حتی ممکنه کیفیت خوبی توی همه خطوط نداشته باشن. همین پوگبا رو که میگی به همراه ستاره هایپ شده این روزا (برونو فرناندز) از پس خط هافبک بی نام و نشان سویا برنیومدن. بایرن و psg خط هافبکشون از نظر اسمی شاید به زور توی7،8 تیم برتر اروپا باشن، خیلی پایین تر از رئال و سیتی و ...

بارسلونایی رو 8 تایی کردن که بهترین هافبکشون (تیاگو) به خاطر نیمکت نشینی های فراوون تو همون بارسا ترکشون کرده بود. خط هافبک دو تیم فینالیست از لحاظ اسمی حتی از یووه هم ضعیف ترن (رمزی یکی از بهترین هافبکهای انگلیس، خدیرا قهرمان جهان، رابیو مورد علاقه ترین هافبک فصل قبل اروپا، پیانیچ یکی از بهترین پاسورهای اروپا، بنتا استعداد برتر اروپا، امره چان و ....) ولی وقتی مربی خوبی بالای سر تیم نباشه و نتونه انگیزه مناسب به بازیکنا بده خوب معلومه تیم از پس تیم کم مهره ولی پرانگیزه لیون برنمیاد.

+ بچه ها تیم به نظرم به اندازه کافی بازیکن خوب داره. تو همه پست ها. شاید فقط یه ذخیره مناسب برای ساندرو احتیاج باشه. کم تیمی توی اروپا هست که این همه مهره داشته باشه و واقعا جزو 4 تیم برتر اروپا بودیم در شروع مربیگری ساری. مشکل چیه؟ شما نگاه کنید مربی الدنگی مث ساری چطور این همه سرمایه رو برباد میده. شما یه بازیکن مث مانژو توی تیم داشته باشی، پر انگیزه و متعصب و مثبت، بعد  بخاطر علاقه شخصیت به یه بازیکن دیگه (هیگی)، نه تنها الکی بهش بازی بدی و بازیکنی مثل دیبالا رو پیچ کنی نیمکت (نیمه اول فصل) که اون رقیب پرانگیزه و مثبت رو هم بفروشی!

که نتیجه ش بشه این که بعد کرونا جناب هیگواین توی زمین راه بره و وقتی هم که نیاز به تعویضه توی تیم مجبور باشی یه بازیکن جوون ریجکتی از سری سی رو بیاری توی بازی! فقط تصور کنید بازی برگشت لیون مانژو توی ترکیب بود! 

این تیم اگر میخواد تیم شه باید یه مربی با انگیزه توی تیم باشه، سیاست خون تازه زمان ماروتا احیا بشه و بازیکنای بی انگیزه مث هیگی، پیانیچ (که رفت)، خدیرا، کاستا، دی شیلیو و ... از تیم برن و تعدادی جوون با استعداد که بتونن ترکیب اصلی رو به چالش بکشن جذب تیم شن

• Aminvo, tecra و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال
علیرضا رو تک تک عناوینی که بغل هافبکا ذکر کردی شک دارم :1:

واسه رابیو هم چیزی گیر نیووردی گفتی مورد علاقه ترین :1: فقط متوییدی بد بود؟ اونم قهرمان جهانه دیگه، تازه قهرمانیش از خدیرا معتبر تره فقط دو سال ازش گذشته، مال خدیرا شیش سال پیشه ...

من کاری به داگلاس و بن عطیه ندارم چون در مجموع باهات موافق هستم؛ ولی این بازیکنای خط هافبکمون جدا از اینکه برخلاف تو اعتقاد دارم که بدردنخور هستن :1: ترکیب مناسبی هم ندارن. وقتی این همه بازیکن تو خط هافبکت داری باید پستاشون هم متنوع باشه ولی همچین چیزی نداریم اصن. تو دایره لغات فوتبالی ایتالیایی نمیدونم شاید ده تا واژه واسه تعریف پست های خط هافبک داشته باشن ولی انصافا هافبکای ما همشون فقط تو همون mediano میگنجن. غیر از رمزی که خیلی دوستش داری و قبولش داری که سالی قراره دو تا بازی واسمون بازی کنه، فقط همون رمزی کمی تهاجمی تر از بقیه به حساب میاد. خب وقتی دیبالا و برناردسکی رو میکشونیم عقب جز خط هافبک غیر از اینه که خط هافبکمون ضعیفه؟

با الدنگ بودن ساری هم موافقم و بحثی ندارم :1:
  • Aminvo, AliReZaZa, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

+ اوه. متویدی رو پاک فراموش کردم. هافبک فیکس قهرمان جهان. بدتر شد که :fp:  

+ رابیو رو هم گفتم مورد علاقه ترین چون علاوه بر psg که می خواست قراردادش رو تمدید کنه تا آستانه قرارداد با بارسا هم رفت. قبل از اومدن به یووه به تیمای جزیره هم لینک شده بود. کافی نیست برای عنوان مورد علاقه؟ :1: 

+پیانیچ توی رم هافبک هجومی بود. منتها تو یووه قربانی جانشینی پیرلو شد و اومد جلوی خط دفاع. برای اون پست کاستا و برنا هم بودن و هستن. رمزی رو هم خودت گفتی. 4 نفر برای یک پست کافی نیست؟

متویدی کارگر، پیانیچ پاسور، رمزی تکنیکی، رابیو فیزیکی. همین 4 تا شدن 4 پست متفاوت. بقیه هافبکا هم بماند

• Aminvo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
پارتیچی ضعف مذاکره شاید داشته باشه.
خرید این امریکایی خوبه اصن. برای نیمکته. هزینه رو نگه می داره برای خریدا. ولی اینکه ما از ساسلو نمی تونیم بازیکن قرضی با حق خرید بگیریم غیر قابل توجیه! خالا نه اینکه باید می گرفتیم ولی نه شنیدیم ازشون
  • mory, El rey leon, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

شایعات رفتن پاراتیچی و رفتنش به رُم شدت گرفته و حالا بگفتۀ ایل جورناله، فرانچسکو کالوو احتمالاً به یووه برمیگرده تا زوج کروبینی بشه چون پاراتیچی بزودی باشگاه رو ترک خواهد کرد! نکتۀ جالب اینه که کالوو شوهر سابق زن فعلی آنیلی هست... :fp: از صمیم قلب اُمیدوارم رالف رنگنیک یا ایگلی تاره جای پاراتیچی رو بگیرن...

• حامد, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

شایعات رفتن پاراتیچی و رفتنش به رُم شدت گرفته و حالا بگفتۀ ایل جورناله، فرانچسکو کالوو احتمالاً به یووه برمیگرده تا زوج کروبینی بشه چون پاراتیچی بزودی باشگاه رو ترک خواهد کرد! نکتۀ جالب اینه که کالوو شوهر سابق زن فعلی آنیلی هست... :fp: از صمیم قلب اُمیدوارم رالف رنگنیک یا ایگلی تاره جای پاراتیچی رو بگیرن...

از درون فرو میپاشیم ک ...............  خدا کنه همون پاراتیچی بمونه 

• Orphée, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

میگند پاراتیچی یه کتاب داره مینویسه که چجوری هر مذاکره رو حتی با داشتن برگه آس از موضع بازنده آغاز کنیم .

• Orphée, mory, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

نوید ولی من اگه بتونن مویس کین رو برگردونن، حتی کیه زا رو هم تحمل خواهم کرد. گندکاریاشونو که همه میدونیم ولی کارای خوب هم داشتن مثه برداشتن بند 50 % بنتانکور، معاوضۀ یه بازیکن 30 ساله با 23 ساله ، خرید ارزون مک کنی ، آوردن عواید سرمایه ای 50 میلیونی سر پیانیچ... چون همۀ اینا همین تابستون انجام شده، غیرمنطقی نیست اگه بخشی از مشکلات امروز رو میراث ماروتا بدونیم. در کل بهمین خاطر کمی به آینده امیدوار شدم.

• حامد, Pinturicchio, GG.B1 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3449 ارسال
خرید کیه زا با این قیمت یک شکست بزرگ دیگه برای این کادره
امیدوارم این اتفاق نیفته
  • Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

نوید ولی من اگه بتونن مویس کین رو برگردونن، حتی کیه زا رو هم تحمل خواهم کرد. گندکاریاشونو که همه میدونیم ولی کارای خوب هم داشتن مثه برداشتن بند 50 % بنتانکور، معاوضۀ یه بازیکن 30 ساله با 23 ساله ، خرید ارزون مک کنی ، آوردن عواید سرمایه ای 50 میلیونی سر پیانیچ... چون همۀ اینا همین تابستون انجام شده، غیرمنطقی نیست اگه بخشی از مشکلات امروز رو میراث ماروتا بدونیم. در کل بهمین خاطر کمی به آینده امیدوار شدم.

فراز من سعی میکنم کلی به عملکرد تیم مدیریت فعلی نگاه کنم .
سه فصل بود تیم مشکل خط هافک داشت و هنوزم این مشکل حل نشده . همه مربیایی هم که بودند به این قضیه اذعان داشتند .
مشکلات فروش بازیکنا که فاجعه است . قرارداد هایی که توی این مدته بسته شده بعدا کمر تیم رو خواهد شکست .
خرید ها بدون برنامه است و نقاط ضعف تیم رو پوشش نمیده .

من فکر میکنم هر تیم مدیریت ورزشی حدود 40 درصد جای خطا داره ، اگه این عدد بیشتر بشه در بلند مدت اون تیم رو به افول میره . 

در تیم مدیریت فعلی در بهترین حالت  30 درصد تصمیم ها درست و به جاست و بقیه اش آزمون و خطاست .
آدم زورش میگیره وقتی استعداد رو میبینه ولی به خاطر یه سری تصمیم های جزئی و از سر تعصب بیجا کل پتانسیل تیم رو به فنا میده .

• Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

حق با شماست نوید جان... من حتی با اونایی که میگن مشکل خرید رونالدوست و زیر بار فشار اقتصادیش زاییدیم هم مخالفم. سقوط ما از اونجایی شروع شد که امثال خدیرا، هگوان، ماتوییدی، روگانی، برناردسکی، دنیلو و... رو خریدیم یا حداقل حفظ کردیم! بیشترشون هم قبل از رونالدو با قراردادهای سنگین در یووه بودن. در حداقل 2 سال اخیر استعدادیابی، تیم پزشکی، استخدام، مربیگری، رهبری، غنای نیمکت، مذاکرات قراردادی-تراسنفری ما مشکل جدی داشتن. حتی من فکر میکنم از همون ابتدای شروع دوران آندره آ آنیلی، پاراتیچی مسئول بخش ورزشی بوده (به مناصبش دقت کنید؛ اول هماهنگ کنندۀ حوزۀ فنی، بعد مدیر ورزشی و حالا هم مدیر ارشد بخش فوتبال) و ماروتا مسائل ورزشی رو از دیدگاه اقتصادی بررسی میکرده و شاید مشاوره هاییم در زمینۀ خرید بازیکن یا تمدیدها میداده و با رفتنش و جایگزین نکردنش، یووه ضربۀ جدی خورده. راه حل هم بنظر من یکی از بین جووانی سارتوری (آتالانتا) ، ایگلی تاره (لاتزیو) و رالف رنگنیک (آزاد) هست...

• saeed-nedved, mory, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3770 ارسال

مشکلات و نقاط ضعف تیم کاملا برای حتی یک تماشاگر معمولی و یک هوادار معمولی مشخص و واضح هست ...

اما چرا چند فصله که این نقاط ضعف برطرف نمیشه ؟...

اگر یک فصل باشه میشه ی جورایی قبول کرد ( که من حتی برای یک فصلش رو هم در تیمی در قد و قواره یوونتوس نمی تونم قبول کنم )

کاستای 30 ساله رو به مراتب بهتر از کاستای 31 ساله میشد فروخت ...

کیه زا چیزی جز یک وینگر متوسط بیشتر نیست که غیر یووه هیچ پیشنهادی از هیچ جایی نداره ...

بازی دادن به کوادرادو در سمت چپ زمین چه چیزی رو به شما به عنوان مدیر نشون میده ...

• saeed-nedved, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^^^^^^

من یه چیزی رو نمی فهمم! کواد راست بازی داد چون دو تا بازیکن چپ پاش مصدوم بودن. صرفا تصمیم گرفته بود به دیشیل بازی نده که اساسا دیشیل راست پا بوده از قدیم الایام

نکته بعد کادر مربی گری هم رو تئوری های بال محورن بعد این وسط هافبک باکس تهاجمی مثه عوار چی می گه؟! 

طرف 442  خطی بازی کرده یا 3412

بازی قبلی تقریبا 442 خطی بازی کرد فقط رمزی آزادتر گذاشت

تو وقتی مربیت داره رو کناره ها بازی می کنه. یه بار دو تا بال داره. یه بار 4 تا بال داره خب نمی ری براش باکس تهاجمی بخری!

دفاع چپ که امرسون پالمیری می گیرن چون این تیم 6 تا بازیکن کناری متفاوت می خواد ولی داستان مشخصه دیگه

تیم بر حسب دو هافبکه چیده می شه و از بالای کناری بهره می برن

اما بحث داشتن مدیر بالا دستی کاملا درسته. حالا چروبینیه یا هر کی دیگه باید باشه. شایدم واقعا پارتیچی رفتینیه

نقل وانتقالات بد نمی دونم

مگر تو زمان یه چیزایی رو بشه. 

• Aminvo, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

کاملا مشخصه اومدن کرونا ب تیم ضربه زده و با اوردن پیرلو هم صرفه جویی کردن هم فرد مناسبی رو انتخاب کردن البته اگر چند سال بعد میبود بهتر بود و بعد با اوردن ارتور و مک کنی هافبک رو جوون کردن که عالیه اما پوگبا گرون بود در خط حمله بازیکن های بالای 30 زد شدن و موراتا اضلفه شد در کل واقعا عالی بود کیه زا اما خرید مناسبیه از نظر من اما جای برناردسکی نه داگلاسی ک همه میدونن تو بازی باشه چقدر خوبه ولی خوب حقوق داگلاس 7 بود و کیه زا هم کمتره در کل با صرفه جویی کارای خوبی کردیم حتی روگانی رو ک بی مصرف بود دادیم ب تیم دیگه ای

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

انتخاب اول رم فابیو پاراتیچیه و طی هفته های پیش رو، اونا یه قرارداد پُر و پیمون 3 ساله به مبلغ 2 میلیون یورو به او پیشنهاد خواهند داد! #نیکولو_اسکیرا

فعلاً باهاش تا 9 تیر 1400 قرارداد داریم و داره سالی 2.84 میلیون یورو قبل از کسر مالیات میگیره با احتساب بونوسها... ولی در کل من حس میکنم نقش ماروتا تو دادن 90 میلیون برا هیغواین، تمدید با خدیرا، خرید دشیلیو و ماتوییدی و نابود کردن MVPP و حتی بازگردوندن بونوچی بیشتر از پاراتیچی بود. هر چند تا تابستون امسال و به زور و ضرب پیرلو، اراده ای برای ترمیم اون خرابیها وجود نداشت! :fp:

• حامد, mory, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

خلاصۀ تغییرات ایجاد شده در جلسۀ روتینِ اخیر سهامداران یوونتوس :

☑️ تقسیم سیستم مدیریتی یووه به دو بخش ورزشی و مالی

☑️ انتخاب فابیو پاراتیچی بعنوان مدیر بخش ورزشی و استفانو برتولا بعنوان مدیر بخشی مالی (گزارش مستقیم هر دو به رئیس هیئت عامل یعنی آنیلی)

☑️ ابقاء جورجو ریچی، در پُست مدیر ارشد بخش درآمدزایی یوونتوس + استفانو برتولا علاوه بر در اختیار داشتن مدیریت بخش ورزشی، بعنوان به عنوان مدیر موقت ارشد امور مالی و مدیرمسئول امور مالی سهامی هم ابقاء شد

☑️ فدریکو کروبینی هم که تا قبل از این اُمور بخش جوانان یووه رو راست و ریس میکرده و البته اسم اصلی سمتش "رئیس بخش تیمهای فوتبال و حَوْزات فنی" بوده بعنوان مدیر ورزشی یووه انتخاب شد و مستقیماً به پاراتیچی که حالا مدیر اصلی تیم اول یوونتوس هست گزارش خواهد داد

☑️ تراز مالی منفی ~90 میلیون یورویی یوونتوس در سال مالی 2020 و پوشش این مشکل توسط سهامداران و صندوق بیمۀ رزرو!

• حامد, mory, GG.B1 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6056 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ما پاراتیچی رو نمیخوایم کلا اینا بهش ترفیع میدن! در واقع خود اینا رو هم نمیخوایم!

اما جدی فکر میکنم حرکت مثبتی بود! مثلا فکر کنم کروبینی از عهده فروش دیشیلیو بر بیاد! احتمالا تو مذاکره هم ب بدی پاراتیچی نباشه! گرچه همچنان خود پاراتیچی نظر اصلی رو میده اما باز فکر میکنم این تغییرات بهتر از اینه ک همه چی ب حالت قبل باقی می موند...

اسمش کروبینی هست لطفا نگید چروبینی :fp:
  • saeed-nedved, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی