پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3890 پاسخ برای این موضوع

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
توتومرکاتو وب مالکین یوونتوس تصمیم دارند تا تیم مدیریتی باشگاه برای برنامه های آینده حفظ کنند. این بدان معناست که فابیو پاراتیچی ، چروبینی و ندود قراردادشان بزودی تمدید شده و در صدر امور مدیریتی تیم باقی میمانند!

برید دستتون رو بذارید زیر سرتون
از فصل دیگه بدو بدو پاراتیچی واسه ژیرو و ادین ژکو و گراتسیانو پله هستش
  • Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6379 ارسال
  • LocationRasht

3 حذف مقابل 3 تیم تیم نه چندان قدر و تحت هدایت 3 مربی مختلف ، خودش نشون میده که مشکل از کجاست... درک میکنم که آنیلی بعنوان رئیس اتحادیه باشگاه‌های فوتبال اروپا میخواد در فوتبال اروپا انقلاب کنه و نام نیکی از خودش بجا بذاره ولی باشگاه خودش بیشتر از هر چیزی و پیش از اروپا به تغییر نیاز داره. از طرف دیگه توسط پورتویی حذف میشه که جایی در سوپرلیگی که میخواد راه بندازه نداره!

اگه آنیلی آمادگی و شهامت تغییرات رو نداره ، اُمیدوارم جان الکان دست به کار بشه. پاراتیچی و ندود عزیز حتی نقش کلیدی در اخراج آلگری هم داشتن و مسئولین اصلی شرایط امروز هستن. و اصلاً هم بعید نیست که بدلیل مشکلات مالی با هر دو تمدید بشه. بطور مثال ، ارزون بودن پیرلو یکی از دلایل اصلی انتخابش بوده...

• mory, GG.B1, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

به نظرم نیاز به تغییرات مدیریتی داریم ...

• Orphée, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6379 ارسال
  • LocationRasht

#میرکو_دیناتاله (معتبر) : خبری در مورد در شُرف اخراج بودن پاراتیچی ، ندود و کروبینی نیست! پاراتیچی تا 2022 قرارداد داره و باشگاه های زیادی در ایتالیا و اروپا بدنبالشن. یکیش رُمه و دیگری منچستر یونایتد...

تا 2-3 سال آینده خریدای آزادِ گرون بیخ ریشمونه ، بیخودی دلتون رو صابون نزنید... تازه پاراتیچی هم بره ، کروبینی هست که بیشتر بخاطر کمکهایی که به پاراتیچی کرد در فروش جوونای آکادمی با قیمت خوب ، معروف شده... :fp:

• mory, GG.B1, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

نمی دونم ساباتینی الان بیکاره یا نه ولی من دوست دارم تو یوونتوس ببینمش ! مدیر به شدت کاربلدیه هر جا هم رفته تاثیرش رو گذاشته ، پایه های اینتر فعلی و اون رم پر ستاره رودی گارسیا رو اون درست کرد !

• حامد, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

والتر ساباتيني اين روزها در 65 سالگي به عنوان مدير ورزشي در بخش بين‌المللِ تيم فوتبال مونترال كانادا، در اين باشگاه مشغول به فعاليت است.

ساباتيني آنطور كه برخي مي‌دانيم يا احياناً در اينترنت خوانده‌ايم يكي از افراد سرشناس در فوتبال ايتالياست كه با ژست‌هاي سيگارش شهرتي

به مراتب بيشتر و يا دست‌كم همطراز با وجهه ورزشي‌اش براي خودش دست و پا كرده.

ساباتيني در تابستان 2011 و پس از پيوستن به كادر مديريتي جالوروسي در عرض سه سال رمي‌ها را يك بازسازي اساسي كرد و تكليف

تمام بازيكنان متوسط تيم كه دستمزدهاي بالا داشتند و پيش‌تر در دوران فرانكو سنسي با باشگاه قرارداد بسته بودند را رفع و رجوع كرد.

(مشابه كاري كه بسياري از هواداران يووه اين روزها خواستار انجامش هستند.)

گام بعدي ساباتيني خريد بازيكنان باكيفيت و جايگزين كردن آنها با خروجي‌ها بود.

سياست‌هاي ترانسفرينگ او هميشه پرسود و فروش‌هاي او همگي براي رم سودآور بودند.

خريد مهدي بن‌عطيه از اودينه‌زه با 13.5 ميليون يورو و فروش او به بايرن‌مونيخ با 26 ميليون يورو تنها يكي از چندين دستاورد موفق او در جمع گرگ‌ها بود.

همانطور كه فرهاد جان هم اشاره كردند سابقه مديريت قابل اعتنايي هم در كارنامه كاري‌اش داشته و جالبه كه هنوز هم در هفتمين دهه زندگي‌اش بازنشسته نشده و

همچنان به كار و فعاليت مشغول است. از لاتزيو و پالرمو گرفته تا رم و اينتر و از چين گرفته تا كانادا؛ براي ساباتيني فرقي نمي‌كند او مديري كايزماتيك و دارايِ هوشي انكارناپذير است.

pfqj_claudio-1280x720.jpg

• mory, فرهاد, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
دیگه از ساباتینی بهتر تو فوتبال ایتالیا ندیدیم غیر ماروتا ...
  • Aminvo, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3438 ارسال
ماروتا رو روانه اینتر کردیم تا اونا اوج بگیرن و خودمون ضعیف بشیم
فارغ از اشتباهاتی که ماروتا داشت قشنگ مشخصه که مهره اصلی بود و نبودنش الان داره تیم رو ضعیف میکنه و اینتر رو قدرتمند!
  • Aminvo, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

من خودم یکی از کسایی بودم که می گفتم دوره ماروتا تمومه و باید بره اما خیلی حرفه اینتر قهرمان سری آ کنه. قشنگ شیلنگ گرفته رو ماها  :fp:  :fp:  :fp:  :fp:  :fp:  :fp:

و البته عملکرد نقل و انتقالاتیشم خوب بوده. الان دارمیان یک بازی می کنه برای کونته. البته مسئله جای دیگست

فوتبال فقط نقل و انتقالات نیست. پارتیچی و آنیلی ذوب شدن تو تابستون و بقیه فصل یادشون رفته

• Aminvo, tecra و miiiiiiiladcr7 از این پست تشکر کرده است

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
یه مربی خوب باعث میشه همه چیز خوب جلوه کنه یه مربی بد هم برعکس ، ماروتا همون کسی بود که دل نری رو آورد یوونتوس و باشگاه تا لب پرتگاه رفت ، اگه یوونتوس موفق شد ۹ قهرمانی پیاپی بگیره اولین و مهمترین دلیلش کونته بود که اون هم ریسک آنیلی بود

یوونتوس هنوز هم بهترین ترکیب رو توی سری آ داره و به نظرم یکی از ۵ ۶ ترکیب برتر اروپا هم هست ، تنها عاملی که باعث شده به این فلاکت بیفتیم ریسک نابخردانه ای بود که آنیلی سر پیرلو کرد و الان تمام شرایط جوری داره جلوه میکنه که از A تا Z باشگاه تو بحرانه

آنیلی ریسکی کرده که اقرار به اشتباهش هم برای خودش سنگینه هم اصلاحش برای باشگاه خیلی مشکله ، اگه پیرلو اخراج بشه یعنی چهار مربی در چهار سال که یعنی فاجعه ، جدا از این که هیچ مربی در حال حاضر در مارکت نیست که بدرد ما بخوره ، الگری بعید دوباره قبول بکنه رو این نیمکت بشینه خصوصا اینکه با خیلی از بازیکن ها مشکل داره ...

امیدوارم اشتباه کنم ولی شرایط رقبا ، اوضاع فعلی یوونتوس و مباحث مالی شاید دوره گذار یوونتوس رو به جای یک سال خیلی خیلی طولانی تر بکنه
  • eⁿzº, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
فرهاد جان تا حدود زیادی باهات موافقم
منم میگم بهترین ترکیب حداقل سری آ رو داریم
چ توی اروپا شاید بهترین نباشیم ولی از خیلیا بهتریم

ولی متاسفانه بد قماری سر سرمربی یووه شده
اونم ن فقط امسال ٫ بلکه دو سال
  • Orphée, Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

یه مربی خوب باعث میشه همه چیز خوب جلوه کنه یه مربی بد هم برعکس ، ماروتا همون کسی بود که دل نری رو آورد یوونتوس و باشگاه تا لب پرتگاه رفت ، اگه یوونتوس موفق شد ۹ قهرمانی پیاپی بگیره اولین و مهمترین دلیلش کونته بود که اون هم ریسک آنیلی بود

یوونتوس هنوز هم بهترین ترکیب رو توی سری آ داره و به نظرم یکی از ۵ ۶ ترکیب برتر اروپا هم هست ، تنها عاملی که باعث شده به این فلاکت بیفتیم ریسک نابخردانه ای بود که آنیلی سر پیرلو کرد و الان تمام شرایط جوری داره جلوه میکنه که از A تا Z باشگاه تو بحرانه

آنیلی ریسکی کرده که اقرار به اشتباهش هم برای خودش سنگینه هم اصلاحش برای باشگاه خیلی مشکله ، اگه پیرلو اخراج بشه یعنی چهار مربی در چهار سال که یعنی فاجعه ، جدا از این که هیچ مربی در حال حاضر در مارکت نیست که بدرد ما بخوره ، الگری بعید دوباره قبول بکنه رو این نیمکت بشینه خصوصا اینکه با خیلی از بازیکن ها مشکل داره ...

امیدوارم اشتباه کنم ولی شرایط رقبا ، اوضاع فعلی یوونتوس و مباحث مالی شاید دوره گذار یوونتوس رو به جای یک سال خیلی خیلی طولانی تر بکنه

من یه چیزی رو اینجا بگم. اول از همه کونته ریسکه ماروتا و پارتیچی بود. آنیلی خودش گفته که شخصا تو امور ورزشی باشگاه دخالت نمی کرده

کی دخالت کرد؟ موقع اوردن رونالدو. همین اشتباه بود.

اصن انختاب سر مربی تو دو سال گذشته اشتباه بود.

درسته که ماروتا پارتیچی با فصل اول اشتباه انتخاب کردن اما دو انتخاب دیگشون کاملا جواب داد. توی معادله یووه چی کم شده؟ یکی که نقش ماروتا بازی کنه

اگر ماروتا بود پیرلو سرمربی یووه می شد؟؟

این سوال مهمیه

آنیلی عمرا الان بگه اشتباه کردم. 

ما ساختار تصمیم گیری باشگاه رو بهم ریختیم. اونم وقتی که همش در حال صعود بودیم. با بهم ریختن این ساختار فاجعه شروع شد

• Aminvo, tecra, drughi1990 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

وقتی پیرلو خیلی راحت و بی خیال بعد از حذف در برابر پورتو میاد میگه من اومدم پروژه ی چند ساله ای رو با یووه انجام بدم ...

وقتی عین خیالش نیست ...

باید از مدیران یووه پرسید که : پیرلو توی کدوم تیم اصلا مربیگری کرده بود که حالا یوونتوس بشه آزمایشگاهش برای چند سال ...

• saeed-nedved, Orphée, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
اینکه واقعا تصمیم اوردن کونته با کی بوده شاید هیچوقت مشخص نشه ولی همچین ریسکی با روحیه محتاطانه ماروتا در تضاده ، جدا از اینکه بعد از دل نری هوادارها به شدت انیلی رو تحت فشار گذاشته بودن بابت کونته و اینکه خود کونته هم اگه اشتباه نکنم جلسه دو نفره اش تو خونه انیلی رو عامل انتخابش دونسته بود(البته شاید هم من اشتباه بکنم) ، به هر حال یوونتوس وقتی به ثبات رسید باید به شدت توی تغییرات باشگاه اونم توی سطح کلان با ملاحضه عمل میکرد ولی دقیقا برعکس این کار رو انجام داد ، تیمی که با یه سری تغییرات جزئی بهترین اروپا میشد ومیتونست تو یه دوره چند ساله جوانگرایی هم بکنه الان تقریبا آچمز شده ...
  • eⁿzº, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال

وقتی پیرلو خیلی راحت و بی خیال بعد از حذف در برابر پورتو میاد میگه من اومدم پروژه ی چند ساله ای رو با یووه انجام بدم ...
وقتی عین خیالش نیست ...
مدیران یووه پیرلو توی کدوم تیم اصلا مربیگری کرده بود که حالا یوونتوس بشه آزمایشگاهش برای چند سال ...

سوال اصلی اینه که اصلا کدوم پروژه ؟
هیچ شاهدی بر این ادعا نداریم که یووه یه پروژه چندساله به رهبری پیرلو داره. یادمون نرفته خود پیرلو تو چه شرایطی مربی تیم شد.
تیم نه سبک بازی‌ مشخصی داره نه ترکیب مناسبی ...
  • saeed-nedved, حامد, Orphée و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

اینکه واقعا تصمیم اوردن کونته با کی بوده شاید هیچوقت مشخص نشه ولی همچین ریسکی با روحیه محتاطانه ماروتا در تضاده ، جدا از اینکه بعد از دل نری هوادارها به شدت انیلی رو تحت فشار گذاشته بودن بابت کونته و اینکه خود کونته هم اگه اشتباه نکنم جلسه دو نفره اش تو خونه انیلی رو عامل انتخابش دونسته بود(البته شاید هم من اشتباه بکنم) ، به هر حال یوونتوس وقتی به ثبات رسید باید به شدت توی تغییرات باشگاه اونم توی سطح کلان با ملاحضه عمل میکرد ولی دقیقا برعکس این کار رو انجام داد ، تیمی که با یه سری تغییرات جزئی بهترین اروپا میشد ومیتونست تو یه دوره چند ساله جوانگرایی هم بکنه الان تقریبا آچمز شده ...

جلسه رو کاملا درست می گی اما بعد نظر مدیرا بوده. آنیلی چون تازه کار بود رو انتخاب مدیراش حساب می کرد اون موقع. اتفاقا ماروتا اونقدر که فکر می کنید محتاط نیست. فقط شجاع هم نیست. میانه رو هستش. به هرحال ساختار رو بهم زدن

• Aminvo, tecra و drughi1990 از این پست تشکر کرده است

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

از گیلاس روی کیک رسیدم به پروژه بلند مدت یووه !!!!

• حامد, Orphée, mory و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
جای این همه بنجل مفت با دستمزد نجومی ۴ تا جوون میخریدیم هم وضعیت بهتری داشتیم
جی مدیکا گویا خاک دامن گیری داره ک هر بازیکنی ی بار میره اونجا مشتری دائم میشه
  • حامد, Orphée, mory و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

به نظرم اگه فصل آینده پیرلو از تیم بره، معنیش اینه که انتخابش در فصل گذشته یک قمار کاملا بی برنامه و از روی فلان و فلان ( :fp: ) بوده!

متاسفانه باید اعتراف کنم که زمان ماروتا ما از این دست تصمیم گیری ها رو شاهد نبودیم!

اتفاقاتی می افتاد که هضمش برای من هوادار سخت بود اما در نهایت تیم پیشرفت می کرد و قوی تر می شد!

نمونه ها زیادن از اتفاقاتی که طی دوره ی مدیریت ماروتا افتاد و توسط هوادارا(مثل همین فروم یا هرجمع دیگه ای از هواداران یوونتوس) به باد انتقاد گرفته شد ولی در نهایت منجر شد به موفقیت تیم!

ولی از زمانی که ماروتا رفت تصمیمات مدیریت هم به نظر ما هوادار ها انصافا نزدیک تر شده و از طرف دیگه موفقیت تیم هم مثل قبل ادامه دار نیست!

امیدوارم یک وقت برداشت بد نشه! من به هیچ وجه قصد جسارت ندارم! طبیعیه که مایی که برای سرگرمی میایم اینجا و وقت محدودی برای این مسائل میذاریم و پیش زمینه ی خاصی هم اکثرا توی این زمینه ها نداریم، نظرمون هم خیلی درست نباشه در این مباحث! اما برای کسی که این کار شغلش هست و هر روز چند ساعت از وقتش رو داخل خود باشگاه برای حل کردن این مسائل سپری می کنه و احتمالا تعلیماتی هم در این مورد دیده باید خیلی تصمیمات بهتری از ما بگیره و ممکنه در خیلی از موارد تصمیماتش برای ما قابل درک نباشه چون از خیلی چیزها خبر نداریم احتمالا!

خلاصه اینکه همین که از وقتی ماروتا رفته تصمیمات مدیریت توی تابستون بیشتر به مذاق من هوادار خوش میاد ( و در حین فصل، منتهی به آخرش من بیشتر ناراحت می شم از ضعف تیم!) نشون می ده که پاراتیچی تا به حال برای یوونتوس مدیر خوبی نبوده و حداقل میشه گفت که به تنهایی یا حتی کنار ندود برای مدیریت ورزشی یووه کافی نیست!

از اون طرف هم داریم می بینیم که از وقتی ماروتا رفته اینتر، اون ها هم دارن روز به روز بهتر میشن! :fp:

تابستون صحبتش بود که قراره پاراتیچی عوض بشه ولی اتفاقی نیفتاد. به نظرم تابستون به احتمال زیاد یک اتفاقایی میفته...

امیدوارم آنیلی یک ماروتای دیگه از تو آستینش دربیاره! 

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

لاریپولیکا ادعا می کند که سه گزینه اصلی پیش روی سران باشگاه ایتالیایی خواهد بود و یکی از بین جان پیرو گاسپرینی، لوسیانو اسپالتی یا سیمونه اینزاگی هدایت یووه را بر عهده خواهد گرفت.

==============================================

اگه یکی از این 3 مربی بیان من قسم میخورم حتی یکی از بازی های تیم رو نمیبینم فصل بعد . به اندازه کافی انیلی گند زدی به تیم . برو گمشو . تعصباتتون گند زدن به همه چیز .

یه مربی ایتالیایی نیست که نریده باشه این فصل . نه تنها این فصل چندین فصله که دوره مربیان ایتالیایی به سر اومده . جمع کنید جال و پلاستونو . دارید گند میزنید به تیم . این تیم دیگه دلخواه هیچ هواداری نیست .

• Orphée, mory, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی