پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3890 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

- یه وزنه رو از دست میدیم، بهرحال ماروتا تنها چهارمین مدیریه که رسماً اسمش وارد تالار مشاهیر فوتبال ایتالیا شده... ولی سیستم یووه دست نخورده میمونه!

بوغبا و موراتا هم وقتی وارد این سیستم میشن، در حد بهترینای تاریخ یووه بازدهی دارن. نگران نباشید...

DZHs8KPW4AANEbr1.jpg

- توز + اورا + بارتزالی + ویدال = ~22 میلیون یورو...

پیرلو + بوغبا + یورنته + خدیرا + نتو + کومان + دنی آلوز + امره جان = ~17 میلیون یورو... گراتزیه بقول عماد "سوییت جوزپه!" ... :10:

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

کم کم بازار شایعات در مورد عضو جدید تیم مدیریت داغ تر میشه.

اینکه آیا پاراتیچی ارتقای سمت پیدا میکنه و جاگزین ماروتا میشه و یا اینکه زیدان به تیم مدیریتی افزوده میشه.

• eⁿzº, El rey leon, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

بهرام که گور میگرفتی همه عمر/ دیدی که چگونه گور بهرام گرفت

یه زمانی دلپیرو رو انداختین بیرون با کمک آنیلی و کنته، حالا نوبتی هم باشه، نوبت خودته  :62:

• Orphée, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
احتمال رفتن الگری هم زیاد شده با ایت خبر واقعا وحشتناک اعصابم خورد شد یک مدیر وقتی کارش رو شروع میکنه یکی مثل ما میاد اعتراض میکنه چون یک مدیر دید ۵ ساله یا ۲۰ ساله داره ولی ما جلوی دماغمونو میبینیم......

مارروتا هم از مارتینز و بوریلو مارو ب رونالدو رسوند من نمیدونم چرا الان ک همه چی خوبه رفت امیییدوارم هنوز دستی خو خرید برا یووه داشته باشه ....

امیدوارم تو فوتبال دیگه نباشه چون هر جا بره موفقه ‌...

ماروتا جان از تمام حرف هایی ک بهت زدم پشیمونم ...ببخش ...دستاتو میبوسم تو برا یووه مث عموی مهریان تر از پدر بودی ....ولی خیدی شوکه ام امیدوارم لطمه ای ب یووه وارد نشه
  • Orphée, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

مدیریت در یک تعریف ساده یعنی استفاده بهینه از منابع محدود 

مفهومی سهل و ممتنع... آسان غیرممکن

ماروتا با منابع بسیار محدودی شروع کرد و فوق العاده عمل کرد. از دارایی های موجود چیزی فراتر از اوپتیموم استفاده رو برد

من نمیدونم این چجوری میره میشینه پای میز مذاکره و چیا میگه... ولی تمام مدیران ورزشی دنیا باید برن 4 واحد سر کلاساش درس پاس کنن

بی انصافی و قدرناشناسی هایی در حقش شد. ولی زمان نشون داد که نابغه است

بعد از سوپر انتقال رونالدو به یووه، به نوعی ماروتا هم در اوجه اوج از یووه خداحافظی کرد

هر جا که میری موفق باشی مدیر... بجز در برابر یووه 

• Orphée, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

ماروتا واقعا به درد اون شرایط سال 2011 به قبل میخورد ! الان هم رفتنش به نظرم یه حرکت رو به جلوست ! 

• حامد, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

فرانچسكو رِپيچه در گفتگو با Radio Rai

روزنامه‌نگار، مفسر ورزشي و تهيه كننده تلويزيوني (55 ساله)

«هواداران، بازيكنان و حتي رؤساي باشگاه تغيير مي‌گنند اما آنچه هرگز تغيير نخواهد كرد يك چيز است: «يوونتوس». بيانكونري بدون ماروتا نيز همچنان تيمي هميشه برنده خواهد ماند. ما بايد سعي كنيم ماروتا و آينده‌اش را درك كنيم و به تصميمش احترام بگذاريم.»

dtt_francesco-repice-1024x585.jpg

ماركو تاردلي در گفتگو با Radio Rai

هافبك دفاعي تيم ملي ايتاليا و باشگله يوونتوس در سالهاي 1975 تا 1985 (64 ساله)

«مطمئناً اتفاقي افتاده است در غير اينصورت من نمي‌توانم قبول كنم كه چرا يوونتوس بايد ماروتا را تغيير دهد آنهم در حاليكه به نظر مي‌رسيد هيچ مشكلي براي تمديد قرارداد او وجود نداشت. بي‌ترديد اتفاقاتي افتاده كه نتايجش مثبت نبوده است؛ اتفاقاتي كه هنوز هيچ كدام از ما اطلاعي از آن نداريم.»

r89b_tardelli-15-gen-3-696x386.jpg

• AAG, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

عدم حضور ماروتا یه شوک بزرگه 

شایعاتی که من خوندم و واقعا نمیدونم اساس و بنیاد دارن یا نع

- ماروتا موافق حضور رونالدو نبوده

- بعضیا مقایسه میکنن و میگن که دقیقا به همون مقدار بده رفته ماروتا که رفتن بونیپرتی بد بود 

- جایی هم خوندم که تا 2024 برنامه های بزرگی داره یووه و برای اون زمان داره برنامه ریزی میکنه

- حتی شایعه خوندم علیرغم شایعه زیدان شایعه حضور اله رو هم نوشته بودن

منتظر هستیم 

• AAG, Orphée, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
  • Locationتهران

حالا که یه دنیا میشناسنت میزاری میری !!؟؟

هر جا جز یووه و ریاست فدراسیون ایتالیا رفتی امیدوارم نیست و نابود شی! حتی خاکسترت هم نمونه! :nish:

47wr_moggi-marr.jpg

ما که به راهمون ادامه می دیم

FINO ALLA FINE

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

اکثرتون می دونید از حامیان جوزپه  :1: بودم اما الان به نظرم یووه به مدیری شجاع تر و جاه طلب تر از ماروتا نیاز داره و فکر می کنم پاراتیچی همون مدیر مورد نظره

همونطور که می دونید باشگاه های زیادی دنبال پاراتیچی بودن و پاراتیچی هم کسی بود که رونالدو رو اوورد پس باید عنیلی و تیمش تصمیم می گرفتن بین ماروتا و پاراتیچی یکیو انتخاب کنن که انتخاب معقولانه ای انجام دادن 

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

ماریو اسکونچرتی

نویسنده، روزنامه‌نگار و دبیر سرویس ورزشی روزنامه ایل کوریه‌ره دلا سرا (70 ساله)

«به‌په ماروتا در روي كه يوونتوس يكي از مهم‌ترين پيروزي‌هاي فصلش را به دست آورده از شكست مذاكراتش با مديراني كه ديگر مثل قديم او را دوست ندارند، خبر مي‌دهد. يك شوك عجيب و در عين‌حال غيرقابل درك.»

cxwi_mario-sconcerti.jpg

• AAG, tecra, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

بخشي از يادداشت فابريتزيو بُكا در روزنامه La Repubblica

جهانِ يوونتوس هميشه در حال تكامل است؛ تكاملي همراه با اتفاقاتي شگفت‌انگيز. درست در سالي كه كريستيانو رونالدو به يووه مي‌پيوندد، مرد خلاق بيانكونري بعداز كسب 7 قهرماني با بانوي پير جداي‌اش را رسانه‌اي مي‌كند. در پشت‌پرده سرد شدن رابطه آندره‌آ و جوزپه ردپاي عدم هماهنگي در برخي از تصميمات اساسي و استراتژيك باشگاه قابل حدس است، با اين حال علي‌رغم تكذيب ماروتا بعيد نيست تاج‌گذاري او در كاخِ فدراسيون فوتبال ايتاليا پروژه جاه‌طلبانه و دليل حقيقي اين جدايي باشد.

نام‌ها و شخصيت‌ها هرچند بخشي از هويت يوونتوس را تشكيل مي‌دهند اما هرگز مهم‌تر و بالاتر از نامِ بزرگ اين باشگاه قرار ندارند. نام‌هاي بزرگي همچون دل‌پيه‌رو و بوفون در اين سالها از باشگاه جدا شده‌اند؛ اما در نهايت اين افتخارات آنها است كه در تاريخ باشگاه به جاي مي‌ماند نه تحليل‌هاي ژورناليستي و دغدغه‌هاي هواداري. در فوتبال حرفه‌اي اين يك اصل استراتژيك است؛ يك روشِ كار.  شيوه‌هايي كه بدون بدبيني و احساسات اجرا مي‌شوند.

pkfk_fabrizio-bocca-610x400.jpg

• AAG, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

بخشي از يادداشت توني داماچِلّي در Il Giornale

ماروتا، يوونتوس و يك جدايــــــي؛ اينها احتمالاً كليدواژه‌هاي يك سريال ادامه‌دار هستند. واژگاني كه پله به پله رمزگشايي و سناريويِ نهايي را شكل خواهند داد. پيش از اين نيز صداهاي جديدي از خانه يوونتوس به گوش مي‌رسيد. جان اِلكان چند ماهي بود كه هميشه با فابيو پاراتيچي ديده مي‌شد؛ آنهم در حاليكه ماروتا شانه به شانه آنيلي حركت مي‌كرد. مصاحبه‌هاي متنوع يك به ‌يك از سوي نزديكانِ آنها در رسانه‌ها منتشر مي‌شد. يك‌بار ماروتا سمبل وفاداري و توانمندي معرفي مي‌شد و بارِ ديگر پاراتيچي نيروي كمكيِ مديران و برگ برنده انتقال رونالدو خطاب مي‌شد.

پيشكسوتان و كارشناسان نيز بسته به گرايش‌شان به سوي هر كدام از متنفذينِ‌ خاندان آنيلي متمايل مي‌شدند. ندود از پاراتيچي تعريف مي‌كرد و او را مؤثر در تغيير نظر ماروتا مي‌دانست و  برخي از روزنامه‌هاي ورزشيِ ايتاليا نيز ماروتا را سرسخت‌تر از تأثيرپذيري از سوي سايرين مي‌پنداشتند.

بدهي‌ها سنگين‌تر شده‌اند و برنامه‌ها و پيش‌بيني‌ها بايد به دقت تدوين شوند و همه بدون عدول از دورنماي اقتصادي يووه در يك محور حركت كنند. ماروتا در چنين وضعيتي طبيعتاً اشتياقي براي ادامه همكاري با بانوي پير نخواهد داشت. او خوب مي‌داند يك اتفاق غيرمترقبه يعني يك بحرانِ سنگين براي باشگاه يوونتوس. از سوي ديگر ويترين افتخارات سالهاي اخير يووه نيز با نام او پيوند خورده و او هرگز دوست ندارد تا دستاوردهايش را با اظهارات انتحاري و قهر و كينه آغشته كند.

در هر حال تا جلسه نهايي سهامداران و هيأت مديره باشگاه يوونتوس در ماه اكتبر چند روزي باقي مانده است. خروجي اين نشست الزاماً ابقاء و توافق با ماروتا را با خود ندارد اما ممكن است علي‌رغم بازي با اسامي رسانه‌ها، افراد شناخته شده‌تر و كاربلدي همچون جوواني كارنِوالي مدير سابق باشگاه ساسوئولو تا فابيو پاراتيچي را جانشينِ مرد جدايي‌طلبِ يووه كند.

w1pu_damascelli-1010x476_c.jpeg

• AAG, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
رونالدو رو پاراتیچی اورد ، ماروتا هم از اینکه نقش اولو دیگه نداشته ناراحته . بهرحال مانند هر مدیری نقاط ضعف و قوتی داشته.
میتونم به خرید هیگوایین با 90 میلیون اشاره کنم که الان و در این نقطه میتونیم تصمیم بگیریم که ایا ارزششو داشته یا خیر!؟ اونم در قبال فروختن بهترین هافبک تیمت
ماروتا مدیر خوبی بود ولی برای یووه ی فعلی کافی نیست. پاراتیچی مدیر جوان و کاربلدیه و از همه مهمتر این راس هرم انیلی هست که بلده بازیو چطور انجام بده و مهره ها رو بگردونه.
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

از نظر من خرید   پیرلو ، توز و بارزالی  جلوتر از خرید رونالدو ، هیگواین و دیبالا قرار میگیره

بارزالی رو با 270 هزار تا گرفتیم ، کی باورش میشه 

• Orphée, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
اصل ماجرا اینجاست :
( در واقع جدایی ماروتا از یوونتوس، مربوط به تمایل آنیلی برای خریداری کریستیانو رونالدو بود و یوونتوس می خواهد در بازار نقل و انتقالات باانگیزه تر از قبل باشد و بازار جهانی را برای خریدهای خود هدف قرار دهد، نه صرفا ایتالیا. یوونتوس بدون ماروتا، می خواهد طرح های اقتصادی و ورزشی جدیدی را راه اندازی کند.)

ماروتا مدیر خوبیه ولی نه برای یووه ی فعلی برای امثال رم و لاتزیو میتونه مفیدتر باشه
ایشون مخالف ورود رونالدو بودن چطور اوردن رونالدو به پای ماروتا نوشته میشه ؟
شخص پاراتیچی این گزینه رو به انیلی مطرح کرد و بعد از اون خرید شکل گرفت . ماروتا هیچ کاره بود در این امر
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بهانست .....درسته پاراتیچی و مندس طی ملاقاتی رونالدو رو اوردن ولی قطعا ماروتا همه کارست و پاراتیچی وارث ماروتاست شاید جوون گرایی  شایدم این ک بین این دو یکی رو باید انتخاب کرد ....اما  امیدوارم رویه یووه در نقل و انتقالات خراب نشه .....بوفون و ماروتا و مارکیزیو و الکس و لیخت و نسلی ک عوض میشه 

• Orphée, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال
 Michele Uva,
Federico Cherubini
Umberto Gandini
این اسمها فعلا مسکوت باشه

• Orphée, eⁿzº, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
تیم نیاز به یه روح جدید داره ، امیدوارم اولین گام مدیر بعدی (احتمالا پاراتیچی) اوردن زیدان بجای الگری در فصل بعد باشه. و بعد از اون با تصمیم زیدان در بازار خرید کنن
  • GioVanni Agnelli, tecra, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21162 ارسال

- بهرحال نمیشه منکر تاثیر ماروتا شد طی این سالها، قطعا اشتباهات و ضعف هایی هم داشته ولی بدون شک تاثیرش بیشتر از ضررش بوده.

ماروتا آدم محافظه کاری بود که البته این در بسیاری از موقعیت ها به درد یووه میخورد ولی الان یووه دیگه چنین مدیری رو لازم نداره، بلکه یک مدیر جاه طلب میتونه تاثیرش بیشتر باشه در حال حاضر.

فکر نمیکنم یووه و تیم مدیریتی باشگاه آسیبی بابت این تغییر ببینه و چه بسا با قدرت بیشتری به راه خودش ادامه میده.

• eⁿzº, tecra, Georgia و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی