پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3890 پاسخ برای این موضوع

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
دلپیرو هم معطل بود سوت پایان بزنه داور قهرمانی رو به رعال تبریک بگه. بعد بازی با رعال یووه هم اون حرف رو زد. اینم از انیلی
  • Aminvo, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
بعضی قهرمانی ها رو اگه تبریک هم بگی اشکالی نداره ولی به نظر من قهرمانی دیشب رئال بجای تبریک تاسف داشت. آخه آنیلی عزیز لااقل اگه برای قوی شدن تیم قدم راسخ برنمیداری،لااقل نمک به زخم هوادارها هم نپاش
  • Aminvo, tecra, Mohammad Boushehri و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

دلپیرو هم معطل بود سوت پایان بزنه داور قهرمانی رو به رعال تبریک بگه. بعد بازی با رعال یووه هم اون حرف رو زد. اینم از انیلی

واقعا ایرادی تو تبریک گفتن اله نمی بینم. خیلی جالبه  اینکه کاپیتان و سایر بازیکنان تیم قبل از اغلب بازیای مهم تیم، حریف رو به عرش اعلی می‌برن هیچ عیبی نداره ولی مصاحبه ی دلپیرو مشکل داره!

• Aminvo, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Nedved_Alex

Nedved_Alex

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 19 ارسال

رسم غلطی جا افتاده و متأسفانه هواداران باید بابت آن غصه بخورند. اسطوره ها، مدیران و مربیان بانوی پیر همگی از تیم های حریف و بازیکنان آن ها تعریف می کنند و آن ها را تا قله ها بالا می برند. تعریف کردن از حریف استانداردی دارد که یووه و افرادش آن را رعایت نمی کند. این رویه زشت و غلطی هست و باید از بستر باشگاه زدوده شود. 

آقای عنیلی هم بهتر است بابت قهرمانی ریال برود و با آقای علکان جشن بگیرد و در مورد سود بیش تر باشگاه صحبت کند، چرا فرصت خود را با  توییت کردن هدر می دهد؟! 

• Aminvo, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان
اگه قرار بود یوونتوس تو این 4 سال یه بار قهرمان سری آ بشه 2 بار قهرمان سی ال میشد اما مدیران ما نخواستند. بجاش ترجیح دادند اولویت قهرمانی سری آ باشه. نمودش رو در خرید بازیکن ها می بینید.
  • mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

چرا این کارا رو با دل ما طرفدارا میکنن  :21: یعنی هر تابستون همین بساطه.. هر تابستون خبر خرید بزرگ میاد پشت بندش خبر فروش بزرگ و دوباره تا آخرین روز نقل و انتقالات این سیکل تکرار میشه.. 

لعن الله علی قوم آنیلی و ماروتا  :1:

• Pinturicchio, Aminvo, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

به احترام ِ ماروتا باید کلاه از سر برداریم

:worship:

اینقدر انتقال بزرگیه که هیچ کس تا رونالدو با لباس یووه نبینه باور نمیشه همچین انتقالی در حال انجامه

Q89Ebsv.png

• Aminvo, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

تولد ِ لوچیانو موجی یه

IMAGE634438266118566206.jpg

• mory, VA}{ID, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

یه نابغه در شاخه فوتبال بهمون اضافه شد ولی یه نابغه ی کچل با چشم های چپ تو تیممون داشتیم که کسی قدرشو نمیدونست . 
کاری که ماروتا آنیلی و پاراتیچی توی این هفت سال کردند رو باید تو تاریخ ثبت کنند .

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
بدون یه مذاکره مستقیم رونالدو خرید. برید راضی باشید
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

هرگز،هرگز، هرگز و باز هم تاکید می کنم هرگز فکرشو نمی کردم که خرید رونالدو، بره توی رزومه کاری " ماروتا " ،،،،،، 

• eⁿzº, Aminvo, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال
فراموش نکنیم که اگر الکان و مجموعه‌ی اکسور بخش قابل توجهی از حقوق 30 میلیونی رونالدو رو تقبل نمی کرد آنیلی و ماروتا هرگز نمی تونستن همچین مبلغی به رونالدو پرداخت کنند .
  • eⁿzº, Aminvo, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
^^^^^^^^^
داداش اتفاقا بذار بپردازیم به الکان مجموعه فیات.
اگه کسی غیر رونالدو بود پول رو می دادن؟
حالا سودش ایا برای فراری بیشتر نیست؟
ایا برنده این انتقال اسپانسرها نیستن؟
چطور هنوز جیپ با پاداشا ۱۷ میلیون به ما می ده؟
هر وقت برای خریدایی که براشون سود نداره به یووه کمک کردن ادعا داشته باشن
این قردادم سر هوش مدیریت یووست. قطعا فراری از خداش بوده تو تبلیغات ش از رونالدو استفاده کنه و انیلی شاید با مبلع کمتری از واقعیش این کار براشون کرد
به نظرم نشون دادن سود همه جانبه ملاک براشون و همینجوری هم به باشگاه کمکای شایانی کردن

به امید بهتد شدن بحث اسپانسرینگ و البته امیدوارم نهایتا مشخص بشه به خاطر سود رونالدو وارد این قرداد نشدن
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال
محمد خوش برگشتی .
مجموعه یووه چند فصل بود که به نظر من اون پیشرفت لازم رو در زمینه درآ مد ها نداشت و با توجه به عدم شانس افزایش حق پخش تلویزیونی برای لیگ ایتالیا و یوونتوس تنها راه افزایش درآمدها بحث تبلیغات بود که برای این کار نیاز به حضور یک ابرستاره در دنیای تبلیغات بود و چه کسی بهتر از رونالدو برای این هدف .
البته به نظر من گرای این انتقال رو خود رونالدو و به نمایندگیش مندز به مدیران یووه دادند وگرنه مدیران یووه هیچ وقت برای همچین انتقالی پیشنهادی نمیدادند و میدونستن شانسی برای آوردن رونالدو اون هم از بهترین باشگاه دنیا ندارند .
کلید این اتفاق بوسیله ی رونالدو و مندز زده شد و مدیران یووه موفق شدند سران اکسور و الکان رو برای مفید و ارزشمند بودن این انتقال متقاعد کنند .
  • eⁿzº, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS

به احترام این کچل :pep: کلاهم رو از سرم برمیدارم

واقعا این که روزی بنجل خر قرن بود ببین به کجا رسیده شیر مادرت حلالت

در کل تیم مدیریت یوو به قول علیرضا  کارشون رو باید تو تاریخ ثبت کنن

• Aminvo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
@mory
فدات داداش. قربان تو
صد البته اصن تو اخبار هست ژانویه مندز حرف می ندازه اما ماروتا بوده که پیشنهادش سر هم می کنه

در مورد عدم پیشرفت اقتصادی واگذار می کنم به حق پخش سری ا که از المانم کمتر درومد. هر چیزی برای پیشرفت بستر می خواد. فدراسیون ایتالیا و فوتبال ایتالیا باید تصمیمش بگیره. قطعا می شه به دعوای لوتیو ماروتا اشاره کرد. به نظرم انیلی عشقش به باشگاه اثبات کرده و با تمام ایرادات که طبیعی هم هست بهترین مدیر ممکن بوده.

ماروتا همین بوده اقا. شما برای خرید لباس شویی می توتی ۵۰۰ تومن به من بدی می تونی ۱۰۰ تومن بدی. اتفاقا ماروتا از پول بهره وری کاملش رو می بره
البته من معتقدم گام اخر همیشه سخت و طولانی تره تا ۴ باشگاه برتر اروپا اومدیم و گام اخریم. طبیعی طول بکشه
به امید موفقیت یووه در ادامه
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بهترین نقش برای ماروتا بازی جای دیکاپریو در  فیلم گرگ وال استریت بود

گرگ نقل و انتقالات sell me this pen

• Aminvo, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
مدیریت یوونتوس سبک مدرنیته بی رحمانه ای رو در پیش رو گرفته که واس یوونتوسی های قدیمی واس ملتی که دنبال خنده های کاپیتان بوفون تو قاب تلویزیون میگشتن و واس ملتی خداشون دلپیرو بود مث آب سرد که چه عرض کنم مث اصابت مرمی گلوله دوشکا از فاصله ۳۰ سانتی درست بین ابروهاست ! هیچ یوونتوسی کلاسیک این حجم از بی تفاوتی رو برنمیتابه ، فکر میکنم اصلا بوفون به همین دلیل از تیم جدا شد چونکه تو پروژه جدید یوونتوس ، مبنا و بیس تیم داری چیزی نیست که ما قدیم ازش سراغ داریم ..
هیچوقت فکر نمیکردم روزی بیاد بوفون تو تیم نباشه و رونالدو باشه .. یا روزی که مارکیسیو تو تیم نباشه و استورارو و امره جان با قدم هاشون زمین جی ارنا رو گل افشانی بکنن .. حس خاصی ندارم تقریبا بی حس ام !! هیچی تکونم نمیده چه فرقی میکنه به جسد مرده چندتا تیر بزنی .. بذار هرکیو میخوان بفروشن هرکی میخواد بیاد یا هرکی میخواد بره ما که جوونی هامون عشق و حالمونو با تیممون کردیم عکس یادگاریشم گرفتیم حالا ببینیم ازین ببعد چی پیش میره
  • mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Vecchia-Signora

Vecchia-Signora

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 156 ارسال

من که از اوایل دهه 90 میلادی طرفدار یووه شدم و پیگیری میکردم، آن موقع ها کم و بیش همین وضع بود. برای بازی دل پیروی جوان در 20 سالگی، روبرتو باجو برنده توپ طلا از طرف لیپی و مدیریت کنار گذاشته شد و راه خروجی به او نشان داده شد. پروتزی رفت تا راه برای ون درسار و بعد بوفون باز شود. توریچلی که علاقه زیادی به او داشتم راهی فیورنتینا شد. ویالی و راوانلی که دو راس مثلث مرگبار خط حمله بودن راهی انگلیس شدن. بعد ها هم زیدان فروخته شد و ....

• mory, tecra, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

اوه اوه یعنی میشه زیدان هم جزو مدیرای یووه بشه*؟! زیدان نابغه ست.. هرجا و هر پستی بره موفق میشه.. 

یعنی دهن رئال مادریدو سرویس کردیم.. مارسلو و کواچیچ رو هم بگیریم مادریدیسمایی های کفن پوشیده خشتک دریده بسمت دفتر پرز در سانتیاگوبرنابئو حمله می برن  :21:

ظاهرن از اکتبر قراره بیاد کنار دست پاراتیچی.. :77:  :worship:  :6:

---

*بوفون هم فصل بعدش بیاد مثلث ندود-زیدان-بوفون تشکیل بشه به یاد مثل طلایی دو دهه قبل..

به الکس هم یه پستی بدن  :2:

---

خدایی دم مدیرا گرم.. هر روز داریم پیشرفت میکنیم..

---

ویرایش: قراره "New sporing director" بشه (بجای پاراتیچی بیاد)؟!  :22:  :39:

• Aminvo, ace of glass, Gin و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی