پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3883 پاسخ برای این موضوع

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
وراتی درکسلر در خرید
توز یورنته ویدال در فروش در چند سال اخیر نقاط ضعفش بودند.

بارزالی توز پیرلو پوگبا نقاط قوت. نظر من.
  • Orphée, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6347 ارسال
  • LocationRasht

بنظرم علاوه بر اختلاف سوییت جوزپه :10: با آنیلی، این نظریه در مورد دلیل جدایی منطقی تر از بقیه ست که چون پاراتیچی رو تقریباً کل اروپا میخواستن (مثن پیشنهاد رسمی از یونایتد)، نیت این بوده که با ارتقاء درجه تو یووه موندگار بشه و شاید اگه بازم #2 بود، از یووه میرفت... موجی قبلاً گفته بود که مغز متفکر خریدای یووه، پاراتیچی هست! مورد بعدی هم بنظرم تصمیم فیفا برای محدود کردن تعداد بازیکناییه که هر باشگاه میتونه قرض بده به 6... محاسبات جالبی تو این تابستون انجام شد که نشون میداد آکادمی و بازیکنای قرضی یووه هزینۀ انتقال رونالدو رو تامین کردن! + « آنیلی دنبال مدیری هست که بیشتر رو افزایش درآمد تبلیغاتی یووه تمرکز کنه تا جنبۀ ورزشی و ترنسفرینگ و جلوی انبساط جهانی یووه رو نگیره... معرفی لوگوی جدید و موافقت با خرید رونالدو هم در همین راستاست! »

اسکای + گازتا + توتو + کوریره دلا سرا + ایل جورناله، لا رپوبلیکا : « اختلاف نظر آنیلی و ماروتا بر سر مدیریت باشگاه، تیم پزشکی و خرید رونالدو از جنبۀ اقتصادی قضیه بود! بِیس اختلافات، رویکرد محتاطانۀ ماروتا، در قیاس با طرز فکر تهاجمی آنیلی/پاراست... زیدان نمیاد، نقش ندود از حالت تشریفاتی خارج میشه و مثلث قدرت جدید متشکل از آنیلی-پاراتیچی-ندود خواهد بود! »

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, GG.B1 و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

از آنیلی و یووه به خوبی یاد کرده و...جدایی رو دردناک میدونه 

از ماروتا پرسیدن بهترین لحظه کاریت در یوونتوس چه زمانی بود 

گفت اولین قهرمانیمون با کونته چون همه جوان و تازه وارد بودیم 

آینده شما در لیگه ؟

بله به فدراسیون نمیرم . الان نیاز به شارژ باتریهام دارم و به احتمال فراوان در ژوئن میرم یه باشگاه دیگه چون 40 ساله کارم اینه .

ماروتا یک ژوئن در کجاست ؟

امیدوارم یه باشگاه دیگه باشه .

Il terremoto Beppe Marotta continua a scuotere il mondo Juve. L'Ad, nel post gara della sfida contro il Napoli, ha dato le dimissioni dal suo ruolo. Ai microfoni di Rai Sport parla della sua decisione e del suo futuro. Ecco le parole raccolte da TuttoJuve.

"Mi adeguo a quelle che sono le loro idee, le loro direttive per il bene della Juve".

La Juventus ha scelto di mandar via Marotta?

"Mandar via è un termine troppo forte. Sposo questa linea aziendale, sono un uomo d'azienda. Capisco ed è giusto che si facciano avanti altre persone. Sono sicuro di aver dato il 100% in questi miei anni in cui abbiamo raggiunto grandi traguardi e spero che chi venga dopo di me possa dare le stesse cose". 

E' una decisione presa dalla società ma è doloroso per Marotta lasciare la Juve dopo tanti successi?

"Beh, dolorosa perché la vita lavorativa ed il mondo dello sport è fatto di sentimenti. In questi otto-nove anni ho vuissuto tante emozioni e sono state tutte belle".

"Sono contento soprattutto di aver fatto crescere tanti giovani dirigenti che credo e spero possano essere il futuro della Juventus. Credo anche di aver avuto accompagnato il Presidente Agnelli nella crescita; oggi lui è grato di essere protagonista dello sport nazionale ed internazionale. Queste sono le pagine belle della mia vita indimenticabili".

Il ricordo più bello?

"Quello di Trieste quando conquistammo il primo scudetto, con Conte in panchina perché eravamo tutti giovani, neofiti. E' stata un'emozione fortissima perché imprevista; siamo riusciti con il lavoro e la dedizione a colmare il gap con le avversarie".

Il futuro di Marotta? Lega?

"Sicuramente smentisco la mia candidatura alla Federcalcio perché non è una mia scelta. non escludo l'accasarmi in un altro grande club, perché ho trascorso 40 anni consecutivi ininterrottamente in società senza mai fermarmi. E' la prima volta che mi fermo durante il campionato; forse ho bisogno di ricaricarmi però poi mi piacerebbe essere ai nastri di partenza della stagione 2019/2020 magari al timone di un'altra squadra".

Dove sarà Marotta il 1 giugno?

"Spero di essere in un club".

C'è la finale di Champions League?

"Sarei orgoglioso di esserci, se dovesse arrivare in finale di Champions la Juve. Questa squadra è frutto anche del mio lavoro, oltre a quello di Nedved, Paratici e Allegri. Sarei lì a tifare da semplice tifoso la mia ex squadra".

..............................................................................

سه سناریو میگن هست برای یووه 

عدم تغییرر و ادامه با همین تیم(انیلی ندود پارا)

حضور زیدان

یا حضور یه ادم با کلاس جهانی و خارجی 

.................................................................................

ویرایش:

احتمال اینکه به یکی از رقبا یعنی اینتر یا ناپولی منتقل بشه هست

• Orphée, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

دقیق بگید دوستان

خود ماروتا بسیار شفاف و کلیر گفتن یووه دیگه مرا نخواست.............

و پیشپایش خودش خداحافظی کرد..

دست درد نکنه کارهای خوبی برای یووه کرد و یووه را از خاک بلند کرد......

• eⁿzº, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

دقیق بگید دوستان

خود ماروتا بسیار شفاف و کلیر گفتن یووه دیگه مرا نخواست.............

و پیشپایش خودش خداحافظی کرد..

دست درد نکنه کارهای خوبی برای یووه کرد و یووه را از خاک بلند کرد......

چی رو دقیق بگن و کدوم دوستان؟

مگه این یه ماجرای سکرته و کسی داره چیزی رو پنهان میکنه ؟

چیزی که شما میفرمایید قبلا گفته شده شفاف 

دقیقا کجا ماروتا شفاف و کلیر گفته یووه من رو نخواست ؟

همه حرفاش تلویحا هستش نه دقیقا و من ندیدم جایی شفاف و دقیقا بگه یووه من رو نخواست 

خیلی از حرفهامون برداشتهای خود ما و یا رسانه هاست 

• tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

پاراتیچی

• tecra, Georgia و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

کل این قضیه بوداره، چطور میشه که رونالدو بدون نظر موافق ماروتا باشه، این در حالیکه بعد انتقالش فکر نکنم بد گفته باشه از خریدش، در ضمن مثلاً فرض کنیم پاراتیچی رونالدو رو آورده باشه، خب چه مشکلی در این قضیه هست، همونطوری که زمان موجی هم شاید کلی بازیکن توسط یا پیشنهاد اطرافیانش یا دستیارانش بوده باشن

• Orphée, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

کل این قضیه بوداره، چطور میشه که رونالدو بدون نظر موافق ماروتا باشه، این در حالیکه بعد انتقالش فکر نکنم بد گفته باشه از خریدش، در ضمن مثلاً فرض کنیم پاراتیچی رونالدو رو آورده باشه، خب چه مشکلی در این قضیه هست، همونطوری که زمان موجی هم شاید کلی بازیکن توسط یا پیشنهاد اطرافیانش یا دستیارانش بوده 

Caressa: 'Marotta non era d'accordo per Ronaldo: Agnelli l'ha tagliato perché...'

Dagli studi di SkyFabio Caressa commenta l'addio di Marotta alla Juventus: "Un indizio del terremoto con Marotta c'era stato. Nedved ha rivelato che l'affare Ronaldo è tutto merito di Paratici. Ha messo i puntini sulla i: l'idea di CR7 era tutta legata a Paratici perché Marotta non era d'accordo con l'operazione Ronaldo. E quindi Agnelli ha pensato che Marotta non fosse l'uomo adatto per la transizione di una Juve che diventasse molto più internazionale".

بازهم تاکید میکنم همه این حرفا گمانه زنی کارشناسا و روزنامه نگارهای کالچو مرکاتو یا توتو یووه یا توتو اسپورت و ... است

ماروتا با رونالدو موافق نبود . و...

• Orphée, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

Marotta: “It is a situation the club wanted and I have to adapt to their desires and ideas, out of my love for both the people and of Juventus itself. I think it’s a bit much to say I was kicked out. I simply have to follow the company line."

(منبع. نمیدونم چقد درسته) جمله.. اما چرا بعد از 7-8 سال؟! مدت کمی نیست.. یا تغییر در نگاه/استراتژی/رویکرد آنیلی برای اداره باشگاه هست یا اختلاف نظر در تصمیم گیری های تیم که خود این هم برمیگرده. حالا اینکه این اختلاف نظر چطوری بعد این همه مدت بوجود اومد خودش میتونه دوباره به تغییر در نگاه برگرده..

امیدوارم ختم به خیر بشه. 

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

وراتی درکسلر در خرید
توز یورنته ویدال در فروش در چند سال اخیر نقاط ضعفش بودند.

بارزالی توز پیرلو پوگبا نقاط قوت. نظر من.

وراتی و دراکسلر اشتباه ماروتا نبودن. دراکسلر که با وجود پیشنهاد یووه، پروژه جذاب وولفسبورگ رو انتخاب کرد!! وراتی هم که فقط بازارگرمی کرد تا قراردادشو با دستمزد بیشتری بتونه تمدید کنه. جفتشونم تو تیماشون به جایی نرسیدن و چیز خاصی ازشون ندیدیم. کاملا معمولی

از همین دست است... اکسل ویتسل. که پروژه فوقِ جذاب لیگ چین رو انتخاب کرد!

اینا ایرادهای ماروتا نیستن.

ویدال به دلیل مسائل اخلاقی مورد غضب باشگاه قرار گرفته بود. با 40 میلیونِ اون موقع (دلار 3 تومن  :1:) فروختنش به بایرن که دردی از بایرن هم دوا نکرد. به موازاتش کومان رو 28 تا کرد تو پاچه بایرن و داگلاس کاستا رو از چنگشون درآورد.

یورنته بدبخت رو که مفتی آوردش. قانعش کرد یک فصل تمام نیمکت نشینی رو تحمل کنه تا یووه نخواد ریالی بابتش هزینه کنه.

مورد توز هم که همه یادشونه دیگه. خودش میخواست برگرده باشگاه دوران کودکیش. یعنی نمیشد پیشنهاد بقیه مشتری ها رو براش در نظر گرفت. همین بنتانکور و دو تا بازیکن جوون دیگه رو در ازای توز تاخت زد.

در مورد رونالدو... هنوز دقیق مشخص نیست که واقعا ماروتا موافق بوده یا نه. ولی ماروتا بهتر از هر کس دیگه ای میدونسته که اگه رونالدو بیاد، باید هیگوایینی رو که مشتری هم نداره بفروشیم. آخرشم با اون وضع معلوم الحال فروختنش (بهتره بگیم بیرونش کردن!) که تقریبا هممون از جمله خود من اینجا بهش ایراد گرفتیم. ولی الان که زمان گذشته می بینیم چاره دیگه ای نبود.

• GioVanni Agnelli, Orphée, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

• مهمان

وراتی و دراکسلر اشتباه ماروتا نبودن. دراکسلر که با وجود پیشنهاد یووه، پروژه جذاب وولفسبورگ رو انتخاب کرد!! وراتی هم که فقط بازارگرمی کرد تا قراردادشو با دستمزد بیشتری بتونه تمدید کنه. جفتشونم تو تیماشون به جایی نرسیدن و چیز خاصی ازشون ندیدیم. کاملا معمولی
از همین دست است... اکسل ویتسل. که پروژه فوقِ جذاب لیگ چین رو انتخاب کرد!
اینا ایرادهای ماروتا نیستن.

ویدال به دلیل مسائل اخلاقی مورد غضب باشگاه قرار گرفته بود. با 40 میلیونِ اون موقع (دلار 3 تومن :1:) فروختنش به بایرن که دردی از بایرن هم دوا نکرد. به موازاتش کومان رو 28 تا کرد تو پاچه بایرن و داگلاس کاستا رو از چنگشون درآورد.
یورنته بدبخت رو که مفتی آوردش. قانعش کرد یک فصل تمام نیمکت نشینی رو تحمل کنه تا یووه نخواد ریالی بابتش هزینه کنه.
مورد توز هم که همه یادشونه دیگه. خودش میخواست برگرده باشگاه دوران کودکیش. یعنی نمیشد پیشنهاد بقیه مشتری ها رو براش در نظر گرفت. همین بنتانکور و دو تا بازیکن جوون دیگه رو در ازای توز تاخت زد.

در مورد رونالدو... هنوز دقیق مشخص نیست که واقعا ماروتا موافق بوده یا نه. ولی ماروتا بهتر از هر کس دیگه ای میدونسته که اگه رونالدو بیاد، باید هیگوایینی رو که مشتری هم نداره بفروشیم. آخرشم با اون وضع معلوم الحال فروختنش (بهتره بگیم بیرونش کردن!) که تقریبا هممون از جمله خود من اینجا بهش ایراد گرفتیم. ولی الان که زمان گذشته می بینیم چاره دیگه ای نبود.

ماروتا پیامبر بوده پس.
  • Orphée, eⁿzº و tecra از این پست تشکر کرده است

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

ماروتا پیامبر بوده پس.

پیامبرا 500-1400 سال پیش تموم شدن!

بهترین مدیر ورزشی امسال شد

• Orphée, tecra و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

20i_48132_1_480x300.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

در چند سال اخیر اتفاقات شوک دهنده به طرفداران در یووه زیاد روی داده........

خروج ماروتا به صورت ناگهانی بود و  خودش قصد حروج نداشته

• Orphée, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
عجیب اما واقعی و مسخره :fp:

پاراتیچی هم رفتنیه!

فاجعه در راهه...
  • tecra, Georgia , ace of glass و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

يادداشت مائوريزتيو كُرُسِتي در La Repubblica

نويسنده و روزنامه‌نگار در سرويسِ ورزشي روزنامه لاريپوبليكا (56 سالـه)

آندره‌آ آنيلي با موافقت به جدايي ماروتا در واقع به جاي ادامه اين رابطه مسدود، خداحافظي مسالمت‌آميز را به پنهان شدن در پشتِ ديوار اختلاف‌نظرها ترجيح داده است. او مي‌داند كه در روزهاي نبودن ماروتا كار او در يووه (دست‌كم در سال نخست) سخت‌تر خواهد بود. با اين حال تصميم آندره‌آ با رعايتِ تمام جانب است؛ او احساس مي‌كند كه به تنهايي مي‌تواند از پسِ اين ماجرا برآيد يا شايد با يك مدير كم‌‌تر شناخته شده اما هماهنگ با اهدافش، مسير را ادامه دهد. در هر صورت بايد پذيرفت و اين حق را به او داد كه به عنوان رئيس باشگاه، قدرت تغيير مدير را داشته باشد. توضيح و تبيين استراتژي او هرچند براي همه دشوار و پذيرش آن براي هواداران سخت است، اما او در اجراي تصميمش مصمم است. شايد در فوتبال كمتر اتفاق بيافتد كه يكي از معماران دوران طلاييِ يك باشگاه كنار گذاشته شود اما اين اتفاقِ نادر در تورين به وقوع خواهد پيوست. دستاني كه پيش از اين براي وداع براي دل‌پيه‌رو و بوفون بالا رفته بود، اين بار براي ماروتا نيز بالا خواهند رفت.

g0f8_download.jpg

• eⁿzº, tecra, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

• مهمان
ماروتا میره اینتر
  • Orphée, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2920 ارسال

مسخره است مدیر ارشد یوونتوس بلند بشه بره اینتر !! احتمالا با رفتن پاراتیچی یه نفر به کادر مدیریت یوونتوس اضافه میشه !

• tecra, Georgia , amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

Sportmediaset - Nedved e Paratici con più poteri nella nuova Juve

نقش ندود و پارا بیشتر خواهد شد

اینجور که بر می یاد ندود میشه معاون پرزیدنت و مدیر ورزشی و بخشی از وظایف ماروتا رو انجام میده

آنیلی هم یه چیزی شبیه پرز قدرت بیشتری خواهد گرفت 

ندود میشه رابط بین آنیلی و تیم 

مسائل فنی هم برای پارا و با نقش مهمترو ارتباط بیشتر با رسانه ها

نظارت بر بازار و مسولیت بیشتری در انتخاب بازیکنا خواهد داشت(ویرایش شد)

NEDVED E PARATICIIn tutto questo si nasconde una sfida personale per Nedved e Paratici. Il vicepresidente resterà nel cda e, assieme al direttore sportivo, assorbirà parte dei compiti di Marotta. Paratici continuerà a monitorare il mercato con la struttura di scouting che dirige da anni e avrà ancora più responsabilità nella scelta dei giocatori. Inoltre, potrebbe acquisire un ruolo più pubblico, diverso dalla sua tradizionale vita dietro le quinte. Assieme a Nedved quindi deciderà una linea comune sul mercato e sottoporrà le proposte ad Agnelli. A livello amministrativo, con altri uomini, ci sarà un processo simile: i compiti di Mazzia saranno ridistribuiti ad altri dirigenti. Un cambiamento preparato negli ultimi anni ma è avvenuto in modo deciso, rapido, brusco, come già successo in altre occasioni, da Del Piero a Conte. La nuova sfida immediata della Juventus è questa: gestire il passaggio mantenendo il giusto equilibrio, in società e in spogliatoio, per correre verso la Champions. Prima tappa, domani: Juve-Young Boys.

انیلی گفته اتفاق خاصی قرار نیست رخ بده و یه سری تغیرات هست که برای اینکه بتونیم با تیمهای دیگر رقابت بکنبم در عرصه جهانی نیاز داریم و...

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
پیرو پست قبلیم تو این تاپیک : آنیلی تکذیب کرد و گفت پاراتیچی جدا نمیشه... ب سلامتی
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
شیخ حجت را تمام کردند :
(آندره آ آنیلی فکر می کند که یوونتوس برای ورود به فاز جدیدش، نیازی به ماروتا ندارد. از نظر آنیلی، دوره اقتصاد مقاومتی به پایان رسیده و کادر سابق برای جاه طلبی مورد نیاز، کافی نیست.
یوونتوس با انقلاب مدیریتی خود، به زودی شاهد تغییرات مهمی در استراتژی های باشگاه شاهد خواهد بود که یکی از آنها نقل و انتقالات است. تیم قبلی همواره با محافظه کاری که اکثریت آن را یکی از دلایل موفقیت یوونتوس می دانند، در بازار فعالیت می کرد و حالا خریدها با دخالت مستقیم آنیلی انجام خواهد شد. )

بله دوستان وقتی یه فراری داری نمیتونی راننده ی تراکتور رو بشونی پشتش ! ماروتا دیگه برای این تیم کافی نبود (مخالف خرید رونالدو و کانسلو!!) که الان ستاره های تیمن
گام بعدی اخراج ادم محافظه کار دیگه یعنی الگریه . باید درنده باشیم به هیچ تیمی تو ایتالیا و اروپا رحم نکنیم. تنها راه پیشرفت خارج کردن احساسات و جایگزینی منطق در سطوح مدیریتی هست . به انیلی ایمان دارم ، امیدوارم گام بعدی مدیر ورزشی تیم (پاراتیچی یا کسی دیگری) اوردن زیدان باشه
  • Orphée, tecra, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی