پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3911 پاسخ برای این موضوع

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1838 ارسال

"تمام تلاش خود را برای فتح پنجمین اسکودتوی متوالی انجام می دهیم"

56531625633150471693.jpg

جوزپه ماروتا مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس اعتقاد دارد از دست دادن بازیکنان کلیدی نمی تواند بیانکونری را از رسیدن به رکورد پنج اسکودتوی متوالی باز دارد.

بانوی پیر در پنجره ی نقل و انتقالات امسال آندرا پیرلو (نیویورک سیتی)، آرتورو ویدال (بایرن مونیخ) و کارلوس توز (بوکا جونیورز) را از دست داده است، با این حال با به خدمت گرفتن بازیکنانی همچون سامی خدیرا (رئال مادرید)، پائولو دیبالا (پالرمو) و ماریو ماندژوکیچ (اتلتیکو مادرید) و همچنین خرید جدید الکس ساندرو (پورتو) سعی در تقویت تیم داشته است.

ماروتا در مصاحبه ی قبلی خود اذعان کرده بود که اولویت باشگاه خرید یک هافبک تاپ است و قبل از پایان نقل و انتقالات تابستانی تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا این هافبک را به تورین منتقل کند.

ماروتا با دید مثبتی رو به آینده نگاه می کند و اعتقاد دارد یووه می تواند در فصل جدید نیز اسکودتو را تصاحب کند. او در این باره به روزنامه گازتا دلو اسپرت گفت:

"جدایی توز، پیرلو و ویدال از تیم مشهود بود، اما باشگاه نمی توانست از خروج آن ها جلوگیری کند. ما ابتدا شرایط را در نظر می گیریم و بعد بر اساس آن ها اقدام می کنیم."

یوونتوس و تورینو تنها تیم هایی هستند که پنج اسکودتوی متوالی را تصاحب کرده اند. مدیر ورزشی یوونتوس در این باره افزود:

" نمی دانم نسبت به سال گذشته قوی تر هستیم یا ضعیف تر، اما یووه یووه است و ما نمی توانیم در مکانی به غیر از رتبه ی اول جدول باشیم. شخصاً من خیلی مثبت اندیش هستم!"

بانوی پیر فصل گذشته چهارمین اسکودتوی متوالی را فتح کرد و پس از 20 سال جام کوپا ایتالیا را بالای سر برد، همچنین برای اولین بار پس از فصل 2003 به فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کرد.

ke37_team_-e-_tarjoome.jpg

Spoiler

• AAG, eⁿzº, Signora Omicidi و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

"تمام تلاش خود را برای فتح پنجمین اسکودتوی متوالی انجام می دهیم"

56531625633150471693.jpg

جوزپه ماروتا مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس اعتقاد دارد از دست دادن بازیکنان کلیدی نمی تواند بیانکونری را از رسیدن به رکورد پنج اسکودتوی متوالی باز دارد.

بانوی پیر در پنجره ی نقل و انتقالات امسال آندرا پیرلو (نیویورک سیتی)، آرتورو ویدال (بایرن مونیخ) و کارلوس توز (بوکا جونیورز) را از دست داده است، با این حال با به خدمت گرفتن بازیکنانی همچون سامی خدیرا (رئال مادرید)، پائولو دیبالا (پالرمو) و ماریو ماندژوکیچ (اتلتیکو مادرید) و همچنین خرید جدید الکس ساندرو (پورتو) سعی در تقویت تیم داشته است.

ماروتا در مصاحبه ی قبلی خود اذعان کرده بود که اولویت باشگاه خرید یک هافبک تاپ است و قبل از پایان نقل و انتقالات تابستانی تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا این هافبک را به تورین منتقل کند.

ماروتا با دید مثبتی رو به آینده نگاه می کند و اعتقاد دارد یووه می تواند در فصل جدید نیز اسکودتو را تصاحب کند. او در این باره به روزنامه گازتا دلو اسپرت گفت:

"جدایی توز، پیرلو و ویدال از تیم مشهود بود، اما باشگاه نمی توانست از خروج آن ها جلوگیری کند. ما ابتدا شرایط را در نظر می گیریم و بعد بر اساس آن ها اقدام می کنیم."

یوونتو و تورینو تنها تیم هایی هستند که پنج اسکودتوی متوالی را تصاحب کرده اند. مدیر ورزشی یوونتوس در این باره افزود:

" نمی دانم نسبت به سال گذشته قوی تر هستیم یا ضعیف تر، اما یووه یووه است و ما نمی توانیم در مکانی به غیر از رتبه ی اول جدول باشیم. شخصاً من خیلی مثبت اندیش هستم!"

بانوی پیر فصل گذشته چهارمین اسکودتوی متوالی را فتح کرد و پس از 20 سال جام کوپا ایتالیا را بالای سر برد، همچنین برای اولین بار پس از فصل 2003 به فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کرد.

ke37_team_-e-_tarjoome.jpg

Spoiler

خوشم اومد اسم عنتر رو نیاوردی چون واقعا هم نیاوردن 

• Signora Omicidi, Escanor, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

البته یوونتوس داره بهترین کار رو میکنه خرید از تیم های ایتالیایی و بهبود روابط با بعضی از تیم هایه بازیکن ساز . الان یوونتوس داره با ساسوله که عملا تیم دوم یوونتوسه روابط خوبی برقرار میکنه البته به درد تبانی هم میخوره . بعدش با پالرمو که این تیم به اعتقاد خیلی بهترین استعداد یاب های سری آ رو داره و همچنین با اودینزه یکی از بازیکن ساز ترین تیم هایه سری آ داره روابط خوبی برقرار میکنه در کنار اون بهبود روابط با سمپدوریا رو هم داره و این خیلی خوبه و موقع خرید بازیکن از این تیم ها به مشکل نمیخوریم . البته بگم کاش با فیورنتینا بخواطر برنادسکی هم خوب بودیم ولی ساندرو رو داریم بسه بهترم هست . کلا کمک به تیم هایی که عمرا قهرمان سری آ بشن خیلی خوبه به شرط اینکه هر ساله بازیکن های خفنی رو کنن که اودینزه و پالرمو دارن این کارو میکنن تازه سمپدوریا و ساسولو هم هستن . 

جدا از مشکل آنیلی با مالک لاتزیو خود دو باشگاه هم باهم روابط خوبی دارند .هرچی پول از یووه به این تیم ها بره لیگ سری ا بهتر میشه این خیلی خوبه . دقت گردین یوونتوس به میلان و اینتر و رم وفیورنتینا یک قرون کمک نکرده این عالیه 

:fp: :22:

چی چی می گی واسه خودت فیاض؟ :1:

پالرمو با اون مدیر عوضیش من ترجیح می دم دشمن یووه بمونه ، تا اینکه بخواد با یووه دوست بشه.

اودنیزه و ساسالو به نظرم تنها تیمایی هستن که به یووه تو ایتالیا بازیکن می دن که اودنیزه هم ممکنه حالا که ورزشگاه اختصاصی زده رفتارش عوض بشه. سمپدوریا هم یه خل دیوونه مدیرشه ، من ترجیح می دم یووه با اینجور تیما رابطه اش خوب نباشه :22:

• mory, Atomic Ant, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

چیزی که هست اینکه بازیکنی که می خواد بیاد به یووه نباید اولاً  از 30 40 تا بیشتر باشه و دوماً حقوق زیر 4 تا داشته باشه، حالا بازیکن مشهور حتماً یکی از این دو شرط رو نداره، اینجوری میشه که یووه به همه لینک میشه تا ببینه کی حاضره بیاد 

• Signora Omicidi, Escanor, Camel Blue و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

:fp: :22:

چی چی می گی واسه خودت فیاض؟ :1:

پالرمو با اون مدیر عوضیش من ترجیح می دم دشمن یووه بمونه ، تا اینکه بخواد با یووه دوست بشه

اودنیزه و ساسالو به نظرم تنها تیمایی هستن که به یووه تو ایتالیا بازیکن می دن که اودنیزه هم ممکنه حالا که ورزشگاه اختصاصی زده رفتارش عوض بشه. سمپدوریا هم یه خل دیوونه مدیرشه ، من ترجیح می دم یووه با اینجور تیما رابطه اش خوب نباشه :22:

یعنی میخوای بگی برای اینکه ممکنه شاید رفتارش عوض بشه باهاشون دشمن باشیم که شاید رفتارشون بعدا عوض بشه ؟

مدیر پالرمو باید به فکر تیم خودشم باشه نمیشه فقط تو فکر یووه باشه خودشم گفته قصد داره به ایتالیایی ها بفروشه دیبالارو . بازم هرچی باشه به یووه بازیکن داده برای من حرف دیگران مهم نیست اگه با یووه مشکل داشت به هیچ وجه به یووه اونو نمیفروخت چون دیبالا مشتریشو میداشت اگه یه فصل دیگه هم اونجا میموند پیشنهاد هایی که از سیتی و پاریس میومد یووه عمرا میتونست رقابت کنه .

سمپدوریا هم تیم بازیکن سازیه توجه یووه چند وقتیه بهشم جلب شده روابطشون هم خیلی بهتر از قبله .

امام رضا (ع) : اظهاردوستی و محبت با مردم نیمی از عقل است.

امام علی: دوستی ورزیدن نیمی از خرد است .

همین ویدال بخاطر دشمنی لورکوزن و بایرن 4 سال تو یووه بازی کرد .

• Signora Omicidi, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

کلا ماروتا یه شوخی سنگین با مجموعه یوونتوس بود 

بهترین جمله رو فرهاد گفت. خیلی دارم جلوی خودمو میگیرم به این ... فحش ندم.:1: این همه صبر کردیم، 1 هفته دیگه م روش. ولی بهترین خرید های ممکن رو بکنه هم نمره ش این فصل از 10 حداکثر 5 هست. فاجعه به تمام معنا بوده و شخصیت یوونتوس رو حد تیمای متوسطی مثل رم و اینتر و ... آورد پایین. بقیه صحبتا بعدا. خیلی عصبانیم. :nish:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

من پاراتیچی دستیار ماروتا رو بیشتر قبول دارم چون یک استعدادیاب خوبه 

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
این ماروتا پیش خودش چه فکری میکنه داره این حرکات رو انجام میده همیشه هم سر 2 الی 6 میلیون گند میزنه به همه چیز.

بعد چرا این کار رو با یورنته انجام داد😠😠🔪🔪🔫
  • alexdelpiero, Signora Omicidi و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است
jűvęŅŢś f○r €V£ř

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4653 ارسال
ماروتا شدیدا روی دیبالا حساب باز کرده.
خرید های قبلی ماروتا رو ببینید، مبلغی که واسه دیبالا پرداخت کرد چندین برابر بالاتر از خیلی از خریدهای قبلی بوده، واضحه که بخواد خط حمله ی تیم رو بسپره به گرونترین خریدش توی کل دوران مدیریتش.

توی این شرایط هم منتظر ستاره ی جدیدی نباشید.استاد خرید تاپ خودش رو انجام داده و اصولا از نظر خودش نیازی به خرید بزرگ دیگه ای نمیبینه.

روزهای پایانی نقل و انتقالات هم وضعیت اش مشخصه تقریبا، احتمالا (میگم احتمالا چون از این آدم هر چیزی بر میاد) روزهای آخر رو با پریدن از این گزینه به اون گزینه و دادن پیشنهادهای مسخره به اهداف مورد نظرمون طی میکنیم و آخرش هم میاد میگه تلاشمون رو کردیم و چهار تا دلیل میاره واسه شکستش توی خرید جدید و تموم.

در کل، ماروتا این چند فصلی که بوده همیشه برای خرید گزینه های اصلی ای که مربی تعیین کرده وقت زیاد تلف کرده و آخرش هم به بهانه ی واهی از خرید منصرف شده.الان هم دقیقا همین روند رو پیش گرفته، وقت تلف میکنه و پیشنهاد های پایین تر از ارزش واقعی بازیکن میده.

یکم پیش داوری هست حرف هام، ولی خب همین بوده تا الان، از این به بعد هم امید زیادی نیست دست از کارهایی که هر فصل تکرارش میکنه برداره
  • GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
فقط دوست ندارم امسالم اخر نقل و انتقالات بشنوم کچل میگه : " در حال حاضر مجموعه فعلی یوونتوس یک مجموعه از بازیکن های شایسته است که توانایی کافی برای فتح عناوین رو داره "
  • Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

کلا ماروتا یه شوخی سنگین با مجموعه یوونتوس بود 

بهترین جمله رو فرهاد گفت. خیلی دارم جلوی خودمو میگیرم به این ... فحش ندم. :1: این همه صبر کردیم، 1 هفته دیگه م روش. ولی بهترین خرید های ممکن رو بکنه هم نمره ش این فصل از 10 حداکثر 5 هست. فاجعه به تمام معنا بوده و شخصیت یوونتوس رو حد تیمای متوسطی مثل رم و اینتر و ... آورد پایین. بقیه صحبتا بعدا. خیلی عصبانیم. :nish:

شوخی سنگین و پایین آوردن شخصیت... یه ذره بیشتر توضیح بدید، بی زحمت.

• Principino, alexdelpiero, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

شوخی سنگین و پایین آوردن شخصیت... یه ذره بیشتر توضیح بدید، بی زحمت.

بعد اتمام نقل و انتقالات به طور کامل توضیح میدم. :1: شما رفتار ماروتا، خرید ها و فروش ها رو نگاه کن. (هر کی میگه ماروتا کاره ای نیس، به همون که کاره ای هست نگاه کنه. :1:) ببین در شان یوونتوسه که نایب قهرمان اروپاس، یا در شان یه تیم متوسط ایتالیا.

ما فصل پیش حداقل 50 میلیون درامد اضافه بر اونچه پیش بینی می شده داشتیم. فروش ویدال هم قطعا در ابتدای تابستان در برنامه باشگاه نبوده. این پول رو بذارید کنار مصاحبه آنیلی اول تابستان، تفاوت خرید و فروش ها، پیشنهادها و فروش های مضحک و مصاحبه های تکان دهنده ماروتا. اسم یووه رو از این اتفاقا حذف کنی، من به این دیدگاه می رسم:

این اتفاقا مربوط به یه تیمی در حد لاتزیو و لورکوزن و سویا و ... هست.

اون دو واژه ای که نقل قول کردی، خیلی نرم بوده به نظرم در برابر این اتفاقات.:1:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

پیشنهاد من به دوستان اینه هر موقع خواستید از مجموعه مدیریتی یووه انتقاد کنید دو نکته رو فراموش نکنید :

1- ما سری بی بودیم و تازه برگشتیم سری آ!!

2- مـــــــــــــــــــــــــوزه داریم!!

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

من راستش زیاد به این بحث فرسایشی دیگه علاقه ای ندارم اما چون از حرف من نقل قول گرفتید میگم ...

+ شما وقتی میای پادویین رو بجای پیرلو تو ترکیب میبینی همه چیز مشخص میشه ! حالا میگید خدیرا مصدوم بود ، اصلا خدیرا هم بیاد ! خدیرا کجا پیرلو کجا ! مارکیزیو هم به نظر من نمیتونه جایگزین همیشگی برای پیرلو باشه ...

+ ویدال ! الان کی رو داریم جای ویدال ؟ هیچکس ... استورارو ذخیره ی یکی مثل ویداله نه اینکه بتونه جاش رو پر کنه

+ توز ! یه بچه ها خیلی خوب توضیح داد ! ماروتا خیلی مسخره اومد گفت مانژو - دیبالا رو هم جای توز رو پر میکنند :22: دیگه حرف از این مسخره تر داریم اصلا ؟

دیگه گفته های موجی رو نمیام تکرار کنم ... وقتی موجی میگه یووه ضعیف شده یه چیزی میدونه ...

20 سال دیگه هم میشه در نظر داشت یووه تازه 20 ساله از دسته 2 اومده :22: چه ربطی داره ؟ کسی انتظار نداشت با رفتم ویدال توز پیرلو ماروتا بره وراتی ، کاوانی ، درکسلر رو با هم بیاره ! اما وقتی بازیکن مصدوم میخره باید ، 18 میلیون برای زاتزا پول میده ، باید جواب گو باشه ...

میخواستم تو تاپیک چ بازیکنی جواب بدم یاد حرف بهمن و شکلک های پوکر فیسش افتادم که بنده خدا چقد میگه هر پست رو تو تاپیک خودش بدید ، اینکه انتقالش میدم به اینجا ادامه بحث رو [ حالا نمیدونم جای درستش همین جاست یا نه ] ... با تشکر تیم ترجمه :1:

قصدم طرفداری از ماروتا نیست ، چون اصلا با این کارایی ک کرده من طرفدارش نیستم .. دشمنشم نیستم
اما لازمه ی سری چیزا رو بگم بنظرم دیدگاها قاطی شده ، یبار دیگه ببینم یکی بگه از ماروتا طرفداری نکن با مغز میرم تو دیوارهای استالینگراد

1- اینکه تو ترکیب کیو جای پیرلو دیدیم، الگری مسئوله ، حداقلش این بود ک پوگبا رو تو پست پیرلو بازی میداد یا نه اصلا سیستم رو 4231 میچید ک نیاز ب یک رجیستا در حد پیرلو نباشه .. درسته ابزار 4231 هم کامل کامل نیست اما بهتر از فضاحتیه ک با 352 با بکار گرفتن از پریرا و پادویین و مانزو و کومان توی پستی ک تخصص ندارن ببار اومد ...

2-مشکل بازی قبل ما ویدال و نبودنش نبود ، استوارو هم پتانسیل خیلی بالایی شاید در حد و اندازه پوگبا [ بسته به پست و تخصص خودش داره، اینجوری هم نیست ، مست اگر تو یووه میموند هم بعید نبود سال دیگه خودش ذخیره استورارو بشه ...

3 - محمد [ موها ] ی چیزی راجبه این قضیه گفت چندین باره دارم میبینم بعد از حرفش جاهای مختلف اینو ازش استناد میکنن و نقل قول میگیرن... دیدگاهتون به بازی گروهی فوتبال چیه ؟ فوتبال مثل شطرنج نیست ک هر مهره فقط بتونه حرکات خاصی رو انجام بده، حالا ک وزیر رو برداشتیم [ توز با قابلیت حرکات بالا ] بگیم رخ و فیل مجموعا حرکاتی مثل وزیر انجام میدن.. این دیدگاه شطرنجی محمد رو قبول ندارم ک مهره ای برداریم مهره دیگه بذاریم ...
ماروتا ک زبون تو دهنش داره اما عقلش کار نمیکنه ، بنظر خود من هم دیبالا و مانزو در مجموع میتونن اون خلایی ک با رفتن توز بوجود میاد تا حد قابل قبولی پوشش بدن ، این حرف و این جمله هیچ اشکالی نداره، قرار نیست وظایف و استعداد ها و مهارت های خودشون رو بذارن کنار و ازش استفاده نکنن و دوتایی بهم بچسبن به تقلید از توز ک اینجوری میگید .. ضمن قابلیت هایی ک خودشون دارن در مجموع امیدواریم هممون ک مهارت های توز رو هم به تیم اضافه کنن،، حالا اینکه ماروتا خوب مصاحبه نکرده رو حرفی ندارم و کاملا قابل قبوله اما خودتون ک عقل دارید

4-موجی اگر فتوایی داده خب چ نیاز ب فروم هست؟ فروم را ببندید تا سخنان موجی رو در تاپیک های مختلف نشر بدهند ادامین و ملت از آموزه های ایشون استفاده کنن.. ماهیت فروم یعنی چالش و قبول نکردن حرف سایر افراد و احترام و نظرات متقابل

## در مورد خرید های کچل صحبتی ندارم، بسیار مشکل دار و ناقص بوده تا اینجا
  • Bianconero Amore, Atomic Ant, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

خب به جز مورد آخر بقیه موارد نظرت بود که منم بهش احترام میذارم و خوندم و استفاده هم کردم :53:

من از حرف موجی استفاده کردم تا سندی برای صحیت های خودم آورده باشم ، وگرنه میومدم میگفتم موجی مرجع تقلیدمه و اون صحبت ها رو نمیکردم ... دیگه فکر نمیکنم کسی بیشتر از من از چالش و بحث خوشش بیاد :1:

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

من هنوز منتظر خرید درکسلر هستم بعدش به عملکرد این فصل جناب ماروتا می رسم.

• Bianconero Amore, Signora Omicidi, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4653 ارسال

3 - محمد [ موها ] ی چیزی راجبه این قضیه گفت چندین باره دارم میبینم بعد از حرفش جاهای مختلف اینو ازش استناد میکنن و نقل قول میگیرن... دیدگاهتون به بازی گروهی فوتبال چیه ؟ فوتبال مثل شطرنج نیست ک هر مهره فقط بتونه حرکات خاصی رو انجام بده، حالا ک وزیر رو برداشتیم [ توز با قابلیت حرکات بالا ] بگیم رخ و فیل مجموعا حرکاتی مثل وزیر انجام میدن.. این دیدگاه شطرنجی محمد رو قبول ندارم ک مهره ای برداریم مهره دیگه بذاریم ...
ماروتا ک زبون تو دهنش داره اما عقلش کار نمیکنه ، بنظر خود من هم دیبالا و مانزو در مجموع میتونن اون خلایی ک با رفتن توز بوجود میاد تا حد قابل قبولی پوشش بدن ، این حرف و این جمله هیچ اشکالی نداره، قرار نیست وظایف و استعداد ها و مهارت های خودشون رو بذارن کنار و ازش استفاده نکنن و دوتایی بهم بچسبن به تقلید از توز ک اینجوری میگید .. ضمن قابلیت هایی ک خودشون دارن در مجموع امیدواریم هممون ک مهارت های توز رو هم به تیم اضافه کنن،، حالا اینکه ماروتا خوب مصاحبه نکرده رو حرفی ندارم و کاملا قابل قبوله اما خودتون ک عقل دارید

قویا میگم منظورم رو متوجه نشدی.

مجبورم با جمع و تفریق ریاضی برات توضیح بدم.شما یه توز داشتی توی تیمت که مثلا به سطح فنی اش میشه 10 داد، توز رفت و یه دیبالا و یه مانژو اضافه کردی به تیمت و فرضا اگه ارزش بزاریم روی این دو تا به ترتیب 6 و 5 هم بهشون بدیم مجموعا میشن 11 (اینو عمدا بردم بالاتر از ارزش توز که گیر به اعدادی که به کار بردم ندی).کنار توز یه موراتا داشتی که مثلا 7 بهش میدیم.

الان ما دو تا مهاجم میتونیم استفاده کنیم.اگه بخوایم جای توز خالی نمونه باید موراتا رو بزاریم بیرون تا مانژو ودیبالا ما رو تو خط حمله برسونن به سطح کیفی 10 و بالاتر ولی دیگه جایی نداری که موراتا رو بزاری.

در مورد شطرنج هم که گفتی، توی شطرنج هماهنگی مهره ها صد برابر بیشتر از فوتبال اهمیت داره.شما به هیچ عنوان نمیتونی وزیر رو بزاری بیرون و بگی اسب و فیل کار وزیر رو انجام میدن،دو جفت اسب و فیل بیشتر نمیتونی داشته باشی،نمیتونی وزیر رو بزاری بیرون و تعداد اسب ها و فیل ها رو اضافه کنی.

در کل مشکل اینه که محدودیت تعداد بازیکن داریم.فقط 11 نفر تو زمین جا میشن.نمیدونم منظور رو رسوندم یا نه.

توی صحبت های من توز رو فقط یه اسم حساب کنید، بحث کلی در مورد بازیکنیه که بتونه در مجموع کیفیت خط حمله رو به سطح بالایی برسونه و لزوما نیازی نیست خصوصیات توز رو داشته باشه یا اینکه از توز تقلید کنه و بازم میگم باید یک نفر به تنهایی این کیفیت رو برای ما بیاره، چون ما موراتا رو هم باید بزاریم کنارش، بنابراین واسه دو نفر جا نداریم

18+32=50 میلیون یورو، یعنی همون مهاجم با کیفیتی که به کار ما میومد

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

متاسفانه ماروتا امسال ضعیف عمل کرد. در واقع عملکرد بازیکن ها و عدم صلابت سابق تیم در بازی های ابتدایی کلاً طوری کادر مدیریتی رو سردر گم کرده که روزی 60 تا گزینه مطرح میشه که بسیاری از این گزینه ها اصلاً صلاحیت بازی برای "نایب قهرمان فعلی اروپا" رو ندارند و به قول پویا با شخصیت یووه بازی شد. مشکل اینجاست که پُر کردن جای خالی توز و پیرلو واقعاً سخته. علی الخصوص توز. مارکیزیو به هر حال می تونه شصت تا هفتاد درصد جای خالی پیرلو رو با تجربه ی خوب و سبک بازیش پُر کنه.

مسئله ی بعدی اینجاست که اتفاقاً با همین نفرات کنونی هم یووه مدعی اصلی اسکودتو هست ولی مشکل وقتی پررنگ تر شد که بعد از این دو بازی خلآ "چیزی فراتر از صرفاً سبک بازی پیرلو و توز" حس شد. در واقع حضور اون دو نفر به خودی خود وزنه ای بود که الان به نظر میاد نبودِ آقا بالاسر بین بازیکن های Outfield خیلی توی ذوق می زنه. کارای کودکانه بونوچی و پوگبا برای ضربه ی آزاد، بازی تاخیری و شوت و دریبل های هرز پوگبا برای خودنمایی و ... . کاش پوگبا می فهمید با همون بازی "تو ده پوینت" خودش خیلی دوست داشتنی تر میشه تا با این کارهای اضافه و مصنوعی! و کاش بونوچی می فهمید پرچمداری یووه به خودنمایی نیست بلکه به شعور بالا در تصمیم گیری بجا هم هست. شعوری که هنوز هم تفاوت بالایی رو ایجاد می کنه بین امثال مارکیزیو، بارترالی و کیه لینی در قیاس با سایر بازیکن های Outfield این تیم.

به هر حال الان با توجه به این مسائلی که تو بازی قبل حس شد یووه مسلماً نیاز به یک ستاره داره. ستاره ای که وقتی توپ میاد زیر پاش حرف برای گفتن داشته باشه. اومدن این ستاره فارغ از تاثیر بازیش، تاثیرمهم تر دیگه ای هم داره به نام "آنتی قِر افکت!" که یه سری رو کول تر می کنه و هارمونی تیم رو برمیگردونه ...

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3786 ارسال

18+32=50 میلیون یورو، یعنی همون مهاجم با کیفیتی که به کار ما میومد

جانا سخن از زبان ما می گویی...

ما نمی تونیم از یک بازیکن رنج 20 تا 30 میلیونی انتظار داشته باشیم بیاد جای توز رو پر کنه .

یووه به بازیکنی نیاز داره که اون جلو بتونه تفاوت ها رو رقم بزنه و در عین جوانی پخته و کاربلد عمل کنه ...

انتقاد که زیاد وارد هست به نقل و انتقالات جناب ماروتا و تنها به این پیش فصل هم مربوط نیست و در گذشته هم بوده ولی به قول دوستان این چند روز رو هم صبر می کنیم شاید از خر شیطون پیاده شد .

تیم ما نیاز به یک بازیکن داره که بقیه بهش تکیه کنند و بتونه تیم رو رهبری کنه ...

• juve's fan, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

"خوشبینم ، افراد اهمیت ندارند"

Marotta-hmmm490epa_4.jpg

مصاحبه ی استاد با مدیاست بعد از قرعه کشی :

• من خوشبینم ، ما یوونتوس هستیم. با هر رقیبی به روش درست روبرو می شویم ، بعد خواهیم دید اوضاع چگونه پیش می رود ولی تیم ضعیفی در این گروه وجود ندارد.

فرناندو یورنته انتقالش به سویا رو تکمیل کرد امروز عصر و تیم سابقش رو در دور گروهی ملاقات می کنه ...

• این زیباییِ فوتباله ، خوشحالیم که می بینیمش ، با اینکه میخوایم ببریمشون.

بپه ماروتا در لفافه اشاره می کنه که انتقال دراکسلر منتفیه ...

• افراد تعیین کننده نیستند ... فوتبال یه ورزش تیمیه و فکر نمی کنم افراد به شکل مطلق تعیین کننده باشن.باشگاه ما ترجیح می ده که به دستاوردهای بزرگ فکر کنه و به تاریخش.ما در ایتالیا و اروپا کارهای بزرگی کردیم.ما هرگز به خاطر مسائل مالی چیزی رو متوقف نکردیم ، هر چند انصاف بخش حیاتیِ هر مذاکره ایه. پیدا کردن بازیکنایی که لیاقت یوونتوس رو داشته باشن آسون نیست ، مشکل هم پول نیست ، بلکه پیدا کردن کسیه که نیازهامون رو برطرف کنه.در حال حاضر آیا چنین بازیکنانی در دسترس هستن؟ شاید ، نه. الان خیلی کم هستن. بالا بردن پیشنهادات برای آوردن بازیکنایی که در سطح ما نیستن چیزیه که ما در موردش خیلی حساسیم. از راه رسیدن این جایزه ی غیر مترقبه ( پول اضافی که از بابت حق پخش بعد از حذف شدن لاتزیو گرفتیم) مطمئنا اهدافمون رو تغییر نمی ده.

• ابراهیموویچ؟ [می خندد :1:  ] یه ایده ی فانتزیه ، اون مطلقا کسی نیست که ما دنبالش باشیم. البته ما استعداد فوق العاده و حرفه ای گریش رو تحسین می کنیم.من به قویا همچین چیزی انتقالی رو رد می کنم"

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی