Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

مدیران یوونتوس

- - - - -

• Please log in to reply
3893 replies to this topic

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts

سجاد هرکسی مخالف نظر تو چیزی بگه از نظرت میشه مغرضانه.
میخوای به مصاحبه ها و شایعات استناد کنی؟ بر طبق شایعات ما فصل قبل فرصت خرید سانچز رو با 25 میلیون از دست دادیم، اینم شایعه ست، موردی که درباره ی دیبالا گفتی هم شایعه ست، تمام اخبار روزنامه ها رو بیاریم وسط یا فقط اونایی که به نفع نظر توئه مستنده؟

تو میگی دیبالا فلان و است و چنان خواهد شد، منم میگم کومن...

سجاد جان قبلا بهت گفتم تحمل نظر مخالف نداری بحث نکن اصلا.توی هر بحثی هم وارد میشی همون اول گیر میدی به شخصیت و نوع گفتار و رفتار طرف مقابلت.کلا دیگه باهات بحثی نمیکنم.تو حق داری در مورد همه چیز

من هم مث تو فکر میکنم که تو تحمل نظر مخالف نداری ، و اخر هر پستت میگی من دیگه بحث نمیکنم اره حق با توعه ، اینو تو تاپیک نقدت هم گفتم امیدوار بودم بذاری کنار .. ولی صبر نکردی دو روز ازش بگذره

نظرت کاملا مقرضانه است ب این دلیل که هم از ماروتا بدت میاد هم از مانزو و عاشق کومنی .. اینارو هم حداقل به خودم اثبات شده و بعضا چندجا توی گروه واتس اپ یا توی بحث های تاپیک بازیکنا گفتی .. یعنی میخوای بگی اینطوری نیست ؟

تو فکر میکنی من طرفدار ماروتام ، مشکل اینجاست ... فکر میکنی من از فروش کومن خوشحالم !؟؟؟ فکر میکنی من میگم انتقاد نکنید .. تو فکر میکنی من بدم میاد سانچز و اگوعرو بیاد بجای مانزو و زاتزا ..

بجز خودت یکی رو پیدا کن بیار که بگه این جمله ام

Spoiler
حرف غلطیه

من میگم صبر کن فصل تموم شه راجبه درخت (مانزو) قضاوت کن تو میگی تحمل نظر مخالف نداری ؟ اصلا به من چه هرچی میخوای بگو

اون قسمت بولد رو هم دقیقا بهم نشون بده کجا گیر دادم به شخصیت . نوع گفتار و رفتار تو 

• Bianconero Amore, Signora Omicidi, Escanor and 3 others like this

______ Never chase a bitch _______

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,647 posts
سجاد مشکلت اینه که علایق من رو تو بحث دخیل میدونی، چون از مانژو بدم میاد هرگونه انتقادی رو مغرضانه میدونی.
مهم ترین مسئله برات توی یه بحث اینه که چه کسی داره باهات بحث میکنه و اصولا موضع گیریت هم بر اساس شناختیه که از شخصیت و علایق و نوع رفتار طرف داری.اگر همین حرف ها رو کسی دیگه بهت بزنه منطقی تر برخورد میکنی.ولی چون محمد این حرفا رو زده طور دیگه ای جبهه میگیری.

اینه که میگم به نوع گفتار و شخصیت طرف ات گیر میدی.

دوست نداشتم خودمم به منحرف شدن بحث دامن بزنم اما از اول یه بحث فنی رو با چسبوندن انگ مغرضانه به صحبت های من حاشیه ای کردی و الان هم کلا از بحث منحرف شدی و چسبیدی به علایق و نوع موضع گیری های یه شخص که از قضا من هستم و انتظار هم داری ادامه بدم این بحث بی فایده رو
  • Signora Omicidi, Escanor, Georgia and 2 others like this

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts

من دوس دارم همه چی رئالیسم و واقعی باشه ، حتی بحث ها بر اساس واقعیت باشه ، این چیزیه که دوست دارم حالا اینکه چقدر توی به انجام رسوندنش موفق بودم یا نبودم رو نمیدونم

اما راجبه بازیکنا یکم صبور باش ،

بهرحال من ادم منظور داری نیستم اگر فکر میکنی بد صحبت کردم و استایل حرف زدنم با سایر افراد مشمئز کننده است ، یا تند رفتم توی پستای قبلی عذر میخوام

به صورت دیفالت اینجوری ام ..

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº and 5 others like this

______ Never chase a bitch _______

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
همچین میگید صبر کنید عملکرد بازیکنا رو ببینید انگار مثلا قراره از مانژو رونالدو در بیاد . حد مانژو مشخصه فوق العاده هم باشه یک لول از فصول گذشته بهتر میشه . که اگه بهتر هم بشه تازه میشه نصف توز. این یعنی مشکل
  • GioVanni Agnelli, Signora Omicidi, Escanor and 1 other like this

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

NedVed 11

NedVed 11

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 107 posts

همچین میگید صبر کنید عملکرد بازیکنا رو ببینید انگار مثلا قراره از مانژو رونالدو در بیاد . حد مانژو مشخصه فوق العاده هم باشه یک لول از فصول گذشته بهتر میشه . که اگه بهتر هم بشه تازه میشه نصف توز. این یعنی مشکل

فکر کنم خیلی از دوستان نمیدونن اقتضای پستی که یک بازیکن توش بازی میکنه چیه !

برای مثال همین مانژو .

سجاد هزاربار گفت که ماندژوکیچ مهاجم هدفه و وظیفش هم مشخصه ! اما بعضی دوستان انتظار دارن مانژو از خط دفاع بیاد توپگیری کنه همه ی بازیکنای حریفو جا بذاره و با یه بغل پای فنی توپ رو به تور بچسبونه :22:

آقایون عزیز از بازیکنها انتظار اشتباه نداشته باشید . همونطور که انتظار گلزنی از یه دروازه بان نمیره ، از یه مهاجم هدف هم نباید انتظار سوباسا بودن داشته باشید . ویژگی های یه مهاجم هدف خوب ، چارچوب شناسی ، قدرت کنترل و حمل توپ و قدرت سرزنی بالا هستش  که مانژوکیچ اکثر این فاکتور ها رو داره به علاوه قدرت بدنی خوبش که باعث نمیشه دقیقه 60 به بعد کم بیاره ....

• Bianconero Amore, Signora Omicidi, tecra and 6 others like this

مسئله ی یوونتوس مسئله ی عشق است ....

| استفان لیختشناینر |

qs9e2jb1gfk2kjbi5s7s.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
خیلی از دوستان نمیدونن یعنی چی؟!! سرم رو بکوبم به کیبورد گوشیم خوبه؟
به قول یکی از کاربرا موقعیت ایجاد بشه ماتری هم میتونه بزنه. یورنته رو هم داشتیم واسه اون پست. چه احتیاجی به خرید زاتزا و مانژو ؟
توز رفته ما باید اول دنبال یکی باشیم نقش توز رو برامون بازی کنه و جای خالی پر بشه. بعد اگه بودجه بود خرید میکردیم و پست درختمون رو ارتقا میدادیم.
حالا که اینقدر ابتدایی نظر میدید و فکر میکنید خیلی پست مانژو رو نمیدونن منم همینطوری ابتدایی بگم
برای مثال فرض کنید لیخ رفته. بعد یووه بیاد دو تا بازیکن بخره دفاع چپ . اصلا دو تا از بهترینای اروپا مثلا ساندرو رو برای دفاع چپ بخره با 40 50 تا.
مشکل برطرف نشده و هنوز دفاع راست نداریم.
بعد بیاییم بگیم مدیرا دفاع راست نخریدن ساندرو مشکلمون رو برطرف نمیکنه بیایید بگید ساندرو پستش این نیست و جوونه و بزارید چند تا بازی کنه بعد بگید بده
  • Signora Omicidi, Escanor, یووه ای and 1 other like this

NedVed 11

NedVed 11

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 107 posts

خیلی از دوستان نمیدونن یعنی چی؟!! سرم رو بکوبم به کیبورد گوشیم خوبه؟
به قول یکی از کاربرا موقعیت ایجاد بشه ماتری هم میتونه بزنه. یورنته رو هم داشتیم واسه اون پست. چه احتیاجی به خرید زاتزا و مانژو ؟
توز رفته ما باید اول دنبال یکی باشیم نقش توز رو برامون بازی کنه و جای خالی پر بشه. بعد اگه بودجه بود خرید میکردیم و پست درختمون رو ارتقا میدادیم.
حالا که اینقدر ابتدایی نظر میدید و فکر میکنید خیلی پست مانژو رو نمیدونن منم همینطوری ابتدایی بگم
برای مثال فرض کنید لیخ رفته. بعد یووه بیاد دو تا بازیکن بخره دفاع چپ . اصلا دو تا از بهترینای اروپا مثلا ساندرو رو برای دفاع چپ بخره با 40 50 تا.
مشکل برطرف نشده و هنوز دفاع راست نداریم.
بعد بیاییم بگیم مدیرا دفاع راست نخریدن ساندرو مشکلمون رو برطرف نمیکنه بیایید بگید ساندرو پستش این نیست و جوونه و بزارید چند تا بازی کنه بعد بگید بده

اینجا تاپیک مدیرای یووه است

بیا یه جا دیگه بحث کنیم ملتفتت کنم :1: 

• Signora Omicidi, Escanor, Georgia and 1 other like this

مسئله ی یوونتوس مسئله ی عشق است ....

| استفان لیختشناینر |

qs9e2jb1gfk2kjbi5s7s.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
من ملتفت نمیشم اینطور که معلومه بقیه هم ملتفت نمیشن .
در مورد عملکرد مدیرا بوده دو تا پستی که دادم و مربوط به تاپیک
شخصا دوس ندارم بحث را ادامه بدم . وقتی دارید میگید خیلی ها نمیدونن پست مانژو رو . یعنی اینقدر کاربرای فروم رو داغون میدونید نیاز به بحث نیست .
  • Signora Omicidi, Escanor and Massimiliano Allegri like this

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3,066 posts

gKPtl.jpg

• Bianconero Amore, AAG, alborz_k and 14 others like this

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1,837 posts

ماروتا: " یوونتوس هیچ گاه به خرید دراکسلر نزدیک نبوده است."

17066407221356637967.jpg

بپه ماروتا مدیر ورزشی یوونتوس اصرار دارد یوونتوس هیچ گاه به امضای قرارداد با یولین دراکسلر بازیکن شالکه نزدیک نبوده است.

دیشب در گزارش ها ذکر شده بود که بانوی پپر قراردادی به ارزش 26 میلیون یورو به همراه 6 میلیون یورو پاداش ها برای این بازیکن در نظر گرفته است که مورد توافق باشگاه شالکه قرار گرفته است، اما ورود وولفسبورگ به عنوان مشتری با مبلغ پیشنهادی بالاتر مذاکرات را متوقف کرده است.

ماروتا در این باره به مدیاست گفت:

" ما به هیچ وجه شگفت زده نشدیم، به خاطر اینکه می دانستیم شانس اندکی برای به خدمت گرفتن دراکسلر داشتیم."

" در اخبار این چند روز اخیر شنیدیم که پیشرفت هایی در مذاکرات ما وجود داشته است. اما ما می دانستیم که فرآیند خرید او پیچیده است."

" احتمال بالای ورود او به تیم تنها توسط رسانه ها تاکید می شد، من نمی دانم رسانه ها بر چه مبنایی در مورد انتقال قریب الوقوع او گزارش کرده بودند. جهان فوتبال به مانند یک کافه با داستان های بی پایه و ثابت است و شما نمی توانید انکار کردن هر کدام را متوقف کنید !"

" دراکسلر هدف جدی ما بود، اما چند وقت پیش. بازیکنان با کیفیتی در اختیار داریم، اما متأسفانه مصدومیت ها همواره اطراف تیم وجود دارند، مانند امروز که ترکیب تیم ناکامل بود."

گزارش شده است ماریو لمینا از المپیک مارسی به یوونتوس ملحق می شود:

" من در مورد اسامی صحبت نمی کنم، با رویکردی خشنودانه با روز آخر نقل و انتقالات رو به رو می شویم."

79496558032754003852.jpg

Spoiler

• Principino, eⁿzº, Signora Omicidi and 10 others like this

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,772 posts

تناقض بخاطر این هست که ماروتا دو تا مشکل داره 1- کاری به خواسته های مربی نداره و اهمیت چندانی برای اهداف مربی قائل نیست و چیزیکه خودش میخواد رو دنبال میکنه (مثال بارزش هم همین قضیه بازیکن پست شماره 10 هست که آلگری بینوا از اول پیش فصل خواستارش شد و حتی از چند تا بازیکن هم نام برد اما ...)

2- ماروتا به هیچ عنوان توی صحبت هاش و رفتارش صداقت نداره ... (مثال هاش هم بسیار زیادند نمونه بارزش همین جریان دراکسلر هست )

...........................................................................................................................................................................................................

ای کاش مدیران یوونتوس من جمله آنیلی و ماروتا یکسری از واژه ها رو برای رسانه ها و هواداران یووه تعریف می کردند تا ما از بی خبری و گمراهی خارج بشیم ...

200 میلیون یورو برای نقل و انتقالات ...

پدیده جهانی ...

سطح و کلاس یووه ...

بازیکن مناسب یووه ...

فرصت های بازار ...

نوزایی و نوسازی و انقلاب در تیم ...

اهداف یوونتوس در این فصل رقابتها ...

درخواست خروج ...

نقش و جایگاه سرمربی در ورودی ها و خروجی های تیم ...

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Bianconero Amore, eⁿzº, alireza.de710 and 10 others like this

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2,086 posts

پيرلو و توز كه هيچ...از دو ماه قبل از شروع نقل و انتقالات ميخواستن از اروپا خارج بشن....
ويدال هم كه دو ساله داره خودش رو به در و ديوار ميزنه....

فرض هم بر اینه که رئیس گفته نباید خرج کنی چون سال های نه چندان دور به اندازه کافی ضرر دادیم
حالا يكى به من بگه گناه كادر مديريتى چيه؟

• Bianconero Amore, Signora Omicidi, Escanor and 2 others like this
dme48gukzvs8_t.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,856 posts
  • LocationAhWaS

سالانه صد ها میلیون پوند صرف خرید ستاره های بی شماری توسط تیم های پاریسن ژرمن  منچستر سیتی  چلسی منچستر یونایتد رئال مادرید بایرن مونیخ و.. میشه که از هر دو چند بازیکن خریداری شده واقعا یکی دوتاش جواب میده و اون ستاره های که جواب میدن رو تا جایی که بتونن ازش استفاده میکنن و به هیچ قیمتی ردشون نمیکنن مثلا تو رئال: رونالدو بیل کروس مودریچ بنزما خوب بودن اما کسای مثل  هیگواین ادبایور کنترائو دیگو لوپز  مسعوت اوزیل  فن در فارت و... انچنان جواب ندادن و باعث شدن از باشگاه بیرون برن

یا مثلا منچستر همین پارسال ستاره های مثل دیماریا  روخو لوک شاو فالکاو  فلینی و.. رو گرفت اما واقعا جواب ندادن که چند تایشون رو کنار گذاشتن

حالا ما این همه سال زحمت کشیدیم ستاره های پرورش دادیم یا خریدم که تیممون رو در استانه سه گانه قرار داد و یه تیم بسیار قویی شده بودیم و انتظار میرفت این تیم تقویت بشه با توجه به اینکه بالای 350 میلیون یورو درامد داشتیم  اما یه نگاهی مختصری به فعالیت مدیرامون تو نقل انتقالات بندازیم بد نیست:

اول فروش:

فروش ازاد پیرلو: نه تنها برای هواداران یوو بلکه بسیاری از هواداران فوتبال تو این کره خاکی همین الان هم اعتقاد دارن قیمت هافبکی همچون پیرلو که اگه سنش رو کنار بزاری بالای 40 میلیون یورو هست  بازیکنی که یکی از مهمترین ارکان 4 سال موفقیت یوونتوس بود

تو مصاحبه های پیرلو میشه فهمید که اون فهمیده بود که بخاد یکسال دیگه وایسه تورین ممکن احترامش هم نگه داشته نشه و حتی کاری که با دلپیرو کردن رو به سر این بیارن  خیلی دوست داشت بمونه اما مشخص بود مدیریت و کادر فنی تصمیمش رو گرفته بود

واقعا اینکه همچنین جواهر گرانبهایی که حداقل یکسال دیگه میتونست برا ما هنرنمایی کنه رو از دست دادیم یه شکست بزرگ واسه کادر یوو هست

فروش توز: شاید تنها فروشی که نمیشه از تیم مدیریت یوو خورده گرفت توز باشه توز یه بازیکن یاغی بود جدا از تعصب و ارزش فراوانی که از یوو داشت به نظرم راهی برا جلوگیری از رفتنش نبود تقریبا نوع فروختنش رو من خوب ارزیابی میکنم اما نه خیلی خوب

فروش ویدال: شاید بشه گفته حماقت محض مدیریت یوو تو فروش ویدال بود. ویدال ستون تیم ما بود یوو به لطف ویدال پیرلو مارکیزو و پوگباه تو این چند سال بهترین خط هافبک اروپا رو داشت بعد رفتن پیرلو فروختن ویدال یک حرکت بسیار هوشمندانه در جهت تخریب بهترین خط هافبک دنیا توسط تیم مدیریت یوو بود

حالا تو بحث مالیش نمیریم که واقعا افتضاح مدیریتی رو نشون داد . ویدالی که خیلی راحت میشد اون رو بالای 50 میلیون فروخت ویدالی که میشد از برا معامله با بازیکنای همچون ایسکو اوزیل گوتزه استفاده کرد رو با مسخره ترین پیشنهاد از سوی بایرن فروختیم و جالب تر از اون هم حرکت بسیار زشت و نا پسندانه ماروتا که برا تکمیل کردن مرحله فروش ویدال به پا شد و به مونیخ رفت و یکی دو روز تو مونیخ  ابرو حیثیت باشگاه رو برد بعد جالب اینکه برای اینکه کار خودش رو توجیح کنه شایعه خرید گوتزه رو به زبون ها انداخت که دیگران فکر کنن واسه خرید گوتزه اقدام کرده درصورتی که به هیچ وج به گوتزه حتی پیشنهادی هم نداده بود.

فروش برادری با 10 میلیون و پرداخت در طی 4 سال: راجب این بحثی ندارم چون معاملات با سالوسالو رو نمیشه راجبش و پشت پردش قضاوت کرد ولی برا زازا در ادامه حرفمو میگم

فروش اگبونا: به لطف وستهام اگبونا رو تقریبا خوب فروختیم هرچند اون هم قرضی فروخته شده اما بلاخره سال دیگه پولش به باشگاه تزریق میشه

فروش  یورنته به صورت ازاد: وقتی بعد فینال لیگ قهرمانان همه مدیونستن یورنته به فروش میره و مخصوصا بعد خرید زود هنگام زازا و مانزو گیج  باوجود پیشنهاد های تقریبا 8 یا 10 میلیون یوریی که از باشگاه های رئال سویا تاتنهام ارسنال و... داشت اما تعلل بی جا و بی منطق مدیرایی یوو کار رو به جایی رسوند که مجبور شدیم به یورنته التماس کنیم و قراردادش رو فسخ کردیم و بصورت مفت و مجانی به سویا واگزارش کردیم این هم یکی از شاهکارای مدیریت قویی یوو بود.

فروش استعداد بزرگ یوو کومن: شاید واژه برد یک طرفه  رو بهترین مثال برای این معامله بدونیم و متاسفانه بایرن مونیخ تونست با این نوع معامله یه جورایی کلاه بزرگی رو به سر مدیرای یوو بزاره

کومن مثل یک بمبی میمونه که هنوز منفجر نشده حالا اینکه بماند تو پست تخصصیش بازی نمیکرد یا اینکه تو ضربات اخرش یکم کم تجربه بود اون رو میشد پای سنش درنظر گرفت

اما کجای دنیا یه تیم میاد استعداد بزرگش رو با قرارداد قرضی دوساله در اختیار تیمی بده که اگه جواب داد و ستاره خوبی ازش در اومد اون رو با قیمت 20 اون تیم بخره در صورتی که وقتی این استعداد شکوفا میشه و باشگاه مقابل(بایرن) حاضره براش 20 میلیون بده حتما اون زمان قیمتش بالای 40 میلیون رفته که میاد این کار رو بکنه

اما در نظر بگیریم بایرن نخاد بخرش این ایعنی اینکه دوسال استعدامون رو دادیم به بایرن مونیخ تا فوتبالش رو نابود کنه و دست اخر خرابش رو به ما تحویل بده و ما گول هفت میلیون قرضیش رو بخوریم

در صورتی که میشد کومن رو به تیم دیگه یکساله قرض داد و بدون بازخرید  میتونست هم استعداش رو شکوفا کنه و سال دیگه برش گردونه و هم میتونست گرون تر از اینچیزا بفروشه اون رو

اینم یه ضایعه دیگه از مدیریت قویی یوونتوس :pep:

دیگه راجب فروش بازیکنای نیمه مالکیت و امثال استوراری و په په جای بحثی نیست و میریم سراغ خرید ها

خرید زازا: خرید زازا درصورتی اتفاق افتاد که میشد سه روز قبلش اون رو با قیمت 15 میلیون خرید ولی اینکه یک ماه قبلش دنبالش بودن و توافات هم انجام شد اما گذاشتن سه روز بعد این قرارداد بسته بشه که رقمش به 18 میلیون افزایش داده بشه شاید بشه به جوک قرن اون رو تشبه کرد

بعد ها یه پست اختصاصی راجب سالو سالو میزارم و اینکه این چند سال این همه هزینه براش انجام دادیم اما بازدهی خوبی برا ما نداشته رو میزارم

خرید مانزوگیج: یه خرید خوب و ایده ال در وصورتی که یورنته رو میفروختیم و زازا رو نمیخریدم میشد نسبت داد

سن 29 سال مایل به 30 و قیمت 19 +2  رو هم که قابل هضم نیست رو کنار بزاریم خرید همزمان زازا و مانزو که هرکدومش ادعای ترکیب ثابت رو دارن و اینکه با وجود ثابت شدن هریک از اینها مساوی میشه با نیمکت نشین شدن ستاره جوانمون ماروتا  رو یه شکست مدیریتی تلقی میکنم

هرچند به مانزو امید دارم و مهاجم خوبیه اما برای این خرید انچان تفکری پشتش نبوده

خرید  دیبالا: اصلا وارد بحث مالیش نمیشم چون ایمان دارم ارزش همچنین قیمتیو داشته و این خرید رو ما مدیون مدیریت باشگاه میدونیم که با تیز هوشی تونسط یه ستاره ای رو بخره که تو حال و اینده کمک کننده تیم هست

خرید جسدالله خدیرا: نمیدونم یوو سردخونه داشته این رو خردیه نمیدونم امثال خدیرا و فرمالن فقط میشه به جسد توصیف کرد که حقوق مفت میخرن ما متسفانه از همون اول گول مجانی خریدنش رو خوردیم اما الان باید حسرت پر کردن جای یه جونن و حقوق مفت 4.5 میلیونی که بهش میدم رو بخوریم اینم اگه دوستان جز خرید های خوب ماروتا نشمارن جز اشتباهات مرگبار مدیریت میدونم

خرید روگانی: یک خرید بسیار هوشمندانه و خوب اما به ضرر خود بازیکن- من راضی بودم یوو نیاد چون باوجود کیلینی بنوچی و بالزارگی و کاسرس خیلی کم بهش بازی میرسه و این خطر نابود شدن استعداش هم هست و برا خود بازیکن ریسک بوده که قبول کرده این فصل به تیم اضافه بشه اما امیدوارم در اینده فیکس بشه حیف هست رو نیمکت دوخته بشه

خرید ساندرو: این رو هم مثل دیبالا وارد بحث مالیش نمیشم چون بدون شک یکی از بهترین خرید های 10 سال اخیرمون خواهد شد و همه به توانایی هاش ایمان داریم  شاید فکر کنین 26 تا برای بازیکنی که یکسال از قرادادش مونده زیاده اما از جیب ما که نرفته اصلا 50 تا داده باشه ولی همین که یه مدافع چپ مطمئن بعد سال ها خریدم اینقدر شیرین هست که به قیمتش فکر نکنیم

خرید کوارادو: قیمت قرضی خوب اما بدون بند حق خرید یخوره جالب نیست راجب بحث فنیش هم الان نمیشه نظر داد

خرید لیمینا:این بازیکن هم نظرم دقیقا همون نظریه که واسه کوارادو دادم.

خب من این تغییرات رو نشستم ساعت ها فکر کردم و تاپی کردم و الان سردرد گرفتم که چرا باید این همهخ تغییرات تو تیم نایب قهرمان اروپا و قهرمان 4 ساله ایتالیا بوجود بیاد فکر کنم همین یه خط خودش توجیه کننده عملکرد افتضاح مدیریت به راس :pep:  رو بکنه

حالا بماند هر ساله ما مسخره اقای ماروتا هستیم

حالا بماند هوادارای جوون یوو طول فصل نقل انتقالات شب ها قبل از خواب رویا و توهم و تجسم بازیکنای که به یوو لینک شدن امثال ایسکو گوتزه دراکسلر لاملا نیبل فیکر اریکسن و.. داشته باشن

همه این دروغ ها و مصاحبه های سنگین و تصاد بین کادر فنی و مدیریت بماند

همه ابرو ریزی ها و رفتار ناشایسته اقای ماروتا که به باشگاه ضربه زد بماند

همه و همه اینها بماند

اما اگه زبونم لال خدای نکرده تو این فصل یوو نابود شد هیچ وقت نمیتونم مرهمی واسه زخمی که این اقایون به دلم زدن پیدا کنم

تیم ما با کمی تقویت میشد امسال قهرمان اروپا بشه

دیگه حرفی ندارم :22:

• mory, alireza.de710, tecra and 8 others like this

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 posts
  • Locationshiraz
نه اینکه طرفدار ماروتا باشم اتفاقا از منتقدان سرسختش هستم ولی من میگم شاید این بنده خدا اندازه بودجه ای که آنیلی بهش میده خرید میکنه شاید هم اشتباه میکنم

در کل میخواد مدیریت هزینه کنه
  • Signora Omicidi and مهدی تورین . آتزوري like this
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1,236 posts

@Malefactor

بهتر نیست این تحلیل هارو بذارین برای آخر فصل؟؟؟

الان که هتوز هیچ چیز معلوم نیست!

• Bianconero Amore, Orphée, Signora Omicidi and 1 other like this

2_hn6s.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,856 posts
  • LocationAhWaS

@Malefactor

بهتر نیست این تحلیل هارو بذارین برای آخر فصل؟؟؟

الان که هتوز هیچ چیز معلوم نیست!

اخر فصل یعنی همین الان

یعنی تیمی که مدعی CL  یوده الان باید بشینه و تحمل کنه یه رمی و یه عنتری بیان بهش تیکه بندازن

صحبت هام بیشتر حول محور کارای مدیریت بود

رو هر کدومش مشکل داری بگو تا بیشتر توضیح بدم

• mory, L'Avvocato, abbas-juve11 and 1 other like this

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2,086 posts

واسه این فصل 3 تا خرید عالی داشت ماروتا: دیبالا، روگانی و ساندرو 

همین کافی نیست ؟

بگذریم از خرید هرناندزو مانژو , کوادرادو که شکی نیست خوب جواب میدن

• Signora Omicidi, Escanor, Alex2003 and 2 others like this
dme48gukzvs8_t.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,856 posts
  • LocationAhWaS

واسه این فصل 3 تا خرید عالی داشت ماروتا: دیبالا، روگانی و ساندرو 

همین کافی نیست ؟

بگذریم از خرید هرناندزو مانژو , کوادرادو که شکی نیست خوب جواب میدن

برادر من تو بگو اصلا پسر خدا رو برا یوو خریده

وقتی که اسکلت اصلی تیم رو فروخته و قسمت مهم تیم یعنی نقط ضعفمون که بازیساز هست رو ناقص گذاشته حالا تو هی دلت به اینا خوش کن

منم بسیار از دیبالا و ساندرو خوشحالم و دستبوسشم اما بهترین خط هافبک دنیا رو تبدیل به ویرانه کرد که یه گاوی مثل ناینگولان مقابلمون جولان میده

درد یوو رو احساس نمی کنی نمیدونی یوو باید اندکی تقویت میشد برا قهرمانی CL نه اینکه تیم رو نابود کنه و این همه بازیکن بخره

• mory, L'Avvocato, Escanor and 2 others like this

shahin garin

shahin garin

عضو جدید

• اعضا
  • 45 posts
یه نظرسنجی راجب عملکرد استاد ماروتا بذارید نتیجه جالبی بدست میاد
  • Signora Omicidi, tecra, یووه ای and 1 other like this
بی خم چو زانی مه خم گیانم سن

b1vo_img_20150725_040833.jpg

hoceynjuventini

hoceynjuventini