Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

مدیران یوونتوس

- - - - -

• Please log in to reply
3905 replies to this topic

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2,941 posts
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

به نظرم نظر دادن برای مدیریت ماروتا  در نقل انتقالات باید باشه برای بعد نقل و انتقالات وقتی نقل و انتقالات تموم نشده کسی حق نداره شاکی باشه

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra and 6 others like this

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2,808 posts
  • Locationكرج

به نظرم نظر دادن برای مدیریت ماروتا در نقل انتقالات باید باشه برای بعد نقل و انتقالات وقتی نقل و انتقالات تموم نشده کسی حق نداره شاکی باشه

فياض واقعا همچين حرفي درباره ترنسفر از تو بعيد بود!بلاخره سر يه چي با هم توافق داريم :1:
  • Bianconero Amore, conte, Georgia and 4 others like this

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2,941 posts

فياض واقعا همچين حرفي درباره ترنسفر از تو بعيد بود!بلاخره سر يه چي با هم توافق داريم :1:

از دستم در رفت . البته قضیه مارکیزیو بعد فینال اروپا یکم برام کمرنگ شده ایشالا که همیشه همینجوری باشه . اگه به بارسا گل نمیزدیم خیلی بد میشد وگرنه نمیشد دهنشون رو بست 

• alexdelpiero, Georgia , Massimiliano Allegri and 3 others like this

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,246 posts
  • LocationDeutschland

- حالا شايد يك سري از دوستان معتقد باشند كه ماروتا بدون دستور آنيلي كاري انجام نميده و عدم موفقيت در خريد بازيكن هايي همچون گوتزه، دراكسلر و ... از بي فكري آنيلي ـه ولي حقيقتا چنين چيزي اصلا منطقي و عقلاني نيست و در صورت عدم تقويت تيم در اين فرصت اندك باقي مونده، ماروتا مقصر اصلي اين ناكامي ـه.

بحثي توي خريدهايي كه تا كنون داشته ندارم و تا حد زيادي موافق خريدهاش هستم (شايد فقط كمي توي خريد زازا دودل هستم) ولي كافي نيست و تيم هنوز نواقص زيادي داره.

• Bianconero Amore, juve's fan, mory and 11 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 posts

راستی یه چیزی رو خیلی وقته میخوام بگم,اینجا و جاهای دیگه خیلی از دوستان میگن ماروتا چرا انقدر داره توی خرید بازیکنایی مثل دراکسلر مثلا خسیس بازی درمیاره ولی وقتی میخواد زازا رو بخره راحت 18 تا بابتش پول میده در حالی که همه میدونن اونقدر ارزش نداره و یا دیبالا که 1 سال ازقراردادش مونده رو 32 میلیون بابتش پول میده.من در این مورد فکر میکنم که علت این کار های ماروتا تو مصاحبه ی 1 ماه قبلش نهفتس!اونجا یادمه با افتخار میگفت ما داریم هر سال حدود 80 میلیون از لیگ قهرمانان میگیریم و اون رو تو ترانسفر بین بقیه تیم های ایتالیا تقسیم میکنیم :1:   :fp:  نمیدونم این حس وطن پرستی ماروتا و مدیر های باشگاه به همراه ژن رابینهودی ای که درشون وجود داره باعث این امره یا قضیه یه چیز دیگس.

• Bianconero Amore, sia10, conte and 13 others like this

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3,620 posts

راستی یه چیزی رو خیلی وقته میخوام بگم,اینجا و جاهای دیگه خیلی از دوستان میگن ماروتا چرا انقدر داره توی خرید بازیکنایی مثل دراکسلر مثلا خسیس بازی درمیاره ولی وقتی میخواد زازا رو بخره راحت 18 تا بابتش پول میده در حالی که همه میدونن اونقدر ارزش نداره و یا دیبالا که 1 سال ازقراردادش مونده رو 32 میلیون بابتش پول میده.من در این مورد فکر میکنم که علت این کار های ماروتا تو مصاحبه ی 1 ماه قبلش نهفتس!اونجا یادمه با افتخار میگفت ما داریم هر سال حدود 80 میلیون از لیگ قهرمانان میگیریم و اون رو تو ترانسفر بین بقیه تیم های ایتالیا تقسیم میکنیم :1:   :fp:  نمیدونم این حس وطن پرستی ماروتا و مدیر های باشگاه به همراه ژن رابینهودی ای که درشون وجود داره باعث این امره یا قضیه یه چیز دیگس.

:pokerface:  پُر بی راه هم نمی گن این دوستمون.

گاهی وقتا فکر می کنم یووه با  این همه دشمنی آشکاری که فدراسیون و کل تیم های دیگه ی ایتالیا دارن باهاش و امثال قلیونی و دوستش پالاتزی برای ضربه زدن به یووه درحالیکه اوج گرفته استفاده می کنن ، اونوقت ماروتا میاد  نقشه ی راه بهشون میگه که چه میدونم با این پولا برید آکادمی و ورزشگاه زمین تمرین بسازید ... یه جورایی لقب بانوی پیر کاملا برازندمونه  ، مث یه خواهربزرگ دلسوز که حماقت کوچیکترا رو می بینه ، اما سعی می کنه ارشادشون کنه :| هر چند من ترجیح می دم یووه  The Lady Killer باشه و دمار از روزگا همه ی اینا در بیاره.

• sia10, conte, Escanor and 10 others like this

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2,517 posts

بابا دراکسلر فصل قبل فقط 8 بازی انجام داد..یعنی کل فصلو مصدوم بوده.. ریسک خریدش خیلی بالاست. جوون هست و تجربه بازی در ایتالیا رو هم نداره. 30 تا انصافن زیاده. آدم زورش میاد همچین پولی با ریسک خیلی بالا بده. بفرض اگه مصدومیتش ادامه پیدا کنه اونوقت یووه مجبور میشه درست مثل داستان من سیتی و یووتیچ با ضرر بالا بفروشه. اینکه دوستان میگن زازا یا دیبالا رو مدیران گرون خریدن، یه دلیلش اطمینان از بازگشت سرمایه بوده. فرم بدنی خیلی تو قیمت و بطور کل تو آینده بازیکن تاثیر داره. دراکسلر خیلی بازیکن خوبی باشه میشه در حد پاتوی میلان. اونم استعداد فوق العاده بود ولی ببینید الان با این سن کمش داره کجا بازی میکنه...

بنظرم نمیشه رو این قضیه به ماروتا خرده گرفت. صحبت داشتن پول نیست. بحث منطقه. الان 500 تومن (تک تومنی) چیز زیادی بحساب نمیاد ولی مثلن اگه راننده تاکسی یا بقالی سر کوچه همین پولو بهمون نده صدامون در نمیاد؟!

اگر گزینه خوبی مطمئنی برای هافبک مهاجم وجود داشت و قابل خرید بود یووه بنظرم تا 50 میلیون هم خرج میکرد ولی مشکل اینه که بازیکن درست درمون برای این پست وجود نداره یا اگرم هست (مثل ایسکو) غیر قابل خرید هست.

برای دفاع چپ هم ماروتا دنبال بهترین خرید با شرایط ایده آل و با کمترین هزینه هست. هم اورا هست، هم آساموا، و در شرایط اضطراری پادویین. پس عجله ای هم نیست. 

• Bianconero Amore, conte, L'Avvocato and 10 others like this

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2,808 posts
  • Locationكرج
حذف :53:

(بحث نقل و انتقالات اومده اين تاپيك بحث ماروتا رفته چه بازيكني :fp: )
  • conte, Escanor, Georgia and 4 others like this

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2,086 posts

bwne.jpg

• Bianconero Amore, Juventus FC, mory and 17 others like this
dme48gukzvs8_t.jpg

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,360 posts
  • LocationEsfahan

انگار ظاهرا الکس ساندرو برزیلی به یوونتوس پیوسته ! نکته منفیش بزریلی بودنشه ، این اواخر برزیلی ها تو یوونتوس نابود بودن یا ما خودمون نابودشون کردیم دیگو که هنوز خوب بازی میکنه و افتاده تو لیگ دسته N و استارت نابودیش از همین یوونتوس خورده شد حیف. اما امرسون پیش از کالچوپولی بازیکن خوبی برای ما بود به اندازه ساندرو ستاره نبود ولی بازیکن رو به راهی بود. ساندرو از ستاره های پورتو بوده و مبلغ انتقال و قراردادش هم خیلی چیز خوبیه ، 22 میلیون یورو و دستمزد 2.5 میلیون اینجوری که دی مارتزیو گفته.

به زودی امروز ظاهرا میاد برای تست پزشکی و باقی ماجرا ، حالا ظاهرا کار انتقال این بابا تموم نشده یوونتوس رفته برای مذاکره با میخیتاریان هافبک هجومی درتموند ! والا من اصلا نمیپسندمش ، بازیکن قابل تکیه ای نیست و تو جریان بازی گم میشه ، موقعی که تیم گل میخواهد اگر تیم بد باشه او افتضاح تر از همه است بازی با رئال دو فصل پیش ، بازی با خودمون پارسال داغون بود...میلان افتاده دنبال ویتسل و هفته دیگه باهاش قرار مذاکره گذاشته ، اینها بیشتر به کار یوونتوس میان یا اریکسن تاتنهام ، این بازیکنان خیلی به کار تیم میان. ما باید بازیکنانی با خصوصیات پیرلو ویدال ولی جوون تر جذب کنیم.

• Bianconero Amore, Orphée, mory and 14 others like this

71312052046200342812.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,863 posts
  • LocationAhWaS

امیدوارم حالا که قرار داد ساندرو داره نهایی میشه( بگزریم از قیمت 22 + بنوسها ) دیگه از خرید امثال ایسکو گوتزه و داکسلر  منصرف نشه و بره سراغ امثال گوارین و سوریانو

ماروتا غیر قابل پیشبینی تو اوج بی امیدی کارای خوبی انجام میده اما بعضی وقتا تو زمانی که همه امیدوارن یه کارای مثبتی بکنه میاد نمیتونه انتظارات رو براورده کنه

اقای ماروتا خواهشا تنها ضعفمون که یه نامبر 10 هست رو بر طرف کن اونم با یه خرید درست حسابی نه امثال گوارین سوریانو وازکوز و..

• mory, alexdelpiero, Pouya and 6 others like this

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1,837 posts

ماروتا: " انتقال ساندرو در حال نهایی شدن است، به دنبال ترکوارتیستای مناسب هستیم، با نقل و انتقالات اخیر لیگ به تعادل رسیده است."

Marotta.jpg

جوزپه ماروتا مدیر ورزشی یوونتوس تاکید کرد پیوستن الکس ساندرو به بیانکونری در مراحل پایانی قرار دارد، اما گزینه ی دراکسلر دیگر در لیست یووه قرار ندارد. 

ماروتا در این باره به گزارشگران گفت:ا

" من فکر می کنم امشب می توانیم بر روی جزییات قرارداد الکس ساندرو به توافق برسیم."

" به خاطر چندین دلیل گزینه ی دراکسلر دیگر بر روی میز ما قرار ندارد، اما ما به دنبال یک ترکوارتیستا هستبم. ما یک بازیکن تاپ می خواهیم، اما پیدا کردن چنین بازیکنانی سخت است."

" هنریک میختاریان ؟ نمی دانم که بوروسیا دورتموند قصد فروش او را دارد یا نه. ایلکای گوندوگان هدف ما بود، اما فکر نمی کنم خرید او امکان پذیر باشد."

" خوان کوادرادو ؟ ممکن است او در بازار نقل و انتقالات ما باشد. ما به دنبال بازیکنی با مشخصه های مختلف هستیم، تنها 10 روز برای پر کردن گپ موجود در میانه ی میدان فرصت داریم، باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد."

" تنها 10 روز فرصت داریم تا بازیکن خوبی همانند الکس ساندرو پیدا کنیم."

کارلوس توز بازیکن برتر فصل گذشته بانوی پیر تیم را ترک کرده است، با این حال ماروتا مطمئن است پائولو دیبالا و ماریو ماندژوکیچ می تواند جای خالی او را پر کنند.

" دیبالا و ماندژوکیچ بازیکنانی بودند که ما می خواستیم آن ها را به خدمت بگیریم. آن ها به منظور تقویت منطقه ای که در حال حاضر فاقد استعدادی مانند توز است به اینجا آمده اند."

" اینکه می خواستیم برای او جایگزین پیدا کنیم بسیار طبیعی است، ما تلاش خود را انجام دادیم تا جایگزین های مناسبی پیدا کنیم و فکر می کنم با خدمت گرفتن این دو بازیکن که این کار را انجام دادیم."

مدیر ورزشی یوونتوس نیز مصاحبه ی کوتاهی با کانال یوونتوس انجام داد و در مورد شرایط جدید سری آ و وضعیت مصدومین تیم صحبت کرد. او در این باره گفت:

" قطعاً در حال حاضر صحبت کردن در مورد وضعیت جدول بسیار زود است. با این حال، در نقل و انتقالات امسال ایتالیا فعالیت های زیادی صورت گرفته است. به ویژه باشگاه های میلانی به خوبی تقویت شده اند، همچنین رم بسیار قوی تر شده است و ناپولی و لاتزیو هم تیم های سخت کوشی هستند."

" بنابراین من تصور می کنم با وجود این تیم ها لیگ به تعادل رسیده است."

بازیکنانی نظیر آلوارو موراتا و کلودیو مارکیزیو به دلیل مصدومیت بازی های ابتدایی فصل را از دست خواهند داد، اما ماروتا اصرار دارد این نمی تواند مساله ای نگران کننده باشد. او در این باره گفت:

" حتی ما فصل گذشته را بدون پیرلو، موراتا و بارزالی آغاز کردیم."

ke37_team_-e-_tarjoome.jpg

Spoiler

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC and 17 others like this

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,863 posts
  • LocationAhWaS

نمیدونم اینجا جاش هست یا نع اما..     (طرفداری )

موجی، رئیس سابق باشگاه یوونتوس ایتالیا به ادعاهای مارک روجر، مدیرنامه های سابق چند ستاره معروف دنیای فوتبال، به سرعت پاسخ داد.

به گزارش Calcioweb، موجی، رئیس سابق باشگاه یوونتوس که با ادعاهای عجیبی توسط مارک روجر، ایجنت سابق دنیای فوتبال مواجه شده است، به ادعاهایی که در کتاب بیوگرافی روجر به نام "ترانسفرها" مطرح شده واکنش نشان داد. 

او در مصاحبه با توتو یووه گفت: "ما اصلا آن روزها به هتل پالاس تورین نرفتیم. این ها یک سری اطلاعات غلط است که در اختیار مردم قرار گرفته است."

وی در مورد داستان انتقال زیدان به رئال مادرید هم با رد ادعاهای روجر اظهار داشت: "این اتهامات هیچ پایه و اساسی ندارد. واقعا نمی دانم او در مورد چه چیزهایی نوشته است. آنچه مربوط به ما بوده، انتقال یک بازیکن به باشگاهی دیگر بوده با بندهایی مشخص در قرارداد و یک هزینه مشخص شده و موردتوافق دو طرف. این ادعاها فقط برای گمراه کردن ذهن مردم است. واقعا متاسفم که چنین ادعاها و اتهاماتی در رسانه ها منتشر شده و یک سری اطلاعات غلط در اختیار مردم قرار گرفته است. مسببان این مساله باید شرمسار باشند."

وی در نهایت افزود: "من به دادگاه شکایت خواهم کرد و برای حیثیتم می جنگم. من ادعای خسارت می کنم تا حقایق مشخص شود."

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº and 10 others like this

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 posts
  • LocationQAZVIN & TEHRAN

جا داره از ماروتا تشکر کنم بابت خرید ساندرو.

دوتا نکته مثبت تو این خرید هست:

1- بالاخره خرید بالای 20 از استاد دیدیم و دارم بهش امیدوار میشم.

2- یکی از بهترین دفاع چپ ها رو گرفتیم. فقط انشاالله یواش یواش یه جانشین پدرمادر دار هم برای لیخت باید پیدا کنیم.

ولی هنوز یه نقطه تاریک هست اونم بازیساز هست که باید بگیره.

امیدوارم بگیره و دوباره یه چیز خوب بگیره مثل همین ساندرو

• eⁿzº, Signora Omicidi, tecra and 8 others like this

12763285910278071238.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3,066 posts

^
40 تا برای دیبالا داد البته  :pep:

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº and 8 others like this

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 posts
  • LocationQAZVIN & TEHRAN

^
40 تا برای دیبالا داد البته  :pep:

اونجا فکر کردن شبش بردن بهش آب شنگولی دادن حالیش نبوده چی کار کرده.

اینو دیدم فهمیدم داره کم کم خرید یاد میگیره.

• eⁿzº, Signora Omicidi, conte and 5 others like this

12763285910278071238.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,246 posts
  • LocationDeutschland

- البته ضعف اصلی ماروتا در فروش بازیکن هست به نظرم که هنوز این نقیصه برطرف نشده.

شایعات تلخی درباره فروش یورنته پخش شدند که امیدوارم صرفا شایعه باشند !

• mory, eⁿzº, El rey leon and 11 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2,808 posts
  • Locationكرج

اونجا فکر کردن شبش بردن بهش آب شنگولی دادن حالیش نبوده چی کار کرده.
اینو دیدم فهمیدم داره کم کم خرید یاد میگیره.

از زامپ بعيد نيس اين كارا :2laugh:

به هر حال ما تازه وضع اقتصاديمون سر و سامون گرفته و كم كم داريم خريداي گرونتر ميكنيم؛ ديبالا ٤٠، سندي ٢٦، موراتا ٢٠، مانژو ١٩ و... تازه يه خريد تركواريستاي تاپ كواليتي هم در راهه كه اگه امثال اسنايدر و لاوتزي نباشن احتمالا خريد گرونيه.
  • Bianconero Amore, eⁿzº, Signora Omicidi and 6 others like this

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2,941 posts

البته یوونتوس داره بهترین کار رو میکنه خرید از تیم های ایتالیایی و بهبود روابط با بعضی از تیم هایه بازیکن ساز . الان یوونتوس داره با ساسوله که عملا تیم دوم یوونتوسه روابط خوبی برقرار میکنه البته به درد تبانی هم میخوره . بعدش با پالرمو که این تیم به اعتقاد خیلی بهترین استعداد یاب های سری آ رو داره و همچنین با اودینزه یکی از بازیکن ساز ترین تیم هایه سری آ داره روابط خوبی برقرار میکنه در کنار اون بهبود روابط با سمپدوریا رو هم داره و این خیلی خوبه و موقع خرید بازیکن از این تیم ها به مشکل نمیخوریم . البته بگم کاش با فیورنتینا بخواطر برنادسکی هم خوب بودیم ولی ساندرو رو داریم بسه بهترم هست . کلا کمک به تیم هایی که عمرا قهرمان سری آ بشن خیلی خوبه به شرط اینکه هر ساله بازیکن های خفنی رو کنن که اودینزه و پالرمو دارن این کارو میکنن تازه سمپدوریا و ساسولو هم هستن . 

جدا از مشکل آنیلی با مالک لاتزیو خود دو باشگاه هم باهم روابط خوبی دارند .هرچی پول از یووه به این تیم ها بره لیگ سری ا بهتر میشه این خیلی خوبه . دقت گردین یوونتوس به میلان و اینتر و رم وفیورنتینا یک قرون کمک نکرده این عالیه 

• eⁿzº, Signora Omicidi, tecra and 9 others like this

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2,086 posts
^^^^
مدیونین اگه 1% فکر کنین دلیلش این باشه!!
  • Signora Omicidi and abbas-juve11 like this
dme48gukzvs8_t.jpg

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users