Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

هفته نهم سری آ‌ - کاتانیا 0-1 یوونتوس (یادبود پائولو روسی)

- - - - -

• Please log in to reply
133 replies to this topic

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts
دلیل ِ اینکه یوونتوس 15 ، 20 دقیقه ی اول ِ بازی هاش رو توی این فصل به حریف میده رو اصلا درک نمی کنم ! یوونتوس اجازه میده که رقیبش خیلی راحت سوار بر بازی بشه و شرایط ِ بازی تو دستش بیاد . اینطوری کار ِ خودش خیلی سخت میشه و دیگه توان ِ 2 برابری میخواد برای باز کردن ِ دروازه ی حریف . این مشکل توی اکثر ِ بازی های این فصل بوده و درسته که یووه در ادامه ی بازی خودش به بازی برمیگرده ، اما همین که اون ها دقایق ِ اولیه ی بازی رو بگیرن ، باعث میشه که مشکل ِ یووه دو برابر بشه . تلاش ِ بندتنر واقعا قابل ِ قبول ئه . خیلی خوب جنب و جوش داره توی محوطه ی حریف و این دقیقا چیزی هست که می میخوایم . با این حرکاتی که داره ، اگه خودش نتونه گل بزنه هم باز باعث میشه که بازیکنای دیگه راه ِ راحت تری برای گلزنی داشته باشن . خوب فرار می کنه و همچنین توپ فراهم می کنه . واقعا حرکت ِ مثبتی داره . حتی اگه بیشتر از این بهش بازی برسه ، میتونه مهاجم ِ خوبی ازش در بیاد ! در مورد ِ پوگبا هم درسته که چند بار لو دادن ِ توپ و پاس های اشتباه داشت ، اما باز اون هم به نسبت ِ حضورش در زمین ، خوب بود . هنوز طول می کشه که شرایط ِ بازی برای این ها فراهم بشه . تکلی که دقیقه ی 33 زد و توپ گیریش ، حرکتی بود که صداقت ِ لقب ِ ویرای جدید رو نشون میداد . ویدال هم از اون افت ِ مقطعی انگار خارج شده و خوب می جنگید وسط ِ زمین . شوت ش در دقایق ِ اول ِ بازی حتی میتونست اولین گل ِ یووه در این بازی باشه . بازیکن های کم کارمون رو که در سطح ِ بقیه نبودن ، لیختشتینر و آسامواه میدونم که از اون دیدگاهی که ازشون داریم دور بودن . جایگزینی برای آسامواه نیست ولی فکر کنم نیمه ی دوم تعویض ِ ایزلا با لیختشتینر جواب بده . هر چند که کاسرس هم میتونه جای آسامواه بازی کنه و نشون داده که لیاقتش رو داره . به هر حال با یه مقدار خوش شانسی بازی رو 0-0 تموم کردیم نیمه ی اول و امیدورام فشار ِ دقایق ِ پایانی ِ نیمه ی اول ، توی نیمه ی دوم هم ادامه داشته باشه ، تا دست ِ خالی از این میدون خارج نشیم .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
گلی که زدیم آفساید بود :lol: :fp:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2,215 posts
  • LocationTehran
جونم گل آفساید.تا دیگه میلان گل آفساید نزنه :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
بنتنر هم ضربش رو خیلی بد زد . ناامیدمون کرد . اون همه دروازه زد تو دست دروازبان . آفساید هم که بود :np:

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1,147 posts
گل بیدال
http://www.mediafire...3l1uc08r4sf9zsa

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,695 posts
بود؟؟؟ :np: نبود آقا پاهاشون دقیقا روی یه خط بود :1: از نظر من که آفساید نبود! دو بار - سه بار هم نشون داد :nish:

تصویر

هست یا نیست؟ :Facepalm: من قدرت تشخیصم اومده پایین :1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,170 posts
  • LocationKerman
-این لایو اسکوری که من نگاه میکنم هنوز زده 1-1 :lol: :lol:

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,414 posts
این داورها هم تیمو میبرن تو حاشیه توپی که از روی ریباند ضربه بنتنر ویدال گل کرد که آفساید بود بحثی دراون نیست مهم گلی بود که ویدال زد و این گل سراغاز اوج گیری مجدد کینگ آرتور بشه امروزم اینتر یه گل افساید میخوره بیا درستش کن :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts
اصلا گل افساید نبود شایعه درست نکنید الکی :2qcmh45:

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,802 posts
اصلا آفساید نبود ! یعنی به هیچ وجه ! ایشالله یه گل دیگه بزینم دیگه حرفی نزنن !

hassann98

hassann98

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 617 posts
لایو اسکر که میگه 1-1 مساویه :hmm: چی میگین من نمیفهمم :nish:

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,802 posts
لایو اسکور من درسته !!!!!!!!! :np: یه اخراجی هم دادن که . کارشون فک کنم تمومه دیگه ! ایول :rainbow:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts
بنتر خودشو پاره کرد اگه یکی تونست یک موقعیت واسه این بدبخت درست کنه اون بونوچی به جای اینکه پاس بده تا بنتنر تک به تک بشه از 4 متری چیپ می زنه که گل بشه :lol: :lol: :lol: :lol: باید اساموا رو بیاره وسط ویدال رو بکشه بیرون به جاش ده چلیه رو بیاره

aria_intermilan

aria_intermilan

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 7 posts
من واقعا نمیدونم اینجور قهرمان شدن چه لذتی براتون داره . اون از بازی با فیورنتینا . اینم از این بازی . خب یه تیم چه جوری میتونه شما رو ببره ؟ دلتونم خوشه کلی بازیه نباختین خب مگه ممکنه بشه داور رو برد ؟ این بار دیگه سری ب نمیرید کلا منحل میشید

aria_intermilan

aria_intermilan

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 7 posts
جالبه سایتتون زده در کمال تعجب داور آفساید گرفت . تعجب ؟؟؟ این چیزا واسه شما عجیبه واقعا ؟ فیلم بازی نکنین بابا اگه این اتفاقات نیوفته عجیبه.

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2,215 posts
  • LocationTehran
پماد بزن :fp:

aria_intermilan

aria_intermilan

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 7 posts
نه عزیزم احتیاجی به پماد زدن نیست . اونی که واقعا فوتبال رو دوست داره می خواد تیم مورد علاقش 100 سال قهرمان نشه تا اینجوری قهرمان شه . یه سری هام فقط دوست دارن الکی خوشحال باشن حالا به هر قیمتی . مثل طرفدارای بارسا .

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,170 posts
  • LocationKerman
بچه ها یه اینتری اومده داره اظهار فضل میکنه :1: بذارید هرچی میخواد بگه خالی شه :1: بدبختا میدونید چند وقته قهرمان نشدن؟ :1: بذار خودشو خالی کنه :1: هیچکس جوابش رو نده لطفا!

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,653 posts

من واقعا نمیدونم اینجور قهرمان شدن چه لذتی براتون داره . اون از بازی با فیورنتینا . اینم از این بازی . خب یه تیم چه جوری میتونه شما رو ببره ؟ دلتونم خوشه کلی بازیه نباختین خب مگه ممکنه بشه داور رو برد ؟ این بار دیگه سری ب نمیرید کلا منحل میشید

لذتش از اون دو جامی که ازمون دزدیدین بیشتره مطمئنا.
سالی دو تا استیاه داوری به نفع ما میشه همه دارن خودشونو پاره میکنن.اونوقت پنالتی های مضحک فصل قبل میلان اصلا دیده نمیشه.از اون هفت تا پنالتی ای که واسه ما گرفته نشد و توی پنج تاش مساوی دادیم هیچ حرفی زده نمیشه.
در ضمن ما یه تیم درجه سوم اروپایی مثل اینتر نیستیم که بخوایم منحل بشیم

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2,442 posts
اینتری اگه خیلی غولین برین توو چراغ !!! :2qcmh45:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users