Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

هفته نهم سری آ‌ - کاتانیا 0-1 یوونتوس (یادبود پائولو روسی)

- - - - -

• Please log in to reply
133 replies to this topic

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,695 posts
گلی که زدیم آفساید نبود اما گلی هم که خوردیم آفساید نبود :1: به نظرم قضیه رو دارید جنایی می کنید :1: عملکرد بنتنر به نظرم توی اولین حضورش از ابتدای بازی برای یوونتوس خوب بود ،خوب پشت به دروازه پاس میده ، کلا خوب پاس میده یه خورده ضربه آخر رو ناامیدکننده می زنه اونم به نظرم درست میشه (حداقل امیدوارم) برای بازی های بعدی. ما واقعا مشکل گلزنی داریم ، مهاجم هامون هم خوره هستن :np: هم خوره ای ک از روی شکم سیری میزنه :np: این خیلی بده. نمی دونم تناقض حرف های بچه ها بین دو نیمه یه علامت سوال برای من بود! یکی گفت پوگبا خوب بود جای خالی مارکیزیو احساس نشد یکی دقیقا برعکس این حرفو زد همین مطلب در مورد ویدال هم بود لر نظر منک عملکرد پوگبا راضی کننده نبود می تونست بهتر از این ها باشه و ویدال بازی نسبتا خوبی داشت نسبت به چند بازی گذشته ، شاید روی دو صحنه می تونست بهتر عمل بکنه و پاس هایی بده که مهاجمین رو توی موقعیت مناسب قرار بده اما عملکردش روی هم رفته مثبت بود. دو تا بازیکن بغل امروز روز خوبی براشون نبود ، خیلی خیلی بی رمق بودن لیخ توی حمله حضور آنچنانی نداشت ، آساموآ هم خیلی شْل و خسته بازی می کرد. +این بونوچی سهمیه یه شوت توی هر بازی رو داره نه؟ :nish: بیخیال نمیشه هر سری من دیدم میاد یه شوت از 40 متری میزنه و میره :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
هفته قبل هم تو سن سیرو در حالی که اینتر یک بر 0 جلو بود داور یه پناتی 100% برای کاتانیا نگرفت ولی صداش در نمیاد چون رسانه ها با اینتر هستند .

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,414 posts

اینم عکسی که منجر به گل یووه شد

[img height=205 width=432]http://fpk.im/3vvZ[/img]

واقعا تشخیص افساید سخت بود اونم برای داورایی که در حد فاجعه بودن :1: :fp:

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,414 posts

هفته قبل هم تو سن سیرو در حالی که اینتر یک بر 0 جلو بود داور یه پناتی 100% برای کاتانیا نگرفت ولی صداش در نمیاد چون رسانه ها با اینتر هستند .

میدونم دوتا پست پشت سر هم خلافه اما همین یکبار :1:

حسن چرا راه دور میری همین دربی دلامدونیا امسال خطای پنالتی که واقعا تابلو بود رو برای میلان نگرفتن و الباقی اتفاقای اون بازی بماند تا اینتر راحت ببره :fp:

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 posts

[img width=480 height=377]http://nrm.128pro.net/images/22e1ea43810e.jpg[/img]

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts
بنظرم بازی امروز ما بد بودیم.کند بودن خط هافبک و عدم ارتباط درست با خط حمله ای که اصلا وجود نداره این خط حملمون باید کلا تعویض بشه .تیم دو تا مهاجم میخواد.نه بنتنر بدرد میخوره نه کوالیارلا نه ماتری بنظرم هیچکدوم در حد مهاجم نیستن و مهاجمهای دیگمون یعنی جووینکو و ووچینیچ هم همینن. ووچینیچ اینقدر شل و بی تفاوت و روی شکم سیری بازی میکنه نمیدونم چرا؟جووینکو هم که یک تکرو هست .بقیشون هم که خاصیتی ندارن که بشه بهش اشاره کرد. لختشتاینر هم تو این بازی یک بازیکن خنثی به تمام معنا بود.من احتمال میدم لختشتاینر تو این سیستم خنثی شده .نه نفوذی نه حرکتی نه سانتری .از اونطرف آساموا هم بهتر نبود. ویدال نسبت به بازیهای قبل بهتر بود . بنظرم پوگبا هم خوب کار کرد. در کل از بازی امروز تیم لذتی نبردم چون بد بازی کردیم. تیم باید تو سیستم بازیش هم تحولی بده بنظرم این 3-5-2 یکنواخت شده و اینکه نمی دونم چرا تو بعضی بازیها ما تعویض نمی کنیم یا اینقدر دیر تعویض می کنیم که فایده ای نداره

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts
عزیز ِ اینتری ، شما در مورد ِ جامی اعلام ِ موجودیت کن که درش باشی . وقتی که توی چمپیونز لیگ نیستی ، خوب نیست از دور راجع بهش اظهار نظر کنی . خوبه که به این هم اعتقاد داری که ما بعد از 6 سال قهرمان شدیم . یعنی اسکودتو ی 2006 رو هم مال ِ ما میدونی . صداقتت رو دوست دارم . :3: مطمئن باش رکورد 18 ساله ی شما جا به جا نمیشه .   واقعا بازی ِ پر استرسی بود . حتی اخراج ِ بازیکن حریف هم نتونست فشار ِ بازی رو کم کنه . این دست ِ کم گرفتن های حریف کار ِ دست ِ یووه میده . باید فکر ِ بازیکنا تقویت بشه . ما مسابقات ِ بزرگتری رو پیش ِ رو داریم . توپی که بندتنر نتونست گل کنه رو اصلا تقصیرش نمیدونم . به هر حال این آدم تازه امروز مجموع ِ بازیش برای یوونتوس از 90 دقیقه گذشت و استرس معلوم بود که توی ساقش وجود داره . خیلی بهتر از مهاجمای دیگه بازی کرد . واقعا تحرک ِ خوبی داشت . اگر روند ِ فیکس بودنش ادامه دار باشه ، میتونه حداقل تا نیم فصل عصای دست باشه . در مورد ِ داوری خواسته یا نا خواسته به ضرر ِ کاتانیا شد توی چند صحنه و مخصوصا 2 صحنه ی اصلی ِ بازی که یک کمک داور مقصر بود . ای کاش یک گل ِ دیگه هم می زدیم تا انتقاد های روزنامه های فردا کمتر بشه ، اما بالاخره همون طور که سال ِ قبل توی خیلی صحنه به ضرر ِ ما بود ، این بار به نفعمون شد . بهترین بازیکن هم ویدال و بد ترین آسامواه بود به نظرم ! به هر حال 3 امتیاز ِ خوبی بود و باید از الآن به فکر ِ بازی با بولونیا باشیم .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts

[img width=480 height=377]http://nrm.128pro.net/images/22e1ea43810e.jpg[/img]

اهان همین خطای گوارین رو میگم

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts
http://www.goal.com/...-یوونتوس/report
گزارش رو بخونید می تونید از من تشکر کنید
نمی تونم منبع اصلی رو که من نشوشتم کپی کنم اما رفتن صاف همونو کپی پیست کردن
دم خودم گرم :2qcmh45:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,170 posts
  • LocationKerman
-مربی کاتانیا توی مصاحبه ش گفته هفت تا داور توی زمین بودند اما هیچ چیز را ندیدند! :lol: داور 2 بار مرا شگفت زده کرد.یک بار به خاطر پیذیرفتن گل ما و یک بار به خاطر حساب کردن گل یووه! :1:

[spoiler=گل ویدال]
[img width=480 height=285]http://www.img4up.com/up2/32786587620855515347.jpg[/img]

[img width=480 height=285]http://www.img4up.com/up2/26312294607388763000.jpg[/img]

[img width=480 height=285]http://www.img4up.com/up2/56570420748799275498.jpg[/img]

:1:
[/spoiler]

Oui

Oui

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 posts
من واقعا درک نمیکنم چه اصراری هست از 3-5-2 استفاده کنیم وقتی بازیکنهای مورد نیاز این ترکیب رو نداریم. آساموآ و حتی لیخشتاینر در پست غیر تخصصی خودشون به کار گرفته میشن تو این ترکیب. عملا تمام موقعیت هایی که ایجاد میکنیم روی پاسهای عمقی پیرلو و گاهی اوقات ویدال به وجود میاد و آساموآ و لیخشتاینر چیزی به قدرت تهاجمی تیم اضافه نمیکنن. نمیدونم ایراد از نبودن کنته ست یا خستگی بازیکنها ولی این یووه، یووه فصل قبل نیست. خبری از تغییر به 4-3-3 نیست وقتی 3-5-2 جواب نمیده. اون انسجامی که سال پیش تیم داشت تو این تیم دیده نمیشه.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts
بازی سختی نبود بلکه خودمون داشتیم الکی الکی سختش می کردیم...هر دو تیم داشتن 3-5-2 بازی میکردن و به همین خاطر فشردگی بازیکن ها تو میانه میدان زیاد بود...کاتانیا اکثر دقابق بازی به صورت فشرده دفاع می کرد و سعی داشت با قطع توپ هافبک های یووه با اتکا به وینگرهاش ضد حملاتش رو اجرا کنه که بیشتر این کار رو از سمت چپ خودشون و سمت راست یووه توسط مارکسه انجام میدادن...یووه هم بیشتر میل داشت که از فضای پشت سر مدافعین کاتانیا و همینطور از کناره های زمین استفاده کنه که اکثر دقایق بازی تو نیمه اول موفق نبود ..هر چند اگر مهاجمینمون کمی با دقت تر عمل می کردن قطعا میتونستیم پیروز به رختکن بریم...با شروع نیمه دوم دقیقا بازی داشت با سبک و سیاق نیمه اول جلو می رفت و یووه باز هم به کناره ها توجه زیادی داشت که ایزکو بازیکن کاتانیا به آساموآه اجازه نفوذ نمی داد که بالاخره یه شکاف تو عمق خط دفاعی کاتانیا بوجود اومد و میرکو و بنتنر و در پایان ویدال از اون استفاده کردن...امروز در خط حمله مطابق معمول بی دقت عمل کردیم...توپ های زیادی رو از دست دادیم..حتی جووینکویی که 10 دقیقه پایانی به بازی اومده تک به تک های محض و دروازه خالی رو خیلی راحت با خودخواهیش از دست داد...در مجموع تیممون کماکان در خط حمله مشکل داره و چوب عدم تقویت این ناحیه تو تابستون رو داره میخوره...

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran

بچپه ها خواهش میکنم با این دوست اینتری رفتار مناسبی داشته باشین ، قبل از اینکه اینتری باشه ، یه انسان هست و شما هم همینطور @};-

منم اومدم همينو بگم!

مهمون نوازي رو فراموش نكيند

مايي كه مدعي هستيم منطقي رفتار ميكنيم. با كسي كه كلاً نظراتش مخالف ماست محترمانه تر برخورد كنيم

اين برد رو به همه تبريك ميگم. هرچند خفيف بود ولي مهم اين بود كه برديم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
بصیر و نیک من مخالف حرفتون هستم . کسی که میاد برای کنایه زدن و تیکه انداختن سطح درک و فهم خودش رو می رسونه . حالا میخواد اینتری باشه یا یوونتوسی . خیلی از ماها از kiya یادمونه که طرفدار میلان بود . مدتی فروم بود درست همون موقع که فصل پیش چند هفته میلان صدر جدول بود . رفتار خوبی داشت و همه هم باهاش رفتار خوبی داشتند . ولی اواخر که یووه دوباره جلو زد رفتارش بد شد و رفتار کاربرا هم باهاش بد شد که دیگه نیومد . نکته بعدی کی اومد گفت که ما از این نوع بردن خوشحال هستیم ؟ که اومد میگه این برد چه لذتی براتون داره ؟ وقتی داره بهمون تهمت میزنه این آدم شایسته احترام و مهمون نوازی نیست . یکی بیاد تو خونه شما بهتون بگه این غذایی که دارید مال حرومه و دزدی کردید و ... از خونه نمیندازینیش بیرون ؟

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,170 posts
  • LocationKerman
- دانلود خلاصه بازی

پ.ن:حجمش 9 مگ-کیفیت پایین :1: برای اونایی که مثل من اینترنت داغون دارن :1:

hassann98

hassann98

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 617 posts
بازی که به راحتی می تونستیم ببریم به خاطر اشتباهات داور شد پیراهن عثمان !! :np:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
48امین بازی بدون شکست رو تبریک میگم ، فقط یک بازی تا رکورد آرسنال و 10 بازی تا رکورد میلان کاپلو فاصله داریم :evilgrin: در مورد بازی هم که همه نظر دادن ، بنتنر نه خوب بود نه بد

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,739 posts
  • Locationتهران
باید بگم حس بدی دارم از اینکه بردمون با اشتباهات داور گره خورد و متاسفانه بازتاب خیلی زیادی داشته و دوباره جو بد راجب یووه بین فوتبالیا برقرار شده!اما امیدوارم جوری پیش نره که مثل چند فصل گذشته داورا از ترس خوردن برچسب مافیا ترجیح بدن به ضرر یووه سوت بزنن!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
خود مدیر کاتانیا هم گفته بعد از بازی با اینتر، حالا جلوی یووه هم داورها به ما ضربه می زنند !

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 posts
هر بازی داریم چوب مهاجم نداشتن رو میخوریم! یه لحظه پیش خودتون فکر کنین اگه مهاجمی مثل کاوانی یا ونپرسی رو تو تیم داشتیم چی میشد واقعا؟!!!! تا کی میخوای تحمل کنیم خدا میدونه!!!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users