پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته نهم سری آ‌ - کاتانیا 0-1 یوونتوس (یادبود پائولو روسی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
133 پاسخ برای این موضوع

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
" آنجلو آلسیو "

- کاتانیا در سال های اخیر تیم بسیار خوبی بوده و دارای گروهی از بازیکنان است که مدت زیادی است در کنار یکدیگر بازی کرده اند .

- سال گذشته آنها در هر دو بازی مشکلاتی را برای ما بوجود آوردند و در فصل جدید با اینکه 10 نفره شده بودند تیم ناپولی را متوقف کردند .

- ما باید در این بازی خیلی هوشیار باشیم آنها بازیکنان خیلی خوبی دارند و در ضد حملات بسیار خطرناک هستند .

- تیم ما معمولا ٌ در نیمهُ دوم بهتر کار می کند و به بازی سرعت میدهد ولی در بازی فردا باید از ابتدای بازی برای پیروز شدن تلاش کنیم .

- رکورد شکست ناپذیری چیزی نیست که ما روی آن متمرکز شویم ، ما فقط می خواهیم در هر بازی برای پیرو شدن به میدان برویم.

- حقیقت این است که تیم هایی که رو در روی ما قرار میگیرند با تمام توان می خواهند ما را شکست دهند ولی ما هم با بالاترین اراده برای پیروز شدن به میدان می رویم .

- در بازی با نورشلند ما خوب بازی کردیم و آمار نشان میدهد 18 کرنر و 30 شوت داشتیم ولی دروازه بان آنها مانع از پیروزی ما شد .

- همه ُ بازیکنان ما در شرایط خوبی به سر میبرند و پس از پایان تمرین امروز رزیابی لازم را برای ترکیب نهایی در بازی فردا خواهیم داشت .

I love juve

I love juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 322 ارسال

Buffon
Barzagli - Bonucci - Chiellini
Lichtsteiner - Pogba - مارونه - Marchisio - Asamoah
Vucinic - Bendtner

تصویر

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
-به نظرم با فشارهایی که هواداران توی فروم ها و سایت های مختلف آوردن کونته این بازی حتما از بنتنر استفاده میکنه. یعنی قطعیه.البته چون بنتنر خیلی بازی نکرده من بعید بدونم بخواد از اول بازیش بده. یه مقدار ریسکه! -لیست بازیکنها: 1 Buffon 3 Chiellini 4 Caceres 6 Pogba 7 Pepe 9 Vucinic 11 De Ceglie 12 Giovinco 15 Barzagli 17 Bendtner 19 Bonucci 20 Padoin 21 Pirlo 22 Asamoah 23 Vidal 24 Giaccherini 26 Lichtsteiner 27 Quagliarella 30 Storari 32 Matri 33 Isla 34 Rubinho 39 Marrone په په هست :nish:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
بعد از مدت ها مصدومیت بالاخره په په اماده شده و برای بازی فردا در لیست قرار گرفته ، همینطور اساموآ و لیخت هم برای بازی اماده شدن ، ولی مارکیزیو بعد از برخوردی که با مدافع نوژلند داشت مصدومیت قدیمی مچ پای راستش تشدید شده و همراه لوسیو که سرما خورده با تیم به سیسل نرفتن !

Buffon, 3 Chiellini, 4 Caceres, 6 Pogba, 7 Pepe, 9 Vucinic, 11 De Ceglie, 12 Giovinco, 15 Barzagli, 17 Bendtner, 19 Bonucci, 20 Padoin, 21 Pirlo, 22 Asamoah, 23 Vidal, 24 Giaccherini, 26 Lichtsteiner, 27 Quagliarella, 30 Storari, 32 Matri, 33 Isla, 34 Rubinho, 39

با نرسیدن مارکیزیو و خستگی ویدال احتمالا در این بازی پیرلو ، اساموآ و پوگبا خط هافبک یوونتوس رو تشکیل میدن ، در خط حمله هم به نظرم بنتنر انتخاب اول برای تعویض خواهد بود چون فکر نمیکنم فعلا کونته دست به جووینکو بزنه خصوصا اینکه داره خوب بازی میکنه ، میرکو هم که اماده خواهد بود !

بعد از بازی با رم روحیه و اشتیاق تیم خیلی کم شده کاملا میشد این رو از سبک بازی یووه در بازی با شاختار و سیه نا و ناپولی و تا حدودی هم نوژیلند دید ! هر دو بازی لیگ رو پیروز شدیم ولی خیلی به مشکل برخوردیم احتمال میدم این بازی هم اگر نتونیم نیمه اول به گل برسیم کارمون گره بخوره ، البته این چیز غیر عادی نیست سال قبل هم در همین مقطع داشتیم با قدرت تمام بازی ها رو یکی در میون مساوی میکردیم :1: ، البته به نظرم از هفته بعد این مشکل برطرف خواهد شد چون به بازی های بزرگ لیگ و لیگ قهرمانان میرسیم و اون انگیزه خودبه خود دوباره در تیم ایجاد میشه ! فقط امیدوارم تا قبل از بازی با اینتر این دو بازی با کاتاینا و بولونیا رو هر جوری هست با برد پشت سر بذاریم !

ویرایش : همزمان شد با پست امیر

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
" رولاندو ماران " ( مربی کاتانیا )

- ما باید نسبت به گذشته نمایش بهتر و کامل تری داشته باشیم طوریکه پیش از این هرگز بازی نکرده باشیم ، ما در این بازی به هوادارانمان نیاز داریم آنها می توانند در این بازی به ما کمک زیادی کنند .

- یوونتوس در همه ُ نقاط قوی است و من نقطه ضعفی در این تیم نمی بینم ، آنها در اروپا هم بدون شکست هستند .

- در هر بازی نیاز هست که بر روی نکات مثبت حریفان تمرکز کنیم ،" پیرلو "نقش تاثیرگزاری در این تیم دارد اما ما تنها به او فکر نمی کنیم.

- جدا از بازیکنان اصلی که در ترکیب یوونتوس قرار دارند این تیم بازیکن های خیلی خوبی در روی نیمکت خود دارد که می توانند با ورود به زمین نتیجه ُ بازی را تغییر دهند .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
ترکیبی که الان اسکای نشون داد از یووه بنتر تو ترکیب اصلی بود گاتزا رو چک کردم بلاخره بنتر رو گذشات تو ترکیب اصلیش باور کنید بنتر این بازی گل می زنه حالا ببنید

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

Gazzeta + Mediaset + Sky

Buffon

Barzagli , Bonucci , Chiellini

Lichtsteiner , Pogba , Pirlo , Vidal , Asamoah

Vucinic , Bendtner

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال

Gazzeta + Mediaset + Sky

Buffon

Barzagli , Bonucci , Chiellini

Lichtsteiner , Pogba , Pirlo , Vidal , Asamoah

Vucinic , Bendtner

باز که این ویدال هست :fp: نمیدونم چه لزومی داره انقدر بهش بازی یده داره از خستگی هلاک میشه اخرشم مصدوم میشه بیا و درستش کن :fp:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

ترکیب پیش بینی شده توسط کوریره:

تصویر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
من احساس میکنم اینکه میگید طرف با بازی کردن خسته میشه ، حرف درستی نیست ! چون اینا 90 دقیقه بازی میکنن ، اما شاید تو تمرینات روزانه ای که هر روز دارن ، بیشتر از 2-3 ساعت تمرین فشرده دارن که شاید بیشتر از یه بازی 90 دقیقه ای که بار اش روی 22 نفر تقسیم میشه خسته بشن نیاز به استراحت باشه ، اینکه تمرین نکنن که خیلی ایده ی بهتری هست ! بازی مداوم فقط احتمال مصدومیت رو بیشتر میکنه ، چون با حریف در مقابله هست بازیکن

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

من احساس میکنم اینکه میگید طرف با بازی کردن خسته میشه ، حرف درستی نیست ! چون اینا 90 دقیقه بازی میکنن ، اما شاید تو تمرینات روزانه ای که هر روز دارن ، بیشتر از 2-3 ساعت تمرین فشرده دارن که شاید بیشتر از یه بازی 90 دقیقه ای که بار اش روی 22 نفر تقسیم میشه خسته بشن

نیاز به استراحت باشه ، اینکه تمرین نکنن که خیلی ایده ی بهتری هست !

بازی مداوم فقط احتمال مصدومیت رو بیشتر میکنه ، چون با حریف در مقابله هست بازیکن

البته تمربنات معمولا طوری نیست که خستگی بازیکن رو تشدید کنه.معمولا توی تمرینات بیشتر از حد توان بازیکنا ازشون استفاده نمیشه و زمانی که بازیها پرفشار و نزدیک به هم هستن تمرینات پرفشار انجام نمیشه و بیشتر به ریکاوری و مرور تاکتیک ها پرداخته میشه.اما توی یک بازی بازیکن نود دقیقه با بیشترین فشار ممکن دوندگی انجام میده.این فشار با شرایط بازی و نحوه ی تاکتیک تیم تغییر میکنه.با این فشاری هم که توی بازیهای اخیر روی بازیکنای ما بوده و همینطور دوندگی بالای تعدادی از بازیکنامون مثل همین ویدال تشدید شدن این خستگی طبیعیه.
در ضمن خستگی ویدال بیشتر ذهنی هست تا بدنی.باید از نظر ذهنی دوباره اماده ی بازی بشه.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

من احساس میکنم اینکه میگید طرف با بازی کردن خسته میشه ، حرف درستی نیست ! چون اینا 90 دقیقه بازی میکنن ، اما شاید تو تمرینات روزانه ای که هر روز دارن ، بیشتر از 2-3 ساعت تمرین فشرده دارن که شاید بیشتر از یه بازی 90 دقیقه ای که بار اش روی 22 نفر تقسیم میشه خسته بشن

نیاز به استراحت باشه ، اینکه تمرین نکنن که خیلی ایده ی بهتری هست !

بازی مداوم فقط احتمال مصدومیت رو بیشتر میکنه ، چون با حریف در مقابله هست بازیکن

حرف بصیر رو قبول دارم تا حدودی ، این مقوله خستگی به نظرم زیاد صدق نمیکنه برای این بازیکن ها اون هم در این مقطع از فصل که هنوز یک سوم لیگ رو هم سپری نکردیم ! اتفاقا به نظرم ویدال باید حتما بازی کنه حتی اگر دوباره خراب کنه ، بعد از بازی با شاختار ویدال دیگه اون ویدال همیشگی نشد ، الان باید بهش فرصت بدن تا در این بازی ها خودش رو از لحاظ روی ریکاوری بکنه ، روی نیمکت نشوندن ویدال ممکنه هم به خودش هم به یووه ضربه بزنه اون هم با شرایط فعلی که ویدال داره !

تقریبا اکثر مربی های بزرگ دینا هم در شرایط مشابه تصمیمات مشابه ای میگیرن ! ، یادم میاد سال دوم حضور مورینیو در اینتر ، بالوتلی اوایل فصل رسما داشت گند میزد به بازی خودش و اینتر ، ولی مورینیو تعویضش نمیکرد و تا اخر بازی تحملش میکرد حتی بازی های بعدی هم با توجه به عملکرد افتضاحش بهش بازی میداد ، تا اینکه دوباره توانست خودش رو پیدا کنه تا جایی که مقابل دیناموکیف اگر اشتباه نکنم دقیقه 90 گل صعود اینتر به مرحله بعد رو به ثمر برسونه ! همین کونته رو در نظر بگیرید ، جاکرینی یه بازیکنی بود که اول فصل با توجه به حضور بازیکنانی مثل په په و کراسیچ فیکس بازی میکرد و به غایت گند میزد به هیکل تیم ! ولی کونته نه تنها تعویضش نکرد در اون شرایط بلکه بازی های بعدی هم بهش بازی داد تا تونست خودش رو پیدا کنه و حالا هم بازیکن مفیدی هستش ! یا حتی جورجوی اول فصل قبل که نابود بود و هر بازی داشت خراب میکرد ولی با توجه به اشتباهات پی در پی که داشت بازی کرد تا به فرم خودش رسید همین رو میشه در مورد بونوچی هم گفت !

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال
فرهاد حرفت درست اما همیشه بین خستگی جسم و خستگی ذهنی و روحی رابطه مستقیم وجود داره وقتی تو خسته باشی عملا قدرت تمرکز کم و ضریب اشتباهاتت هم باطبع بالا میره ویدال هم دقیقا همین مشکل رو داره خستگی ناشی از جسم و روح اما راجب بالوتلی و دیگران که مثال زدی تو هیچکدوم از این مثال ها عامل خستگی مد نظر نبود بلکه عدم اعتماد به نفس ناشی از خود باوری هست که یک مربی اون حس اعتماد خودشو و تیمشو با بازی دادن مستمر به بازیکن انتقال میده مثل کاری که کونته در رابطه با جووینکو داره میکنه

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

فرهاد حرفت درست اما همیشه بین خستگی جسم و خستگی ذهنی و روحی رابطه مستقیم وجود داره

وقتی تو خسته باشی عملا قدرت تمرکز کم و ضریب اشتباهاتت هم باطبع بالا میره ویدال هم دقیقا همین مشکل رو داره خستگی ناشی از جسم و روح

اما راجب بالوتلی و دیگران که مثال زدی تو هیچکدوم از این مثال ها عامل خستگی مد نظر نبود بلکه عدم اعتماد به نفس ناشی از خود باوری هست که یک مربی اون حس اعتماد خودشو و تیمشو با بازی دادن مستمر به بازیکن انتقال میده مثل کاری که کونته در رابطه با جووینکو داره میکنه

من واقعا فکر نمیکنم ویدال خستگی جسمی داشته باشه ، همین بازی قبلی با تیم دانمارکی از لحاظ دوندگی خیلی خوب بود ولی تصمیمات اشتباهی میگرفت دقت پایینی داشت در نتیجه یکی از بدترین بازی های خودش رو انجام داد ، من میگم حالا که ویدال چند بازی هست که خراب کرده درست نیست بره روی نیمکت ، همین ممکنه خیلی بهش ضربه بزنه ، درضمن از بازی قبلی تا این بازی 5 روز وقت برای ریکاوری بوده که فکر میکنم کافی بوده باشه برای برطرف کردن خستگی جسمی احتمالی !

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال

من واقعا فکر نمیکنم ویدال خستگی جسمی داشته باشه ، همین بازی قبلی با تیم دانمارکی از لحاظ دوندگی خیلی خوب بود ولی تصمیمات اشتباهی میگرفت دقت پایینی داشت در نتیجه یکی از بدترین بازی های خودش رو انجام داد ، من میگم حالا که ویدال چند بازی هست که خراب کرده درست نیست بره روی نیمکت ، همین ممکنه خیلی بهش ضربه بزنه ، درضمن از بازی قبلی تا این بازی 5 روز وقت برای ریکاوری بوده که فکر میکنم کافی بوده باشه برای برطرف کردن خستگی جسمی احتمالی !

فرهاد ، من خودم به شخصه دوسش دارم و راضی به نیمکت نشینیش هم نیستم اما میشه در صورت کسب نتیجه احتمالی در بازی ها بهش استراحت داد و تعویض بشه نه اینکه 90 دقیقه تو زمین باشه :fp:
بعدشم من گفتم رابطه مستقیم وجود داره بین خستگی جسم و ذهن و ممکنه عکسشم صدق کنه که خستگی ذهنی ، خستگی جسم رو بهمراه بیاره در هر صورت ویدالم هم به روزهای خوبش بر میگرده و بازم با گل هاش قلبشو هدیه میکنه :1: :nish:

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

ترکیب رسمی

Juventus: Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Pogba, Asamoah; Bendtner, Vucinic
Juventus bench:Storari, Rubinho, Caceres, Marrone, Giaccherini, Padoin, Isla, De Ceglie, Pepe, Matri, Giovinco, Quagliarella

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
منتظر بودم ترکیب اعلام بشه تا در مورد ِ خود ِ بازی حرفی بزنم . تقریبا چیزی هست که من توی ذهنم تصور می کردم ، اما مارونه هم توی ترکیب ِ مورد ِ نظر ِ من بود . یوونتوس با 2 بازیکن از نیمکت وارد ِ بازی میشه و این انگیزه ی جدیدی به تیم وارد می کنه . بی صبرانه منتظر ِ حرکت ِ جدیدی از طرف ِ بندتنر هستم که خودش رو ثابت کنه . فکر می کنم لیاقتش رو داره . فقط امیدوارم به سرنوشت ِ کوا دچار نشه . در کل بازی ِ سختی نیست و 2-0 میتونه نتیجه ی ایده آلی برای یووه باشه .

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
بودن بنتنر و ميركو به صورت همزمان ميتونه فوق العاده باشه ايسلا هم اگه بازي كنه مطمئن هستم خوب خودش رو نشون ميده

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
آقا بهترین لینک کدومه ؟؟؟ :sad1:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
گند به این شانس بزنن که درست سر ساعت 3 طوفان شد همه چی قطع شد . لینک خوب کسی نداره ؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی