Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

یوونتوس و لیگ قهرمانان اروپا

- - - - -

• Please log in to reply
238 replies to this topic

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,030 posts

فابرگاس :

" خیلی خوشحالیم از اینکه یوونتوس تو مرحله ی بعد حریف ما نخواهد بود چونکه یوونتوس برترین تیم ایتالیا و یکی از برترین های اروپاست "

-- - -- - -- - --

روزنامه ی مادریدی مارکا از هواداران رئال خواسته در نظر سنجی شرکت کنن و حریف دلخواهشون رو انتخاب کنن ، نتیجه ی نظر سنجی که در اون بارسا ، مالاگا بدلیل اسپانیایی بودن و دورتموند بدلیل همگروه بودن با رئال در اون وجود نداشتن :

1 - شالکه

2 - بایرن

3 - منچستر

4 - پی اس جی

5 - یوونتوس :1:

مثل اینکه خبر نداشتن باید بهشون اعلام میکردن که دیگه الکس نیست هی بشوته هی توپ بره تو دروازه کاسیاس تا خیالشون راحت بشه :2qcmh45:

mohsen.juve

mohsen.juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 posts
این حرف ها ول کنید دعا آلکس برگرده همچی درست می شه اینقدر هم کونته بزرگ نکونید :nish:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
تو نظرسنجی بالا من خودم به آرسنال رای دادم به دو دلیل. همونطور که شکست ناپذیری در فصل پیش به یووه اعتماد به نفس داد و یووه تونست از تیمی که ابهتش رو از دست داده بود به تیمی ترسناک تبدیل بشه، در این فصل هم نیاز هست که یووه اول اعتماد به نفس و ابهت اروپایی خودش رو بدست بیاره تا مسیر موفقیتش هموار تر بشه. هدف اول بالا رفتن تا جایی که میشه. ولی چرا میگم آرسنال ؟ به دلیل اینکه آرسنال هم نام بزرگی داره و حریف بزرگی حساب میشه، و هم درحال حاضر قدرتی در حد نام خودش نداره. شکست دادن آرسنال حتی دور از روزهای خوبش هم پرستیژ خاص خودش رو داره و خبرساز خواهد بود. شکست دادن آرسنال قطعی نیست، ولی محتمل تر از رئال به نظر می رسه. و از شکست دادن والنسیا، سلتیک یا پورتو خیلی جلوه ی بهتری داره. برای همین آرسنال رو ترجیح میدم. بعد از آرسنال من والنسیا رو بهتر می دونم. بعد از رئال و آرسنال من پورتو رو سخت ترین تیم این گروه می دونم، پورتو تیم فوق العاده ایه و با توجه به اینکه مقابل یووه Underdog هم هستند کاملا توانایی غافلگیر کردن رو دارند. پورتو، گالاتسرای و سلتیک تیم هایی هستند که بازی های خارج از خونه مقابلشون جهنم خواهد بود.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
منم آرسنال رو انتخاب کردم چون به نظرم ما جلوی تیم های تهاجمی راحت تر کار میکنیم ، دیگه از شاختار که شاخ تر نداریم ، جلوی این تیم خیلی بهتر بازی رو کنترل کردیم و پیروز خارج شدیم در حالی که سلتیک و گالا قطعا دفاعی بازی میکنند ، پورتو هم چون تیم نا شناخته تری نسبت به آرسناله ، احتمال غافلگیر شدنمون وجود داره ، پس آرسنال با توجه به وضعیت فعلیش و شناختی که ازش میره و بازی تو ورزشگاه مدرن امارات ، به نظرم انتخاب واقعا خوبیه البته یادمون نره که باید ازشون انتقام بگیریم :evilgrin: در آخر من موندم چرا رضا آرسنال رو انتخاب کرد ، نا سلامتی تیم محبوبشه :222:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts

منم آرسنال رو انتخاب کردم
چون به نظرم ما جلوی تیم های تهاجمی راحت تر کار میکنیم ، دیگه از شاختار که شاخ تر نداریم ، جلوی این تیم خیلی بهتر بازی رو کنترل کردیم و پیروز خارج شدیم

در حالی که سلتیک و گالا قطعا دفاعی بازی میکنند ، پورتو هم چون تیم نا شناخته تری نسبت به آرسناله ، احتمال غافلگیر شدنمون وجود داره ، پس آرسنال با توجه به وضعیت فعلیش و شناختی که ازش میره و بازی تو ورزشگاه مدرن امارات ، به نظرم انتخاب واقعا خوبیه

البته یادمون نره که باید ازشون انتقام بگیریم :evilgrin: در آخر من موندم چرا رضا آرسنال رو انتخاب کرد ، نا سلامتی تیم محبوبشه :222:

آرسنال رو دوست دارم، ونگر هم مربی محبوبمه ولی هوادار آرسنال نیستم :1: اتفاقا خواستم تو پستم بگم که البته از یه طرف هم دلم می خواد آرسنال بیاد بالا. ولی خوب بهرحال الویتم با یووه است.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts
توی اکثر ِ بلاگ های هواداری ِ یووه ، انتخابی که اکثریت داشتن به ترتیب این بوده : سلتیک ، رئال ، آرسنال ، گالا ، والنسیا و پورتو . احتمال ِ جابجایی توی گزینه های چهارم تا ششم هم توی بعضی بلاگ ها وجود داشت . اما نظری که من در مورد ِ این نظر سنجی و نظر سنجی هایی که توی سایت های دیگه یا یکی از تاپیک های همین فروم ( ! ) دارم اینه که سلتیک به خاطر ِ این گزینه ی اول انتخاب میشه که خیلی ها دور بودن ِ یووه از بازی های اروپایی رو موردی میدونن که حتی با 6 بازی ِ مرحله ی گروهی جبران نشده . یووه بازیکن ِ با تجربه نداره ، در حالی که تجربه حرف ِ اول رو در مسابقات ِ اروپایی می زنه . نمونه ی بارزش هم میتونه فصل ِ قبل و دروگبا و چلسی و ... باشه یا درخشش ِ همیشگی ِ دل پیرو توی این مسابقات در حالی که فرق نمی کرد تیم ِ خودش چقدر ضعیف باشه یا تیم ِ حریف چقدر قوی ! با این حال یووه واسه رسیدن به این تجربه نیاز داره که قدم های کوچک تر اما موثر تر برداره تا بازیکنا بتونن خودشون رو با شرایط ِ سطح ِ اول ِ فوتبال ِ اروپا وفق بدن . این بی تجربگی خیلی توی یووه موج می زنه و نمونه ی بارزش میتونه بازی ِ رفت مقابل ِ نوردشلند یا بازی ِ برگشت مقابل ِ شاختار باشه که در حالی که یووه 1-0 ار حریفش جلو بود ، میتونست با خوردن ِ یک گل جایگاه ِ خودش رو از دست بده اما بازیکنا همین یک گل رو برای بازی کافی میدونستن و در ادامه هیچ تلاشی برای حمله به شاختار نکردن . ( منظورم حمله ی بی مهابا نیست ) . اما حضور ِ رئال در رده ی دوم ِ این نظر سنجی نشون از این هست که خیلی از هوادارا به این باور رسیدن که یووه توی هر شرایطی میتونه هر رقیبی رو پشت ِ سر بذاره و به هدفش برسه که این به نظرم اشتباه هست . رئال با این حال که 11 سال از آخرین موفقیت ِ اروپاییش میگذره اما همیشه اسم ِ پر افتخار ترین تیم ِ این مسابقات رو یدک میکشه و به همین واسطه هر سال آماده ترین تیمش رو راهی ِ این مسابقات می کنه . جدا از نقاط ِ ضعف ِ فنی ای که این تیم داره و توی این بحث نمی گنجه ، رئال توی هر پستش حداقل یک اسم داره . اسمی با تجربه و اروپا دیده . این یعنی تجربه و عامل ِ اصلی ِ موفقیت . از حضور ِ مورینیو هم نمیشه غافل شد که این رو ثابت کرده که توی هر تیمی میتونه موفقیت رو به هر شکلی بدست بیاره . البته نظر ِ این افراد میتونه تقابل ِ همیشگی ِ یووه - رئال یا یووه - مورینیو هم باشه . البته که توی اکثر ِ گفت و گو های هواداری ِ رئال ، یووه گزینه ی آخر ِ اون هاست ! اما من خودم آرسنال رو چه اینجا و چه جاهای دیگه و صحبتی که با چند نفر داشتم ، انتخاب کردم و دلیل ِ اصلیم هم به سال ِ 2006 بر میگرده و اتفاقاتی که اون سال بین ِ دو تیم رخ داد . جدا از هر مسئله ی فنی ، برد مقابل ِ آرسنال میتونه لذت ِ انتقام رو مثل ِ انتقام از تیم ِ آبی پوش ِ لندنی به ما بچشونه . لذتی که شاید توی برد مقابل ِ تیم های پر ستاره هم نباشه ، اما اینکه یووه برگشته و داره و رقبای سابقش که روزی این تیم رو حالا به هر طریقی شکست دادن رو له می کنه و با رد شدن از اون ها خودش رو به اروپا نشون میده ، خیلی وجهه ی خوبی داره . دلایل ِ محکمی هم بالا گفته شد که میتونه درستی این انتخاب رو بیش از پیش نمایان کنه . برای من تفاوتی نداره که یووه با چه تیمی روبرو بشه . اینکه یووه بتونه امسال کسب ِ تجربه ای بکنه و نهایتا خودش رو تا نیمه نهایی برسونه ، حد ِ انتظار ِ من از این تیم هست . تجربه ای که این فصل کسب بشه و برای مسابقات ِ فصل ِ بعد با تقویت ِ تیم بتونه به انتظار ِ 10 ، 11 ساله ی ما خاتمه بده .

la roccia

la roccia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,155 posts
چرا همه به فکر انتقام هستن؟
بخشش از بزرگانه
ما اگه میخوایم بزرگیمونو ثابت کنیم بهتره از کنار تمام شکست های گذشتمون رد بشیم و فقط تجربش کنیم واسه بازیها و مسابقات پیش رو
بخوایم اینجور حساب کنیم یوونتوس از چه تیمی تا حالا نباخته؟
برد و باخت جزئی از فوتبال هستن
آهگ قلندروار علیرضا افتخاری رو گوش کنید یه بیتش میگه
ای دل بیاموزی اگر راه درست عاشقی با هرچه او قسمت کند صبر و مدارا میکنی

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 posts
من والنسيا رو انتخاب ميكنم . اول به اين دليل كه دوست دارم يه بازي از والنسيا ببينم ! :1: واقعا حس نوستالژيكي نسبت به والنسيا دارم و ايضا لاكرونيا ! واقعا بازي هاي خوبشون رو هيچ وقت فراموش نميكنم زماني كه هر دو حريفان قلدري توي اروپا بودن ! زماني كه بازي توي ورزشگاه ترسناك مستايا براي هر تيمي كابوس بود ! زماني كه هر دو تيم دو تا غول در اون وسط داشتن : گايسكا منديه تا و خوان والرون ! كيه كه بازي رويايي ميلان _ دپور رو در ورزشگاه ريازور به خاطر نياره و بازي فضايي والرون رو ! به همين دليل و البته اينكه الان والنسيا بهترين شرايط رو براي ما داره ( نه اينكه ضعيف ترين تيم باشه ! )، اين انتخاب رو ميكنم . بعد هم اميدوارم آخرين احتمال پورتو باشه ! پورتو واقعا قلدر و فوق العاده هم با تجربه است و كلا حس بدي نسبت به اين تيم دارم و واقعا توي دراگائو تيم وحشتناكيه ! بعد از والنسيا دوست دارم با گالا بازي كنيم ! به ياد علي ساميي ان پر شور و ماريو ژاردل ! آخرين گزينه هام آرسنال و رئال هستن ! به اين دليل كه آرسنال يه تيم بگير نگيره ! امكان داره اون بازي بگيره ، بعد بيارو درستش كن :1: و رئال هم كسي رو داره به اسم مورينيو كه بهتره فعلا باهاش در نيوفتيم ...

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
پیروی این پستم،من والنسیا رو انتخاب کردم.

برام عجیبه که چطور سلتیک میتونه انتخاب اول هواداران یوونتوس باشه! درسته که این تیم «اصلا» بازیکن اسم و رسم دار نداره و به نظر ضعیف میاد ولی میتونه یوونتوس رو آزار بده.لازم به یادآوری نیست که این تیم در سلتیک پارک ِ 61000 نفری تونست بارسا در یه بازی کاملا یه طرفه (به نفع بارسا) در عین ناباوری شکست بده و همین پیروزی باعث صعودشون شد.شخصا به هیچ عنوان دوست ندارم به سلتیک بخوریم.چون بازی اول رو باید در سلتیک پارک برگزار کنیم و اگر نشه در اون بازی نتیجه ی دلخواه رو گرفت،بی شک یوونتوس حذف شده خواهد بود.چون با توجه به تفکرات نیل لنون در بازی برگشت احتمال این که سلتیک 0-3-7 (!!!) هم بازی کنه هست و تمام! یوونتوس اصلا توان گلزنی به سلتیک رو نخواهد داشت.

در مورد رئال هم گفتم! فقط به دلیل عدم حضور آقام هست که ذوست ندارم با رئال روبرو بشیم.وگرنه خیلی علاقمند هستم که تقابل لیخت-بارتزالی رو با رونالدوی مغرور ببینم.رئال در بهترین روزهاش هم مغلوب یوونتوس کبیر بوده.یوونتوس بزرگتر از بزرگی ِ کل رئاله.

اما تحلیل هاتون در مورد تقابل با آرسنال برام جالبه.همون سال 2006 ـی که ازش یاد میکنید و دوست دارید انتقامش رو از لندنی ها بگیریم رو به یاد بیارید.همون زمان هم کسی شانسی برای آرسنال قائل نبود.درسته که آرسنال همون سال به فینال لیگ قهرمانان رسید ولی به نظر من اون نتیجه ی آرسنال حاصل همون روحیه ی ناشی از شکست یووه بود.
همین الان هم آرسنال 100% از یوونتوس ضعیف تره.چه از نظر فوتبالی و چه از نظر نفرات؛ولی به یاد بیارید که یوونتوس همیشه مقابل انگلیسی ها مشکل داشته،حتی «فولام»! من در رویارویی ِ احتمالی با آرسنال شانس بیشتری رو برای تیم انگلیسی قائلم!

پورتو هم تیم خوبیه.البته اونقدر خوب نیست که بتونه یقه ی یوونتوس رو بگیره اما به هر حال همیشه تیم هایی که اسم ِ خیلی بزرگی ندارن،میتونن دردسر ساز بشن.این تیم خط دفاع قدرتمندی داره.به همین دلیل از رویارویی با این تیم در «این» مرحله گریزونم.

در مورد گالا هم فقط به دلیل اون ورزشگاه ِ وحشتناکشونه که دوست ندارم باهاشون روبرو بشیم.بازیکنی مثل مارکیزیو یا بونوچی مطئنم که در اون جو ِ پر سر و صدا حل میشن و هیچ نشون ازشون نخواهیم دید.البته ناگفته نماند که 5% از این ترس به خاطر حضور ملو هست.احتمال این که بزنه و یکی از بازیکنان یوونتوس رو ناک اوت کنه. :np:

اما والنسیا.
این تیم رو انتخاب کردم به دلیل این که «اسپانیایی» هست.دوم این که تیم خیلی قدرتمندی نیست.درسته که بازیکنان خوبی مثل بانه گا،رامی،آلبلدا،گاگو و سیسوخو رو در اختیار داره ولی اون تیمی نیست که بخواد یوونتوس رو متوقف کنه.ذات فوتبالی که والنسیا بازی میکنه دقیقا برگرفته از همون سبک احمقانه ی فوتبال اسپانیاس که توجهی به دفاع نداره.یووه راحت تر از همه میتونه این تیم رو شکست بده.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
وانسیا همچین هم حریف ساده ای نیست ، 2 تیم والنسیا و پورتو با 13 امتیاز ، امتیاز اورترین تیم های صعود کننده به عنوان تیم دوم بودن تازه والنسیا به خاطر بازی رودرو با بایرن دوم شده .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
باید ببینیم تیمی که می خوایم انتخاب کنیم به عنوان حریف بعدی کدوم حالتش رو در نظر می گیریم !!! سابقه ای که از اون تیم توی ذهنمون هست یا شرایط فعلیش !!!

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts
من حس ميكنم رقيب يووه از بين آرسنال يا رئال خواهد بود طبيعي هستش كه تو شرايطي كه هنوز مهاجم آماده و شاخصي تو يووه نيست ، روبرو شدن با تيمهاي بزرگ سخت باشه ولي به نظرم اگه به رئال بخوريم ميتونيم شكستش بديم كلا به نظرم يوونتوس رئال كشه ! :2qcmh45: سختي روبرو شدن با تيمهايي مثه سلتيك ، گالاتاسراي شايد پورتو شناخت كم و انگيزه زياده اين تيمها هست كه باعث ميشه حريف سرسختي باشن واسه هر تيمي ..

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts

وانسیا همچنین هم حریف ساده ای نیست ، 2 تیم والنسیا و پورتو با 13 امتیاز ، امتیاز اورترین تیم های صعود کننده به عنوان تیم دوم بودن تازه والنسیا به خاطر بازی رودرو با بایرن دوم شده .

بر منکرش لعنت حسن! این چیزهایی هم که گفتی درسته و قبول.ولی من به این دلیل والنسیا رو انتخاب کردم به دو دلیل.یک این که با زدن یک گل نمیرن بشینن جلوی دروازه شون طوری که دیگه بوفون رو نبینیم و دوم این که از نظر فوتبالی هم تیمی هستن که از یوونتوس فعلی ضعیف تر محسوب میشن.
پورتو و سلتیک و آرسنال دیگه نورشلند نیستن که بعد از عقب افتادن بشه به این راحتی ها جبران کرد کار رو!

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,170 posts
  • LocationKerman

وانسیا همچین هم حریف ساده ای نیست ، 2 تیم والنسیا و پورتو با 13 امتیاز ، امتیاز اورترین تیم های صعود کننده به عنوان تیم دوم بودن تازه والنسیا به خاطر بازی رودرو با بایرن دوم شده .

همونطور که امیرحسین گفت والنسیا اولا دفاع اتوبوسی نمی کنن و بازیکنی هم ندارن که بخواد تیمشون رو نجات بده! قبول که والنسیا امتیاز زیادی گرفته ولی توی این گزینه ها از همه ساده تره! البته اگر به والنسیا هم نخوریم دوست دارم به آرسنال بخوریم که حداقل اگر بردیمشون [که می بریمشون :1: ] هم تیم انرژی و روحیه زیادی می گیره و هم توی برگشتن اسم یوونتوس به سر زبون ها خوبه! یوونتوس هم نشون داد که جلوی تیم های خوب راحت تر گل میزنه و می بره [هر چند امسال میلانی ها استثنا بودند ] .

فقط دوست دارم به این رئال نخوریم! :1: درسته که خط دفاع و هافبکمون میتونه خط حمله و هافبکشون رو شکست بده اما در خط حمله عیچ حرفی برای گفتن نداریم! هر چند که رئال دفاع معروف و شاخی نداره ولی ما فقط دو تا مهاجم معمولی داریم! مگر اینکه دروگبا یا یورنته بهمون اضافه بشه!

la roccia

la roccia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,155 posts
من پورتو رو انتخاب کردم پورتو یه تیم فوق العاده هست و خوب فوتبال رو فهمیدن و خوب خودشونو تو اروپا جا انداختن البته نمیشه یکی از قدرت های مطلق ارپا بدونیمشون میشه نتایجمون رو یه مرور کنیم؟ ما بهترین نتیجه هامونو جلو چلسی گرفتیم نه نورشلند و شاختار!!!!!!!!!!! چلسی هم تو اروپا وضعی مثل پورتو داشت الآن ما بلدیم جلو یه تیم گردن کلفت وایسیم ولی نه به گردن کلفتی رئال با مورینیو آرسنال یه مربی فوق مجرب داره که میتونه 10 دقیقه ای همه چیزو عوض کنه سلتیک هم که از ما گل بخور نیست به این راحتیا گالا هم یه تیم ترکه و ترکا کاملا غیر قابل پیش بینی شدن والنسیا هم درست از اوج چند سال قبلش افتاده ولی هنوزم تو اسپانیا رئال و بارسا ازش واهمه دارن همه اینا به کنار ما یوونتوسیم ما با کونته به خود باوری رسیدیم همه دوس دارن قرعه راحت باشه الآن تو تیمای دوم بررسی کنید ما انتخاب چندمشون هستیم واسه روبرو شدن

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,863 posts
بیشتر دوست دارم یووه به آرسنال یا رئال بخوره ، که یا صعود کنه و اگر هم صعود نکنه به تیم قدری باخته باشه نه این که بیان بگن تیم درجه 2 اسپانیا یا یه تیم ترکیه ای اومد قدرت اول ایتالیا رو حذف کرد . خب یوونتوس اگه میخواد تو اروپا رقابت کنه نباید از هیچ تیمی بترسه و آمادگی رویارویی با هر تیمی رو داشته باشه ! چه چلسی مدافع عنوان قهرمانی و رئال ، و چه تیمهای دیگه ...

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1,914 posts
من گالاتاسرای رو انتخاب کردم ولی فکر کنم یا به آرسنال می خوریم یا سلتیک به هر حال با هر تیمی بخوره پتانسیل برد رو داره ولی نبود یه مهاجم کاربلد می تونه ضربه بدی به تیم وارد کنه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts
من گالاتسرای رو انتخاب کردم ! یووه اگر تیم بزرگی مثل رئال رو حذف کنه یا آرسنال رو تیم های دیگه شدیدا آنالیزش می کنند اما اگر این دور هم یه تیم معمولی تر رو ببره باز هم ناشناخته باقی می مونه و همچنان جدی نمی گیرنش البته همین الانشم سر و صدا کرده ولی دور گروهی به جدی ایه دور حذفی نیست .

la roccia

la roccia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,155 posts
البته یه چیزی رو مد نظر قرار بدید
اگه تمام مربیا و کارشناسای دنیا بشینن یه تیمو به عنوان ساده ترین تیم این مرحله انتخاب کنن تو قرعه کشی میخوره به بارسا :lol:
پس انتخاب دوم به بعدتونو بذارید واسه یووه

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,921 posts
من خودم اول که تیم های صعود کرده مشخص شدن خیلی دوست داشتنم به ارسنال بخوریم ، که اون هم فقط بخاطر اون حذف تلخ سال 2006 و حسرت های ندود بعد از اخراج بود ! ولی الان که منطقی تر نگاه میکنم دوست دارم بخوریم به گالاتاسرای ! ارسنال درسته که تیم بزرگی هست که از شرایط ارمانی خودش فاصله داره و مهره های انچنان تاثیر گذاری هم نداره در این برهه ولی یادمون نباید بره که بازی های بزرگ حساب جداگانه ای دارن ، ممکنه روی کاغد بهتر باشیم یا ارسنال در طول لیگ به کوچک و بزرگ باخته باشه ولی در تک بازی ها همه چیز متفاوت میشه ، نیازی نیست به عنوان مثال در طول یک سال ورمالن از کیلینی بهتر باشه یا مثلا رمزی از پیرلو ولی در تک بازی ها ممکنه این اتفاق بیفته ! لازمه یاداوری کنم بازی یووه - میلان رو ! فعلا از رویارویی با هر تیم بزرگی تا جایی که ممکن هست باید اجتناب کرد ! گالاتاسرای هم برای این انتخاب کردم چون به نظر تیم ضعیفتری میاد نسبت به سایر این تیم ها ! البته شناخت درستی ندارم ولی اینطور که فهمیدم کلا 7 گل زدن در این بازی ها که 6 گلشون رو فقط یه بازیکن به ثمر رسونده ! و در روز اخر هم صعود کردن ! گذشته از اینها یه تیم ترکی نمیتونه چیزی بیشتر از صعود از گروهش در لیگ قهرمانان ارائه بده !

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users