پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس و لیگ قهرمانان اروپا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
238 پاسخ برای این موضوع

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

بچه ها من بعد از دیدن این عکس منقلب شدم :1:

تصویر

بازیکنان یوونتوس چطور دلشون میاد این چلسی رو ببرن و دل این هوادارای عزیز رو بشکنن :cry2: ( :1: )

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
در باره هازارد بگم که چون بلژیکی هست اسمش آزارد هست یا درست تر آزاقد . تو فرانسوی H تلفظ نمیشه.
Spoiler

-------------------------------

^^^اینا چیه! :1: منم روکنم؟

[img width=480 height=288]http://up.vatandownload.com/images/4pfn7qhwmn58qqzov9u.jpg[/img]

[img width=480 height=319]http://up.vatandownload.com/images/8bbngw0wm89a97xttz9.jpg[/img]

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

^^^اینا چیه! :1: منم روکنم؟

[img height=288 width=480]http://up.vatandownload.com/images/4pfn7qhwmn58qqzov9u.jpg[/img]

[img height=319 width=480]http://up.vatandownload.com/images/8bbngw0wm89a97xttz9.jpg[/img]

پس چرا به این جنبه های یوونتوس بیشتر نمی پردازند دوستان عزیزمون تو فروم :laughing: :1:

یک نکته رو هم من در مورد هازارد بگم

فکر کنم کسی تا الان بهش اشاره نکرد

هازارد یا همون ازارد روز اولی که برای چلسی بازی کرد یک حرکت وحشتناک رو انجام داد و طی یک هفته سوژه ی کل شبکه های اجتماعی بود :1: من خودم شخصا بعد ازاون حرکتش اینطوری شدم :lol:

ولی در کل همونطور هم که قبل گفتم اگر روز ، روزش باشه که فاتحه بونوچی خوندست :1: ولی در کل یوونتوس در خط دفاع باید خیلی مراقب باشه اخه تورس و ازارد ، اموبییله نیستن که تک به تک به اون قشنگی رو بزنن به :fp:

دیروز یا امروز تو تمرین چلسی اقای دی متئو داشت بستی میخورد فکر کنم خیالش خیلی راحته :mad: باید کامش رو 4 شنبه تلخ بکنیم و دستنی خوردش دیگه قبل از بازی یوونتوس حروم بشه براش :1:

البته اصلا دوست ندارم دی متو شخصیتش خراب بشه، شما چطور ؟ من به 1-0 هم راضی هستم و با کونته هم هماهنگی های لازم رو کردم که بیشتر از یکی نزنیم :wink2:

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
کار فوق العادسختی دارن مدافعامون ! نه تنها آزارد و تورس سرعت استوریج و مارکو مارین اگه بازی کنه خطرناکه ! همچنین پاس های اسکار . ولی اونا هیچ کاری در مقابله با جیوینکو نمیتونن کنن ! پیرلو هم که مادر بگیرد ( گریه کند ) اگه روزش باشه ! ما با وجود بازی تو خونه ی حریف به مساوی هم راضی باید باشیم ! ببریم که عالیه !

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

[img width=480 height=263]http://up.vatandownload.com/images/ktxr3fdrfbiyyp1eec6.jpg[/img]

روی تی شرت بخونین :lol:
-------------
یووه ای اصیل @};-
تصویر

طرفدارهای سیتی :13:
[img width=480 height=287]http://up.vatandownload.com/images/qqlwqr35xdicv6cy990p.jpg[/img]

خیلی بی ربط و اسپم شد :Facepalm: ولی جای مائورو هم برای لیگ قهرمانان واقعا خالیه.با اینکه تیم الان بازیکن بی کیفیت نداره که بازی کنه.فقط تا حدودی پادویین در سطح یووه نیست
کامو و خانواده :cry2:
تصویر

Spoiler

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
بهترین باشگاههای تاریخ لیگ قهرمانان اروپا

[img width=397 height=600]http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up9/56958648185420672640.jpg[/img]

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
کریس ووکس نوشته: امشب که در غرب لندن در ساعت 20.40 به وقت محلی نم آهنگ لیگ قهرمانان به صدا در بیاد، دوربین لباسهای سیاه و سفیدی رو نشون خواهد داد که به جای کریستین پولسن، تیاگو مندز، آمائوری و زدنک گریگرا، توسط آندرا پیرلو، میرکو ووچینیچ، آرتورو ویدال و استفان لیچشتاینتر پوشیده شده.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

تصویر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی این 11 صفحه خیلی از استرس بازیکنان و تیم صحبت شد ولی حرفی از استرس خودمون نشد ! واقعا چقدر فضای سری آ با لیگ قهرمانان متفاوته و من خودم به شخصه نزدیک به 70 دقیقه از بازی رو ایستاده دیدم و دستم رو می خوردم ! واقعا ما یوونتوسی ها خیلی نیاز داریم به این مسابقات و این رو می شه از شور و اشتیاقی که هواداران موقع بازی دارن می تونیم به خوبی بفهمیم ! استرس بازیکنان بعد از 45 دقیقه تموم شد اما استرس ما هواداران هنوز ادامه داره ... یوونتوس دوست داریم !

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

تصویر

:rose: @};- :rose:

تصویر

rezai7

rezai7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 115 ارسال
دوستان کسی آمار و ارقام رویارویی دو تیم یوونتوس و بارسلون رو داره؟ میخوام بدونم کدومیک بیشتر برنده بودن......

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال

دوستان کسی آمار و ارقام رویارویی دو تیم یوونتوس و بارسلون رو داره؟ میخوام بدونم کدومیک بیشتر برنده بودن......

تصویر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
کلودیو مارکیزیو با 24382متر دوندگی تا روز دوم مسابقات ، عنوان ششمین بازیکن برتر از نظر دوندگی رو داره هیچ بازیکنی از یوونتوس در این دو مسابقه در آفساید قرار نگرفته کلودیو مارکیزیو و آندرآ پیرلو هرکدوم با 1 پاس گل با 57 بازیکن دیگه به صورت مشترک در رده 10 ام قرار دارند آندرآ پیرلو با 123 پاس در رده 24 ام بیشترین پاس دهنده های جام قرار داره و از نظر پاس های صحیح در رده 35 ام با 88 پاس صحیح استفان لیکشتینر با مجموع 3 سانتر و فقط یک 1 سانتر صحیح در رده 38 سانتر کننده های برتر جام هست جورجو کیه لینی ، آرتورو ویدال و استفان لیکشتینر 3 بازیکن از یوونتوس هستند که کارت زرد گرفتن ( کارت زرد لیکشتینر به دلیل اعتراض به داوری بود و نه خشونت ) با 5 خطای انجام شده بر روی آرتورو ویدال ، شوالیه در رده 28 مین بازیکنی که بیشتری خطا بر روش انجام شده قرار داره 125 بازیکن به طور کامل 180 دقیقه بازی انجام دادن که از یوونتوس آندرا پیرلو ، آندرا بارتزالی ، کوادو آسامواه ، لئو ناردو بونوچی ، کلودیو مارکیزیو و جانلوئیجی بوفون در این لیست قرار دارن جورجو کیه لینی با 8 خطا ، در رده بیشترین خطا کننده های لیگ قهرمانان در رده مشترک دوم با اسکات براون از سلتیک قرار داره و نفر اول 9 خطا انجام داده تنها 9 مدافع موفق به گلزنی شدند که لئوناردو بونوچی یکی از اوناست --- پ.ن این تاپیک به کتگوری "مسابقات / لیگ قهرمانان" بره بهتره

8813222

8813222

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 45 ارسال
هر كسي ميتونه بره به آدرس زير و به بوفون راي بده
http://www.goal.com/...e-world/results

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
-تساوی یووه در برابر شاختار : -40 مین تساوی یووه در بازیهای اروپایی -22مین تساوی یووه در لیگ قهرمانان و یوفا چمپیونز ( Champions League + UEFA Champions League) -16 مین تساوی یووه در لیگ قهرمانان -دومین تساوی در برابر تیمهای اوکراینی -اولین تساوی در برابر شاختار بود.

ashk

ashk

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 11 ارسال
ایشالا میریم بالا

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
قبل از بازی من اسکای اسپرت 1 و میدیدم که پائولو روسی و جانلوکا ویالی آورده بود در آخر تحلیل بازی و قبل از شروع مسابقه اون مجری از این دو عزیز نتیجه را پرسید ، ویالی گفت یوونتو 2-0 میبره و روسی گفت که یوونتوس 3-0 میبره و هر 3 گل رو هم جووینکو میزنه ! یعنی هیچکس حتی انتظار تساوی هم نداشت باعث آبرو رییزی که مقابل نورشلند حتی دروازت تهدید بشه ! نورشلند خیلی منطقی بازی کرد با پاسکاری هایی که میکردن حتی گاهی توپ تو حمله بود ولی برای اینکه توپ و از دست ندن و الکی سانتر نکرده باشن توپ و می آوردن توی دفاع و نمیگذاشتن مالکیت به یوونتوس برسه.

پس از گل هم واقعا خوب و منطقی بازی کردن نه خودشون الکی به زمین انداختن ! نه دیر شروع کردن واقعا مثل یک تیم جنتلمن بازی کردن . کمتر از 20 روز دیگه یوونتوس بدون وقفه با چلسی در لندن بازی داره من یه آمار از بازی های آینده یوونتوس میدم :

یکشنبه : 28 اکتبر : کاتانیا - یوونتوس ( بازی در سیسل)
چهارشنبه : 31 اکتبر : یوونتوس - بولونیا ( تورین)
شنبه : 3 نوامبر : یوونتوس - اینتر (تورین)
چهارشنبه : 7 نوامبر : یوونتوس - نورشلند (تورین)

شنبه : 10 نوامبر : پسکارا - یوونتوس (پسکارا)
شنبه : 17 نوامبر : یوونتوس - لاتزیو (تورین)
سه شنبه : 20 نوامبر : یوونتوس - چلسی (تورین)
یکشنبه : 25 نوامبر : میلان - یوونتوس (میلان)

بازی ها بسیار فشرده دونبال میشه تا آخر نوامبر یوونتوس هر 3،4 روز یک بار باید یک بازی بکنه ، ولی خوبیش اینحاست که پس از بازی با پسکارا یک هفته وقت برای دیدار با لاتزیو و چلسی هست ، هفته سخت یوونتوس به اعتقاد من از 17 نوامبر برابر لاتزیو شروع میشه و 25 نوامبر مقابل میلان تموم میشه ! اگر به مرحله بعدی UCL نریم که روحیه تیم میپکه و سری آ رو هم از دست میدیم ولی اگر چلسی رو هم ببریم با روحیه ای مضاعف به مصاف میلان میریم. به نظر من برد مقابل چلسی خیلی نزدیک به یک رویاست ، البته ظاهرا آنتونیو کونته به بازی مقابل چلسی و شاختار میرسه و امیدوارم حضورش موثر باشه.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
نه سپهر ، کونته تا آخر مرحله گروهی محرومه و در صورت صعود یوونتوس به مرحله ی بعد میتونه روی نیمکت بنشینه ...

رسمی از وکیاسینیورا : محرومیت آنتونیو کونته به 4 ماه کاهش خواهد یافت و او می تواند در تاریخ 8 دسامبر 2012 بر روی نیمکت یوونتوس بنشیند.

ویرایش : الان داشتم بازی های آینده مون رو نگاه میکردم ، تا 8 دسامبر ، کونته نمیتونه تو بازی با : سیه نا ، ناپولی ، کاتانیا ، بولونیا ، اینتر ، پسکارا ، لاتزیو ، میلان و تورینو در سری آ و بازی با : نورشلند (رفت و برگشت) ، چلسی و شاختار دونتسک در لیگ قهرمانان اروپا روی نیمکت بنشینه.

اولین بازی که کونته میتونه بعد از 4 ماه روی نیمکت باشه ، بازی با پالرمو در روز 9 دسامبر ـه ...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

بازی ها بسیار فشرده دونبال میشه تا آخر نوامبر یوونتوس هر 3،4 روز یک بار باید یک بازی بکنه ، ولی خوبیش اینحاست که پس از بازی با پسکارا یک هفته وقت برای دیدار با لاتزیو و چلسی هست ، هفته سخت یوونتوس به اعتقاد من از 17 نوامبر برابر لاتزیو شروع میشه و 25 نوامبر مقابل میلان تموم میشه ! اگر به مرحله بعدی UCL نریم که روحیه تیم میپکه و سری آ رو هم از دست میدیم ولی اگر چلسی رو هم ببریم با روحیه ای مضاعف به مصاف میلان میریم. به نظر من برد مقابل چلسی خیلی نزدیک به یک رویاست ، البته ظاهرا آنتونیو کونته به بازی مقابل چلسی و شاختار میرسه و امیدوارم حضورش موثر باشه.

من از این بابت خوشحالم
چون یوونتوس فصل پیش نشون داد توی شرایط سخت بهترین نتیجه ها رو می گیره
کلا ً این روزا مشکل یوونتوس اینه که واسه ایجاد انگیزه یه محرک قوی می خواد
من اگه بودم قبل از بازی با چلسی یه جنگ روانی راه می انداختم

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
خوب برای صعود باید احتمالات رو در نظر بگیریم ! در حال حاضر جدول به این شکل هستش ! شاختار - 7 چلسی - 4 یوونتوس - 3 اگر بخوایم بازی های برگشت رو در نظر بگیریم و بدترین احتمالات رو میشه اینطور حدس زد که چلسی بازی خودش رو در لندن پیروز میشه و ما هم میتونیم در تورین از پس تیم دانمارکی بربیاییم اون موقع جدول میشه به این شکل : چلسی - 7 شاختار - 7 یوونتوس -6 اما هفته دوم دور برگشت خیلی حساس هستش به فرض اینکه شاختار میتونه نوژلند رو ببره بازی یوونتوس چلسی حکم مرگ و زندگی داره برای ما ، اگر شکست بخوریم رسما حذف میشیم و بازی اخر تشریفاتی خواهد بود ، در صورت برد و مساوی چند حالت پیش میاد ! اگر ببریم جدول به شکل زیر میشه ! شاختار - 10 یوونتوس - 9 چلسی - 7 ولی اگر با چلسی مساوی کنیم بازی اخر هم برای ما هم برای شاختار بازی مرگ و زندگی میشه در صورت باخت یا تساوی ما حذف میشیم و در صورت برد همراه با چلسی به عنوان تیم دوم میریم بالا چون در اروپا هم بازی رو در رو ملاک هستش ! شاختار - 10 چلسی - 8 یوونتوس - 7 در صورتی که ما چلسی رو هفته قبلش شکست داده باشیم این رو در نظر میگیریم که چلسی در بازی اخر دور گروهی در لندن میتونه تیم دانمارکی رو شکست بده و 10 امتیازی بشه در این صورت ما برای صعود در مقابل شاختار به یه تساوی احتیاج داریم تا با 10 امتیاز و نتایج بهتر در دیدار رو در رو مقابل چلسی به عنوان تیم دوم صعود کنیم شاختار - 11 یوونتوس - 10 چلسی - 10 ولی اگر ما مقابل چلسی مساوی کرده باشیم در اکراین حتما باید پیروز بشیم تا بتونیم به عنوان تیم دوم گروه همراه چلسی صعود کنیم که کار خیلی مشکلی هستش ! چلسی - 11 یوونتوس - 10 شاختار - 10 البته همه اینها در صورتی هستش که ما بتونیم لااقل در دیدار های باقی مانده خوب کار کنیم البته احتمالات دیگه ای هم میشه در نظر گرفت مثل اینکه شاختار در بازی بعد بتونه چلسی رو در لندن شکست بده یا یه تساوی از چلسی بگیره که اون وقت کار ما خیلی راحتتر میشه و میتونیم با شکست چلسی در تورین صعود کنیم ! خودم فکر میکنم کار به بازی اخر بکشه فوتبال ایتالی هم مثال زده که یووه قبلا هم با 5 تساوی و یک پیروزی صعود کرده در سال 98 یا اینتر مورینیو سالی که قهرمان شد با سه تساوی پی در پی در دور گروهی مواجه شد !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی