پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکلاس بنتنر - Big Nick

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
231 پاسخ برای این موضوع

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
بنتنر ‏"‏ من ميخوام تو ديدار مقابل چلسي واسه يووه گلزني كنم ، من دوست دارم برگردم و همه چيز رو به نفع خودم تغيير بدم .. يووه تيم قدرتمندي هست كه عناوين زيادي رو توي ليگ بدست آورده و اين فرصت بزرگ و مناسبي هست براي من " ‏ " من ميخوام به طور منظم گلزني كنم و به شرايط خوبم برگردم " بازگشت به آرسنال ؟ ‏"‏ برگشتن به آرسنال مشكله ، زيرا من فكر ميكنم خيلي چيزها واسه آرسنال وجود داره كه اكثر اونها خوب هستن " ‏"‏ من دوران بدي رو تو آرسنال پشت سر نزاشتم ولي هيچ كدوم فوق العاده هم نبود‏ "‏ ‏"‏ در فوتبال شما هرگز از آينده خبر نداريد اما من در حال حاضر در يوونتوس هستم ولي آينده من ميتونه تو آرسنال يا هرجاي ديگه اي رقم بخوره " ‏"‏ اين %100 قطعي نيست ، اما من اكنون رو يوونتوس تمركز دارم و بعد از اون ميفهمم كه سال بعد كجا خواهم بود "

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

:fp: :fp: :fp: :fp:

:lol: :lol: :lol: :lol:

تصویر

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال
فقط یه بازیکن مثل بنتنر میتونست این اثر هنری پیرلو - ووچینیچ - مارکیزیو رو خراب کنه! :np:

تصویر

تو رشته های دیگه مثل وزنه برداری میتونه مفید باشه ، ازش به عنوان وزنه استفاده کنن :1:

البته بیشتر به عنوان هالتر میشه ازش استفاده کرد :1:

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
تو تویترش نوشته: "Who shot Bonucci? ;) Haha"

کی به بونوچی شلیک کرد؟

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
3 مــاه شوت شــد بیرون ! :nish: - [به خاطر مشکل ران چپ ــش ] !! بالاخره مطمئن شدیم ژانویه مهاجم می خریم ! (؟)

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
از ناحیه تاندون مصدوم شده و 2 تا 3 ماه قادر به بازی نخواهد بود.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چند وقت پیش یه تاپیکی توی ردیت بود، یه نفر سوال پرسید چه بازیکنی هست که فکر می کنه خیلی خوبه، ولی اونقدر خوب نیست ؟ بعد توضیح داد منظور بازیکنان مغروریه، که چیزی برای مغرور بودن ندارند.

تاپیک یه حالت جوک به خودش گرفت. چون از 200 نفری که جواب دادند تقریبا همه گفتند بنتنر !

http://www.reddit.co...hat_but_really/

:1:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
فکر نمیکنم دیگه این شانس و داشته باشه که پیراهن مقدس یوونتوس و بر تن کنه ! احتمالا بر میگرده لندن تا آرسنال یه فکری به حالش بکنه ! بیش از این ازش انتظار نمیرفت !

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
انگار قراره امروز بعد از ظهر بنتنر تحت عمل جراحي قرار بگيره ... مدير برنامه هاش هم درباره شايعات زيادي كه درباره فسخ قراردادش هست صحبت كرده .. ‏"‏ تا الان هيچ صحبتي مبني بر فسخ قرارداد بنتنر توسط باشگاه يوونتوس با من نشده ، يوونتوس يك باشگاه حرفه اي هست و من بعيد ميدونم همچين اتفاقي بيوفته .. قرارداد بنتنر فسخ نخواهد شد ، حتي اگه يووه همچين قصدي رو هم داشته باشه اين كار شدني نيست ! "

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
از بیمارستان مرخص شده ، از استاد Schilders و همه ی کارکنان بیمارستان ولینگتون هم تشکر کرده :

[img width=450 height=600]http://hdc.webatu.com/img/acba01022004.jpg[/img]

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

انگار قراره امروز بعد از ظهر بنتنر تحت عمل جراحي قرار بگيره ... مدير برنامه هاش هم درباره شايعات زيادي كه درباره فسخ قراردادش هست صحبت كرده ..

‏"‏ تا الان هيچ صحبتي مبني بر فسخ قرارداد بنتنر توسط باشگاه يوونتوس با من نشده ، يوونتوس يك باشگاه حرفه اي هست و من بعيد ميدونم همچين اتفاقي بيوفته ..
قرارداد بنتنر فسخ نخواهد شد ، حتي اگه يووه همچين قصدي رو هم داشته باشه اين كار شدني نيست ! "

من متوجه نمی شم به خاطر مصدومیتی که نصیبش شده این حرف رو می زنه یا بندی که توی قرارداد هست ! یادم میاد حق تصمیم با یووه بود

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
برای جدایی زودهنگام نیاز به توافق دو طرف هستش ، یووه نمیتونه به تنهایی قراردادش رو فسخ کنه مگر اینکه خودش هم مایل به اینکار باشه که از قرار معلوم هم مایل به اینکار نیست و میخواد تا اخر قراردادش با یووه بمونه ! :1:

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

بیا جوون مردم تو یوونتوس بهش بازی نرسید رفت عملی شد :nish: :1:

تصویر

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
خودش رو ول کن اون دختر کیان؟ :nish:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
حق داره گل نزنه...مسیش بره اون تو آرش برهانی میاد بیرون... :1:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

پاشو نیکلاس ،پاشو رسیدیم ترمینال :1:

تصویر

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من به پیشرفت بنتنر تو یووه امیدوار بودم ولی با این مصدومیت همه چیز براش تموم شد تقریبا محاله تو اون فرصت کم بعد از بهبودش بتونه خودش رو اثبات کنه پتانسیل بهتر شدن رو داره ولی باید مغرور بودن و طرز فکرش رو مثل بالوتلی تغییر بده :Facepalm:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

پاشو نیکلاس ،پاشو رسیدیم ترمینال :1:

تصویر

خدا وکیلی نگاه کن ! مهاجم مارو :Facepalm: ما دلمون و به چی خوش کرده بودیم ! اگر بنتنر خریداری نمیشد و کلا مهاجمی تو تابستون نمیومد یووه ! الآن شاید میتونستیم کسی مثل دروگبا رو بخریم ! ماروتا دقیقه 90 فاجعه کار کرد ! :np:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- درست همون روزی که استفان به دنیا اومده به دنیا اومد البته با اختلاف 4 سال ! :1: امروز تولد 25 سالگیش ـه !

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
بنتنر در صفحه توئيترش : من هر روز فيزيوتراپي و تمرين ميكنم .. شرايط من روز به روز بهتر ميشه ، به زودي بازميگردم !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی