پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکلاس بنتنر - Big Nick

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
231 پاسخ برای این موضوع

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
وای نه :fp: به ما رحم کن :fts:

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال
همه مهاجم دارن ما هم مهاجم داریم.... :fp: :fp: :fp:

تصویر

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
به خاطر رانندگی بر خلاف جهت جاده دستگیر شد!!! :lol: طبق گزارش رسانه های کشور دانمارک، دیشب در حدود ساعت 2 بامداد، در یکی از خیابان های اصلی کپنهاگن در حال رانندگی بر خلاف جهت جاده بوده و پلیس دستگیرش میکنه. گفته میشه که با یکی از دوستاش به یه "بار ورزشی" رفته. تو توئیتر خودش هم نوشته: "من به شدت از هوادارن و دوستام عذر میخوام. م*شروب خوردن و بعد رانندگی کردن درست نیست. من مسئولیت کامل این اتفاق رو بر عهده میگیرم." همه مهاجم دارن، مام مهاجم دارم.. :np:

juventusplus

juventusplus

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 99 ارسال
منظورش طرفدارای خودش بود !!! مگه بنتنر طرفدار هم داره :fts:

amir chamanfar

amir chamanfar

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 30 ارسال
بنترو یووه باید بفروشه به لیگ هندوستان :sad3:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
خوب 8 سال تو انگلیس زندگی کرده و عادت کرده اونوری رانندگی کنه :1: شما باشید قاطی نمیکنید!؟ :2qcmh45: از دست این انگلیسی ها چپول* :Facepalm: هم واحد های اندازه گیریشون فرق دار هم رانندگیشون yes1 هم واحد پولشون.کلا اگه میتونستند انگلیسی هم چپه مینوشتن که بگند ما اینیم :yeah: آخه وقتی کشور زیبای فرانسه و بعدش هم کشور قدرت مند آلمان هست, ادعای انگیسی ها خیلی بی ربطه :cereal: از قدیم گفتن همه چیز دست کشور انگلیسه :111: از انقلاب ایران 57 تا ........... *=صبر کن ببینم این چپول و چپکی الان فحشه!!؟؟ :62: تا به حال توجه نکرده بودم!! یعنی هر کی راست دسته خوبه و چپ دست فحش!!!؟؟ مثل قضیه رنگین پوست میمونه!! مگر سفید هم رنگ نیست که به سیاه پوست ها میگند رنگین!!؟؟ من که به خودم فحش نمیدم yes1 پست راستول درسته 100-+6 :fts:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
[center]فدراسیون فوتبال دانمارک به خاطر دستگیر شدن بنتنر به علت تخلف رانندگی این بازیکن رو به مدت6 ماه .. تا سپتامبر .. به حالت تعلیق درآورد از بازی های ملی محروم کرد ! :np: :np:

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

اینم از وضعیتش موقع دستگیری ....!

تصویر

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
^ البته مهدی فکر میکنم این برای زمانی باشه که بازیکن آرسنال بود! :1: از این سوابق زیاد داره.. :1:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

113 هزار یورو جریمه شد و 3 سال هم از رانندگی محروم شد ؛ نکته ی جالب هم اینه که باشگاه یوونتوس تا حالا هیچ واکنشی نشون نداده البته گفته میشه که بنتنر دیگه به تورین نخواهد اومد و کارش با یوونتوس تمام شده .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

+ مورتن اولسن سرمربی تیم ملی دانمارک به بنتنر توصیه کرده به خاطر سن پایینش بهتره باشگاه خودش رو تغییر بده و جایی بره که بتونه اونجا فیکس بازی کنه...

ما به شدت از پیشنهاد اولسن حمایت می کنیم.... :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
جزو اون بازیکنانی شد که پس از خروج از آرسنال (هرچند قرضی) ، با تیم جدیدش مقام کسب کرد و جام گرفت

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- تو بازی دیشب با سمپدوریا دستش شکست . :np:

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
چقدر صحنه ی شکسنتن دستش بد بود، یاد چهرش میفتم مو به تنم سیخ میشه :np: خیلی بد شانس بود، خیلی دلم واسش سوخت :np: دسته خودم درد گرفت وقتی چهرش رو دیدم :np: :1:

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
همون دستش نبود که باهاش به اون خانوما دست داد؟ :65: :1:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
[center] قطعا از یوونتوس میره .. آرسنال هم لازمش نداره و نمیخوادش و این در حال هست که گفته میشه از هامبورگ,اینتراخت فرانکفورت,اسپانیول و بشیکتاش پیشنهاد داره و گفته میشه که بشیکتاش هم از همه بیشتر دنبالش هست ..

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
بنتنر دیروز رو مثل اینکه به شدت به خوش گذرانی با خانوادش پرداخته تو تویترش نوشته :بهترین روزم را با پسرم گذراندم :wink2:

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1382 ارسال
  • Locationقزوین

[center] قطعا از یوونتوس میره .. آرسنال هم لازمش نداره و نمیخوادش و این در حال هست که گفته میشه از هامبورگ,اینتراخت فرانکفورت,اسپانیول و بشیکتاش پیشنهاد داره و گفته میشه که بشیکتاش هم از همه بیشتر دنبالش هست ..

دنبال چیش هستند دقیقا؟

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
دقیقا هدف ماروتا از خرید این بازیکن چی بود؟!

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- بنتنر در آخرین مصاحبه اش از قطع همکاری با آرسنال صحبت کرده و گفته دارم پیشنهاد های چند باشگاه دیگر رو بررسی می کنم . احتمالا مقصد بعدی ـش بشیکتاش باشه . :1: + تاپیک ـش رو منتقل کنید دیگه . :1: قراردادش قرضی بود تموم شد رفت . :1:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی