پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فرناندو یورنته - El Rey León

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1071 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یورنته باز هم به تمجید از لیگ ایتالیا پرداخت و گفت مسی و رونالدو اگه تو این لیگ بودن نمیتونستن اینجوری رکورد شکنی کنن..........یورنته جان پس اگه دهه 90 و اوایل 2000 بودی چی میگفتی

• AAG, Juventus FC, Principino و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

یورنته

مصدومیتی که برای تو پیش آمد ..

" مشکلی نبود ، تنها یک زخم سطحی بود و بینی من دچار شکستگی نشده و من خوب هستم "

"حضور در یوونتوس برای هر بازیکنی یک رویاست و من از بودن در اینجا خیلی خوشحالم . من شرایط مثبتی در یووه دارم و صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان و صدرنشینی در سری آ ما را از نظر روحی در وضعیت بسیار خوبی قرار داده است "

قرعه مورد علاقه شما در مرحله حذفی ؟

" برای من تفاوتی ندارد ، چرا که همه تیم ها خوب و قدرتمند هستند و بازی ها در مرحله بعدی همگی مشکل هستند . ما حریفی قدرتمند برای همه هستیم و فقط برای پیروزی بازی می کنیم "

" تلاش ما موفقیت در سری آ و پیشروی در اروپا است ، البته از سختی کار آگاه هستیم ولی می توانیم هر تیمی را دچار مشکل کنیم "

" یوونتوس در برایر اتلتیکو خوب بازی کرد، ما با برنامه بودیم و بسیاری از دقایق صاحب توپ و موقعیت بودیم اما به هر حال بازی برابر این تیم ساده نیست. من تلاش زیادی کردم اما اتلتیکو در بازی هوایی بسیار خوب و درگیرانه بود و کار را سخت کرده بود "

" ما در کل بازی خوبی انجام دادیم ، من سعی کردم با استفاده از قدرت بدنی فشار حریف را کم کنم و در صحته ای هم پاس خوبی به پوگبا دادم که می توانست موجب بثمر رسیدن گل شود . تا جایی که توانستم وظایفم را انجام دادم و در زمین بازی تلاش کردم "

• AAG, juve's fan, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

تا قبل از این بازی 1287 دقیقه بازی کرد و 4 گل زد یعنی هر 321 دقیقه یک گل :fp:  :fp:  :fp:  :fp:  :fp:  :fp:  :fp: 

• IL PRINCIPINO, Georgia و Camel Blue از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

بدترین بازیکن یووه تو نیم فصل بدون شک یورنته بود ، بازیکنی که با ارفاق میشه رو تیم دوم یا نیمکت حساب باز کرد نه در حد ترکیب اصلی :fp:

آلگری گفت به مهاجم میخوایم، این ماروتای  :62:  نگرفت 

چطور بازیکنی که نتونست خودشو تو لیگه بازه اسپانیا ثابت کنه اونم تو تیم متوسط بیلبائو می خواد تو لیگه دفاعیه سری آ خودشو نشون میده، پیشه خودش چی فکر کرده ماروتا؟

• IL PRINCIPINO از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

یورنته دیگه اونقدرها هم بد بازی نمی کنه :68: اون کاری که آلگری بهش می گه رو داره انجام میده اصلا" به نظرم آلگری انتظار گل از یورنته نداره ما هم نباید داشته باشیم :1: وظیفه یورنته اینه که پشت به دروازه بایسته، بهش پاس بدن در همون حالت توپو نگه داره دو نفر از کناره هاش حرکت کنن بعد یورنته بهشون پاس بده یا همون توپو بکاره برای یه نفر دیگه تا مستقیم شوت بزنه من شخصا" فکر می کنم این کارو داره خوب انجام می ده.

• Principino, MaMpIeRo, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

اگه دیروز 2 تا از پاسایی که داد رو توز گل میکرد الان اینو نمی گفتین دیگه در موردش ..

• Principino, El rey leon, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اگه اینطوری باشه که ووچینیچ هم برامون همین کار رو میکرد دیگه :1:  تازه روی گل دوم هم اگه موراتا نبود موقعیت به راحتی از دست میرفت چون جناب یورنته حوصله دویدن نداره :1:

در کل به نظر منم اونقدرها هم بد نیست . ولی این آمار گل نزدن واسه یک مهاجم خوب نیست . حالا از وظیفه ای که میخواد داشته باشه فرق نداره . مهاجم باید گل بزنه دیگه :1:

البته باید اضافه کنم یورنته خیلی بهتر از این حرفاست

• juve's fan, El rey leon, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

^^^

آفرین ووچینیچ هم دقیقا" همین کارو می کرد برای همین هم بازیکن مورد علاقه ی کنته بود رحمان رضایی هم همینو گفت گفت تو ایتالیا که بودم همیشه بهمون می گفتن خطرناکترین مهاجم اونیه که پشت به دروازه می تونه خوب کار کنه بعدش هم از ووچینیچ تعریف کرد و گفت ووچینیچ از اون دست مهاجم هاست :1: .

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

این توجیها چیه دیگه!  :fp:

چطور از پریرا انتظار گل زدن دارین، از یورنته ندارین؟! 

اگه یورنته گل نرنه مثلا میخواد پیرلو ویدال مارکیزیو گل بزنن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

ووچینیچم در همون لیگ عرباست همونطوریکه یورنته هست شک نکنید

یورنته حتی در حد زاز، گابیادینی ... هم نیست چه برسه بخوای مثلا با امثال ساتچز مقایسش کنین

دیگه الان که میشه نظر داد راجبش

ما همون اول که آوردیمش بخاطر این بود که موقعیت ایجاد میکردیم و گل نمی زدیم، یعنی باز اینو آوردیم که پشت به دروازه توپو داشته باشه تا دیگران بهش اضافه شن و موقعیت  هامون اضافه کنیم که از هر 10 تا یکی بزنیم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1000 بار هم دیدیم که توپو به راحتی از دست داد چون به په توپ بودنشم چنگی به دل نمی زنه، خوب معلومه بعد این همه تو محوطه جریمه بودن 4 تا پاس گل و گل هم  میزنه

چیزی که مهمه عملکرد فاجعه بار این بازیکن برای تیم بزرگ یووست، ما که یه بازیکن عادی نمی خوایم! یکی مثل توز پیرلو ویدال پوگبا که عملکرد درخشان تو اکثر بازیها داشته باشن نه سینوس کسینوسی، همون ووچییچ بهش شرف داشت

dme48gukzvs8_t.jpg

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

اگه اینطوری باشه که ووچینیچ هم برامون همین کار رو میکرد دیگه :1:  تازه روی گل دوم هم اگه موراتا نبود موقعیت به راحتی از دست میرفت چون جناب یورنته حوصله دویدن نداره :1:

در کل به نظر منم اونقدرها هم بد نیست . ولی این آمار گل نزدن واسه یک مهاجم خوب نیست . حالا از وظیفه ای که میخواد داشته باشه فرق نداره . مهاجم باید گل بزنه دیگه :1:

البته باید اضافه کنم یورنته خیلی بهتر از این حرفاست

همون ووچینیچ بعد از توز 2ومین مهاجمون توو این 3 سال بوده !!!

115 دقیقه دوید !!! موراتا الان شده زحمت کش تر از این ؟؟؟ 15 دقیقه بازی کرد موراتا یه دونه هم استارت نزد .

این با این هیکلش تا 115 پاس میداد و میدوید . (در حد خودش)

از مهاجمی که همش پشت به دروازست و میخوان ازش که فقط توپ رو بگیره و به بقیه بده نمیشه انتظار گلزنی داشت .

یه مهاجم سرزن هست. توو کله بازی چندتا سانتر واسش کردن توو این بازی یا توو کله فصل؟

• eⁿzº, El rey leon, Prince Claudio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

همون ووچینیچ بعد از توز 2ومین مهاجمون توو این 3 سال بوده !!!

115 دقیقه دوید !!! موراتا الان شده زحمت کش تر از این ؟؟؟ 15 دقیقه بازی کرد موراتا یه دونه هم استارت نزد .

این با این هیکلش تا 115 پاس میداد و میدوید . (در حد خودش)

از مهاجمی که همش پشت به دروازست و میخوان ازش که فقط توپ رو بگیره و به بقیه بده نمیشه انتظار گلزنی داشت .

یه مهاجم سرزن هست. توو کله بازی چندتا سانتر واسش کردن توو این بازی یا توو کله فصل؟

مهاجم باید خودشو با شرایط تیم تغییر بده، حالا که میبینه سانت نمیشه باید رو تکنیک فردی و سرعتش کار کنه نه اینکه چوب خشک وایسه که آیا سانت خوب بشه و مدافعه حریف بزنه یا نزنه 

و به این ترتیب میشه که یورنته میشه خنثی ترین فرد تیم 

dme48gukzvs8_t.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

فرناندو یورنته

" این برد برای ما بسیار مهم بود، حالا ما 5 امتیاز بیشتر داریم اگرچه راه قهرمانی بسیار طولانی است زیرا رُم نشان داده است که یک تیم بزرگ است "

" ما باید تنها به خودمان فکر کنیم همینگونه ادامه دهیم و بهترین عملکرد را داشته باشیم زیرا همه بازی ها دشوار هستند و اگر کمی دست کم بگیریم می تواند خطرناک باشد "

این یوونتوس برای پیروزی برابر دورتموند در لیگ قهرمانان به اندازه کافی قدرتمند است ؟

" مطمئنا ما در برخی از موارد باید بهتر شویم مانند همه تیم ها، اما فکر می کنم ما در مسیر درستی هستیم "

" تصور می کنم زمانی که این اشتیاق و انگیزه را داشته باشید در بالاترین سطح بازی خواهید کرد "

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

کلا پست یه سری از دوستان فقط واسه دایورت کردن نوشته شده و جواب دادن بهشون حماقته محضه .

در این که یورنته یکم افت کرده نسبت به فصل قبل خودم هم قبول دارم . ولی وظایفش هم تغییر کرده . فصل قبل حدود پنج تا سانتر فقط لیخت واسه یورنته فرستاد و گلشون کرد ولی تو کل این فصل (بغیر از یکی دو تا بازی ) این تعداد سانتر واسه یورنته فرستاده نشده !!!.

الان وظیفش شده جمع کردن توپ های بلند و نگه داشتنشون برای اظافه شدن مهاجمین که خداوکیلی خیلی خوب هم انجامش میده .چند تا بازی بعد از تعویضش به خاطر نبودن همچین کسی تو تیم باعث گل خوردنمون شده .

داشتم بازی ایران رو میدیدم ، نود درصد  توپ هایی که از عقب فرستاده میشد رو کسی نمیتونست جمع کنه و تبدیل به موقعیت واسه تیم حریف میشد .

+عباس !! به خاطر بالاتنه کشیده ای که داره هم نمیتونه زیاد تند بدوه . ولی با این وجود تو تمام بازی ها تمام تلاشش رو میکنه و واسه خیلی ها این خودش خیلی مهمه . ( همون ووچینیچ خدابیامرز چند تا بازی شد با پیرن خشک اومد بیرون ؟؟ ) .

• mory, Principino, tifusi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21158 ارسال

- من هنوز نمی دونم چی به سر یورنته اومده، یورنته ای که فصل پیش توپ های غیر ممکن رو با هنرنمایی و ضربه های سر زیبا گل میزد، این فصل حتی تلاشی هم برای صرفا "خوب" بودن نمی کنه.

این اوضاع یورنته نگران و ناراحت کننده ست ...

• juve's fan, eⁿzº, Soheil Bianconeri و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

من چنتا سوال اختصاصی فقط در مورد یورنته دارم.از دوستان مدافع آلگری اگه کسی هست جواب بده

چرا یورنته با این نوع فیزیک و تواناییها نیمی از زمان بازی رو باید توی کناره ها نقش وینگر رو ایفا کنه؟چرا وقتی نیاز داری که مهاجمین مرکزی تیمت دائما به کناره ها برن یه مهاجم کلاسیک کم تحرک و بی تکنیک رو دائم میزاری تو ترکیب و ازش انتظار حفظ و حمل توپ داری؟چرا وقتی مهاجمی با این قد و قامت توی زمین تمام سانترهایی که از جناحین ارسال میشه زمینیه؟چرا وقتی مهاجمت پشت به دروازه صاحب توپ میشه هیچ بازیکنی بهش نزدیک نمیشه که اون توپ لو نره؟

به هیچ عنوان قصد دفاع از یورنته رو ندارم.قصد دفاع از انتقاداتی که بارها بی اساس و مغرضانه خونده شده رو دارم.فعلا اینا رو جواب بدید و بی اساس بودنش رو ثابت کنید تا نوبت به انتقادات بعدی هم برسه

• juve's fan, mory, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

در این که یورنته در این فصل شرایط قابل قبولی نداره شکی نیست ...

ولی متاسفانه هیچ نوع برنامه ریزی ای برای استفاده از توانایی های اون در تیم صورت نمیگیره , واین رو باید بنام سرمربی تیم نوشت چون در فصل پیش یورنته حضور موثر و مفیدی داشت اما به نظر میاد به نوعی دچار دلزدگی و افت روانی شده .

ما نیاز به سانترهای خوب و با زمانبندی مناسب داریم ...

• juve's fan, L'Avvocato, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

باید مهاجم خودشو با تیم هماهنگ کنه نه تیم با مهاجم! حالا که می بینه خوب واسش سانت نمیشه دلیل نمیشه که کبریت بی خطر باشه! تازه گل به سر هم که موراتا زد ، یعنی جایگیریشم خوب نیست اصلا 

• ace of glass از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

فرضا که حرف شما درست ، تو این سیستم داره استعدادهای بیکران یوزنته هدر میره ...
شما برید بازی با اودینزه رو ببینید ... ضربه ی سر همین یورنته رو من چندین بار تماشا کردم ...
یه ضربه سر مزحک ، هیچ کس کوچکترین فشاری روش نیاورده بود ، راحت میتونست یه گل 3 امتیازی بزنه ...
تنها انتقادی که به الگری وارد خواهد بود (الان نیست) این هستش که با اماده شدن ماتری بازم به یورنته بازی بده ... 
واسه این بازی دستش بسته بود ... چاره ای نداشت ... اما بازی های بعد امیدوارم یورنته بچسبه به نیمکت ...

• IL PRINCIPINO, Georgia و Caspian+Gauss از این پست تشکر کرده است

Caspian+Gauss

Caspian+Gauss

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 230 ارسال

وقتی فهمیدم یورنته به یووه میاد نمیشناختمش، از طرفی تازه به بایرن باخته بودیم، بازی که واقعا بدون داشتن مهاجم و وینگر عالی فقط منتظر یه باخت آبرو مندانه بودم و ناراحت چرا یه فوق ستاره تو خط حمله نداریم!

رفتم کلیپشو دیدم،  ستاره نبود، و از طرفیم 1 سال درست و حسابی بازی نکرده بود و به نیمکت دوخته شده بود! اومد یووه بازیهای پیش فصل که فاجعه بود اما رفته رفته به گفته خودش با راهنمایی کونته خودشو پیدا کرد و تونست گلهایی برا یووه بزنه!

یورنته از آخرین نسل مهاجمین ایستا هس که دیگه تقریبا رو به انقراض هستن! شاید قدرت بدنی بالا خوبی داشته باشه، و روی هوا _بعضی مواقع شاید بیشتر مواقع_ خوب کار کنه، اما تکنیکش خوب نیست و شوت زن نیست و بازیخونی نداره!

اما فاجعه بار تر از همه اینه که به هیچ وجه موقعیت شناس نیست و قدر فرصت های حساس معدودی رو که بدست میاره رو اصلا نمیدونه و دقت شوتش خیلی خیلی پایینه، دینامیک بودن براش تعریف نشده و استعداد خاصی تو"گم شدن" وسط بازی داره!

به عنوان فوق ستاره نخریدیمش،مثل استامینفون بود کلا! زحمتشو کشید به عنوان بازیکن آزاد اومد، فصل قبلم حداقل روی هوا گلهای خوبی زد ! ولی یووه دیگه باید به فکر جایگزینش باشه!

کسی مثل زازا از همه در دست رس تره!

که تکنیک و حرکات پا به توپش خیلی خوبه ، قدرت بدنیش فوق العاده بالاست، و سرعتشم با توجه به پستش مناسبه، حفظ توپش محشره، رو هوا هم عالیه چون هم پرش درجاش فوق العادست هم دقت ضربات سرش خیلی خوبه.شوت های توی چهار چوبشم محکم و بادقت و زاویه داره! ویژگی های مثبت موراتا و یورنته رو باهم داره!(شاید تعریفا یکم اغراق آمیز بیاد، نمیدونم عادت هس نمیشه کاریش کرد زیادی تعریف میکنم...  )

در کل معتقدم اگه بازیکنی با ویژگی های زازا تو بازار یافت بشه قیمتش، اون قدر زیاده که با قرض دیچلیه و ایزلا و فروش نصف کلیه پوگبا و پای چپ ویدال و موهای پیرلو و پادوین و متعلقات نمیشه خریدش!

• GioVanni Agnelli, Juventus FC, Soheil Bianconeri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
از مصاحبت آفتاب می آیم
کجاست سایه؟

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

یه سری بازیکنا نسبت به فصل قبل بهتر شدند تعداد بیشتری هم بدتر .

پوگبا و توز رشد کردند . یورنته ، ویدال ، پیرلو ، لیخت افت کردند .

بین اینایی که افت کردند یه سریشون به دلایل روحی افت کردند مثل پیرلو و ویدال یه سری ها هم به دلایل تاکتیکی افت کردند . مثل همین یورنته و لیخت .

خداروشکر همین پارسال بود که ده نفره اون هدو جلوی لاتزیو زد که کل فروم مونده بودند که اون توپ با سر چجوری گل شده یا همین پارسال بود که خطای مقابل فیوره رو گرفت و بازیکن حریفو اخراج کرد باعث شد بریم مرحله بعد( حالا بماند که بازی بعدش رو نیمکت نشستو و صعود نکردیم ) همین پارسال بود که گل تساوی رو جلوی رئال زد و ......

این مهاجم بی کیفیت نیست بی کیفیت شده .

- در مواقع دفاع تا میتونه باید تو محوطه بمونه که از روی سر گل نخوریم . ( بازی دیشب یه جا داشتیم ضد حمله میزدیم که توپ لو رفت ، این بنده خدا هنوز تو محوطه بود )

- هر بازی باید بیاد با لیخت پاسکاری کنه چون کسی نیست به لیخت نزدیک بشه . خود این قضیه باعث میشه موقعیت سانتر از سمت راست به کلی هدر بره .

- به قول محمد یه نفر بهش نزدیک نمیشه که باهاش پاسکاری کنه .

یورنته مهاجم ایستاست . نمیتونه بدووه ، حالا میشه از این قابلیتش به بهترین نحو استفاده کرد یا میشه بهش گفت برو تو زمین بدو تا خودت بتونی گل بزنی .

حتی این جابجایی های بیش از حدی که این فصل یورنته داره باعث میشه تو جایگیری هاش هم تاثیر بذاره و نتونه اون عملکرد خودش رو به نمایش بذاره .

من نه طرفدار کونتم نه آلگری ، ولی مقصر اصلی عملکرد ضعیف یورنته آلگریه .

من خیلی کم دیدم یورنته بی خیال بازی کنه ، تو اکثر بازی ها تمام تلاششو میکنه ، ولی ازش چیزی رو میخواید که امکان پذیر نیست .

++ اگه اون برگردون دیشبش گل میشد و به دست بازیکن حریف نمیخورد ، میشد قهرمان بازی دیشب ولی ....... .

• GioVanni Agnelli, mory, Principino و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی