پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فرناندو یورنته - El Rey León

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1071 پاسخ برای این موضوع

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

واقعاً قبول دارم که یورنته این فصل نتونسته از اولین وظیفش که گلزنی هست به درستی بر بیاد و موقعیت خراب می کنه و افت کرده و ....

ولی ، این فصل جز یکی دو مورد بازی بدی ندیدیم ازش ، گل نمی زنه اما خیلی موثر بازی می کنه. این افت های مقطعی برای همه مهاجم های دنیا پیش میاد. من به شخصه هیچوقت ندیدم که یه مهاجم همیشه روند ثابتی رو داشته باشه حتی مسی و رونالدو ر مقایسه با خودشون.

پارسال یورنته چشم نواز بازی می کرد و این روندش تا تمرینات پیش فصل هم ادامه داشت ، نمی دونم چرا ولی فکر می کنم تنها مسئله اش انگیزه اش بود. می خواست خودشو ثابت کنه تا تو ترکیب اصلی باشه. بارها می گفت "بودن بین دو مهاجم اصلی تیم بین پنج نفر خیلی سخته" پس تلاش خودشو می کرد تا فیکس باشه.

الان داره می بینه که آلگری کلا جووینکو رو آدم حساب نمی کنه و موراتا هم برای فیکس بودن بیش از حد جوونه ، پس می دونه که جایگاهش مال خودشه. اینه که مثل قبل عطش گلزنی نداره. بازم من هوادار به شخصه براش صبر می کنم تا دوباره رو فرم بیاد. یورنته حتی اگه به فرم فصل پیشش و نه حتی بهتر برگرده ، برا من خیلی خیلی لذت بخشه.

• moha684, Georgia و Pouya از این پست تشکر کرده است

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

سال 2010 به اینور با اسم   یورنته اشنا شدم و بازیش  رو  دیدم . به خودم گفتم این شلنگ دیگه کیه چقدر توپ هدر میده فقط سرزنه. ولی وقتی اومد یووه گفتم شاید پیشرفت کرده باشه. ولی همون کارایی رو داره در بهترین فرمش که پارسال بود فوق العاده موقعیت خراب میکرد فقط رو قدرت بدنیش میشه حساب کرد . ولی میشه رو سیستم 4-3-3 روش حساب باز کرد. در مورد فروشش هم . میشه به همین اسپانیایی ها فروختش

• Georgia و Pouya از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

تاپیک بندتنر که نیست عزیزان اینطوری در موردش صحبت میکنید.

قصد دفاع از یورنته رو ندارم و عملکرد این چند بازی اخیرش هیچ جای دفاعی براش باقی نمیزاره.اما این آدم همونیه که فصل قبل جلوی رئال برامون گلزنی کرد و ما رو از باخت جلوی لاتزیو نجات داد و با اینکه اوایل فصل اصلا بازی نکرد 16 تا گل هم تا آخر فصل یرامون زد.اینکه الان یه افت شدید کرده بی دلیل نیست.امکان نداره اون مهاجم خوب فصل قبل به یک باره تبدیل بشه به این سوهان روحی که الان داریم میبینیم.

مشکل از جایی سروع شد که نقش توز توی تیم تغییر کرد و یورنته توی شلوغی محوطه ی حریف تنها شد و تمام توپ ها هم وقتی براش فرستاده شد که پشت به دفاع حریف بود.تعداد سانترهای از جناحین به حداقل خودش رسید (حتی همین بازی با ساسولو تا وقتی توی زمین بود اصلا چیزیه به عنوان سانتر توی بازیمون نبود.همین که رفت بیرون کومن به جاش اومد سانتر کردنمون شروع شد).

چند بازی پشت سر هم نتونست گل بزنه و فشارها شروع شد و دیگه کسی هم نبود که از لحاظ روحی روش کار کنه و حالا شاهدیم که حتی واسه یه کنترل توپ ساده هم دچار مشکل میشه.

یورنته نیاز به تغییر داره. در درجه ی اول تغییر وضعیت روحی و روانی و بعدش هم تغییر وظایفش توی کارهای هجومی تیم.

+ جای گابیادینی و زازا و ... رو موراتا یی پر کرده که در صورت درخشش بعد از دو سال برمیگرده به رئال.این دو سال فرصت استفاده از امثال گابیا و زازا بود که ما این فرصت طلایی رو به جای دادن به این جوونا داریم صرف پرورش ستاره برای رئال میکنیم.یعنی خودمون هیچ، مهم اینه که رئال توی این دو سال هم جام ببره و هم استعداد هاش پرورش پیدا کنن.

پس حماقت مدیران تیم رو به پای یورنته ننویسید

• juve's fan, mory, ADP10 و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

وضعیت یورنته رو به 2 قسمت تقسیم می کنم :

1- از اول فاصل تا بازی با آتلانتا

2- از بازی با آتلانتا تا الان

تو قسمت اول یورنته با وجود اینکه گل نمی زد ولی تو حرکات ترکیبی تیم نقش موثری داشته و "لااقل" میشه گفت از فصل قبل خیلی بهتر بوده ...

تو قسمت دوم به نظرم یکی از ضعیفترین بازیکن های یووه بوده ... من خودم از طرفداراش بودم تو اوایل فصل ولی این 2-3 بازی آخر خیلی بد بازی کرده ... اصلا تو کارهای تیمی نقش موثری نداشته ... حتی تو سانترها هم مثل فصل قبل سمج نشون نداده ... شاید تو یه سیستم با تک مهاجم نوک بتونه چیزهای بیشتری رو از خودش نشون بده ولی اگر قرار باشه با همین وضعیت ادامه بده به نظرم انتخاب موراتا یا جیووینکو برای زوج توز انتخاب کامل قابل دفاعی می تونه باشه ...

• moha684, ace of glass, ღZahraღ و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال

یورنته یک فصل تموم رو به خاطر اینکه یووه پول خریدش رو نداشت از دست داد و صبر کرد، چند بازی تحمل کردن و توهین نکردن فکر نمیکنم کار سختی باشه . اون هم بعد بازیهای فصل قبلش. بین طرفدار یووه و بقیه تیمها باید تفاوت باشه یا نه؟

• J U V E N T I N I, mory, Principino و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

26537251182347146642.jpg

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

دیدنش روی نیمکت و طرز نگاه کردنش مشخصه بود تعصبش به تیم خیلی زیاده.

فکر کنم دیگه همه فهمیدن مشکل یوونتوس یا بهتر بگم عدم گلزنی ربطی به یورنته نداره. تیم ویرانه. اصلا اینقدر بد هستیم که یورنته حتی اگر کریس رونالدو یا مسی هم باشه نمیتونه کاری بکنه. پارسال یک ویدال عالی ، یک پیرلو عالی ، و حتی میشه گفت یک پوگبای عالی پشت سرش بودن ولی الان واقعا اینطوری نیست ، یورنته تنهاست. تنها !!!

• juve's fan, Principino, moha684 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

آقا یه دیوونه حوالی ساعت 7 اینا یهو دوید تو کوچه ما داد زد

"شیر شاه برگشته ، شیر شاه برگشته"

:8: 

28702163682065570276.jpg

• J U V E N T I N I, AAG, Juventus FC و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یورنته با اومدنش به یووه سبک مهاجمای معمولی تیم رو نداشت و با اومدنش تاکتیک های تیم متنوع تر شد ولی آیا توان فردی یورنته موثر بود؟؟؟ ایا تونست عدم گل زنی رو تو تیم عوض کنه م موثر باشه توی امار زیر تمام بازی های یورنته و گل هایی که واسه یوونتوس زده رو میارم....تا الان 553 دقیقه بازی و یک گل

98944921010353128576.png

53276484400564516566.png

گل هایی که برای یووه زده

97011376078042209791.png

91358130537954915669.png

51084300230765498158.png

بدترین امارش برای این فصله که 8 بازی یه گل ولی فصله قبل هم 6 بازی بدون گل داشت و متاسفانه در عین کند بودن و عدم تمرکز روی توپ نتونست یه ذره هم به تره زه گه نزدیک بشه ......امیدوارم خیلی بهتر عمل کنه

• Georgia از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

553 دقیقه بازی و یک گل !!!!!!!!!!!!!!!!!

فقط بوفون می تونست همچین رکوردی از خودش باقی بزاره ، ماتری شرف داره بهش

نیمکتم زیادیشه، ولی اینجا باید یک اعترافی کنم و بگم موراتا هم مالی نیست و مادرید خوب انداخت تو پاچه ماروتا

• Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

553 دقیقه بازی و یک گل !!!!!!!!!!!!!!!!!

فقط بوفون می تونست همچین رکوردی از خودش باقی بزاره ، ماتری شرف داره بهش

نیمکتم زیادیشه، ولی اینجا باید یک اعترافی کنم و بگم موراتا هم مالی نیست و مادرید خوب انداخت تو پاچه ماروتا

هر چند جاش اینجا نیست  ولی . 

میدونی چیه ؟  خیلی وقته که دارم پستهای شما رو دنبال میکنم .   این جور که از پستات مشخصه   از نظر شما  یورنته خوب نیست  -  موراتا خوب نیست -  توز خوب نیست - جیوویکو خوب نیست -  پیرلو خوب نیست .  ویدال خوب نیست - مارکیزیو خوب نیست -  اورا خوب نیست -   لیخ خوب نیست -  بونوچی خوب نیست .  کیلینی  خوب نیست .  الگری  خوب نیست - ماروتا  هم خوب نیست .   این ها کسایی بودن که من از پستات فهمیدم .  حالا اگه کس دیگه ای هم بوده که نفهمیدم  نمیدونم .  

الان یه سوال دارم .   ما  بیست و خورده ای بازیکن داریم .   شما بی زحمت لطف کن  از بین اینا  ترکیب ایده ال  خودت رو بنویس  .  شاید ما داریم اشتباه میکنیم 

• J U V E N T I N I, AAG, Principino و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

هر چند جاش اینجا نیست  ولی . 

میدونی چیه ؟  خیلی وقته که دارم پستهای شما رو دنبال میکنم .   این جور که از پستات مشخصه   از نظر شما  یورنته خوب نیست  -  موراتا خوب نیست -  توز خوب نیست - جیوویکو خوب نیست -  پیرلو خوب نیست .  ویدال خوب نیست - مارکیزیو خوب نیست -  اورا خوب نیست -   لیخ خوب نیست -  بونوچی خوب نیست .  کیلینی  خوب نیست .  الگری  خوب نیست - ماروتا  هم خوب نیست .   این ها کسایی بودن که من از پستات فهمیدم .  حالا اگه کس دیگه ای هم بوده که نفهمیدم  نمیدونم .  

الان یه سوال دارم .   ما  بیست و خورده ای بازیکن داریم .   شما بی زحمت لطف کن  از بین اینا  ترکیب ایده ال  خودت رو بنویس  .  شاید ما داریم اشتباه میکنیم 

در مقیاس اروپا می گم :  حالا تیم های درجه 1  به کنار، ما اگه خوب بودیم چرا نتونستیم از سد کپنهاگن، بنفیکا، گالا، المپیاکوس (تیم های درجه 2 اروپا) بر بیایم؟ 

این یعنی فاجعه ، یعنی 80% تیم بدرد لای جرز نمی خورن

یعنی 80% تیم پر شده از بازیکنایی که نتونستن تیم های متوسط اروپایی رو ببرن

در ضمن قرار نیست اینجا بیایم تشویق کنیم تیمو یا طرفدرای کنیم 

وگرنه قهرمانی تو لیگی که دومیش میاد 7 تا 7 تا می خوره لذتی نداره

حالا بیا تو یه بازی بازیکنا شیر شن و بیان حریف قدرو ببرن یا مساوی بگیرن، مثل بازیکنای ایران در مقابل آرژانتین و این تک بازیا فایده ای نداره

• Georgia , ace of glass و یووه ای از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

داداش ببخشید اگه ما از بازیکنی تعریف می کنیما ، از دهنمون در میره

وگرنه کارمون هر روز فحش کشیدن به این و اونه ، اصلا حسین صالحی فروم رو برا همین ساخت. من می فهمم چی میگی ، اصلا از همون اول تیم مشکل داشت ، چه زمان شیره آ ، چه زمان باجو و زیدان ، چه الان.

ببخشید که بعضی وقتا با تعریفای بی خودمون از تیم طرفداری می کنیم.

احتمالاً فروم رو اشتباه اومدیم

-------------

ولی به هدفت رسیدیا بالاخره ، خواستی واکنش نشون بدیم که دادیم :77:

• Principino, pezhman, Mohammad-SS و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

اولا که الان ما هنوز تیم درجه یک اروپایی محسوب نمیشیم که شما مدام  با اونا مقایسش میکنی .  اینو همه میدونیم .  من  یوونتوس رو فعلا با یوونتوس مقایسه میکنم  نه رئال مادرید  .   حالا  بازی با این تیم هایی که گفتی  هم ما کاملا تیم برتر بودیم  و حالا یک کم شانس  یا دقت بیشتر میتونست  نتایج رو تغییر بده 

دوما فرض که حرف شما درست .   الان میگی چکار کنیم ؟   کل تیم رو بفروشیم بریم رئال مادرید رو بخریم ؟  

سوما .من هم نمیگم  بیا اینجا تشویق یا طرفداری  کن .   قدیمی ترها میدونن من خودم  اخر انتقادم .   ولی بابا جان   انتقاد  هم دیگه قاعده و اصول  داره .  نه اینکه چشما رو  ببندی و هر کی  رو  راحت  و با این دلایل شاعرانه تخریب کنی .

یک دلیل واسه من بیار  که موراتایی که  تا حالا یه بازی کرده و یک تک به تک خراب کرده  میشه بد ؟   یا همین یورنته .  تا حالا یعنی نداشتیم مهاجمی  7 بازی گل نزنه ؟ 

ببخشیدا .  ولی من بعضی از پستات رو که میخونم  بعضی وقتها احساس میکنم  طرفدار یه تیم دیگه ای و اومدی اینجا 

• Principino, Mohammad-SS, tifusi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

من جوابی ندارم برای طرفداری دو آتیشه تیم فقط به همین  نوع تحلیل بسنده می کنم:

"بازی با این تیم هایی که گفتی  هم ما کاملا تیم برتر بودیم  و حالا یک کم شانس  یا دقت بیشتر میتونست  نتایج رو تغییر بده "

dme48gukzvs8_t.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

داداش ببخشید اگه ما از بازیکنی تعریف می کنیما ، از دهنمون در میره

وگرنه کارمون هر روز فحش کشیدن به این و اونه ، اصلا حسین صالحی فروم رو برا همین ساخت. من می فهمم چی میگی ، اصلا از همون اول تیم مشکل داشت ، چه زمان شیره آ ، چه زمان باجو و زیدان ، چه الان.

ببخشید که بعضی وقتا با تعریفای بی خودمون از تیم طرفداری می کنیم.

احتمالاً فروم رو اشتباه اومدیم

-------------

ولی به هدفت رسیدیا بالاخره ، خواستی واکنش نشون بدیم که دادیم :77:

منظورم این بود که واقع بین باید بود نه اینکه فحش بدین، راستی به هدفمم رسیدم ممنون :fp:

dme48gukzvs8_t.jpg

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

من جوابی ندارم برای طرفداری دو آتیشه تیم فقط به همین  نوع تحلیل بسنده می کنم:

"بازی با این تیم هایی که گفتی  هم ما کاملا تیم برتر بودیم  و حالا یک کم شانس  یا دقت بیشتر میتونست  نتایج رو تغییر بده "

والا  یا تحلیل های شما خیلی  قویه  که ماها سر در نمیاریم .  که مثلا باخت تو مزرعه شخم زده گالا میشه  ملاک خوب یا بد بودن .    یا  ما  ای کیو مون خیلی پایینه  .  حالا با اون کار ندارم  ولی : 

من هنوز جوابم رو برای موراتا  نگرفتم .    واسه یورته که قبلا تحلیل کرده بودی همه جا تعداد گل ها رو میشمرن .

موراتا ؟

• Principino, El rey leon و L'Avvocato از این پست تشکر کرده است

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

والا  یا تحلیل های شما خیلی  قویه  که ماها سر در نمیاریم .  که مثلا باخت تو مزرعه شخم زده گالا میشه  ملاک خوب یا بد بودن .    یا  ما  ای کیو مون خیلی پایینه  .  حالا با اون کار ندارم  ولی : 

من هنوز جوابم رو برای موراتا  نگرفتم .    واسه یورته که قبلا تحلیل کرده بودی همه جا تعداد گل ها رو میشمرن .

موراتا ؟

اون موقعیت هایی که تو بازی با المپیاکوس از دست داد کافی بود تا این مهاجم رو یک گلزن در حد یووه ندونیم(مخصوصا اون فاصله 2 متری با دروازه بان که اوجش بود)

dme48gukzvs8_t.jpg

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

من دیگه حرفی ندارم

• Principino, Mohammad-SS, El rey leon و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

واقعا خیلی جالبه ، تو کل فروم یوونتوس تنها کسی که تفکراتش این جوریه شمایی . همه میگن نره شما میگی بدوش .

+ من که چشم آب نمیخوره فرناندو این فصل زیاد گل بزنه مگر اینکه تعداد سانتر ها یکم بیشتر بشه و نقش یورنته تو یوونتوس فعلی یکم تغییر کنه .

++ جدا از بازی پای ضعیفش که اکثریت قبول دارند ، روی ضربات شروع مجدد واقعا عالیه ( مخصوصا ضربات از طرف دروازه بان) . توی همین ال کلاسیکو چقدر توپ واسه مهاجمین سانتر میشد ولی نصفشم موفقیت آمیز نبود . در حالی که تو یووه تقریبا 80 % توپا توسط یورنته مهار میشه و تیم میتونه توپو تو زمین حریف نگه داره .

یا بازی با اتلتیکو . اگه ما قرار بود مثل سه فصل پیش توپا رو از خط دفاع پخش کنیم یا همین جوری میکشیدیم زیر توپ ، صد در صد بدتر میباختیم .

• Principino, pezhman, Mohammad-SS و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

واقعا خیلی جالبه ، تو کل فروم یوونتوس تنها کسی که تفکراتش این جوریه شمایی . همه میگن نره شما میگی بدوش .

+ من که چشم آب نمیخوره فرناندو این فصل زیاد گل بزنه مگر اینکه تعداد سانتر ها یکم بیشتر بشه و نقش یورنته تو یوونتوس فعلی یکم تغییر کنه .

++ جدا از بازی پای ضعیفش که اکثریت قبول دارند ، روی ضربات شروع مجدد واقعا عالیه ( مخصوصا ضربات از طرف دروازه بان) . توی همین ال کلاسیکو چقدر توپ واسه مهاجمین سانتر میشد ولی نصفشم موفقیت آمیز نبود . در حالی که تو یووه تقریبا 80 % توپا توسط یورنته مهار میشه و تیم میتونه توپو تو زمین حریف نگه داره .

یا بازی با اتلتیکو . اگه ما قرار بود مثل سه فصل پیش توپا رو از خط دفاع پخش کنیم یا همین جوری میکشیدیم زیر توپ ، صد در صد بدتر میباختیم .

من گفتم موراتا اون مهاجم تاپ مورد نظر به هیچ وجه نیست حتی در قیاس با جووینکو و کوا هم پایین تره ، از طرفی یورنته رو از همه ضعیف تر میدونم، بجز ضربات سر این مهاجم هیچی نیست

dme48gukzvs8_t.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی