پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فرناندو یورنته - El Rey León

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1071 پاسخ برای این موضوع

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

ان شا الله   اینا رو   میفروشیم   و به جاشون  رونالدو و مسی رو میخریم    تا مشکل شما هم حل بشه .   اگه پولی اضافه هم موند  ون پرسی  رو میخریم .  البته اگه اینا رو قبول داریا

• Principino, Mohammad-SS, El rey leon و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

گویا مشکل مالیاتی برای فرناندو بوجود اومده و دادگاه اسپانیا به دلیل پرداخت نکردن مالیاتی که یورنته  برای درامد حق پخش نصویرش داشته پرونده ای رو براش باز کرده. ایکر کاسیاس، سرخیو راموس، ژاوی، جرارد پیکه، ژابی آلونسو، کارلس پویول و داوید ویا نیز درگیر چنین پرونده ای هستن

• AAG, juve's fan, The_God_of_Goalkeepers و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
ای تعویض طلایی
ای ناجی یوونتوس :دی
ای خودباور
ای خوشحالیه پس از گله روحیه بخش :|
ای پامادور
  • juve's fan, Principino, The_God_of_Goalkeepers و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

این بازی رو بردیم به دو دلیل :

1- به قول دوستمون تعویض طلایی الگری

2- انگیزه ی بیش از حد یورنته

یک جا گوش های یورنته رو دیدم که داشت ازشون انگیزه میزد بیرون :24:

لامصب چندتا استارت زد ، من همش داشتم میخندیدم :1:  یک جا دقیقا فاجعه ی میگ میگ ( گرت بل و بارترا - فینال جام حذفی اسپانیا ) برام تکرار شد :1: ولی خب رو صحنه اخر چون سرعتش زیاد بود و توز خیلی عقب تر بود :fp:  پاسش به توز نرسید

به قول اون یکی دوستمون تقریبا یک گل و یک پاس گل داد :1:

کلا یورنته خیلی عشقه ، تو بدترین بازی هاش هم بهش فحش نمیدم :fp:  از بس خوشتیپه :8:

الان بعد از بوفون ، خوشتیپ ترین بازیکن تیمه و تو هر شرایطی احترامش واجبه :6:

• Principino, El rey leon, moha684 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
اقا اون تیکه که یورنته هد زد خورد ب دفاع المپیا و رسید ب توز و گند زد
اونجا ک یورنته ۴دست و پا بود توپ از پشت پاش رد شد میخواست ۴دست و پا گل بزنه : ))))))))))
نمیدونستم به نبوغ (شما بخوانید حرکت اکروباتیک خوابیده) یورنته بخندم یا به حماقت توز :|
مث دوراهی انتخاب بود لامصب :| خیلی سخت بود ولی در نهایت هیچکار نکردم :|
  • Juventus FC, Principino, The_God_of_Goalkeepers و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

32226205116360094428.png

توی عکس بالا دلیل موفقیت یورته رو میبینیم!! این عکس که پاس دادن یورنته رو نشون میده که 73 درصد دقت پاسشه اما بیشتر از اون میزان دوندگی و ثابت بازی نکردنش رو نشون میده ......این ویژگی سبب شد که یورنته خوب کار کنه ما مهاجم ایستا نمیخوایم.....تحرکش و کشوندن مدافعان حریف به سمت خودش و شرکت در جریان بازی دلیل موفقیت تیمی ما و یورنته بوده ...امیدوارم همیشه اینطوری باشه...البته بخاطر سیستممونم بود

• El rey leon, Massimiliano Allegri, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

اگه یورنته همیشه اینجوری بازی کنه همه طرفدار بازیشن ولی مشکل اینجاست که تا الان بازی هایی به تعداد خیلی خیلی کم سراغ داریم که خوب کار کرده باشه ، مرحوم ماتری هم کم بازی های نبود که به داد ما رسید ولی در مجموع بدرد نمی خورد، اصلا یکی از دلایل اصلی که ما به اما و اگر رسیدیم خودشه 

• El rey leon از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

من تو گروه های هواداری تو فیسبو*ک گفتم اینجا هم میگم ، یورنته فقط به یک گل نیاز داره و امیدوارم خیلی زود اون گل رو بزنه. در این شرایط یورنته بعد از توز بهترین مهاجممونه و سبک بازیش یک طورایی خاصه ولی خب قبول دارم عدم گلزنیش تو چشمه ولی با یک گل دوباره میشه همون بازیکن قبلی

بعد از گل اولش ، دقیقا برعکس دوران افش بازی کرده. همونطور که قبلا هم گفتم فقط یک گل نیاز داشت که اون رو زد و کم کم به امادگی روزهای اولش رسیده. البته درسته خیلی منتظر موندیم برای گل اولش ولی بعد از گل اولش خیلی خوب بازی کرده ، مقابل پارما هم که دو گل زد.

امیدوارم همین روند رو ادامه بده

• Principino, eⁿzº, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

میخواستم بگم یورنته اگه تو تیم ویترینی مثل ریال بود الان میلیون ها نفر ازش بت ساخته بودن ...

d6324bdd-6548-491b-b8f6-76ed63d324e0.jpg

شیر شاه بدرخش !

• Principino, Mohammad-SS, moha684 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

از لحظه ای که گفتن یووه با یورنته توافق کرده بهش ایمان داشتم

هنوزم بهش ایمان دارم

الان دو بازی خوب بوده برامون و هنوز ممکنه نوسان داشته باشه

ولی هیچ شکی ندارم که خیلی زود به سطحی میرسه که میتونیم تو هر بازی بهش اعتماد کنیم

شیر شاه بدرخش !

چون میدونم خیلی از بچه های اینجا تو طرفداری هم هستن اینو میگم

چند وقتی هست این کلمه ی بدرخش رو که میبینم ناخودآگاه یاد جمله ی تاریخی ((بدرخش و برگرد پسر)) میفتم :24:

• The_God_of_Goalkeepers , Mohammad-SS, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

کلا از اون دسته بازیکناست که هر تیمی باید یدونه اش رو داشته باشه ! واقعا به کار تیم میاد ! قد بلند ، قدرت بدنی فوق العاده ، تکنیک خوب از لحاظ تمام کنندگی هم من یکی قبولش دارم ، به یاد ندارم تا حالا تک به تکی رو خراب کرده باشه ، یا دروازه خالی رو زده باشه اسمون ! مقابل دروازه خیلی اعتماد به نفس خوبی داره ، اول فصل هم واقعا موقعیت گیرش نمیومد ، داشت زجر میکشید با این سبک بازی ما ! 

منتها سرعت پایینی داره بازی با پاش هم کلا افتضاحه ! :D اگر تصمیم با من بود من زوج توز با سبا یا موراتا رو امتحان میکردم ، یورنته رو میذاشتم برای وقتی تیم عقبه یا مشکل داره چون پتانسیلش رو داره روی بازی هوایی گل بزنه ، ولی کلا عقبه خیلی بزرگی داره نمیشه نشوندش رو نیمکت بازیکنی که قهرمان یورو و جهان شده بازیکن کوچیکی نیست یه قهرمانه من از داشتنش خوشحالم خصوصا که بازیکن متعصبی هم هست امیدوارم دوباره با سه چهار بازی گل نزدنش شایعات رفتنش پیش نیاد چون از اون بازیکناست که سن زیاد ، تاثیری تو بازیش نداره میتونه راحت تا 37 38 سالگی برامون بازی کنه !

• Principino, El rey leon, moha684 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

تک به تک خراب نکرده فرهاد؟!! تا دلت بخواد فصل قبل تک به تک خراب کرد ... یادم نیست کدومش بود کدوم بازی ولی تو یکی از بازی های فصل قبل از 30 -40 متر مونده دروازه ی حریف با دروازه بان تک به تک شد و اندازه ی 5-6 ثانیه وقت داشت تا انتخاب کنه چجوری گل بزنه! آخرش تک به تکو خراب کرد و دقیقا یادمه دوربین سریع بوفون رو نشون داد که خیلی عصبی شده بود و داد می زد ...

ند تا تک به تک خیلی مسلم دیگه رو هم خراب کرد فصل قبل ... البته اینا کلا نقطه ضعف نیست ... قرار نیست تمام تک به تک ها گل بشه ... بنزما و دیه گو کاستا و لواندوفسکی هم همه ی تک به تک ها رو گل نمی کنن ... به نظرم از دست دادن یورنته کاملا اشتباهه ... یورنته خوراک سیستمی مثل 4-3-3 یا 4-2-3-1 هست (البته دلیل نمیشه که از فردا 4-3-3 یا 4-2-3-1 بازی کنیم) و می تونه خیلی به دردمون بخوره ... تو سیستم 3-5-2 که کلا جواب نمیده و به نظرم حتی سبا می تونه تو 3-5-2 مفیدتر باشه ولی برای سیستمی که یه تمام کننده جلوی دروازه می خواد و بس واقعا خوبه ...

• Principino, El rey leon, moha684 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

یادم نیست کدومش بود کدوم بازی ولی تو یکی از بازی های فصل قبل از 30 -40 متر مونده دروازه ی حریف با دروازه بان تک به تک شد و اندازه ی 5-6 ثانیه وقت داشت تا انتخاب کنه چجوری گل بزنه! 

من یادم نیست ولی این چیزی هم که میگی ، از لحاظ فنی اصلا امکان پذیر نیست ، یورنته اصلا بازیکن فرزی نیست که بخواد 30 40 متر فرار کنه سمت دروازه حریف ! قطعا بعد از ده متر مدافع های حریف بهش میرسن ، همین بازی اخر فصل با رم نیمه اول فکر کنم حدود دقیقه 40 بود اگه اشتباه نکنم که یه فرار کرد برای چند ثانیه تک به تک شد ولی به محوطه نرسیده بود مدافع های رم بهش رسیدن و مجبور شد شوت بزنه ، در کل منظورم اینه که بعد از کالچوپولی بهترین مرده خوری بوده که گرفتیم :D

• El rey leon, moha684, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

^

فرهاد اینی که محمد مهدی گفت رو منم یادمه.سی چهل متر نبود ولی یه فاصله ی کاملا مناسب بود و مزاحمی هم به اون صورت نداشت اما در مجموع با کلیت موضوع موافقم.مهاجم کاملا مرده خور و فرصت طلب و ایضا چهارچوب شناس خوبی هست.

یعنی تصور کنید بجای یورنته اون دو تا موقعیت به مارکیزیو* یا پریرا میرسید احتمالا بجای گل شاهد خروج توپ از استادیوم و وردش به جو میبودیم.

پ ن : (البته من فرصت از دست دادنهای مارکیزیو رو به پای کاهش اعتماد به نفسش توی این صحنه ها میذونم.انقدر اینجور موارد رو خراب کرده که توی تمام موارد مشابه تمرکزش رو از دست میده و خرابش میکنه)

• فرهاد, El rey leon و Georgia از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

فکر کنم بازی با سمپ تو تورین بود که 4-2 بردیم ... مرده خوریش که خیلی عالیه خدایی چون جا گیری هاش خیلی خوبه ... مثلا گل هایی که به رئال زد مخصوصا اون گلش تو مادرید واقعا اون شکل جاگیری کار هر کسی نیست ... یکی از خصوصیات خوب بازی یورنته اینه که وقتی تیم توپو آورده پشت محوطه می دونه باید کجا وایسته یا وقتی سانتر میشه توپ می دونه باید کجا جاگیری کنه ... همین چیزهای ساده رو امثال ماتری بلد نبودن ... بازی با پاش بهتر شده این فصل و استپ های خوبی هم برای بقیه بازیکن ها می کنه ... اینا واقعا پیشرفت های خوبی نسبت به فصل قبله و میشه انتظار داشت تا 1-2 فصل دیگه سرعتش و بازی با پاش هم کمی بهتر بشه (البته در حد محدود ... به هر حال نباید انتظار داشت این هیکل با این همه عظمت و قد بلند با سرعت و شتاب جیووینکو یا توز بدوه ... زلاتان یه استثنا در این زمینه هست)

یکی از چیزهایی که باعث میشه درخشش یورنته بیشتر بشه نگه داشتن یورنته تو محوطه جریمه جلوی دروازه حریفه ... کلا هر سیستمی که یورنته رو از دروازه ی حریف دور کنه و باعث بشه گردشش تو زمین پشت محوطه زیاد بشه دقیقا یورنته و تیم رو دچار مشکل می کنه و عملا یورنته اونجا اسیر میشه ... ولی وقتی جلوی دروازه ی حریف همواره مترصد موقعیت باشه قطعا 1-2 تا دفاع همیشه مامور مهارش میشن و اینجوری فضای خوبی برای نفوذ ها باز میشه .

• FarSH4D, El rey leon, moha684 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خیلی خوب جا عوض میکرد و مدافع حریفو با خودش میکشید....یورنته بعد بازی گفت میدونستیم بازیه سختی داریم و هدف ما برد بود ...بسیار خوشحال هستم ما بسیار خوب بازی کردیم و توپ و میدان کاملا در اختیار ما بود

• eⁿzº, El rey leon, moha684 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21217 ارسال

- درسته كه يك مهاجم ايده آل و فوق العاده نيست ولي واقعا خيلي خوبه ! ضمن اينكه تو بازي هاي اروپايي هم خيلي خوب گل ميزنه و هميشه ميشه روش حساب كرد.

بخصوص تو اين سيستم جديد كه به عنوان تك مهاجم هدف مورد استفاده قرار ميگيره، كاراييش هم بهتر شده.

• eⁿzº, El rey leon, moha684 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

نمی تونم اینو نگم :1: یورنته وقتی بعد از گل دستاشو باز می کنه برای من حداقل در عین سادگی زیباترین و دوست داشتنی ترین خوشحالی بعد از گله :6:

• AAG, juve's fan, Mohammad-SS و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

llorente-green-head490ai_0.jpg

یووه روی بهترین فرم خود قرار دارد

فرناندو یورنته در مصاحبه با شبکه یوونتس در مورد ترکیب جدید بیانکونری و فرم شکل گیری تیمش  اظهار نظر کرد . ما در فرم خوبی به سر میبریم و میخواهیم این راه را ادامه دهیم ما برای دربی انگیزه بیشتری پیدا کرده ایم و از طرفی در خانه بازی میکنیم و حس خاص دربی را  در طرفدارانمان احساس میکنیم. این یک بازی خوب و مهم هست زیرا در وهله اول ما باید جایگاهمان را در صدر جدول حفظ کنیم و به روندمان ادامه دهیم .من احساس بسیار خوبی دارم زیرا خوب کار کرده ام هر چند نامم در لیست تیم ملی کشورم نیست اما من به سختی تمرین میکنم تا خود را نشان دهم زیرا احساس خوبی دارم و روشن است که دینی ندارم .

در بازی با مالمو گل اول را زدی ؟ بله بازی با مالمو بازی اسانی نبود زیرا انها نسبت به بازی رفت پیشرفت کرده بودند اما ما شانس های گل زیادی خلق کردیمو بازی میتوانست گل های بیشتری داشته باشد. گل من گل مهمی بود زیرا در یک بازی مهم گل زدم و ما باید برنده میشدیم .یووه تغییراتی در ارنج و ترکیب خود انجام داد و ما به خوبی با آن کنار امده ایم و حتی بازی های بزرگی را یا این ترکیب پیروز شدیم من با کنته بسیار خوشحال بودم و با الگری هم همینطور زیرا در حال انجام یک کار بزرگ است او بسیار باهوش است و میداند که چگونه از ما به بهترین شکل استفاده کند .

نظرت در مورد موراتا او هم پست توست!؟؟؟ بله او یک اسپانیایی است و من هم سعی میکنم کمک زیادی به او کنم زیرا او جوان است و بسیار با زکاوت و باهوش .او  خوب است و به تورین عادت کرده 

• AAG, Juventus FC, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

عملکرد زیگ زاگی این بازیکن جای هیچ دفاعیو نمیزاره، تنها نکته  مثبت اینه که بهتر از جووینکو و موراتاست  :fp:

• Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی