پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوسیو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
134 پاسخ برای این موضوع

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

داداش درسته منم لوسیو رو قبول دارم ولی چرا وقتی تو اینتر بود در مورد جامهای یووه اینجوری نظر نمیداد یا جر اتشو نداشت یا مث بقیه اینتریا بود من از زلاتان خیلی خوشم میومد وقتی شنیدم اومد یووه بال در آوردم ولی تو هر تیمی رفت گفت ما اسکودوتو رو با یووه تو زمین به دس آوردیم چه تو میلان بود چه اینتر شاید از یووه خوشش نیاد ولی به نظرم بازیکنیه که حرفشو میزنه حتی اگه به ضررش باشه

فکر نکنم مسئله مهمی باشه که بهش پرداخته بشه ولی زلاتان چون طی اون دو فصل تو یووه بازی می کرد این حرف رو زد. حرف زلاتان بیشتر واسه دفاع از خودش بود. جدی نگیر :111:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
فکر نکنم کسی اشاره کرده باشه ، لوسیو سابقه ی گلزنی به یووه با پیراهن اینتر رو داره ! :1: تو کوپا ایتالیای فصل 2010-2009 لوسیو موفق شد که دروازه ی بوفون رو باز کنه ، اون گل رو از این جا ببینید :

+ سوتیش تو بازی با Aygreville شبیه اشتباهِ بوفون تو بازی با لچه بود. از این جا هم میتونید اشتباهش رو ببینید :

Spoiler

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال
لوسیو امروز روی تویتر خودش در مقابل انتقاداتی که از سوی هوادارای اینتر بهش وارد شد از خودش دفاع کرد . لوسیو ادعا کرد که اون مجبور بود از سن سیرو زود تر از اون برنامه ای که داشت خارج بشه . "من به همه ی هوادارای اینتر که اخبار من رو دنبال میکنن میگم امیدوارم این انتخاب من رو درک کنن " "من به خاطر مسئال داخلی مجبور به ترک اینتر شدم ، زندگی باید ادامه پیدا کنه ، اگر چه این زندگی یه فوتبالیسته " "من هنوز هم افتخار میکنم که قسمتی از تیمی بودم که بعد از 45 سال قهرمان اروپا شد ، اما حالا من در یووه خواهم بود ، همونطوری که پیراهن اینتر رو برای 3 سال پوشیدم " " من با این مرحله از زندگیم خوشحالم ! "

Alessandro1989

Alessandro1989

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 355 ارسال

تصویر

( لوسیو )

خریدی شاید عجیب اما واقعا خوب. لوسیو بدون شک یکی از بهترین مدافعان چند سال اخیر برزیل و سری آ بوده و هست. بازیکنی که به مستحکم بودن و قدرتمند بودن مشهور و واقعا هر مربی ای آرزوی داشتن , و هر دروازبانی آروزی دیدن او در مقابل خود را دارد.

شاید لوسیو سال پیش عملکرد نسبتا ضعیفی داشت ولی نمی توان به وی خرده گرفت . سال قبل تیم اینتر وارد بحران شده بود و افت کردن بازیکن ها در یک تیم بحران زده کاملا عادی است. اما فقط کافی است سال های قبل و بازی لوسیو در یک تیم موفق و با یک مربی کاربلد را به یاد بیاورید.

بازی اینتر در مقابل بارسا در نیوکمپ فکر کنید و ببینید این بازیکن چقدر میتواند تاثیر گزار و موفق باشد . لوسیو بازیکنی هست که اگر درست به بازی گرفته شود و در آرامش کار کند هنوز هم خیلی چیز ها برای نشان دادن دارد .

یک نکته خوب دیگر در مورد لوسیو این است که او با بقیه برزیلی ها فرق دارد و سیر بشو نیست. معمولا برزیلی ها بعد از رسیدن به چند مقام و جام راضی می شوند و دیگر تلاش زیادی نمی کنند ولی لوسیو کسی است که هنوز و در 34 سالگی هم گشنه موفقیت هست.

مصاحبه ای که بعد از ثبت قرار داد با یوونتوس انجام داد کاملا نشان دهنده این امر هست . لوسیو به یوونتوس امده تا تجربه جدید کسب کند . درست مانند پیرلو در سال قبل . از یک جهاتی هم شاید بتوان لوسیو رو با ویرا مقایسه کرد .

ویرا گفته می شد به رئال می رود ولی وقتی به یوونتوس آمد گفت : " نتوانستم مقابل اسم یوونتوس مقاومت کنم و به این تیم آمدم." لوسیو هم با اینکه قول داده بود به هیچ تیم ایتالیایی نرود اما نتوانست مقابل اسم بزرگ یوونتوس مقاومت کند و به این تیم آمد. او اگر روی فرم باشد در کنار جورجو کیلینی می تواند وحشتناک ترین خط دفاع سری آ را تشکیل دهد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
البته من گل رو خیلی تقصیر لوسیو نمی دونم ! اونایی که فوتبال بازی کردند می دونند توپ خیلی چرخش داشت و خورد به زمین و سرعتش 10 برابر شد

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
واسه بازیکنی مثل ِ لوسیو بده که این توپ از بالای سرش رد بشه . اگه یه نفر مثل ِ بونوچی میومد اون حرکت رو می کرد ، نمیشد ازش ایراد گرفت چون زیاد تجربه نداره ولی لوسیو با این همه تجربه وقتی همچین اشتباهی می کنه ... !!! هیچ خطری تهدیدش نمی کرد و تحت فشار نبود . واقعا بعید بود که این توپ از بالای سرش رد بشه . به نظر این مشکل از اینتر و دفاع ِ تیمیش نبود که اینقدر زیاد گل میخوردن !!!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
امیدوارم این دو اشتباه متوالی ای که مرتکب شده اتفاقی بوده باشه به هر حال کارنامه این مدافع خودش حرف میزنه ولی خط دفاع انتر هم واقعا فصل پیش بد بود و لوسیو هم فوق العاده ضعیف بازی میکرد و همیشه او برگشتاش جا میموند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1481 ارسال

واسه بازیکنی مثل ِ لوسیو بده که این توپ از بالای سرش رد بشه . اگه یه نفر مثل ِ بونوچی میومد اون حرکت رو می کرد ، نمیشد ازش ایراد گرفت چون زیاد تجربه نداره ولی لوسیو با این همه تجربه وقتی همچین اشتباهی می کنه ... !!! هیچ خطری تهدیدش نمی کرد و تحت فشار نبود . واقعا بعید بود که این توپ از بالای سرش رد بشه . به نظر این مشکل از اینتر و دفاع ِ تیمیش نبود که اینقدر زیاد گل میخوردن !!!

البته من گل رو خیلی تقصیر لوسیو نمی دونم ! اونایی که فوتبال بازی کردند می دونند توپ خیلی چرخش داشت و خورد به زمین و سرعتش 10 برابر شد

به علت برخورد به ناهمواری زمین جهت حرکت توپ تغییر کرد. توی اون فاصله ی کم فقط کارآگاه گجت یا جیم کری فیلم ماسک میتونستن واکنش نشون بدن. اگه از لوسیو بدتون میاد مشکلی نیست ولی لااقل به قوانین فیزیک احترام بذارید :111:

یاد گل به خودی گری نویل به پل رابینسون بیچاره افتادم که اکثراً به پای اشتباه دروازه بان حسابش کردن در حالیکه رابینسون بیچاره آماده ی شوت کردن توپ بود که توپ بعد از برخورد به یه برآمدگی ،درست موقع شوت کردن پله شد و از روی پاش رفت توی گل :fp:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
الان چون لوسیو از اینتر اومده ، حساسیت روش خیلی بالاست ، از طرفی هم لوسیو خیلی کم سیستم 3 دفاعه بازی کرده ، شاید فقط اوایل این فصل زیر نظر گاسپرینی تو سیستم 3 دفاعه بازی کرده باشه ، برای همین زمان میبره تا تو این سیستم جا بیوفته اتفاقا من عاشق شروع های بد هستم ، وقتی یکی بد شروع میکنه ، رفته رفته بهتر میشه و پایانش عالی میشه ، مثل بونوچی چه بهتر که لوسیو این اشتباهات رو تو بازیهای دوستانه انجام بده ، اینطوری کم کم به خودش میاد و میفهمه که باید تلاش کنه

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
اینکه میگت عامل نفوذی واقعا زشته نگید تو رو خدا . :fp: عامل نفوذی هم باشه چرا تو این بازیها که ارزش نداره از این کارا بکنه ؟ والا خوبیت نداره :fp:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

به علت برخورد به ناهمواری زمین جهت حرکت توپ تغییر کرد. توی اون فاصله ی کم فقط کارآگاه گجت یا جیم کری فیلم ماسک میتونستن واکنش نشون بدن. اگه از لوسیو بدتون میاد مشکلی نیست ولی لااقل به قوانین فیزیک احترام بذارید :111:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
[img width=480 height=285]http://www.myup.ir/images/96446472931062560877.jpg[/img]

مثل تیم های گذشتش ، شماره 6 رو در یوونتوس برداشت :rose:

لوسیو مگر شماره شش نبود؟

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

کونته در مورد لوسیو گفت :

" لوسیو باید مکانیزم های خاصی رو درک کنه ؛ اون یک قهرمانه ، به خوبی با برنامه های تیم آشنا شد ؛ لوسیو در کنار دیگر مدافعان دفاع قدرتمندی رو تشکیل خواهند داد "

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
کلاً بازیکنایی که تو تیم های دیگه افت کردن و ضعیف ظاهر شدن با ورودشون به یووه(به مرور زمان) کلاً متحول شدن! کاناوارو یا همین پیرلو که نقشش تو قهرمانی یووه 60-70% بوده اینجور بازیکنا کم نیستن و منم حضور ذهن ندارم ! امیدوارم لوسیو هم یکی باشه مثل اونا اتفاقاً چه بهتر که تو این جام اشتباه مرتکب شده ! حالا دیگه به خودش میاد و نمایش بهتری نشون میده چون جایگاهش رو هم تو یووه از دست میده و آخر فصل باید بره به تیم درجه پایین تر یا برگرده به برزیل

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

[img width=480 height=285]http://www.myup.ir/images/96446472931062560877.jpg[/img]

لوسیو مگر شماره شش نبود؟

کسی جواب نمیده؟؟ :39: :65:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

کسی جواب نمیده؟؟ :39: :65:

کلید کردیا ، اولش قرار بود 6 باشه که آخرش 2 رو برداشت :1:

Alessandro1989

Alessandro1989

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 355 ارسال
صحبت های کاناوارو درباره پیوستن لوسیو به یووه :

" یووه پیروز این انتقال بود چرا که لوسیو بسیار با تجربه است و او اکنون این تجربه را با خود به تورین آورده است . مسئولین باشگاه اینتر بعدا

متوجه اشتباه خود در باره از دست دادن لوسیو خواهند شد. "

( همانطور که میلانی ها به اشتیاه خود پی بردند )

:hmm:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
مثل کاناوارو منم امید به بازگشتش نداشتم امیدوارم لوسیو هم مثل کاناوارو بشه و تغییر کنه و حتی بهتر هم بشه و پیشرفت کنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تا سال 2014 با یوونتوس قرارداد دارد

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
در تمرینات روز جمعه دچار مصدومیت شد، پس از انجام MRI مشخص شد لیگامنت پای راست این بازیکن دچار پارگی شده.هنوز مشخص نیست چه مدت از میادین دور خواهد بود ولی انتظار میره چندین ماه قادر به بازی کردن نباشه .

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی