پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوسیو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
134 پاسخ برای این موضوع

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

اصلاً واسه چی اومد !؟

لوسیو شاید با اومدنش نتونست کمکی به دفاع یوونتوس بکنه ولی ضربه بزرگی به اینتر زد و از این نظر باز هم به نفع یوونتوس بود ، الان آیا جای خالی لوسیو توی اینتر دیده نمیشه؟!

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
گفتي لوسيو ... :smile: لوسيو سالها قبل و وقتي لوركوزن بازي ميكرد ... يه دريبل جانانه و محوكننده از الكس نوش جان كرد وتعادلشو از دست داد و پخش زمين شد ...كه تا مدتها اين صحنه رو تلويزيونها پخش ميكردن ...

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
بعد از فسخ قرارداد با يووه ، احتمال زيادي داده ميشه كه به برزيل برگرده و فوتبالش رو اونجا ادامه بده گفته ميشه سائوپائولو به دنبال لوسيو هست و خود لوسيو هم علاقه مند به حضور تو كشورشه ..

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21097 ارسال
- البته شاید بی ربط باشه؛ و البته شخصا خیلی دوست داشتم که لوسیو با یووه روزهای خوبی رو سپری کنه چون واقعا یکی از ماندگار ترین مدافعین آمریکای جنوبی به حساب میاد. ولی ته دلم خیلی هم ناراحت نیستم که یک بازیکن اینتری اینطوری نابود شد :65: پ.ن : حالا نمیدونم کونته از عمد این کار رو کرد یا نه؛ ولی دست هر کسی رو که توی این پروژه بود به گرمی می فشارم :nish:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
ولی من حسابی برای فشردگی مسابقات روش حساب کرده بودم. واقعا نیم فصل دوم شرایط سختی در انتظارمونه ، خیلی بهتر بود که مدافع چهارم تیم کسی مثل لوسیو باشه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

ولی من حسابی برای فشردگی مسابقات روش حساب کرده بودم. واقعا نیم فصل دوم شرایط سختی در انتظارمونه ، خیلی بهتر بود که مدافع چهارم تیم کسی مثل لوسیو باشه

وقتی کونته بهش اعتقاد نداره اگر هر 2 روز یک بار هم بازی باشه ، بهش بازی نمیده !

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ کونته اگر بهش اعتقاد نداشت بازیهای پیش فصل این همه بازیش نمیداد. این اواخر جون دم از رفتن زد باعث شد که به نیمکت دوخته بشه.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
بحث هارو دنبال نکردم نمیدونم گفتید یا نه ولی لوسیو رسما به سن پائولو برزیل پیوست .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
Officiel: Lucio signe avec Sao Paolo :1:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

خوبیش اینه که اونجا اگه رفت رو سکوها میتونه آبی هم به بدن بزنه! :13:
[img width=480 height=296]http://www.shiaupload.ir/images/46840029804380159139.jpg[/img]

[img width=480 height=296]http://www.shiaupload.ir/images/74616732340701821055.jpg[/img]
تصویر

São Paulo x Palmeiras

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

^^^^
کونته اگر بهش اعتقاد نداشت بازیهای پیش فصل این همه بازیش نمیداد.
این اواخر جون دم از رفتن زد باعث شد که به نیمکت دوخته بشه.

کونته رتو زیگلر در تمام بازی های پیش فصل ، فصل پیش بازی داد ولی وقتی به شروع رقابت ها رسید ازش صرف نظر کرد و فروخت !

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
چرا این تاپیک به آرشیو بازیکن ها انتقال پیدا نمیکنه؟ رفتش سائوپائولو دیگه :1:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
قرار دادش رو زود فسخ نکردن؟؟میذاشتن حداقل فرصت ترانسفر شروع میشد بعد...حالا با مصدومیت دکتر ما چه گِلی به سرمون بگیریم...

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6035 ارسال
  • LocationKhorram Abad
از فوتبال خداحافظی کرده...

بعد از اون همه افتخارات با اینتر اومدنش ب یووه عجیب بود در حالی ک ما BBC جوون رو داشتیم.. و البته بعد از ورودش تو اولین مصاحبش گفت یووه 29 اسکودتو داره! (2 قهرمانی ک توسط اینتر دزدیده شده بود رو حساب کرد)

حتی تا نیم فصل هم دوام نیاورد! دلم براش سوخت!
  • Orphée, mory, GG.B1 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6344 ارسال
  • LocationRasht

آرش فکر کنم خود لوسیو الان اشک تو چشاش جمع شده که بعد از قریب به 7 سال تاپیکش دوباره پُست خورده! :1:

یادش بخیر من خیلی بهش امیدوار بودم و حتی تو فروم مطلب گذاشته بودم در مورد کلاه هایی که یووه سر اینتر گذاشته..

آخرین باری که داشتیم یاد موجی رو زنده نگه میداشتیم، قضیۀ ووچینیچ-گوآرین بود که بدلیل تظاهرات اینتریا کنسل شد!

ما یوونتوسیها هم که حکایت حسنی و مکتبشیم، سر فروش ویدال و پوگبا اعتراض نکردیم ولی بخاطر فروش جووینکو رفتیم خیابون... :hang:

• GG.B1, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی