پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ایتالیا - اسپانیا ( فینال یورو 2012 )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
256 پاسخ برای این موضوع

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
پراندلی تا همینجاشم ترکوند . تو یه بازیه نا برابر و با خوش شانسیه تمام اسپانیا موفق به برد ایتالیا شد! میدونستم عقده ای هستند ولی نه تا این حد! زیاد نمیتونم صحبت کنم ولی این بود دلیل اینکه دوست داشتم از گروه بالا نیایم... کلا تا قبل مصدومیت موتا به زور جلو tv کنار خانواده بودم از زمین که رفت بیرون منم پاشدم رفتم سراغ گیتارم !! :np: باز هم میگم بازیه فوق العاده نابرابری بود از همه لحاظ!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
پست های شما رو میخونم بیشتر دپرس تر میشم ! اتفاقی بود که افتاد ! با بدشانسی تمام هم افتاد ! یک سال تمام با یووه خوشحال بودیم ! تو این تونومنت تا آخرین بازی خوشحال بودیم !ولی همیشه خوشحالی که نداره مطمئن باشید اگه این شرایط برای اسپانیا اتفاق میفتاد من یکی خدا رو بنده نبودم ! کاری ندارم تازه به دوران رسیده ان حقشونه که خوشحالی کنن ایشالله ایتالیا هم روی همین جووناش کار میکنه و 2 سال دیگه پخته تر عمل میکنه

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال
ولی دارم فکر میکنم اگه راموس اونجوری به بوفون گل میزد چی میشد ولی رقابتای ملیم 1حس خاصی داره دیگه تموم شد رفت ایتالیا باید به فکر ساختن بازیکن باشه نبایدم واسه جام جهانی متکی به پیرلو باشه

همین الان شرط میبندم آلمان قهرمان جام جهانی میشه

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
این تازه شروع کار پرندلی با ایتالیا بود امیدوارم پرندلی مربی ایتالیا بمونه ایتالیا با یک تیم متحول شده و با تغییر سیستم پا به یورو گذاشت که به نظر من در قدم اول خیلی موفق بود امیدوارم بازیکنانی مثل جووینکو بورینی دیاماتی اباته بونوچی بالوتلی مارکیزیو جیاکرینی ده چلیه و دسترو به پیشرفتشون ادامه بدن ایتالیا جوون های با استعداد اونقدرها هم کم نداره و طبق گفته پرندلی فلسفه و پیشرفت ما ادامه داره

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

با درود
خدا وکیلی امیدواری تو فرمایشات گوهر بارت موج مکزیکی میره دقت کردی؟
اصلا نمیخوام توجیه کنم یا الکی فن بوی بازی در بیارم اماحالا بد بازی کردیم 1بازی رو باختیم دیگه دیگه خلاف شرع که انجام ندادیم
ایتالیا باخته الان همه اعصاب هامون کیشمیشیه اومدی به یووه گیر میدی؟؟؟
من نمیدونم چیز چه ربطی به چیز داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(خودت جای چیز کلمات مناسب رو قرار بده)
فینا جام حذفی؟؟؟؟؟؟ شما همه بازیها رو ول کردی چسبیدی به اون بازی؟؟؟؟ شما بازی با میلان رو یادته؟؟ بازی با اینتر رو چطور؟؟؟ رم؟؟؟و.............
چون ایتالیا 1 بازی بد بازی کرد به اسپانیا باخت یووه هم نمیتونه بارسا رو بزنه عجب استدلال توپی
همین جام قهرمانان فصل پیش رو انگار خاطر مبارکتون نیست همین بارسالونا ی قدرتمنده شما جلوی همین میلان که امسال حسرت 1 برد روبروی ما رو به گور برد به دست و پا زذن افتاده بود اخرشم به زور داور و شانس و ....... اومد بالا اما بازم حال کردم هیچ *** نشد
از این به بعدم چشم قبل از هر بازی 1 سرفصل میزنیم موضوعشم عوض اینکه بگیم چنتا گل میزنیم میگیم **چنتا گل میخوریم** خوبه؟؟؟؟؟؟ شما رضایت میدی؟؟؟ اولین نفرم شما بیا نظرات گهر بارت و پیشاپیش بازی در رابطه با باختمون بگو

اسم سایتم عوض میکنیم میزنیم barsa.ir رضایت شما کسب میشه ؟؟؟؟؟؟

برای تک تک حرفات جواب دارم .
اول اینکه فکر نمی کنم هیچکی به اندازه من از بارسا و اسپانیا متنفر باشه .
در مورد میلان . میلان امسال آرزوی برد ما رو تو گور برد ولی مگه تونست بارسا رو ببره . میلان تو اون بازی واقعا دست و پا بسته بود . نمیدونم چطوری میگی میلان خوب بازی کرد .
بعدش مگه یوونتوس از ایتالیا جداست ؟ اگه بخوایم با بارسا بازی کنیم همین بازیکن ها رو داریم نه بیشتر + بارسا که یکی مثل مسی رو داره . بدون شک هم نمیتونی بگی بقیه بازیکنامون از بازیکن های فعلی ایتالیا چند لول بالاترن . ویدال رو میشه مثل ده روسی دونست و لیخشتاینر رو یک لول بالاتر از آباته . از اون سمت دی چلیه یک لول پایین تر از بالزارتی .

در مورد بازیهایی هم گفتی میلان رو آره خوب یادمه ولی تو هم یادته فقط میلان رو تو دوره رفت راحت بردیم ؟
اینکه اسم فینال جام حذفی رو بردم می خواستم بگم فقط کافیه جلوی بارسا هم همینطوری بازی کنیم تا 4 تا بخوریم .
تیم هایی ایتالیایی همیشه همینطورین . 2 تا میخورن دیگه بازی رو ول می کنن . نمونه های زیادیه . باخت 4-1 ما به بایرن رو همه یادشونه . 7-1 رم به منچستر . این خصوصیت ایتالیایی ها به ما ایرانی ها رفته .

نمیدونم چرا اینقدر میگید بد شانسی اوردیم تو بازی . چرا نمگید اشتباهات پراندلی .
کیه لینی از اول مصدوم بود نباید بازی میکرد . واقعا نیازی نبود با این حالش بازی کنه . همه شاهد بودیم تو هیچ بازی رو فرم نبود . تو هر بازی 2 یا 3 بار جا موند . از موتا هم همچین بازی خوبی ندیدیم که بخواد تو این بازی ورق رو برگردونه .
با 11 نفر هم 2 تا از اسپانیا خوردیم . البته فقط داریم بهونه میاریم که 10 نفره شدیم و شانس نداشتیم . با این نحوه بازی حتی با 11 نفر هر 30 دقیقه دیگه هم از بازی میگذشت 2 تا دیگه هم میخوردیم .

برنامه ریزی مسابفات بد بود و گریبان گیر ایتالیا شد . این بد شانسی نیست چون انگلیس هم اگه جای ما بود داستانش همین میشد .
یعنی هر تیمی که به عنوان تیم دوم گروه 3 و 4 صعود میکردن سرنوشتشون این میشد .

علی امینی گفت با حرف عباس موافقم که اگه 10 تا بازی دیگه میکردیم 9 تاش رو میباختیم .
من کی همچین حرفی زدم یادم نمیاد ؟ :1:
هنوز هم میگم با 3-5-2 یا 4-5-1 اونم با مهره هایی که کمتر بازی کردن می تونستیم تو فینال برنده باشیم . و یا حداکثر 1-0 ببازیم .
پراندلی وقتی دیده تیم این همه خسته هست اصلا نیازی نبود با اینا بره تو زمین . با بازیکن های دیگه میرفت تو زمین و اینطوری می باخت (که نمیباخت با این شکل) اینطوری آبرومون نمی رفت .

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
حدودا یه سال دیگه همین روز ها فینال جام جهانی کوچک برگزار میشه.اونجا هم انتقام از اسپانیا میگیریم هم تو فینال برزیل میبریم هم بچه ها با جو و آب و هوای برزیل برای جام جهانی آشنا میشند

نمیدونم چرا اروگوئه سرگروه گذاشتن.اگه مکزیک و سید دوم نذارن ایتالیا و اسپانیا سید دوم هستند.بهترین گروه برای ایتالیا اینه :اروگوئه تاهيتی یا ژاپن و نماینده آفریقا

Spoiler

یه سال دیگه صبر میکنیم تا جام در دستان بوفون ببینیم. :1:البته بجز جام های باشگاهی سوپر کاپ و کوپا و کالچو و احتمالا سی ال
دفعه قبل سال 2009که کاناوارو کاپیتان بود گند زدن :Facepalm:
اینم بازیکنای هر تیم.اون جام کاناوارو-گروسو-زامبروتا-په په -کوا و ملو از یووه رفته بودن یا هنوز نیومده بودن.جالبه که سپاهان هم 2 تا بازیکن داشت(عراق)
[img width=480 height=146]http://up.vatandownload.com/images/lvgirvv2jhc6vza36mg6.jpg[/img]

اطلاعات بیشتر:
http://en.wikipedia....federations_Cup

HURRICANC

HURRICANC

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
تموم میشه

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
یه چیز رو هم یواشکی میگم بین خودمون بمونه و نامحرم نشنوه . بارزالی امشب به معنی واقعی کلمه صفر کلوین بود

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
به نظرم باید به ایتالیا بااین شرایط نمره قبولی داد؛فقط متاسفانه عامل باخت غیر قابل هضم مقابل گاو چرونا؛برنامه ریزی جالب یوفا و خستگی بازیکناو بدشانسی ایتالیا که بازیکناش مصدوم شدن وپراندلی بود بااین ارنج کردنش؛البته پراندلیم انصافا کلا خوب کار کرد بجز دیشب؛دیگه نمیدونم جواب دوستان گاو چرونو چی بدم :fp:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
این که بازیکن ها خسته بودن و نای دویدن نداشتن قبول! این که بدشانس بودیم قبول! این که ده نفره شدیم نیم ساعت آخر قبول! اما اشتباه مدافعین مخصوصا سر دو گل اول به هیچ وجه تو کتم نمیره! سر گل اول که کیه لینی فقط تونست موازی با فابرگاس حرکت کنه و نتونست هیچ مزاحمتی واسش ایجاد کنه. حالا این به کنار .... قسمت مضحکش این جاست که سیلوا از بین بارتزالی و بونوچی حرکت می کنه، آقای بونوچی که کلا بیخیال میشه و می ایسته، سیلوا با اون قد کوتاهش روی سر بارتزالی بلند میشه و سر میزنه! سه تا اشتباه فجیع پشت سر هم از سه تا مدافع یوونتوس! به هیچ وجه توی کتم نمیره :62: گل دوم هم که به شکل زیبایی دفاع وسط هامون جا موندن :mad:

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال
دوره شکست ناپذیری اسپانیا با این قهرمانی تموم شد

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

دیگه نمیدونم جواب دوستان گاو چرونو چی بدم :fp:

چی میگی :13:
بگو 6 تا از بازیکنای 6 سال پیش اسپانیا رو نام ببرن؟
بگو 3 تا اسطوره گاوبازا رو نام ببرن :fp:
بگو 3 سال بعد که ژاوی-اینیستا نیستن بلژیک قوی تره یا اسپانیا یا دانمارک؟
بگو که ژاوی تا 4 سال پیش بازیکن نبوده و دقیقه 80 میومد تو بازی!نکنه اینم جک تری دی میخوره :fp:
بگو بهترین باشگاهشون چرا ورزشگاهش سقف نداره! :fp: :lol: الان ورزشگاه هند که 120 هزار نفریه سقف داره یا حتی ورزشگاه 150 هزار نفری کره شمالی !! :sd: :sd: :sd: (جفت ورزشگاهها برای 20-30 سال پیش هستن ولی سقف دارند)

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
یه جورایی پیش بینی میکردم ببازیم اما نه با این فضاحت
میباختید اما نه با 4 تا :fp: چقدر به رفیقام گفتم دوره بارسا و اسپانیا تموم شد :fp:
الان حتما میگن این همه میگفتی تیممو تیممو تیمم این بود تیمت... :fp:

چی میگی :13:
بگو 6 تا از بازیکنای 6 سال پیش اسپانیا رو نام ببرن؟
بگو 3 تا اسطوره گاوبازا رو نام ببرن :fp:
بگو 3 سال بعد که ژاوی-اینیستا نیستن بلژیک قوی تره یا اسپانیا یا دانمارک؟
بگو که ژاوی تا 4 سال پیش بازیکن نبوده و دقیقه 80 میومد تو بازی!نکنه اینم جک تری دی میخوره :fp:
بگو بهترین باشگاهشون چرا ورزشگاهش سقف نداره! :fp: :lol: الان ورزشگاه هند که 120 هزار نفریه سقف داره یا حتی ورزشگاه 150 هزار نفری کره شمالی !! :sd: :sd: :sd: (جفت ورزشگاهها برای 20-30 سال پیش هستن ولی سقف دارند)

اخه اونا که این چیزا حالیشون نمیشه میگن 4 تا خوردید فقط الانو میبینن

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال

یاد آن روزی که یاری داشتیم

این چنین خوار نبودیم ، اعتباری داشتیم

ای که ما را در زمستان دیده ای با پشت خم

این زمستان را نبین ، ما هم بهاری داشتیم

یاد2006 بخیر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
چی میخواید از این تاپیک هی پست میدید بالا میاد و غم آدم تازه میشه ! بیخیالش شین دیگه ، از دیشب که خوابیدم تا الان حتی یه پست رو هم نتونستم بخونم ، خودخوریه یه جورایی ! دیشب تو جریان بازی به اندازه کافی اعصاب خورد شد

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

چی میخواید از این تاپیک هی پست میدید بالا میاد و غم آدم تازه میشه !

بیخیالش شین دیگه ، از دیشب که خوابیدم تا الان حتی یه پست رو هم نتونستم بخونم ، خودخوریه یه جورایی ! دیشب تو جریان بازی به اندازه کافی اعضاب خورد شد

:)) :lol: :))
این پستت رو خوندم ترکیدما !

منی که امروز لبخند رو لبهام نیومده همش احساس میکینم یک چیزی کمه ولی با خوندن پستت خندم خودش اومد :1: چون دقیقاً حرف دل منو زدی ولی با لحن بامزه

راست میگه دیگه ! تموم شد رفت ! بحثی نیست که بکنیم :rolleye:

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
بصیر باورم نمیشه؛این تویی پست دادی؛دلمون واسه پستات تنگ شده بود؛ولی مگه تو ترکیه نبودی ؟درمورد اشتباه مدافعین خوب عاملش همون خستگی بود ؛درمورد جواب دوستان گاو چرونم؛هرچی بگی اونامیگن 4تای دیشب

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
واوووووووووووووووووووووو بابا دمتون گرم چقدر بدو بیراه گفتین به پراندلی انصافتون کجاست دیشب قاطی بودم نیمدم فروم الان که پست ها رو خوندم شوکه شدم اولین نکته و مهمترین نکته در مورد این یورو و ایتالیا اینه که ایتالیا از این جام سربلند بیرون اومد حتی یک در صد هم شک نکنید درسته پراندلی اشتباه کرد اشتباه بدی هم کرد این که بخوای جلوی اسپانیا حمله کنی و تیم رو باز کنی اشتباهه ایتالیا باید توپ رو به اسپانیا میداد و تمام فضاهای موجود در یک سوم دفاعیش رو میبست نه اینکه ایتالیا توپ رو در اختیار داشته باشه و اسپانیا این بلا رو سرمون در بیاره اونم تو نیمه ی زمین خودمون اسپانیا فضاهای موجود در نیمه ی زمین خودمون رو با پرس شدید بسته بود و نکته ی عجیب واسه ی من اصرار ایتالیا به پاس کاری در جلوی دروازه و زمین خو دمون بود!!!!!!!!!! یه تیم زمانی میتونه با خیال راحت اینکارو کنه که در نبردهای تک به تک بازیکناش توانایی عبور از سد حریف و بازیسازی رو داشته باشن به غیر از پیرلو هیچ کدوم از بازیکنا این توانایی رو نداشتن و البته که پیرلو واقعن خسته بود بسیاری از پاسهای کوتاه ایتالیا در نیمه ی زمین خود اشتباه و با عجله بود پرس اسپانیا جواب داد چون از لحاظ بدنی از ایتالیا اماده تر بود پراندلی فکر میکرد که میتونه مثل بازی با انگلیس و تا حدودی المان با سرعت دادن به بازی و باز کردن بازی با توجه به مالکیت توپ اسپانیا رو عقب نگه داره که شاید اگر خط هافبک ایتالیا اماده و خسته نبود این امر میسر بود ولی این اقدام پراندلی اقدام مرگباری بود چون از نظر من هر تیمی که الان اماده باشه و توی اوجش هم باشه باز هم خط هافبکش قطعن از اسپانیا ضعیفتره حتی المان اماده ضمن اینکه ایتالیا عملن بازیش متکی به پیرلو بود ولی اسپانیا تمام خط هافبکش بازیسازهای قهاری هستن پرتقال با دوندگی و پرس شدید کرواسی با 2 لایه ی 4 نفره ی دفاعی و خود ایتالیا با عمق دادن به قلب دفاع و گرفتن فضا تونسته بودن اسپانیا رو مهار کنن ولی ایتالیای فینال با تفکر بازیه هجومی تر با عث باخت خودش شد مطمئنم که پراندلی داره حسرت میخوره که چرا تفکرات خودش رو تغییر داد ایتالیا قطعن میتونست از پس اسپانیا بر بیاد اما نه با این سیستم به نظر من بازی اول با اسپانیا یکی از بهترین بازیهای ایتالیا بود که همه رو شگفت زده کرد ولی بازیه اخر بیشتر خودمون رو شگفت زده و حسرت زده کرد که چررررررررررراااااااااا این چیدمان؟؟؟؟؟؟؟؟ یه نکته ی دیگه از خستگی بازیکنا به راحتی نباید گذشت به نظر من کیلینی اگه اماده بود جوری توپ رو تکل میزد که بازیکن اسپانیا نفهمه چجوری توپ رو لو داده یا اگه بونوچی و بارزالی ذهنیت و فکرشون اماده تر بود گل دوم رو به اون شکل مبتدیانه نمیخوردیم پس درسته پراندلی اشتباه کرد و میدونم واقعن حرص ادم در میاد ولی همش رو پای اون ننویسید بد شانس هم بودیم پراندلی از نظر من فوق العاده کار کرد و جای تحسین داره به هر حال بازیها تمام شد ولی این ایتالیا واقعن دوست داشتنی بود و من افتخار کردم که طرفدار این تیم هستم این تیم ایتالیا رو خیلی دوست داشتم و حسرت نبردن جام هیچ وقت از توی ذهنم محو نمیشه

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
به نظرم پراندلی در انتخاب سیستم اشتباه کرد میشه گفت دچار غرور شده بود وهمان سیستم بازی با انگلیس و آلمان را انتخاب کرد که به نظرم صد در صد اشتباه بود. کاملا مشخص بود اسپانیا برای سیستم 4 دفاعه ایتالیا برنامه ریزی کرده بود. فضای بین کیه لینی و بونوچی از چپ همینطور فضای خالی بین اباته و بارزالی نقطه ضعف ایتالیا در بازی دیشب بود که تبدیل به بهترین فضا برای خودنمایی دیوید سیلوا و اینیستا شده بود و همانطور که دیدیم بارها از این فضاها استفاده کردند به گل هم رسیدند. پراندلی باید مثل بازی اول در مقابل اسپانیا از 3 مدافع استفاده می کرد چون باعث می شد این 3 مدافع بیشتر در عمق دفاعی تیم باشند و جلو دروازه را پوشش بدن. نکته ی دیگر از دست دادن میانه میدان بود که میشد با گذاشتن 5 هافبک تا حدودی این منطقه را از دست نداد. به دلیل خستگی بازیکن های ایتالیا بهتر این بود که پراندلی بیشتر به فکر گل نخوردن بود تا گل زدن که اگر این کار را انجام می داد میشد با جلو کشیدن اسپانیا از ضد حمله ها استفاده کرد و شاید ایتالیا می توانست برنده ی این بازی باشد.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
نمیدونم چرا همش میگید دوران اسپانیا و بارسا تموم میشه ؟ خودتون دیدید دیشب آلبا فوق العاده بود با اینکه جوون بود . اسپانیا تو امر جوون گرایی خیلی از ما جلوترن . این اسپانیا دیگه برنمیگرده به جایی که بوده . همیشه جز قدرت های برتر دنیا می مونه . جداقل 8 تا 10 سال دیگه اینیستا هنوز جوونه و هر سال داره بهتر میشه . هم سن پیرلو هم که بشه و بخواد بازی کنه یعنی 5 6 سال دیگه میتونه بازی کنه . کاسیاس از بوفون جوون تره . یورو بعدی هم به راحتی میشه گفت کاسیاس دروازبان اسپانیاست . فابرگاس هنوز جوونه و 5 6 سال دیگه تو اوج می مونه . پیکه هنوز جوونه و با اینکه خیلی فوق العاده نیست ولی واقعا خوبه . پدرو همینطور و ... فقط یه ژاوی سنی ازش گذشته که اونم تا 2 سال دیگه حتما بازی میکنه . آلمان هم واقعا برنامه ریزی خوبی دارن که همینطوری سالها تو همه یوروها و جام جهانی ها می تونن تو 4 تا باشن . این ایتالیاست که مثل ایرانه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی