پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ایتالیا - اسپانیا ( فینال یورو 2012 )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
256 پاسخ برای این موضوع

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
خب ایتالیا به بدترین نوعش باخت و اینهم به خاطر سیستم غلط والبته تعویضهای اشتباه پراندلی بود وگرنه اسپانیا قرار نبود خیلی سرتر باشه.اسپانیا همون تیم بازیهای قبلش بود ولی ایتالیا ایتالیای بازیهای قبلی نبود.حضور کیلینی تو سمت چپ و تعویض اجباری او.خارج کردن کاسانو و آوردن دیناتاله ای که دو تا موقعیت گل خراب کرد.خارج کردن مونتولیوویی که داشت خوب بازی میکرد و اوردن موتا که من دلیلش رو نمیدونم و مصدومیتش.خب معلومه وقتی این بلا رو خود مربی بر سر تیم میاره نباید انتظار نتیجه ی خوب داشت.به راحتی میشد با 3-5-2 بازی گروهی رو که با اسپانیا انجام داده بودیم تکرار کنیم و حتی بهتر.عملا اومدیم میانه ی میدون رو خالی کردیم دادیم به شش هافبک اونا.پیرلو موند و خودش ومارکیزیو هم که محو شد.با این وجود امار مالکیت توپ تفاوت اونچنانی نداشت.سیستم و تعویضها غلط بود.اسپانیا با شش تا هافبک میدون رو با پرس گرفت که بازیسازی پیرلو هم از بین رفت.پراندلی بعد هم نفهمید داره چیکار میکنه کیلینی مصدوم شد میتونست سیستم رو 3-5-2 کنه که نکرد بعد اومد کاسانو رو کشید بیرون و دیناتاله رو اورد که باز بنظرم اشتباه بودوخروج مونتولیوو هم که دیگه بدترین تعویض ممکن بود .گل سوم هم همین بود پرس اسپانیا تو خط هافبکی که ما خالی کرده بودیم باعث شد توپ به تورس برسه و.... میشد تو این بازی از دیامانتی استفاده کرد حتی نوچرینو اما......

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
اصلا وقتی پراندلی میدونه بازیکن هاش تا این حد خسته هستن چه نیازی هست دوباره به همونا بازی بده ؟ می تونست با ذخیره ها بازی کنه . ذخیره تیم باشگاهی که نیستن که بگیم خوب نیستن . هر کدوم جزو بهترین بازیکنهای تیم هاشون بودن . با اون بازیکن ها 4-0 می باختیم این همه داغون نمی شدیم . اونقدر بد بودیم دیشب که حد نداشت . خفت بزرگیه برامون . والا ناراحتیمون از باخت نیست . اگه 1-0 یا 2-0 هم باخته بودیم کاری به پراندلی نداشتیم . 4 گل !!! فاجعه باره . دیشب فقط باخت نبود . هیچوقت از باخت اینطوری ناراحت نمیشم . ناراحتیم از تحقیر شدنمونه . اونم جلوی این اسپانیا حالم از این تیم بهم میخوره بعدش اینطوری باختیم بهشون

alex59n

alex59n

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 6 ارسال

یوونتوس هم نمیتونه حریف بارسلونا بشه . اینقدر الکی به خودتون امید ندید . فینال جام حذفی رو انگار فراموش کردید ؟

بارسلونا و اسپانیا در نوع خودشون فوق العادن . هر چند حال آدم رو بهم میزنن از نحوه بازی کردنشون

با درود
خدا وکیلی امیدواری تو فرمایشات گوهر بارت موج مکزیکی میره دقت کردی؟
اصلا نمیخوام توجیه کنم یا الکی فن بوی بازی در بیارم اماحالا بد بازی کردیم 1بازی رو باختیم دیگه دیگه خلاف شرع که انجام ندادیم
ایتالیا باخته الان همه اعصاب هامون کیشمیشیه اومدی به یووه گیر میدی؟؟؟
من نمیدونم چیز چه ربطی به چیز داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(خودت جای چیز کلمات مناسب رو قرار بده)
فینا جام حذفی؟؟؟؟؟؟ شما همه بازیها رو ول کردی چسبیدی به اون بازی؟؟؟؟ شما بازی با میلان رو یادته؟؟ بازی با اینتر رو چطور؟؟؟ رم؟؟؟و.............
چون ایتالیا 1 بازی بد بازی کرد به اسپانیا باخت یووه هم نمیتونه بارسا رو بزنه عجب استدلال توپی
همین جام قهرمانان فصل پیش رو انگار خاطر مبارکتون نیست همین بارسالونا ی قدرتمنده شما جلوی همین میلان که امسال حسرت 1 برد روبروی ما رو به گور برد به دست و پا زذن افتاده بود اخرشم به زور داور و شانس و ....... اومد بالا اما بازم حال کردم هیچ *** نشد
از این به بعدم چشم قبل از هر بازی 1 سرفصل میزنیم موضوعشم عوض اینکه بگیم چنتا گل میزنیم میگیم **چنتا گل میخوریم** خوبه؟؟؟؟؟؟ شما رضایت میدی؟؟؟ اولین نفرم شما بیا نظرات گهر بارت و پیشاپیش بازی در رابطه با باختمون بگو

اسم سایتم عوض میکنیم میزنیم barsa.ir رضایت شما کسب میشه ؟؟؟؟؟؟

forza juve
viva italia

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
دوست عزیز alex 59 اینقدر اتیشی نباش عباس اقای ما بارسایی نیست(سبزه به ناز).شایدم حق داره.ولی جوک گاو چرونا شدیم رقت.کاش همون بازیایی قبلی حذف میشدیم.گور بابای قه رمانی من از اینکه جلوی گا وچرونا باختیم می سوزم. ولی ما بازی دیشب 9نفره بارزی می کردیم.مارکیزیو که اصلا تو بازی نبود.پراندلیم به جای اینکه دیناتاله رو به جای مارکیزیو بیاره به جای کاسونو میاره :fp: اخه با وجود مونتولیوو مارکیزیو هیچ نقشی نداشت :hmm: به هرحال تسلیت میگم به همه.حالا خوبه الکسی نبود وگرنه داغون میشدم. :20:

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان
دیشب اون چیزی که دیدیم واقعا آینه ی تمام قد فوتبال اسپانیا بود . فوتبالی مسخره و تازه به دوران رسیده ای که وقتی یه بازیکن اونم اول بازی که هنوز وارد دقایق حساس نشده ، از درد به خودش میپیچه و ازشون میخواد توپو به بیرون بزنن عین خیالشون نیست (مصدومیت جورجو و حمله ی اسپانیا دقیقا از جناح راست خودشون - جناحی که پست جورجو بود ! ) فوتبال تازه به دوران رسیده ای که وقتی به جی جی عزیزمون گل میزنن سریعا نتیجه میگیرن که جی جی دروازه بان ضعیفیه و راموس بی شعور میخواد نمایشی بهش گل بزنه فوتبالی که یه قسمت عظیمش شانسه ، شانسی که ازش برای ایتالیای 2006 در برابر استرالیا نام میبردن همین هوادارای دو آتیشه (!!!!) ی اسپانیا ، الان تو بازی مقابل کرواسی ، پرتغال و بازی دیشب میچسبه به تیمشون و ولشون نمیکنه یک تعویض اجباری و مصدومیت یار تعویضی تو کمتر از 5 دقیقه و بوفونی که نشون داد همیشه بزرگه . تبریکی که به کاسیاس گفت . کاسیاسی که تنها بازیکنی از اسپانیا هست که هنوز براش احترام و علاقه قائلم ایتالیا این دوره قدرتنمایی هاش رو کرد بچه ها . حق ندیم به خودمون که از پراندلی خرده بگیریم . واقعا کدوممون فکر میکردیم که ایتالیا با اون همه حاشیه انگلیس رو داغون کنه ؟ آلمان رو حذف کنه ؟ من دیشب نه از باخت ناراحت شدم ، نه از عقده ای بازی بازیکنای اسپانیا . فقط برای بوفونی ناراحت شدم که بازم به اون چیزی که همیشه لایقش بوده نرسید . جیجی عزیز افتخارش اینه که تو قلب میلیون ها هوادار تیمش همیشه هست . همیشه و همیشه فورتزا جیجی. فورتزا ایتالیا . برای همیشه :wink2: :rainbow: :rainbow:

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
واااااای خیلی داغونم نه به خاطر بازی بهر حال هر تیمی باخت داره به خاطر پر رویی این اسپانیا و به خاطر این دوستای تازه به دوران رسیدم توی فیس بوک که دو روزه فوتبال میبینن تازه واسه ما مفسر شدن خاک بر سرت آقای جلالی که اسم مفسر فوتبال رو خودت گذاشتی با نظر عباس موافقم با این اسپانیای ضد فوتبال 10 بار دیگه بازی کنیم 9 بار میبازیم البته تعویض های پراندلی از بقل توی حلقم آخه پیرمرد تو نمیدونی این یارو کیه اوردی؟ از اون روزی که مورچه اتمی با یووه قرارداد بست دیگه بازیش نداد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کسی بازی رو ضبط کرده داره ؟ کل بازی رو اگر داره به من پیغام بده من یه چیزی می خوام از بازی برام کات کنه اگر براش مقدوره.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
اگه با سیستم 2 5 3 به زمین می رفت شاید بهتر بازی میکردیم و برنده هم می شدیم ولی واقعا تغییر سیستم تیم یه جور ضعف حساب میشه

ایتالیا اونقدر تیم ضعیف و دست و پا بسته ای نیست که بیاد سیستمش رو برای ترس از شکست تغییر بده
اما پرندلی وقتی دید نمیتونه با این سیستم حریف اسپانیا بشه بهتر بود بین بازی تغییر تاکتیک و تغییر سیستم میداد و افرادی مثل ماجو و جیاکرینی نوچرینو و حتی جووینکو که کم بازی کردن و خسته نیستن رو به بازی می اورد یا از ابتدا به صورت فیکس بهشون بازی میداد

به نظر من تغییر سیستم بین بازی نشانه ضعف نیست بلکه نشانه انعطاف بالای تاکتیکی یک تیم هست.

کاش بازیکنای خسته و مصدومی مثل کیلینی اباته مارکیزیو و کاسانو به بازی نمی اومدن هر چند خیلی ریسک بالایی بود و ممکن بود همه به پرندلی حمله کنیم و تصمیمش رو عجیب بدونیم

واقعا تو اون شرایط و تو اون لحظات خیلی سخته ریسک کنی و ممکنه با یه تصمیم به ظاهر اشتباه زیر سوال بری
من اصلا پرندلی رو ملامت نمیکنم و به احترامش بلند میشم و با صدای بلند ازش تشکر میکنم.

پرندلی کاری کرد که باید میکرد کاری که بیلیچ مربی کروات ها جلوی اسپانیا کرد ولی چیزی که تو این جام خیلی بزرگ نمایی کرد شانس بالای اسپانیایی ها در این جام بود اونا نزدیک بود بازی با کروات ها حذف بشن و بازی با پرتغال با نهایت شانس فاتح ضربات پنالتی بشن و در فینال هم با یه تیم داغون و خسته رو به رو بشن دقیقا عکس سال 2002 که با بدشانسی تمام جلوی کره جنوبی حذف شدن... فوتبال همینه!

ایتالیا همیشه در قلب من خواهد بود

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال
نفرتم از اسپانیا 2برابر شد از صدا سیما 2 برابر شد دیشب داداشم اس داد گفت ناراحت نباش به بد شانسی باختید داداشم طرفدار 2 آتیشه آلمانه از اسپانیا هم بدش میاد از جلالی هم بدم اومد از ترکیب اسپانیا حالم بهم خورد امیدوارم طرفدار اسپانیا و بارسا همیشه طرفدارشون بمونن

الان بابام اومده داره مسخره میکنه رفته رو مخم اینم کارشناس شده واسه من دارم میترکم 1کم دیگه حرف بزنه میزنمش حرفمونم شد مث بچه میمونه

پست متوالی با فاصله زمانی کم !

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
من از اولین بازی ایتالیا در این جام گفتم که به این تیم امیدی ندارم اما بازی برابر انگلیس و آلمان نظر من رو تغییر داد ، نمیشه پراندلی رو مقصر دونست پراندلی تیم رو به فینال آورد و این کار کمتر از قهرمانی نیست ؛ دیشب هم باخت طبیعی بود ، وقتی جنگ میانه ی میدان رو از دست بدید قطعا شکست می خورید بخصوص برابر اسپانیا ، دیشب بیشترین نقش در باخت رو خط میانی داشت که نتونست ژاوی و اینیستا رو مهار کنه ، شاید تعویض های پراندلی غیر منطقی بنظر برسه اما تمام داشته های ایتالیا همین بود ، جیووینکو هم نمی تونست کمک چندانی بکنه چونکه ایتالیا به بازیکن قدرتی نیاز داشت که تمرکز هافبک های اسپانیا رو به هم بزنه ؛ بنظر من این جام برای ایتالیا فوق العاده بود و اگر اسپانیا به فینال نمی رسید قطعا ما قهرمان می شدیم .

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ولی دیشب همه عصبی بودیم . الان ریلکس تریم . نباید منکر زحمات پراندلی بشیم . ایتالیایی که هیچ کس انتظار نداشت از گروه بیاد بالا رو رسوند فینال . جانانه هم رسوند فینال . بازی با انگلیس و المان رو من واقعا با غرور گفتم که ایتالیایی هستم . فقط حیف که در جایی که نباید اشتباه میکرد اشتباه کرد . مونتولوو رو نباید میاورد بیرون . تعویض منطقی این بود که دیامانتی رو به جای مارکیزیو بی اثر میاورد . . همه خسته بودن . همه . حتی بوفون هم از نظر فکری خسته بود . هیچ کس قدرت پرس کردن نداشت . بوسکت ( چقدر بدم میاد ازش ) با سرعت معمولی هم میتونست از مارکیزیو رد شد و کلود حتی نای تعقیب کردنش رو هم نداشت ولی بهتر بود که ایتالیا هم از اول 4-6 بازی میکرد . یا حداقل 4 -5 1 . هافبکهای خسته ما واقعا کم اورده بودن در مقابل 6 هافبک سرعتی و دریبل زن ولی برعکس شما من معتقدم اگه دوباره بازی کنیم قطعا میبریم . من قبل بازی به خانومم هم گفتم اگه تا دقیقه 15 بتونیم گل نخوریم بعدش بازی رو میگیریم . که لعنتی درست دقیف 15 گل خوردیم و شیرازه تیم پاشید

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
عمران جان ادم که با باباش این طوری حرف نمیزنه.به جاش دق دلیتو سر دوستایه اسپانیش دیگت خالی کن :hmm: من که خودمو گوشیمو افلاین کردم از دست این دوست واشناهای گاو چرون :fp:

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال

با درود
خدا وکیلی امیدواری تو فرمایشات گوهر بارت موج مکزیکی میره دقت کردی؟
اصلا نمیخوام توجیه کنم یا الکی فن بوی بازی در بیارم اماحالا بد بازی کردیم 1بازی رو باختیم دیگه دیگه خلاف شرع که انجام ندادیم
ایتالیا باخته الان همه اعصاب هامون کیشمیشیه اومدی به یووه گیر میدی؟؟؟
من نمیدونم چیز چه ربطی به چیز داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(خودت جای چیز کلمات مناسب رو قرار بده)
فینا جام حذفی؟؟؟؟؟؟ شما همه بازیها رو ول کردی چسبیدی به اون بازی؟؟؟؟ شما بازی با میلان رو یادته؟؟ بازی با اینتر رو چطور؟؟؟ رم؟؟؟و.............
چون ایتالیا 1 بازی بد بازی کرد به اسپانیا باخت یووه هم نمیتونه بارسا رو بزنه عجب استدلال توپی
همین جام قهرمانان فصل پیش رو انگار خاطر مبارکتون نیست همین بارسالونا ی قدرتمنده شما جلوی همین میلان که امسال حسرت 1 برد روبروی ما رو به گور برد به دست و پا زذن افتاده بود اخرشم به زور داور و شانس و ....... اومد بالا اما بازم حال کردم هیچ *** نشد
از این به بعدم چشم قبل از هر بازی 1 سرفصل میزنیم موضوعشم عوض اینکه بگیم چنتا گل میزنیم میگیم **چنتا گل میخوریم** خوبه؟؟؟؟؟؟ شما رضایت میدی؟؟؟ اولین نفرم شما بیا نظرات گهر بارت و پیشاپیش بازی در رابطه با باختمون بگو

اسم سایتم عوض میکنیم میزنیم barsa.ir رضایت شما کسب میشه ؟؟؟؟؟؟

عزیز تیمای ایتالیا تو اروپا هیچ کاری نکردن .ما 1ساله تازه داریم خوب میشیم نمیشه انتظار داشت از پس بارسا و ... بر بیاد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دل بوسکه هم توی مصاحبه اش گفته ایتالیا فقط بد شانس بود. دل بوسکه در مورد بازی گفته ایتالیا تورنمنت فوق العاده ای داشت، ولی امشب شبشون نبود. خستگی ناشی از تورنمنتشون، یک روز کمتر استراحت کردن و یک یار کمتر داشتنشون باعث شد همه چیز میل ما پیش بره و این بدشانسی ایتالیا بود.

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال

عمران جان ادم که با باباش این طوری حرف نمیزنه.به جاش دق دلیتو سر دوستایه اسپانیش دیگت خالی کن :hmm: من که خودمو گوشیمو افلاین کردم از دست این دوست واشناهای گاو چرون :fp:

داداش من هر کی رو مخم باشه کنترلمو از دس میدم واسم فرقی نداره نه خوشبختانه من با هیچ گاو بازی دیگه رفتو آمد ندارم همه دیشب اس دل داری دادن دوس دارم اخبار ورزشی ببینم از چه لحنی استفاده میکنه

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
خیلی ها اگه برنده نباشن ولی پیروزن خسته نباشن دوره قبل اونا تو پنالتی بردن که الکس پدرشونو اونطوری در آورد این بار که یوهه جونم نیوکمپ و برنابئو رو به آتیش میکشه

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
به پستای خودم وبچه ها بعد از بازیه با اینگلیس و المان نیگاه می کنم خندم میگیره :)) اون دوتا بازیه ایتالیا عجب انگیزه کاذبی داد به بچه ها :laughing: جو فرو میدیدی انگار یووه رفته بود فینال اروپا :hmm: ولی زرشکی شدیم رفت :fp: کاش زودتر حذف میشدیم به گاو چرونا نمی باختیم :fp: :cry2:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این نوشته رو الان دیدم، یه تیکه از مقاله آرسن ونگر قبل از بازی : ... همونطور که گفتم من اسپانیا رو دارای شانس بیشتری می دونم برای فینال. چون توقع دارم اونا از لحاظ جسمانی آماده تر و سرحال تر باشند. درسته ایتالیا در نیمه نهایی وقت اضافه نداشت، ولی سومین بازی در طول یک هفته سخت خواهد بود، و این اون جایی خواهد بود که شما هزینه اش رو خواهید داد. در مقابل آلمان اونا هنوز در سطح بالایی بودن از پیروزی مقابل انگلیس، و شاید در فینال هم انرژی فینالیست بودن بتونه به کمکشون بیاد، ولی من فکر می کنم ایتالیا (ازین لحاظ) در فینال به مشکل بر میخوره.

juvenista

juvenista

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 285 ارسال
مشكل ايتاليا اين بود كه يووه نتونسته بود براش يه مهاجم خوب اماده كنه
طبق امار بيشترين حمله ها رو ايتاليا انجام داده ولي فقط 6 تا گل زده
اگه يه مهاجم درس و حسابي داشت، اون موقع تك به تك رو خراب نمي كرد، بازيكناي حريفو به خودش مشغول ميكرد و نمي ذاشت اين قدر روحيه بگيرن
اگه به جاي دي ناتاله يه مهاجم خوب داشت شايد الان قهرمان بود
يووه بايد يه مهاجم درجه يك برا ايتاليا پرورش بده
يكي مثه الكس
:smile:

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال

به پستای خودم وبچه ها بعد از بازیه با اینگلیس و المان نیگاه می کنم خندم میگیره :)) اون دوتا بازیه ایتالیا عجب انگیزه کاذبی داد به بچه ها :laughing: جو فرو میدیدی انگار یووه رفته بود فینال اروپا :hmm: ولی زرشکی شدیم رفت :fp: کاش زودتر حذف میشدیم به گاو چرونا نمی باختیم :fp: :cry2:

داداش همه چی بر علیه ایتالیا بود ولی آدم از این میسوزه که طرفدارای اسپانیا نمیفهمن که این ایتالیا 20% آمادگی داشت خیلی خسته بودیم وقتی راموس اونجوری کرد نگاه بوفون خیلی معنا دار بود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی