پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ایتالیا - اسپانیا ( فینال یورو 2012 )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
256 پاسخ برای این موضوع

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
رکورد بدترین باخت تاریخ در فینال یورو بنام ایتالیا به ثبت رسید همینطور بهترین برد در تاریخ برای اسپانیا اسپانیا امشب به کمک ایتالیا چند رکورد دیگه رو هم جابجا کرد و تاریخ ساز شد. به نظر من حتی اگر ایتالیا 10 نفره هم نمی شد باز هم کار خاصی نمیتونست بکنه اسپانیا امشب خیلی خوب بازی کرد و مستحق برد بود. همه بد بودن از بازیکن ها گرفته تا تعویض های پراندلی دلم برای بوفون - پیرلو و ده روسی خیلی سوخت حیف شد.

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
ولی فشاری که بالا سر من بود رو پراندلی نبود فکر کن 5نفر اسپانیایی هنوز هم دارن منو دست میندازن فقط مادرم میمونه که اون هم طرفدار اسپانیاست و خوب مهر مادر دیگه!!! Thank's

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

[img width=480 height=324]http://myup.ir/images/38291412121721900599.jpg[/img]

متشکریم مرد

بخاطر شخصیتی که به این تیم دادی

هیچ کس ایتالیا رو باور نداشت

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال
عقده ای ها قهرمان شدن. مثل روز برام روشن بود بعد از اون شکل بدشانسی و 10 نفره شدن گاوبازیای دهاتی میان برای عقده گشایی. بدترین صحنه برام اشکهای پیرلو بود و اون ضربه راموس عقده ای احمق واقعا بدشانسی آوردیم. حرفی برای گفتن ندارم فقط بگم ایتالیووه رو بیشتر از هر زمان دیگه ای دوست دارم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پراندلی هم گفته دو تیم از لحاظ جسمانی در وضعیت برابری نبودن و اسپانیا ازین نظر توی یه لول دیگه بود. ما انرژی خیلی زیادی مصرف کردیم و نتونستیم به اندازه کافی ریکاوری داشته باشیم. پراندلی از بازیکنانش بابت تلاششون تشکر کرده و گفته تورنمنت فوق العاده ای بود.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
یوونتوس هم نمیتونه حریف بارسلونا بشه . اینقدر الکی به خودتون امید ندید . فینال جام حذفی رو انگار فراموش کردید ؟ بارسلونا و اسپانیا در نوع خودشون فوق العادن . هر چند حال آدم رو بهم میزنن از نحوه بازی کردنشون

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

[img width=480 height=324]http://myup.ir/images/38291412121721900599.jpg[/img]

متشکریم مرد

بخاطر شخصیتی که به این تیم دادی

هیچ کس ایتالیا رو باور نداشت

شخصیت رو این مرد به ایتالیا نداد.چیزی که من دیدم یوونتوس کونته بود با چند تا تغییر تو خط حمله.ندیدید چقدر تو حمله مشکل داشتیم؟

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
فهمیدم کاسه لیس(دروازه بان اسپانیا)برای چی گریه میکرد اول بازی.فکر کرده بود الکس میخواد از تورین بهش ضربه ابستگاهی بزنه :laugh3:

بی احترامی به حریف خیلی بده :rtfm: .ولی خیلی زور داره یه تیم با 4 سال قوی شدن اونم با شانس بیاد جام ببره.بازم میگم فقط اسپانیا2008 شایسته بود که اونجا هم شانس کم نداشت
اون راموس هم فکرکنم قلادش گم شده بود یا باز شده بود هی با ماریو ور میرفت.یه پنالتی هم نیمه اول روش کرد.بازی قبل هم بداشتبور بود.اینه فیرپلی :fp:

پشته پا میزنه بعد میخنده :wagfinger2: حالا جام ندیده باز برو جامو پرت میکنه پایین.برو پیش په په همدیگرو گاز بگیرین :3ztzsjm: :fighting29:

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
دمت گرم پراندلی ولی بدشانسی هم آوردیم خدایی.ایتا یووه هنوز یه ساله پا گرفته منتظر بزرگی های ما باشین

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کیلینی گفته اسپانیا مستحق قهرمانی بود، ولی ازین غمگینم که ما توان این رو نداشتیم که اون چیزی که واقعا هستیم رو نشون بدیم. چون واقعا خیلی سخته که توی 2 روز از بازی فشرده ای مثل بازی با آلمان بشه آماده شد. بونوچی هم بعد از تعاریفی که از اسپانیا، پراندلی و شخصیت ایتالیا کرده گفته ما اینقدر خسته بودیم که ده روسی و بارتزالی دیروز تمرین هم نکردن که خسته تر ازین نشند.

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

[img height=600 width=405]http://up.vatandownload.com/images/tohhqv8akwigk991hsyr.jpg[/img]

با یه قهرمانی و دوتا قهرمانی عاشقتون نشدم که بخوام حالا با یه باخت پا پس بکشم !!!

FORZA AZZURI

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال
یووه و ایتالیا چه اول باشید چه آخر همیشه طرفدارتون بودمو هستم :rose:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
هنوز اعصابم داغونه چرا اینطوری باختیم . کاش همون 2-0 تموم میشد . والا 2-0 تموم میشد اصلا ناراحت نبودم . آبرومون رفت .

با تمام وجود غمگینم مثل وقتی که زن نمیسازه . مثل وقتی که دوست می میره مثل وقتی که تیم می بازه

اون قدر که سر این بازی اعصابم داغون شد سر بازی با ناپولی تو فینال اینطوری نشدم . حالا می فهمم ایتالیا برام مهم تر از یوونتوسه

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
عباس يووه عزيزتره :rose: منم مثه خودت عصبي هستم و واقعا دوست داشتم كه حدااقل 2-0 ميباختيم از فردا صحبت از اينه كه سنگين ترين شكست تو فينال يورو رقم خورد و ايتاليا تحقير شد... فكر كنم دوباره ديدگاهها درباره فوتبال ايتاليا بد و تاريك ميشه :sad1:

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال
ای خدا چقدر زور کسی که شش سال پیش موقع قهرمانی ایتالیا سر از پا نمی شناخت بالا پایین میپرید داد و بیداد میکر الان بم اس ام اس بده که سوراخ تون کردیم....لوله این لوله ... آدم میمونه چی بگه به این...

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
شب بدی بود نمی خوام توجیه کنم ولی واقعا بدشانس بودیم به پرندلی تبریک میگم و دست مریزاد چون عالی عمل کرد و فراتر از انتظار بود و نمره قبولی گرفت پرندلی شجاعانه روی اعتقاد و سیستم خودش ایستاد و کوتاه نیومد با اینکه میدونست سیستم 2 5 3 جلوی اسپانیا جواب داده و میتونه با یه بازی تدافعی نتیجه بگیره عملا این کارو نکرد و نترسید و سیستمش رو تغییر نداد بلکه تصمیم گرفت شجاعانه و با نمایشی زیبا برنده بشه که نشد واقعا خفت باره یه تیم بیاد برای برنده شدن سیستم اصلی خودش رو که دو سال براش برنامه داشته تغییر بده شاید اگه ایتالیا خسته نبود و اینقدر بدشانسی نمی اورد نتیجه دیگه ای حاصل میشد ایتالیا واقعا خسته بود و همون طور که اکثر کارشناس ها حدث زدن تیمی برنده بازی میشه که جنگ میانه میدان رو برنده بشه ولی سه هافبک خسته ایتالیا هرگز نمی تونستن حریف شش هافبک هماهنگ اسپانیا بشن کاش با تعداد نفرات بیشتری در خط هافبک به زمین میرفتبم کاش کیلینی نااماده در بازی با المان رو به بازی نمی اوردیم کاش موتا مصدوم نمیشد تا بیشتر از این تحقیر نشیم و هزاران کاش دیگه پرندلی باید می فهمید تیمش خسته هست و باید سیستمش رو تغییر بده و متاسفانه دل بوسکه خیلی خوب این موضوع رو درک کرد و با سیستم همیشگی خودش ایتالیای نیمه جون رو با تیکی تاکای خودش خسته تر هم کرد شاید اگه دل بوسکه از اول به تورس بازی میداد نتیجه این نمیشد ولی باید قبول کنیم تجربه این مربی بهش کمک کرد و دست پرندلی رو خوند علاوه بر خستگی که باعث شده بود حتی بازیکن ها تمرکز نداشته باشن هیچ کدوم از نفرات تیم حتی بوفون روز خوبی رو نداشتن به نظر من پرندلی عالی کار کرد و بهترین و شایسته ترین نفرات رو به تیم ملی دعوت کرد برعکس رضا من به این ایتالیا امید زیادی داشتم و مطمئن بودم اگه بتونه با وجود اون همه حاشیه و مشکلی که براش بوجود اومد از گروهش صعود کنه تا مراحل بالا پیش خواهد رفت اسکلت ایتالیا تیم موفق یووه بود و این نتایج دور از انتظار نبود تعجب میکنم چطور دی ناتاله ای که دو فصل اوای گل ایتالیا میشه اینقدر در تبم ملی ضعیف ظاهر میشه اگه در اوایل نیمه دوم به گل میرسیدیم و موتا مصدوم نمیشد ابتالیا میتونست با چاشنی شانس به بازی برگرده تعویض مونتولیوو برای جنگندگی بیشتر در خط هافبک بود چون عملا جنگ وسط میدون رو باخته بودیم و چون احتیاج به حمله داشتیم موتا باید جلوی ضد حملات اسپانیا رو با خطاهای ریزش میگرفت که با بدشانسی محض مصدوم شد به نظر من هم المان و هم پرتغال و هم ایتالیا شایستگی کمی بیشتر نسبت به اسپانیا داشتن

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

[img width=480 height=323]http://www.shiaupload.ir/images/05452650358071054327.jpg[/img]

کیف – اوکراین

تیکی تاکای اسپانیایی تیم ایتالیا را از هم پاشید!

قهرمانان جام جهانی بازی فینال اروپا را تحت کنترل خود درآوردند همان طور که همیشه این کار را می کنند. آن ها توپ را با پاس کوتاهی پس از پاس دیگر در زمین می چرخاندند، همان طور که همیشه این کار را می کنند. اما با طرز خارق العاده ای چهار گل به ثمر رساندند، کاری که معمولاً انجام نمی دهند!

ایکر کاسیاس در این باره گفت: « ما با پایبندی به استایل و سبک بازی خودمان، برنده شدیم و همچنین با چرخاندن توپ در زمین به شیوه ی خودمان. ما می دانستیم که چگونه سوار بر بازی شویم. کاری که ما انجام می دهیم بسیار مشکل است اما ما طوری انجامش می دهیم که به نظر آسان می آید.»

در این بازی فرناندو تورس و ایکر کاسیاس تاریخ ساز شدند. تورس اولین بازیکنی شد که در فینال دو رقابت اروپایی گلزنی کرده و کاسیاس هم در این دیدار 100مین برد ملی خودش را جشن گرفت.

هافبک اسپانیا ، ژاوی هرناندز گفت: « ما برتر از ایتالیا بودیم. ما بازی کاملی از خود به نمایش گذاشتیم، شاید بهترین بازی در کل تورنمنت را و این گونه تاریخ ساز شدیم»

دروازه بان ایتالیا جان لوئیجی بوفون گفت: « امشب، رقابتی در کار نبود! آنها بسیار بهتر از ما بودند و تلخی شکست در فینال به نسبت، کمتر است.»

پراندلی هم گفت: « آن ها چندین سال است که فوتبال را در لول بالایی ارائه می دهند. با این که از یک بازیکن مشخص به عنوان مهاجم سنتی استفاده نکردند قابلیت این را داشتند که خط حمله ی خود را پربار کنند»

فابرگاس : « بعد از گل اول، بازی به صورت تمام و کمال از آن ما شد. اما راستش جانانه بازی کردیم [ترکوندیم!] »

کاسیاس: « گل دوم ضربه ی بزرگی به آن ها زد و بعد از آن سومی کارشان را تمام کرد.»

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
ریتینگ بازیکنان : سسک فابرگاس 9 داوید سیلوا 6.5 آندرس اینیستا 9.5 ژاوی هرناندز 8 ژابی آلونسو 8 خوردی آلبا 8 سرجیو بوسکتس 7 سرجیو راموس 7 آلوارو آربلوا 7.5 جرارد پیکه 6 ایکر کاسیاس 9 آنتونیو کاسانو 5.5 ماریو بالوتلی 5 آندره آ پیرلو 6 ریکاردو مونتولیوو 5 کلودیو مارکیزیو 4 دنیله ده روسی 6.5 لئوناردو بونوچی 3 اینیاتزو آباته 5 جورجو کیه لینی 4 آندره آ بارتزالی 5 جان لوئیجی بوفون 7 داور 7

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
این هم از عکس ها :np:

http://uplod.ir/vbdm..._Spain.rar.html

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
دیشب باختیم همین ولی چیزایی خوندم که برام جالب بود اولین چیزی که هنوز هم نمیفهم پریدن به پراندلیه واقعا عجیبه تیمی که هیچ کسی هیچ شانسی براش قائل نبود میاد و به فینال میرسه ... تیمی که تو کل ایتالیاش یه مهاجم داشت اونم قبل جام مصدوم میشه ... تیمی که طول همین جام هر روز یکی از بازیکناش مصدوم میشه ... خوب ایا شایسته این حرف ها هست که بعضی دوستان نوشتن من که پراندلی رو دوست دارم و همیشه هم دوست خواهم داشت و تنها اشتباهی که داشت دیشب فکر میکنم بازیدادن کیلینی بود بالزارتی تو این جام از خوبای ایتالیا بود و نمیباسیت رو نیمکت میبود دیشب شاید اگه اون گل اول رو نمیخوردم وضع اینجوری نمیشد حتی دیشب تو بازیی که 4 تا خوردیم و 30 دقیقه 10 نفره بودیم بازم میتونستیم بازی رو برگردونیم اگه یکی از اون شوتای نیمه اول بیشتر زاویه میداشت و میرفت تو گل یا همون اپتدای نیمه دوم ضربه سر دیناتاله یا اون تک به تک که کوبید تو دستای کاسیاس گل میشدن وضعیت فرق میکرد با این اوصاف تنها به این تیم میتونم بگم خسته نباشید

4 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 4 مهمان و 0 عضو مخفی