پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کوادو آساموا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
454 پاسخ برای این موضوع

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
" سه امتیاز خیلی مهم برای ماندن در صدر و حفظ رکورد شکست ناپذیری ، خوشحالم که در این بازی حضور داشتم و از حمایت همه سپاسگذارم "

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
نمیدونم کدوم یکی از بچه ها میگفت که ما هنوز تو چپ مشکل بازیکن داریم و آساموا نمیتونه اون نیاز ما رو براورده کنه ولی تو این بازی به معنای واقعی کلمه به حرفش پی بردم . وقتی جلوی یک بازیکن سطح بالا قرار میگیره عملا هیچ کاری انجام نمیده . زانتی تونست از بازی محوش کنه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
زانتی خیلی های دیگه رو هم از بازی محو کرده بود! مشکل از آساموا نبود! زانتی زیادی خوبه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland
- تیم کلا بد بود ولی به نظرم تنها بازیکنی که تلاش میکرد و همه جوره هم در اختیار تیم بود و هم تیم بهش اعتماد داشت آساموآ بود، هر زمان و در هر حاللتی که تیم به مشکل میخورد توپ رو میدادند به آساموآ، دیگه فکر میکنم آخرهای بازی هر موقع توپ بهش می رسید چند تا قطره اشک از چشم هاش روون میشد ...

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
ولي به هيچ وجه بدرد تيم نخورد هرچي سانتر كشيد خورد به بازيكن رو بروش ، يه استارت خوب و فرار قشنگ نكرد زانتي با اون سنش گوشه زمين نفسش رو گرفته بود جوري كه ماركيزيو ميومد كمكش حتما بايد مدافع لچه باشه تا جاش بزاره ؟‏!‏‏!‏ :np: :62:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

زانتی خیلی های دیگه رو هم از بازی محو کرده بود! مشکل از آساموا نبود! زانتی زیادی خوبه.

اره دقیقا ! واقعا این زانتی استثنایی بازی می کنه و هیچ مشکلی نداره ! البته هر چند اساموا اواخر بازی یک بار ردش کرد و زانتی مجبور به اخطار شد :np:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
‏^‏ اصلا اين حرف منطقي و درست نيست‏ اگه درباره زانتي با اين سن و سال اينجوري ميگيد و حق ميدين كه نشه ردش كرد ، پس بايد وقتي جلو بارسا و رئال بازي ميكنيم بگيم مسي و رونالدو فوق ستارن ، نميشه كاريشون كرد !!! :76:

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال

اره دقیقا ! واقعا این زانتی استثنایی بازی می کنه و هیچ مشکلی نداره ! البته هر چند اساموا اواخر بازی یک بار ردش کرد و زانتی مجبور به اخطار شد :np:

حسين آقا از شما بعيد بود همچين حرفي بابا زانتي ديگه موقع نوه دار شدنشه :2qcmh45:چجوري مي تونه 90دقيقه بازي کنه ولي جدا از همه اين احوال يه نکته رو در نظر بگيريد.اين بابا اصلا پستش اينجا نيست.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
زانتی خیلی خوبه ، زانتی جلوی خیلی بزرگتر از آساموا بازی کرده و از بازی محوشون کرده ضمنا یادمون نره آساموا فقط 24 سالشه ، خیلی جا داره تا به سطح بازیکنانی مثل زانتی برسه ، خیلی زوده ازش انتظار داشته باشیم در هر بازی بازیکن مقابلشو دریبل بزنه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
و این که اصلا پست ِ آساموا وینگر نیست که ما ازش انتظار رونالدو بودن داریم :np:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
رضا یک سوال ازت دارم منبع این اسم های تاپیک چیه؟(تلفظ) انگلیسی؟ایتالیایی؟... من که هرچی گوش می کنم همه می گن ازاموآ

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
^^^ تاپیک رو من درست کردم محمد ، رضا بنده خدا چیکاره ست ؟ :Facepalm: :1: گزارشگر رای رو که من دقت کردم میگفت : " اساموا " ، ولی خب گزارشگر اسکای رو هم دیدم که اون میگفت : " ازاموا " ! حالا من مشکلی ندارم اسم تاپیک رو عوض کنم ، ولی فکر میکنم همین اساموا بهتر باشه.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
-دوباره این بحث تلفظ شروع شد :1: محمد ، اونیکی محمد درست میگه :1: منم شنیدم آزاموآ!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
ورژن سیاه ، تقویت شده و فوتبالیست تره کراسیچ :1:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
هر وقت بازیشو میبینم یاد حرف رضا میوفتم وقتی توپ زیر پای آساموا است خیلی آپشن ها به بازیکن های تو محوطه میده ، یا پاس زمینی میده ، یا سانتر میکنه ، یا سانتر محکم زمینی میکنه و ... خیلی با فکر بازی میکنه ، خیلی معدود اتفاق افتاده که الکی به توپ ضربه بزنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland
- در مقابل چلسی با "حداکثر" قدرتمون به میدان میریم ...

تصویر

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
اگر واقعا لوییز محروم باشه ، دی متئو مجبور میشه از ایوانوویچ در قلب دفاع استفاده کنه و دفاع راست آزپلیکوئتا بازی کنه ، این یعنی آساموا مثل بازی رفت اسیر ایوانوویچ نمیشه و میتونه از اون سمت پدر چلسی رو در بیاره :222:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

تا حالا زن آزاموا را دیده بودید؟ :nish:
[img width=480 height=360]http://vina.hostpo.net/img/4f5f4071faca.jpg[/img]

+محمد ماتین تایلر هم می گه ازاموآ :2:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
فصل 2012-2011 فصل تاريخي براي يوونتوس بود ، بعد از رسوايي كالچوپولي و تبعيد يوونتوس به سري ب ، يوونتوس 6 سال از سطح از سطح اول ايتاليا و قهرماني به دور بود مربياني زيادي به يوونتوس آمدند كه بعضي خوب بودند و برخي بد .. اما با اومدن آنتونيو كونته هواداران يوونتوس در ابتداي فصل ، فصلهايي رو كه يووه بر فوتبال ايتاليا حكمراني ميكرد رو به ياد آوردن . غولهاي تورين گاها با بردهاي پرگل حريفان رو هم شكست دادند .. برد 0-4 مقابل رم و نوارا ، به همراه پيروزي 0-5 مقابل فيورنتينا كه تاييدي برشايستگي يوونتوس براي اسكودتو بود . اين بازيهاي خوب طرفداران و كارشناسان رو تحت تاثير قرارداده و باعت تحسين افراد زيادي شد ، اين براي تيمهاي ديگه بخصوص تيمهاي اسپانيايي كمي نگران كننده بود كه يوونتوس از ابتدا تا انتهاي بازي بر حريف تسلط داشته باشه .. از 38 بازي كه يووه درفصل قبل انجام داد 17 تا از اونها رو با كمتر از 1 يا 2 گل برنده شد . سخت بود كه بعد از اون قهرماني تاريخي شاهد پيشرفت دوباره يوونتوس باشيم ، اما در 13 بازي در سري آ و بازي در ليگ قهرمانان اونها تقريبا يك تيم كامل بودن و خوب نشون دادن به نظر ميرسه كه اونها اين كار رو به خوبي تونستن با كمك اظافه شدن آساموا انجام بدن بازيكن تيم ملي غنا در يك معامله اي كه بين اودينزه و يوونتوس انجام شده به يووه اومد .. البته اين درسته كه علاقه مندي منچستر به ستاره 23ساله يوونتوس و مبارزه كونته بر سر نگه داشتن ماركيزيو نشون دهنده كيفيت بالاي او هست ، و ميتوان استدلال كرد و قانع شد كه ماركيزيو يك ركن اساسي براي يوونتوس هست اما آساموا سمت چپ رو به تصاحب خودش در آورده و سيستم 2-5-3 يوونتوس رو فعال و روان ميكنه ، و به بازيكن آزاد در اون سمت تبديل شده كاپلو [سيستم 2-5-3]‏ يوونتوس رو بازگشت به گذشته دونست ولي اونها تو بازي سه شنبه شب مقابل قهرمان اروپا ثابت كردن كه با عرض دادن به بازي و ثبات دفاعي در تمام مدت ، ساختار بازي رو دگرگون كردند آساموا بايد همه كارها رو با هم انجام بده ولي درعوض فشار زيادي كه به خاطر بازي در تورين متحمل ميشه باعث شكوفا شدنش تو اروپا شده . با سرعت و چابكي و آمادگي بدني فوق العاده اي كه داره و تصميم گيري هاي خوبي كه انجام ميده .. كه ثمرش 6 پاس گل براي هم تيمي هاش و 2 گل مقابل جنوا و پسكارا هست و توانسته جايگزين مناسبي براي ده چليه در سمت چپ باشه و محوده وسيعي رو تحت تاثير قرار بده تا اونها براي هرتيمي يك حريف جدي در داخل و خارج از خونه باشن . منچستر سيتي نتوانست 2سال پشت هم از گروهش صعود كنه و دورنتموند توسط مارسي و آرسنال از صعود باز موند در فصل قبل .. اما يوونتوس هنوز به صعود اميدواره و در يك قدميش قرارداره كه همه اينها به لطف ظرفيتهاي بالايي هست كه آساموا تو بازيش ارائه ميده . هواداران و رسانه ها براي بزرگي آندره آ پيرلو غوغاي زيادي به پا كردن ، قلب مبارز ويدال و استعدادهاي دروني ماركيزيو .. كه به واقعا اينچنين هم هست ، ولي ثروت براي من كسي هست كه واقعا بانوي پير رو در اين فصل سختكوش و دست نيافتني ساخته .. جواني از آفريقا . Football-Italia

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
-دارم لحظه شماری میکنم تا ببینم آساموآ چطوری سمت راست میلان رو میخواد آسفالت کنه :1: :hug:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی