پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کوادو آساموا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
454 پاسخ برای این موضوع

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال

در برابر قدرت سرو های تنیسور ها با سرعت میانگین 180 تا 200 کیلومتر بر ساعت ، این قدرت شوتش تقریبا هیچیه :1:

البته تو فوتبال هم شوتایی داشتیم که سرعتشون تو همین مایه ها بوده
مثلا این شوت آرین روبن که گفته میشه 190km/h سرعت داشته و سریعترین (از نظر سرعت) گل زده شده تو فوتبال بوده!! :np:

http://www.mediafire...fr67faq5ao23myf

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تا سال 2017 با یوونتوس قرارداد دارد

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

گفتگوی آسامواه با هفته نامه ی Sportweek :

کوادو نام شماست ؛ ریشه ی این نام ؟

" کوادو یعنی دوشنبه است ؛ در غنا نام روزی که نوزاد در آن بدنیا می آيد برای وی انتخاب می شود ؛ نام دو برادر من یاو یعنی پنجشنبه ، برادر دیگرم کواکو یعنی چهارشنبه و خواهرم اویا یعنی جمعه ست ؛ برخی هم نام های انگلیسی برای خود انتخاب میکنند ؛ پسر دو ماهه ی من جیسون کوامی يعنی شنبه نام دارد ؛ نام همسر من برتا ست ، وی نیز غنایی ست ، ما در یک محله زندگی می کردیم و من با یک نگاه عاشق وی شدم ؛ اون رو دوست دارم چونکه یا در خانه کنار مادرش می مونه یا اینکه به مدرسه میره و مثل من بیرون از خانه ماندن رو دوست نداره ؛ شخصی مثل من باید همسر مناسبی داشته باشه ، بعد از بازگشت از تمرینات نباید در منزل با کسی روبرو شوید که با وی مشکل دارید ؛ برتا بعد از اینکه در رشته ی اقتصاد فارغ التحصیل شد ، زندگی مشترک ما شروع شد ؛ من در رشته ی هنر تحصیل کردم ؛ به نقاشی علاقه ی زیادی دارم ؛ الکترونیک کار و تخصص پدرم بود اما بدلیل اینکه وی 69 سال سن دارد بازنشست شد ؛ می خواهم به دیدار وی بروم ، برای وی یک سپراز دارم " یک خانه ی جدید و مجهز "

رفتار آسامواه :

" من کسی نیستم که بعد از تمرینات برای خوردن چیزی بیرون از خانه بمانم ؛ ممکن است گاهی وقت خود را با صحبت کردن سپری کنم اما در غیر این صورت من بعد از پایان تمرینات به خانه باز می گردم ؛ افرادی که با من آشنا هستن به من می گویند که تو شخص درستکار هستی و با دیگر بازیکنان آفریقایی متفاوت هستی ؛ در اودینه غنایی های زیادی وج.د دارن که شب ها را در باشگاه های شبانه سپری می کنن و محض اینکه جمله ای ناپسند بشنوند عصبانی می شوند اما من اینگونه نیستم و اگر کسی به من توهین نژادپرستانه کند در مقابل فقط لبخند میزنم ؛ در ادوینه یک طرز فکر متفاوتی از آنچه هموطنان من دارند برای خود ساختم ؛ مردم نباید فقط بعنوان یک بازیکن خوب به شما نگاه کنن و این برای من خیلی مهم هست "

وضعیت کشور غنا :

" غنا از نظر سیاسی وضعیت خوبی داره و از نظر طبیعی هم همینطور آمار جرم و جنایت پایین هست ، میزان مرگ و میر نوزادان شیرخوار 57 نوزاد از 1000 نوزاد هست ؛ میانگین سن برای مردان 57 و زنان 59 سال هست ؛ 30 % از مردم غنا زیر خط فقر هستن و این مشکل در تمام آفریقا مشاهده میشه چونکه کمتر کسی به مردم فکر میکنه و دولتمردان هم از این دست هستن ؛ قدرت های نظامی یا متزلزل هستن یا فاسد ، تنها 10 % از دولتمردان به مردم فکر می کنن و تنها به فکر پول و جایگاه خود نیستن ؛ من همیشه ماشین خودم رو پر از غذا و اسباب بازی می کنم و اون ها رو بین بچه های فقیر محله ی خودم پخش می کنم ؛ نمیخوام در این مورد صحبت کنم ؛ می دون چه کاری باید بکنم و از اون حرفی نزنم "

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
[img width=480 height=141]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/224740_460035714030593_2127102166_n.jpg[/img]

توی توییترش عید رو تبریک گفته

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
با این مصاحبش علاقه من بهش بیشتر از قبل شد! :np: معلومه خیلی بچه سر به زیری هست :1:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
صفحه فیس بوک رسمیش که توسط باشگاه هم نظارت میشه !
http://www.facebook....258868454216692

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

" غنا از نظر سیاسی وضعیت خوبی داره و از نظر طبیعی هم همینطور آمار جرم و جنایت پایین هست ، میزان مرگ و میر نوزادان شیرخوار 57 نوزاد از 1000 نوزاد هست ؛ میانگین سن برای مردان 57 و زنان 59 سال هست ؛ 30 % از مردم غنا زیر خط فقر هستن و این مشکل در تمام آفریقا مشاهده میشه چونکه کمتر کسی به مردم فکر میکنه و دولتمردان هم از این دست هستن ؛ قدرت های نظامی یا متزلزل هستن یا فاسد ، تنها 10 % از دولتمردان به مردم فکر می کنن و تنها به فکر پول و جایگاه خود نیستن ؛ من همیشه ماشین خودم رو پر از غذا و اسباب بازی می کنم و اون ها رو بین بچه های فقیر محله ی خودم پخش می کنم ؛ نمیخوام در این مورد صحبت کنم ؛ می دون چه کاری باید بکنم و از اون حرفی نزنم "

واقعا اگر این قدر اطلاعات دقیق و آمار جامعی از وضعیت کشورش داره باید بهش احسنت گفت :1:

میزانِ مرگ و میر ِ کودکان رو با این دقت میدونه واقعا ؟ :1: :Facepalm: شرم بر من :1:

AGH

AGH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 132 ارسال
اساموا اگه بتونه بازی های جام جهانیشو تکرار کنه و حتی بهبود ببخشه بازیکن فوق العاده ایه............... :victory2: :victory2:

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
از معدود سیاه پوستی که قدرتش نه تنها در پا بلکه در مغزش هم هست مطمئن هستم در قلب همه ما جا خواهد گرفت . امشب بهترین بازیکن زمین شناخته شد .0(یوونتوس - پارما)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من بهتون قبل از بازی ها گفتم صبر کنید و ببینید این بازیکن به زودی تبدیل به یکی از محبوب ترین بازیکنانتون می شه ! واقعا همه چیز داره ! سرعت - دقت - تکنیک - قدرت بدنی ! خیلی به کارمون میاد خیلی !

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
آساموا عالیه .بازیکنی که قدرت بدنی به همراه تکنیک رو توامان داره جای بحث نداره.به قول گزارشگر عرب ماشا الله الغانی :1: چپ پا هم هست

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
-خیلی خوشحالم که اینجام- پیروزی توی بازی اول خیلی خیلی مهم بود و تونستیم سه امتیاز بازی رو بگیریم - در ضربه ی پنالتی اشتباه کردیم ولی فوتبال همینه ! نیمه دو خیلی بهتر بودیم و تونستیم مالکیت رو بگیریم و ببریم -من به تنهایی خوب بازی نکردم و گل تیم خوب بود و همیشه برای تیم بازی می کنیم ! باید با این روحیه ادامه بدیم . باید توی پستی که با کونته خیلی در موردش حرف زدم بیشتر تمرکز کنم تا بتونم نمایش بهتری داشته باشم

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

[img width=449 height=600]http://www.shiaupload.ir/images/27627522293192099081.jpg[/img]

خوبه اول فصل گفته بودیم سیاه نپوشا :mad:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
شاید هر سال تقربیا من 3-4 بار سایت گل رو چک کنم کلا ، دو بارش بعد از پایان Dead Line خریدهای تابستانی و زمستانی هست که یه لیست میده از برترین خرید های فصل و شکار باشگاه ها به مرور که میگشتم ، از 20 شروع کردم دیگه تا 10 رسیدم اسم ها رو خوندم نا امید شدم که اسمی از خرید های یوونتوس ببینم ، بازم رفتم دیدم که Kojo رتبه 5ام برترین مهره ترانسفر ها رو داره ! در صورتی که رتبه های 1 تا 4 به تریتیب ، ازارد ، کازورلا ، ایبراهیمووچ و فان پرسی بودن و میانگین هر انتقال شون هم 30 میلیون بود !

!ale4ever!

!ale4ever!

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 192 ارسال
نمیدونم یادتون میاد یا نه تو بازی دیروز تو یک صحنه 3 بازیکن اودینزه تو پاش اومدند ,آسا هم حتی بدون اینکه یه ضربه به توپ بزنه با حرکات بدن هر سه رو از بازی محو کرد ولی در آخر روش خطا کردند!فوق العاده بود :1: ------- میشه گفت از نظر هوش و درک بازی بعد از پیرلو بهترین بازیکنمون هستش, حتی یکبار هم تو این دو بازی ندیدم توپ رو لو بده!.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
دقایق آخر بازی یه صحنه سمت چپ خط دفاع یووه صاحب توپ بود ، بعد دو تا مهاجم حریف پرسش کردن ، یه تقه به توپ زد ، جفتشون رو دریبل کرد :1: وحشتناک رو درخشش مارکیزیو اثر مستقیم داره ، تمام کارهای دفاعیشو به عهده گرفته ، خیلی هم موفق کار میکنه ، حس کردم تو این بازی زیاد اجازه نفوذ بهش داده نشده بود

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
این بازی زیاد نتوسنت جلو بیاد یا نتوست از سد بازیکن مستقیمش بگذره چون جلوش باستا بود باستا فوق العاده بازیکن قدرتی هست که به این راحتی ها نمی شه ازش عبور کرد کونته هم همین رو می دونست و بهش گفته بود زیاد جلو نره چون فایده نداره :1: باستا هم داره به بازیکنان مورد علاقم اضافه می شه :fp:

!ale4ever!

!ale4ever!

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 192 ارسال

این بازی زیاد نتوسنت جلو بیاد یا نتوست از سد بازیکن مستقیمش بگذره چون جلوش باستا بود
باستا فوق العاده بازیکن قدرتی هست که به این راحتی ها نمی شه ازش عبور کرد
کونته هم همین رو می دونست و بهش گفته بود زیاد جلو نره چون فایده نداره :1:
باستا هم داره به بازیکنان مورد علاقم اضافه می شه :fp:

نه اصلا!اگر قصد سانتر کردن و تو زدن داشت خیلی راحت میتونست انجام بده ولی این در دستور کار مربی نبود.اگر دقت کنی نه استفان و نه آسا هیچکدام سعی بر سانتر توپ نکردند و بیشتر تو پ ها رو به پشت 18 جایی که پیرلو مارکیزیو و ووچینیچ قرار داشتند میفرستادند تا از عمق دفاع حمله کنند.
جووینکو که هیچی ,میرکو هم اصلا یک مهاجم سر زن نیست این رو تو همین بازی دیروز تو یک موقعیت عالی نشون داد.کلا دیروز قرار نبود از راه سانتر و وینگرها به گل برسیم.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
تاپیک بهترین خرید تابستانی یووه،8 روز پست نخوره؟ :np:

[img width=328 height=600]http://s3.picofile.com/file/7502279244/228125_262952933825275_1032788655_n.jpg[/img]

:rose:

واقعا لذت میبرم وقتی بازی این بشر رو میبینم! (با تمام علاقه و عشقی که نسبت به دچلیه دارم،اصلا نمیتونم ببینم پشت سر دچلیه وایسه!) روزی که خبر ترانسفرش رو به یووه شنیدم واقعا خوشحال شدم چون بازیهای جسته گریخته ای که از اودینزه میدیدم فصل پیش،ته دلم دوست داشتم که به یووه بیاد ولی فکر نمیکردم مورد توجه یووه قرار بگیره.اما واقعا داره فوق العاده بازی میکنه و بالانس مناسبی بین سمت چپ و راست یووه ایجاد کرده.این درخشش ِ بیش از انتظارش حتی داره مارکیزیو رو هم تحت الشعاع قرار میده و مطمئن باشید تابستون آینده هر روز خبری از تلاش تیم های بزرگ اروپایی برای جذب این الماس درخشان خواهیم شنید.

Spoiler

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
ماروتا آساموآ رو خریده؟ :1: مهم انتخاب کردن بازیکن که کونته انجام داد هنوز ایزلا رو ندیدم اونم حرف نداره اوردن آساموآ از میانه میدان به سمت چپ هم از ایده ای کونته بوده فصل قبل کاملا در میانه میدان بود اما کونته از بازی با ناپولی اونو به سمت چپ اورد که عالی جواب داده

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی