پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کوادو آساموا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
454 پاسخ برای این موضوع

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
از اون دسته سیاه پوستای یوونتوس که فکر کنم تو تاریخ یوونتوس میتونه خودش رو اثبات بکنه یکی مثل ادگار داویدز اگر تا اخرش با یوونتوس بمونه @};-

nimi69

nimi69

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 108 ارسال
خوبی اساموآ سن کمشه واقعا وقتی تو زمینه خوشحالم البته ویدال بیشتر عشقه ولی عاشق شوتهای اساموا هستم :victory2:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
سرمربی جنوا ازش انتقاد کرده و گفته او برای گرفتن پنالتی خودش رو پرتاب کرد :Facepalm: :np: آخه بگو مردکه بازیکنات هیچی نمیگن تو آخه چی میگی؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توجه کردید صحنه ای که پاس گل به لیخ داد و صحنه ای که پنالتی گرفت خیلی مشابه بودند ؟ در هردو مورد یه بازیکن روبروش بود، با حرکات تکنیکی ازش گذشت، شونه به شونه شد، با قدرت بدنی بازیکن رو کنار زد و جلو رفت ! اونجا پاس داد، اینجا طرف تکل زد و پنالتی شد.

nimi69

nimi69

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 108 ارسال

سرمربی جنوا ازش انتقاد کرده و گفته او برای گرفتن پنالتی خودش رو پرتاب کرد :fp: :np:
آخه بگو مردکه بازیکنات هیچی نمیگن تو آخه چی میگی؟

چون تو فیسبوک میلانی ها و اینتری ها پررو تشریف دارن
من صحنه پنالتیو چند بار دیدم
اول توپ خورد به دست بازیکنشون داور عمد تشخیص نداد
بعد کف استوکشو بازیکن حریف زد به پشت ساق اساموا و اساموا هم نامردی نکرد و خودشو انداخت :evilgrin:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

توجه کردید صحنه ای که پاس گل به لیخ داد و صحنه ای که پنالتی گرفت خیلی مشابه بودند ؟ در هردو مورد یه بازیکن روبروش بود، با حرکات تکنیکی ازش گذشت، شونه به شونه شد، با قدرت بدنی بازیکن رو کنار زد و جلو رفت ! اونجا پاس داد، اینجا طرف تکل زد و پنالتی شد.

دقیقا موقع بازی اینو حس کردم ، خیلی خوب بازیکن روبروشو جا میزاره ، مطمئنم ایوانوویچ بارها دریبل خواهد خورد :evilgrin:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
منتظر درخشش آساموا تو ل ق هستم

nimi69

nimi69

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 108 ارسال
اینم مدیونید فکر کنید فتوشاپه

[img width=480 height=556]http://myup.ir/images/54431102563693765752.jpeg[/img]

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
تا الان 4 بازی برامون انجام داده ، فقط بازی با چلسی ضعیف بود ، بقیه بازیها فوق ستاره تیم بود ، امیدوارم با بیشتر شدن تجربش ، دیگه کسی مثل ایووانویچ نتونه مهارش کنه

nimi69

nimi69

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 108 ارسال

تا الان 4 بازی برامون انجام داده ، فقط بازی با چلسی ضعیف بود ، بقیه بازیها فوق ستاره تیم بود ، امیدوارم با بیشتر شدن تجربش ، دیگه کسی مثل ایووانویچ نتونه مهارش کنه

بازی با چلسی هم ضعیف نبود
کلاروف تو حمله کم میاورد
اینم وقتی حمله میکرد
جفتشون تو دفاع خوب بودن :challenge:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
کمال جوری از ايوانوويچ حرف میزنه انگار خسرو حیدریه :1: ايوانوويچ غولی هست برا خودش ! کسی که تجريبه دفاع وسط بازی کردن ، اونم کنار ويديچ تو تیم ملی و تری تو چلسي رو داره و میاد سمت راست خط دفاع بازی میکنه ، مسلما نميذاره با چهارتا دريبل پشمكي جا بذارنش !

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
آساموا اونقدرا هم بد نبود میشه گفت تو حمله ضعیف بود البته شاید دستور کونته بوده که کمتر جلو بیاد به هر حال ایوانویچ مدافعی هست که فقط با سرعت جا میمونه

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
آساموا

- کیه وو تیمی بود که در بازی امشب سخت تلاش می کرد .آنها در دفاع خوب بودند و چند بازیکن با کیفیت داشتند .

- ما امشب نمایش خوبی داشتیم ، شانس های برای زدن گل داشتیم که از دست رفتند و شایسته ُ زدن 2 گل بودیم .

-" ایسلا "مصدومیت طولانی مدتی را پشت سر گذاشته و برای رسیدن به آمادگی کامل به زمان نیاز دارد .

- من مطمئن هستم که "ایسلا" به شرایط خوب گذشته بر می گردد و بازی های بهتری را از او شاهد خواهیم بود .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال

- آساموآ توی همین مدت کوتاه هم هوادارهای زیادی بین تیفوسی های یوونتوس به دست اورده و هم اینکه تونسته خیلی خوب خودش رو توی تیم جا بندازه و رابطه خوبی با بقیه بازیکنها داره. علی رغم اینکه بازیکن آرام، بی حاشیه و سر به زیری هست و به قول خودش "رفیق باز" نیست و مرد خانواده ست
:nish: [/size]
آساموآ هم مثل ویدال خیلی تحت تاثیر جو خوب و صمیمی یووه قرار گرفته و گفته از اینکه روزانه چند ساعت در حال تمرین هستم با بازیکن هایی که مثل "برادرم" هستند خوشحالم.
[size=12px]

[img width=480 height=360]http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up9/97615047094368795325.jpg[/img]

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
آساموا .. ‏"‏ يوونتوس مصمم به برد هست ، اين يه مبارزه سخت خواهد بود .. كه يوونتوس تصميم به بدست آوردن 3امتياز در رويايي با رم گرفته، ما ميدونيم (اين مسابقه‏)‏ چقدر با اهميته و ما تصميم به برنده شدن گرفتيم " درباره بازي فيورنتينا " ما ميدانستيم بازي سختي در فلورانس خواهيم داشت ، فيورنتينا با تلاش زياد كيفيت زيادي رو از خودش نمايش گذاشت "

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
''آسامواه'' -من چیزی را برای بازی کردن عوض نکردم. همین قوانین را در اودینه رعایت میکردم اما آنجا مشکلاتی داشتم.... -بازی برابر شاختار مقداری برای من سخت بود. -آن ها با تعداد نفرات زیادی حمله می کردند و برگشتن برای من مقداری مشکل بود.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
کوجو در لیست اولیه انتخابی بازیکن سال قاره آفریقا که متشکل از 34 نفره قرار داره...بازیکن سال افریقا در تاریخ 20 دسامبر معرفی میشه....لازم به یادآوریه کوادو در سال 2010 موفق به کسب عنوان بهترین بازیکن جوان این قاره شده....

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
خوب امروز میریم سراغ کوجو کوادو آساموا این بازیکن متول 9 دسامبر 1988 ! شهر آسرا ی غنا ! با قد 173 سانتی متر ! آساموا از سال 2006 فوتبال رو شروع کرد و در تیم کاسمان ! از سال 2006 تا 2008 توی تیم های لایبرتی پورفشنال ، بلینزونا و تورینو بوده ولی هیج بازی انجام نداد تا سال 2008 که وارد تیم اودینزه . در این تیم 103 بازی کرده و 6 گل رو هم تونسته بود بزنه . امسال به یوونتوس اومده و تو 5 تا بازی 1 گل زده ! ولی خیلی زود خودش رو تو دل هوادارا جا کرده ! تو تیم ملی غنا هم 41 بازی انجام داده و تنها گل خودش برای تیم ملی رو تو 7 ژوئن 2009 به تیم مالی زد در مقدماتی جام جهانی ! بازیکن جوانی هست و امیدوارم تو یووه خیلی موفق باشه !

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

[img width=480 height=218]http://www.img4up.com/up2/36212021557299324720.jpeg[/img]

خب به قول امیرعلی بریم سراغ کوجو!

-اولین بازیش رو برای یووه توی 11.08.2012 انجام داد.

-با ده بازی بیشترین مقدار بازی رو توی این فصل برای یووه داره!

-در مجموع 755 دقیقه تا حالا برای یووه بازی کرده.

-دو تا گل زده تا حالا! یکی توی سری آ و یکی توی سوپرکاپ.

-میانگین گلزنیش هم 0/20 به ازای هر مسابقه بوده.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
چقدر عالیه این بشر نمیدونم چرا کسی حرفی ازش نزد ، تنها بازیکنی که امشب هر دو نیمه بازی خودشو انجام داد کسی نبود جز آساموا یه صحنه استارت زد همه رو جا گذاشت ولی زدن لهش کردن که داور خطا نگرفت :np: انقدر بد ضربه خورد که دیگه نتونست بازی کنه و جاشو به کاسرس داد واقعا بازیش لذت بخشه ، به قول رضا چشم نواز بازی میکنه ، انگار نه انگار غناییه ، خیلی تکنیک نابی داره ، امشب چند تا دریبل ریز زد که واقعا لذت بردم ، امیدوارم به همین روندش ادامه بده

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی