پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکولا لئالی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
236 پاسخ برای این موضوع

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
حق خرید؟؟؟ :huhsmileyf: :np: علی الظاهر تو این یه سال هم ما هم لئالی سر کار بودیم دیگه :np:

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال
البته حق خرید نیمی از مالکیتش هست .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21177 ارسال
- البته لئالی مشتریان خیلی خوبی رو داشت مثل کالیاری و سمپدوریا ولی دلیل اینکه به اسپتزیا قرض داده شده این هست که اونجا تضمین بهتری بود برای بازی کردن و البته این حق خرید برای نصف مالکیت لئالی هست. دیگر نکته قرارداد این هست که نصف مالکیت لئالی به نقل از اسکای چیزی در حدود 3 تا 4 میلیون یورو ارزش گذاری شده و از توان اسپتزیا بر نمیاد که چنین مبلغی رو صرفا برای نصف مالکیت یک بازیکن بپردازه.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
لئالی پس از حضور در اسپتزیا : می توانی جانشین بوفون باشی ؟ " شوخی می کنید...بوفون یک فوتبالیست یونیک و غیر قابل تکرار است..همانند مارادونا..."

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
حق خرید؟؟؟ :np: چیکار دارن میکنن اینا؟؟؟ حتی حق خرید یک پنجمشم نباید میدادیم چه برسه به نصفش :62: به خدا اگه بخوان این بچه رو به هر شکلی از یووه جدا کنن خودم میرم ایتالیا و یه بلایی سر ماروتا میارم :king_Aragorn:

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

حق خرید؟؟؟ :np:
چیکار دارن میکنن اینا؟؟؟
حتی حق خرید یک پنجمشم نباید میدادیم چه برسه به نصفش :62:
به خدا اگه بخوان این بچه رو به هر شکلی از یووه جدا کنن خودم میرم ایتالیا و یه بلایی سر ماروتا میارم :king_Aragorn:

همون طور که آقا بهمن گفت نصف مالکیتش حدود سه چهار میلیون میرزه. باشگاه کوچیکی مثل اسپتزيا هم هیچ جوره نمیاد نصف یه دروازه بان رو اینقدر بابتش پول بده (فکر کنم کل باشگاهشونو برای این خرید باید بفروشن :1:) ترنسفرای این باشگاه ها هم اونجور که من دیدم اینجوریه که بازیکنای آزاد (برای هیچ باشگاهی بازی نمیکنن ) رو میبرن. شما فکر کن یووه بره 150 تا پول مسی بده این فصل یه همچین حالتی داره
کلا خیالت از بابت لیالی راحت باشه

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

همون طور که آقا بهمن گفت نصف مالکیتش حدود سه چهار میلیون میرزه. باشگاه کوچیکی مثل اسپتزيا هم هیچ جوره نمیاد نصف یه دروازه بان رو اینقدر بابتش پول بده (فکر کنم کل باشگاهشونو برای این خرید باید بفروشن :1:) ترنسفرای این باشگاه ها هم اونجور که من دیدم اینجوریه که بازیکنای آزاد (برای هیچ باشگاهی بازی نمیکنن ) رو میبرن. شما فکر کن یووه بره 150 تا پول مسی بده این فصل یه همچین حالتی داره
کلا خیالت از بابت لیالی راحت باشه

در هر صورت حالا اگه طی اتفاق یا هر چیز دیگه ای نصف مالکیت لئالی رو بدیم من میرم ماروتا رو نصفش میکنم :np:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- تا امروز به صورت غیر رسمی با اسپتزیا تمرین می کرد و امروز یووه قرارداد قرضی لئالی رو رسمی کرد . بنابراین این فصل رو هم در سری B بازی خواهد کرد .

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
ازش پرسید تو جانشین بوفون هستی و در مورد مقایسه هاش با بوفون هم ازش سوال کردن ، در پاسخ گفته : جانشین بوفون ؟!! شوخی می کنید در ادامه گفته که بوفون تکرار شدنی نیست و یک بازیکن منحصر به فرده مثل مارادونا :np: و البته از تعاریفی که در مورد خودش نسبت به بوفون گفته میشه احساس خوشحالی هم کرده بازی های زیر 21 سال قهرمانی اروپا رو هم بعنوان تجربه ی خوبی برای خودش دونسته و گفته چیزهای زیادی در این مورد اموخته

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال
گفته میشه یوونتوس نمیخواد قرارداد استوراری که در پایان همین فصل به پایان میرسه رو تمدید کنه و پس از جدایی احتمالی استوراری در همین ژانویه یا تابستان سال آینده، قصد داره فصل آینده روی لئالی به عنوان دروازبان دوم حساب باز کنه . - لئالی این فصل در 7 بازی سری b و 2 بازی کوپا ایتالیا به عنوان دروازبان شماره 1 اسپتزیا برای تیمش به میدون رفته ، 3 بار کلین شیت داشته و مجموعاً 4 گل در سری b و 4 گل در کوپا دریافت کرده .

ویرایش شده توسط IL PRINCIPINO 15 October 2013 - 08:39 PM.

269996_166167973522551_1513110404_n.jpg

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
کسی هست که بازی های این فصل لئالی رو دیده باشه؟ هیچ خبری ازش نیست پارسال تا این موقع فصل کلی ویدئو از واکنش هاش اومده بود تیمش که زیاد وضعیت جالبی نداشته، توی 21 بازی 27 گل خورده کم کم دارم نگران میشم نکنه در اون حدی که ما روش حساب کردیم نباشه :17: من یکی واقعا" در حد یه جانشین درست و حسابی واسه بوفون روش حساب کرده بودم :17:

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
جانشین بوفن متیا پرین هست که خیلی بهتر از اون تراشتگ احمقه ولی خب من نمیدونم یووه چرا نمیره دنبالش . این دروازه بان خوبه ولی شماره یکه یک نیست . شماره یک پرینه

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

جانشین بوفن متیا پرین هست که خیلی بهتر از اون تراشتگ احمقه ولی خب من نمیدونم یووه چرا نمیره دنبالش .

این دروازه بان خوبه ولی شماره یکه یک نیست . شماره یک پرینه

اصلا و ابدا........شک نکن که لئالی بهتره ......شک نکن:nish:

capture1_gp2v.jpg

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

اصلا و ابدا........شک نکن که لئالی بهتره ......شک نکن:nish:

اخه من اینبار هم کلیپ دیدم و هم بازی هردو رو دیدم . پرین همین الانشم داره تو سری آ بازی میکنه

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
پرین میلانیه داداشه من ارادت خاصی به دیشلیو هم داره اگه بیاد یووه زودی میره میلان اما لئالی خون سیاه و سفبد تو رگ هاشه........البته پرین تجربش بیشتره
  • Massimiliano Allegri از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

یه مقاله در مورد لئالی

بخونید بد نیست

http://bleacherrepor...ed-buffons-heir

گفته که نسبت به پرین و اسکوفت خیلی دیرتر به سری آ اومده و با سرعت کمتری پیشرفت کرده اما تا بازنشستگی بوفون 2 سال دیگه وقت داره پس امید زیادی بهش میشه داشت و اگه با همین روند پیشرفت کنه قطعا" جانشین شایسته و مقرون بصرفه بوفون خواهد بود گفته در سه ماه اول خیلی خوب عمل کرده و یکی از بهترین نمایش هاش رو روبروی یووه انجام داد و با اینکه 3 گل خورد اما روی هیچ کدوم مقصر نبود گفته گل هایی هم که خورده بیشتر به خاطر دفاع ضعیفیه که در مقابلش قرار گرفتن و 14 گل از 18 گلش رو از سمت راست دریافت کرده و باید بیشتر روی این قسمت بیشتر کار کنه ...... بقیشو خودتون بخونید :1:

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

tezw471uzxwo5ac1jo7y.png

تصویری که مشاهده میفرمایید گل به خودی توی بازی با پارما.نیکولا داشت به صورت خیلی خوشحال و بی هدف ! میدوید سمت چپ تصویر و بازیکنشون با یه پاس سورپرایزش کرد و اونم به جای این که توپ رو بزنه سایش رو هدف گرفت.یه سوتی خیلی بدم نیمه اول داد که داشت منجر به گل میشد.اومد بیرون (تقریبا خارج محوطه) با سر توپ رو انداخت جلوی پای بازیکن پارما اونم چیپ زد ولی نرفت تو دروازه.یه گلم نیمه اول خورد که آفساید بود.

"خلاصه بازی" درست و حسابی نبود که ببینم  چند تا سیو داشته و چطور بودن سیواش.به هر حال ESPNFC زده دو تا سیو داشته.

توی چند تا بازی اخیر (بعد از بازی با ساسوئولو) کلی اشتباه کشنده داشته و کلی سوتی وحشتناک داده با این وجود اعتماد به نفس خیلی خوبی داره و خیلی مستعد.فعلا نمیشه به اشتباهاتش خیلی خرده گرفت چون هم تیمش افتضاح هم فصل اولش توی سری آ.امیدوارم از اشتباهاتش درس بگیره و در آینده توی لباس یووه ببینمش

• AAG, Orphée, Principino و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

jgzxroxljt8mz4afhf13.jpg

efcikd27whfxh30krgjm.jpg

6bdeqwlvmts6e3hlta1n.jpg

بازی با لاتزیو رو 2-1 بردن ! گل اول یه سوپر گل ! از دفرل با پای چپ از پشت محوطه بود و گل دوم یه گل به خودی از کاتالدی (اگر اشتباه گفتم اسم ها رو ببخشید به بزرگی خودتون).اما میرسیم به خود لئالی.بر اساس ESPNFC پنچ تا سیو داشت که سه تاش رو دیدم شایدم چهار تا بشه حسابش کرد ! اون سه تا شوت دوتاش از پشت محوطه بود که یکی از اون دوتا رو توی دو ضرب جمع کرد که یه کم تو دفع توپ اول میشه بهش ایراد گرفت چون کارش ریسکی بود و یکیش رو با وجود داشتن دید نسبتا نامناسب خوب جمعش کرد سومی هم سرعتش در حدی بود که منم میگرفتم ! گلی هم که خوردن به این شکل بود که لاتزیو ضد حمله زد،بازیکن چزنا (عکس اولی شماره 1) توپ رو دور کرد افتاد چند قدم جلوتر از کلوزه (عکس اول منطقه b ) وهمه بازیکنای چزنا به صورت کاملا با هدف! رفتن سمت اون بازیکن که توپ رو دور کرد (عکس اول منطقه a) و یه فضای عالی به کلوزه دادن و اونم تا رسید شوتید و خیلی خوب روی پاش خوابید و حدودا یه قدم جلو تر از لئالی (منطقه ی c تو عکس دوم) خورد زمین و رفت توی دروازه.گرفتن این توپا که میخوره زمین و بلند میشه واقعا سخته.در کل عملکردی به مراتب بهتر از چند هفته قبل داشت و تیمشم بسیار خوب بازی کرد.

پ.ن. نمره ی 6.9 رو از Whoscored دریافت کرده !

• GioVanni Agnelli, AAG, Orphée و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

امپولی 2 چزنا 0:

نمره 6.4 رو دریافت کرده

46 بار توپ رو لمس کرده

3 تا پرتاب با دست داشته که مشخص نکردن چه تعدادش به مقصد رسیده یا نه

32 تا پاس (با پا) داشته که 34.4 درصدش صحیح بوده و 31ی از این پاسا بلند بوده و 10تاشم صحیح بوده

1 بار توپ رو از منطقه خطر دور کرده

3 تا سیو داشته

3 تا خروج موفق هم داشته که هر سه هم روی توپای هوایی بوده

ویرایش:برای سبک شدن صفحه و هدر ندادن حجم دوستان عکسا رو برداشتم

• GioVanni Agnelli, Orphée, Principino و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

یووه 2 چزنا 2

نمره ی 6 رو گرفته

21ی پاس با پا داشته که47.6 درصدش صحیح بوده.20تاش بلند و از این تعداد 9تاش صحیح بوده.

2 تا پرتاب با دست داشته.

باید بگم این سایت صحیح یا غلط بودن پرتابای با دست رو مشخص نمیکنه و جزو پاس حسابش نمیکنه کلا.

33 بار توپ رو لمس کرده (توی جریان بازی)

2 تا سیو داشته

1 خروج موفق روی توپ هوایی داشت.

1 بار توپ رو مشت کرده

1 بار هم توپ رو از منطقه خطر دور کرده (که همون توپی که مشت کردش.آخرای بازی بود فکر کنم)

میلان 2 چزنا 0:

نمره ی 6.1 رو گرفته

26 تا پاس با پا که 80.8 درصدش صحیح بوده.از این تعداد پاس 23تاش بلند بوده و 18تاش سالم.

یک پرتاب با دست داشته (پرتابای بلندی با دست انجام میده.بازی با امپولی انداخته بود توی محوطه 18 یاردی حریف!)

34 بار توپ رو لمس کرده.

0 تا سیو داشته!

6 تا خروج موفق روی توپای هوایی داشته (توپ رو مشت نکرده جمع کرده)

توپی رو مشت نکرده و توپ خطرناکی رو هم دور نکرده

ویرایش:برای سبک شدن صفحه و هدر ندادن حجم دوستان عکسا رو برداشتم

• GioVanni Agnelli, AAG, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی