Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

نیکولا لئالی

- - - - -

• Please log in to reply
236 replies to this topic

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,290 posts
  • LocationDeutschland

- چرا کسی اعلام نکرده ؟!  :22:

به فروسینونه قرض داده شد. فروسینونه از تیم های تازه صعود کرده به سری آ ست.

• Principino, eⁿzº, alexdelpiero and 10 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1,312 posts

^^^

مگه رسمی شد؟من خبر داشتم فقط مونده رسمی بشه ولی ندیدم خبرشو جایی که رسمی شده باشه.الانم نمیتونم پیدا کنم.ممنون میشم اگر لینک بدید :141:

واقعا افتضاحن واقعا.شخصا فاتحه ی لئالی رو خوندم.

• Principino, alexdelpiero, tecra and 9 others like this

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2,808 posts
  • Locationكرج

^^^
مگه رسمی شد؟من خبر داشتم فقط مونده رسمی بشه ولی ندیدم خبرشو جایی که رسمی شده باشه.الانم نمیتونم پیدا کنم.ممنون میشم اگر لینک بدید :141:
واقعا افتضاحن واقعا.شخصا فاتحه ی لئالی رو خوندم.

به نظر من فقط هم به داغون بودن تيم ربط نداره مگه ماتيا پرين توي پسكارا كه از نظر دفاعي افتضاح بود خودش رو مطرح نكرد با اينكه خيلي هم گل خورد (٦ تا از ما هتريك كوا :1: )
بعد قرار نيست همه ي دروازه بان ها تو ٢١ سالگي مطرح بشن به نظر من تا ٢٥ سالگي جا هست براي مطرح شدن.
تاحالا هيچ بازي اي از فروزينونه نديدم باز اگه ميرفت كارپي بهتر بود تيم قدرت مند تري دارن. امار فصل قبل فروزينونه رو نگاه كردم خيلي خط دفاع ضعيفي دارن ٤٩ گل خوردن به عنوان تيم دوم و كلين شيت هاي خيلي كمي داشتن و فصل قبل هيچ مدافع خوبي در حد سري بي نداشتن.
اگه فروزينونه واقعا به لئالي اعتماد داشته باشه به نظرم ميتونه عملكرد خيلي بهتري نسبت به فصل قبل داشته باشه اونم به خاطر تجربه است.
  • Principino, alexdelpiero, Escanor and 10 others like this

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1,312 posts

اینستاگرام فروسینونه

https://instagram.com/frosinonecalcio/

سایتشون

http://www.frosinonecalcio.com

دو بازیکن جدیدشون رو توی اینستاگرامشون معرفی کردن ولی صحبتی از لئالی نبوده.هیمنطور توی سایتشون.چهار روز پیش روزنامه ی توتوفروسینونه! گفته لئالی رو بازیکن اونا بدونیم و این انتقال هفته ی بعد رسمی میشه!

http://www.tuttofros...-frosinone-6208

• Orphée, juve's fan, Principino and 12 others like this

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1,312 posts

13 جولای رسما به فروسینونه پیوست...

سایر نقل و انتقالات باشگاه جدیدش

Modibo Diakité از کالیاری پست دفاع مرکزی.

Aleandro Rosi قرضی از جنوا دفاع راست،بال راست.

Daniele Verde قرضی از رم مهاجم.

Yussif Raman Chibsah قرضی از ساسولو هافبک مرکزی.

همه ی این دوستان روی هم 2500 دقیقه فصل قبل بازی نکردن (حدودا 28 تا بازی).قشنگ کمر بستن برگردن سری بی :fp:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG and 16 others like this

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 posts
  • LocationQAZVIN & TEHRAN

13 جولای رسما به فروسینونه پیوست...

سایر نقل و انتقالات باشگاه جدیدش

Modibo Diakité از کالیاری پست دفاع مرکزی.

Aleandro Rosi قرضی از جنوا دفاع راست،بال راست.

Daniele Verde قرضی از رم مهاجم.

Yussif Raman Chibsah قرضی از ساسولو هافبک مرکزی.

همه ی این دوستان روی هم 2500 دقیقه فصل قبل بازی نکردن (حدودا 28 تا بازی).قشنگ کمر بستن برگردن سری بی :fp:

نیازی نیست برگردن سری بی.
یووه مارونه و ایسلا و چندتا از این جک و جووناشو میده بششون آخرشم رتبشون از اینتر و میلان بهتر میشه :nish:

• Orphée, Principino, alexdelpiero and 5 others like this

12763285910278071238.jpg

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1,312 posts

20543878677022997040.jpg

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG and 17 others like this

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1,312 posts

94317466838144785077.jpg

این تاپیک مثل خونم! یکی از مهمترین دلایل واسه ادامه دادنم توی این فروم لئالی و تا وقتی بازیکن یووست من اینجا میمونم.دوست دارم به بقیه بگم چه عملکردی داره.بازیای لیگم که حالا حالا ها شروع نمیشه و با اومدن نتو و مصاحبه ی امروزش اصلا دیگه حال و حوصله ندارم و فکر کنم خیلی کمتر بیام فروم تا شروع بازیا مگه اتفاق خاصی بیفته توی نقل و انتقالات یا مثلا صندلی داغی استارت کنن مدیرای عزیز (این دراکسلر و گوتزم مارو کشتن.اصلا تاپیک گوتزه و چه بازیکنی؟ و دراکسلر رو میبینم حالم بد میشه) امیدوارم با تیم فروسینونه و مربی باهوش خودش که یه ضرب! تیم رو از سری سی آورد سری آ بتونه به موفقیت برسه و ثابت کنه خودشو (خیلی از فروسیسونه خوشم اومده.شبیه این خونه های کوچیک که خیلی خوشگل و مرتب چیده شده و صاحباش بهش زیاد اهمیت میدن)

----

:8: بازی نیم فصل اول

18542955766558594842_thumb.jpg

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG and 22 others like this

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts
3c2v_hi-res-a69e9ad21a5ab1228f7cf2fbfc03

نمیدونم مصاحبش چقد صحت داشت ولی همین پارسال ماروتا مصاحبه کرد و گفت آینده یووه قطعا با لیالی و استورارو و ی نفر دیگه که اسمش یادم نیست رقم میخوره ..

سایه اقام بوفون سر همه مستدام ولی دروازبان دوم هم که فعلا نتو اومده و فکر نکنم به زودی بخوان بفروشنش .. دروازبان سوم بودن بعد از نتو و بوفون هم یعنی هر سه سال یک بازی ..

امیدوارم تو تیم جدیدش بدرخشه و نظر همرو جلب کنه ، حداقلش اینه فصل بعد بازم اگر نمیاد تیم اصلی بره یه تیم بهتر قرضی بازی کنه .. سامپدوریا ساسولویی پالرمویی.. فورزا نیکولا
  • Bianconero Amore, AAG, juve's fan and 16 others like this

______ Never chase a bitch _______

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1,312 posts

3c2v_hi-res-a69e9ad21a5ab1228f7cf2fbfc03

نمیدونم مصاحبش چقد صحت داشت ولی همین پارسال ماروتا مصاحبه کرد و گفت آینده یووه قطعا با لیالی و استورارو و ی نفر دیگه که اسمش یادم نیست رقم میخوره ..

سایه اقام بوفون سر همه مستدام ولی دروازبان دوم هم که فعلا نتو اومده و فکر نکنم به زودی بخوان بفروشنش .. دروازبان سوم بودن بعد از نتو و بوفون هم یعنی هر سه سال یک بازی ..

امیدوارم تو تیم جدیدش بدرخشه و نظر همرو جلب کنه ، حداقلش اینه فصل بعد بازم اگر نمیاد تیم اصلی بره یه تیم بهتر قرضی بازی کنه .. سامپدوریا ساسولویی پالرمویی.. فورزا نیکولا

از طرفش ازت تشکر میکنم :thank:خیلی شیک پنالتی گرفت.خیلی باهوش پالاسیو.وقتی پای راستشو برد بالا و توپو استوپ کرد لئالیو دید داره میاد سمتش.سرعتشو کم کرد (یه جورایی وایساد) یه مقدار بیشتر نگه داشت پاشو رو هوا و نذاشتش زمین تا لئالی بیاد بخوره به پاش.زانوش رفت توی شکم لئالی اونم یه دایو موراتی پسند زد و پنالتی رو گرفت.نه برخورد آنچنانی بود نه لئالی زدش.خیلی عوضی پالاسیو.بالای 10 بار از چند تا دوربین صحنه رو بازبینی کردم.

دو تا مصاحبه رو میکس کردی :1: ندود گفته بود استورارو و براردی آینده یوونتوسن.اگر اشتباه نکرده باشم اون مصاحبه ی ماروتا همزمان بود با شایعات پیشنهاد یووه به اسپورتیلو.تو مصاحبش با گاتزتا دلو اسپورت (امیدوارم درست گفته باشم اسمشو) در مورد بوفون و جانشینش گفته بود

As for Buffon himself, the only name I can give you to replace him someday is [Nicola] Leali [currently on-loan to Cesena]

“Buffon can cover the role for many years. As long as he wants to play, he'll keep playing.

البته به نظر این مصاحبه بیشتر برای اهداف دیگه ای مثل تکذیب غیر مستقیم اون پیشنهاد بوده تا حساب کردن روی لئالی ! بذار رک بگم دروغ گفت.جانشین بوفون هم بیشتر نتو به نظر میرسه تا نیکولا و 100% شانس بیشتری هم داره.

---

باشگاهش از تمریناتشون عکس میذاره.یه دونه بیشتر ازش نذاشته بود.منتظر بودم بیشتر بشه همه رو با هم بذارم که اصلا امیدی بهش نبود بیشتر بشه و دیگه از دهن میفتاد گفتم بذارم  :1: (البته از گلراشون چند تا عکس گذاشته بود و تنها عکسی که من مطمئن بود لئالی همین عکس).

تمرینات فروسینونه سه روز قبل:

80481361280892373273_thumb.jpg

• GioVanni Agnelli, AAG, Orphée and 15 others like this

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1,312 posts

دیروز بازی داشتن با تیم آماتور Sandonatese‍  از شهر San Donato Val di Comino از استان Frosinone.حب 18 صفر بردن!!! از جزئیات عملکرد لئالی خبری ندارم.اینم نیکولا تو لباس تیم جدیدش:

72831271422301314427_thumb.jpg

اینم یه سری عکس از زمان حضورش توی چزنا،خارج از زمین و همینطور با دوست دختر زشتش ! گفتم شاید جالب باشه براتون.

http://s6.picofile.c...992/NL.zip.html

• Bianconero Amore, AAG, Principino and 12 others like this

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1,312 posts

خیلی گشتم دنبال یه ترجمه درست و حسابی از مصاحبه ی مراسم معارفش ولی پیدا نشد که نشد.ایتالیایی و خب من اول از بابیلون استفاده کردم و بعد از گوگل ترنسلیت در هر دو مورد دنبال دوربینی میگشتم بهش خیره بشم! به هر حال ترجمش کردم.ترجمم خوب نیست اگر اشتباه داره عذر میخوام.

54092751966962567215.jpg

ماجراجویی جدیدت رو چطور میبینی؟

"دو هفتست اینجام و تا الان خیلی خوب بوده.با هم تیمیام کاملا مچ شدم و واقعا دارم لذت میبرم.اینجا شما میتونی خوب کار کنی و واسه همین خوشحالم چون این واقعا مهم".

به نظرت لئالی جانشین واقعی بوفون؟

"صادقانه میگم،من همیشه گفتم جانشین بوفون وجود نداره.اون قدرتمندترین (دروازبان) تو تمام دوران.(در مقابل) من مرد جوونی هستم که میخواد پیشرفت کنه و میخواد کارشو تو فروسینونه با تیمش توی فصل جدید به خوبی انجام بده و به اهدافشون دست پیدا کنه و اولین هدفش اینه که تمرینات پیش فصل عالی داشته باشه.البته من سعی میکنم به بهترین شکل به هم تیمیام کمک کنم همونطور که اونا سعی خواهند کرد".

اولین بازی فصل با تورینو خواهد بود

"بازی اول با تورینو مطمئنا سخت ولی در عین حال زیبا هم هست چون چیزی که البته برام جالب هم هست اینه که میتونم توی خونه کارمو شروع کنم.این برام واقعا لذت بخش که برای اولین بار توی ورزشگاه خونگی فروسینونه بازی کنم.توی تلویزیون ورزشگاه فروسینونه رو دیدم و به نظرم جو خیلی جذابی داره.من به نزدیک بودن هواداران به زمین چمن دقت کردم.خیلی لذت بخش که چنین اشتیاق و علاقه ی شدیدی رو ببینی و توقع نداشتم مردم اینقدر زیاد بیان برای دیدن آخرین بازی دوستانمون".

چرا فروسینونه رو انتخاب کردی؟

"من فروسینونه رو انتخاب کردم چون اونا تیمی بودن که از اول منو میخواستن.من متقاعد شدم که ما میتونیم توی جنبه های مختلفی خیلی خوب تو زمین کار کنیم". (تو اکثر جاهایی که خلاصش رو گذاشتن خوندم که در ادامه گفته:"من خیلی خوشحالم که به فروسینونه اومدم.فکر نمیکردم اینجا جای جذابی باشه")

(توی مصاحبه ی این سایت ذکر نشده ولی اینجا در مورد رقابت با دروازبانای دیگه ی فروسینونه ازش پرسیده)

"رقابت؟فوتبال زیباست چون توش رقابت هست و این توی فوتبال عادی و درستش هم همینه.به هر حال هدف اینه که همیشه خوب کار کنی".

در هر صورت بعد از چزنا دوباره فرصتشو داری دوباره توی سری آ بازی کنه؟

"البته و من خیلی خوشحالم که با فروسینونه توی سری آ هستم.ما میخوایم همه چیزو از صفر شروع کنیم.اون یه مبارزه ی سخت خواهد بود همه ی ما میخوایم که بهترین عملکردمون رو ارائه بدیم و بعد میبینیم که چی پیش میاد".

چرا شماره ی 33؟

"سادست،من توی لنسانو اون شماره رو داشتم و برام خوش یمن بود.پس تصمیم گرفتم دوباره ازش استفاده کنم".

بازم اگر اشتباهی بود عذر میخوام

اینم گذاشته بود توی اینستاگرامش:

96926334350300248339_thumb.jpg

• Bianconero Amore, AAG, Orphée and 19 others like this

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts
نیکولا ، میدونم کـ افتخار میکنی که توی یک روز بدنیا اومدیم .. خواستم بگم این افتخار نصیب افراد برگزیده میشه فقط

9adx_399px-leali1_thumb.png

آنارشی ؟ :دی
عای لاو آنارش __ی__ سیم !
یو میکینگ می کریزی عای نو یو واننا دت اوری ثینگ تل می دیس
  • Principino, alexdelpiero, conte and 6 others like this

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1,312 posts

با Trastevere Calcio یک آگوست بازی داشتن و 3 صفر بردن و من یادم رفت توضیح بدم در موردش.این تیم توی سری دی.نکته ای که وجود داره اینه که لئالی فیکس بوده تا دقیقه ی 31 بعد زپینو میاد تو و بعدش ایشونم دقیقه ی 59 تعویض میشه و جاشو به پیلیاچلی میده.برداشت من اینه که به لئالی بیشتر اعتماد داره و احتمالا شاهد این خواهیم بود که شماره 1 تیمش باشه ولی آیا رقیباش در حدی هستن که بتونن به چالش بکشنش؟آیا تیمش پتانسیل اینو داره که بتونه بهش کمک کنه؟

زپینو 34 ساله یکی از پرسابقه ترین بازیکنای باشگاهه و بیش از نیمی از بازیاشو توی این تیم انجام داده.دو دوره توی باشگاه بوده یک دوره از 2004-2007 و یک دوره از 2012 تا الان.فصل قبل 26 تا بازی کرده و 23 تا گل خورده و 10 تا کلین شیت داشته.با توجه به فصل قبل و اینکه باتجربه تر و توی ایتالیا خیلی به این موضوع اهمیت میدن رقیب اصلی لئالی ولی به نظر مربیشون خیلی ازش مطمئن نیست.چند تا بازی به لطف یوتیوبشون دیدم ازش.خیلی خیلی کند و سنگین.کافی یه شوت ناگهانی زده بشه تا ایشون چند لحظه طول بکشه تا بفهمه چی شده.از این گلا که وای میسن دروازبانا فقط نگاه میکنن دیدین؟خوراکش!

پیلیاچلی 22 ساله فصل قبل از پارما به این تیم اومد به صورت قرضی و این فصل خریده شد.فصل قبل 17 تا بازی کرده و 26 تا گل خورده و جالب بدونید 2 تا کلین شیت داشته.توی یه بازه از فصل زپینو رو نیمکت نشین میکنه اما بعد از مدتی گویا به خاطر نمایشای ضعیفش دوباره نیمکت نیشن میشه.خیلی سریع تر و باهوش تر از زپینو ولی خب خیلی فرقی ندارن با هم جفتشون خوب نیستن.

با کیفیتی که از این دو بزرگوار دیدم اگر لئالی خودش باشه این دو بزرگوار یه بازی هم توی فصل نمیتونن انجام بدن ولی اگر بخواد مثل نیم فصل دوم فصل قبل عمل کنه باید نگرانش بود چون هم مربیشون نشون داده ابایی نداره از این که بازیکن رو بذاره نیمکت هم کیفیتش از این دو بزرگوار بیشتر نخواهد بود.

احساس میکنم فروسینونه میتونه به لئالی کمک کنه.چند تا خلاصه از بازیای تیمشون دیدم.بد دفاع نمیکنن ولی خب یا روی سوتی دفاع گل میخورن یا اشتباه گلر.خیلی شیکم پنالتی میدن.از طرفی واقعا مربیشون باهوش و بهش ایمان دارم و فکر نمیکنم فروسینونه به این راحتیا سقوط کنه.اگر همه چیز خوب پیش بره احتمالا یه مربی خوب دیگه ایتالیا طی چند سال آینده خواهد داشت.روبرتو استلونه 38 ساله که سابقه ی بازی توی تورینو،ناپولی،جنوا،رجینا و یک فصل بدون بازی تو پارما رو داره بعد از 2 فصل بازی تو فروسینونه سال 2011-2012 بعد از خداحافظی ار فوتبال مربی زیر 19 ساله هاشون میشه و باهاشون یک جام میگیره.به خاطر عملکرد خوبش توی جوانان مربی تیم اصلی میشه و فصل اولش تیمش هشتم میشه و فصل بعد تیم رو صعود میده به سری بی و فصل بعد میاره سری آ.هر دو بار با رتبه ی دوم.کار کمی نیست صعود دادن تیم در عرض دو سال از سری سی به سری آ.چنین عملکردی نشونه ی یه مدیریت خوب هم هست.بر خلاف قبل امید زیادی به این تیم دارم.امیدوارم درست فکر کنم و این تیم مثل چزنا کیسه بوکس تیمای دیگه نشه

• Bianconero Amore, Orphée, Principino and 12 others like this

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1,312 posts

لعنت...دو روزه میخوام اینو بذارم یادم میره :22:

38521427787164505770_thumb.jpg

توی اگناتیا کاپ که یه تورنومنت سه جانبه بوده توی کشور آلبانی شرکت کردن.بازی ها به صورت 45 دقیقه ای برگزار میشده و اگر بازی توی 45 دقیقه برنده نداشته میرفته ضربات پنالتی.برنده توی جریان بازی 3 امتیاز و بازنده 0 و برنده توی ضربات پنالتی 2 امتیاز و بازنده 1.دو تیم دیگه اسماشون پارتیزانی تیرانا (سوم لیگ اولشون فصل قبل) و تئوتا دورس (هشتم لیگ سطح یکشون فصل قبل) بوده که جفتشون باشگاه های آلبانیایی هستن.بازی اول باید فروزینونه و تئوتا دورس بازی میکردن.بازی دوم باید بازنده ی بازی اول با پارتیزانی تیرانا بازی میکرده و بازی سوم هم برنده بازی اول با پارتیزانی تیرانا

بازی اول با تئوتا دورس لئالی فیکس بوده و دقیقه 37 تعویض شده با زپینو.بازی اول 0-0 میشه و 5-4 توی ضربات پنالتی میبرن.بازی دوم پارتیزانی تیرانا با تئوتا دورس 0-0 مساوی میکنه و توی ضربات پنالتی 3-1 میبره.بازی سوم فروزینونه 1-0 میبازه و توی بازی هم زپینو با پیلیاچلی تعویض میشه دقیقه 26.فروزینونه با چهار امتیاز دوم میشه و پارتیزانی تیرانا اول.

توتوفروزینونه گفته که با توجه به این که لئالی توی اکثر بازی های پیش فصل از ابتدا توی ترکیب بوده احتمالا توی مسابقات رسمی هم به همین شکل خواهد بود.گفته عملکرد مثبتی داشته توی بازی های پیش فصل (یکی از نکات مثبت تیم بوده توی بازی های دوستانه) و تو بازی های دوستانه توی دروازه همیشه مطمئن بازی کرده و توی خروج هاشم خیلی دقیق عمل میکرده.حتی توی بازی اول اگناتیا کاپ (با وجود دقایق کم بازیش) به شدت موثر بازی کرده.گفته لئالی کاندید اصلی استلونه برای دروازه خواهد بود.

• Bianconero Amore, Orphée, Principino and 11 others like this

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2,941 posts
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

نیکولا ، میدونم کـ افتخار میکنی که توی یک روز بدنیا اومدیم .. خواستم بگم این افتخار نصیب افراد برگزیده میشه فقط

9adx_399px-leali1_thumb.png

آنارشی ؟ :دی
عای لاو آنارش __ی__ سیم !
یو میکینگ می کریزی عای نو یو واننا دت اوری ثینگ تل می دیس

سجاد مست کردی ؟؟؟ 

دیگه زده به مغز و خونت دیگه ؟؟؟ :1:  :1:  :1:

• Orphée, Principino, alexdelpiero and 6 others like this

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1,312 posts

بازی داشتن با اسپتزیا توی حذفی و فکر کنم سه روز پیش بود.تو بازی صفر صفر شدن و توی ضربات پنالتی 5-6 باختن.

حجم عکسا رو تا جایی که میتونستم کم کردم.نمیتونستم یه تعداد بیشتر عکس بذارم واسه همین مجبور شدم چند تا عکس رو یکی کنم.حجم عکسا کمتر از یک مگ حدودا 990 کیلو بایت

صحنه ی اول بازیکن اسپتزیا زمینی توپ رو میفرسته 90944197204401823589_thumb.jpg

موازی اون خط قرمز مهاجمشون ضربه رو میزنه و لئالی خیلی خوب خودشو توی مسیر قرار میده. 80425825712723516322_thumb.jpg اون بازیکن فروزینونه که پشت مهاجمست فکر کنم ازش توی فصل بیشتر بگم :fp: این چه وضع یارگیری؟ :22:

اینم سرنوشت توپ بعد از دفع لئالی 29568052644166393711_thumb.jpg

صحنه ی دوم مشابه صحنه ی اول و من توضیح اضافه ای نمیدم.فقط یه نکته یه بازیکن توی مسیر توپ قرار داشت ولی نتونست روی توپ تاثیری بذاره (همون که پخش زمین شده).55696527151679558818_thumb.jpg43533245415563819280_thumb.jpg

و لئالی عالی جمع میکنه 41977509991491893589_thumb.jpg

پنالتی ها فقط واکنشای لئالی رو میذارم

اولی میره بیرون 60110124626674028147_thumb.jpg

دومی رو توپ تاثیر میذاره ولی گل میشه (دفع که میکنه میخوره به تیرک و میره بالا) 64654517167561196941_thumb.jpg

سومی گل میشه 78690531589550328761_thumb.jpg

چهارمی گل میشه مجددا 01860425730894766052_thumb.jpg

پنجمی رو میگیره :yes1:44445680952388355138_thumb.jpg

ششمی...اما این پنالتی.بازیکن حریف خیلی پوگبا وار پنالتی میزنه! و لئالی رو به اشتباه میندازه و باعث میشه خیلی زودتر از زدن ضربه حرکت بکنه 55998987746316829074_thumb.jpg

هفتمی گل میشه.پنالتی سمت چپ زده میشه ولی خیلی نزدیک به مرکز دروازست.دروازبان حریف هم میزنه پنالتی رو 06345509702148907927_thumb.jpg

هشتمی و آخرین پنالتی...این پنالتی هم شبیه پنالتی که در موردش زیاد توضیح دادم.تصویر آخر رو واسه همین فقط میذارم 75386066189644677686_thumb.jpg

توتوفروزینونه بهش 7 داده که بالاترین نمره رو در کنار دیاکیته و گوری داره توی تیمش ولی بهترین بازیکن زمین رو دروازبان اسپتزیا انتخاب کرد و بهش 7.5 داده

ویرایش:توی خلاصه ای که از بازی دیدم کلی موقعیت روی دروازه ی حریف ایجاد میکردن.پشت دروازه ی حریف خیلی شلوغ بود و دو تا موقعیتی هم که اسپتزیا ایجاد کرد روی ضد حمله بود.به نظر توی حمله قوی میان ولی دفاع رو نمیدونم

• AAG, Orphée, Juventus FC and 13 others like this

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,290 posts
  • LocationDeutschland

- فروسینونه در اولین بازی فصل باید به پذیرای تورینو باشه و به احتمال زیاد لئالی به عنوان دروازه بان اصلی وارد زمین خواهد شد.

باید دید در مقابل کوالیارلا و بلوتی چه عملکردی رو از خودش به جا خواهد گذاشت.

تیم قدرتمندی نیست فروسینونه ولی امیدوارم لئالی فصل موفقی رو پشت سر بزاره و با شروعی خوب هم براش همراه باشه 

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino and 9 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts
عزیزم
تا دقیقه 70 گل نخورده بودن، کلین شیت بود ..:2:. کوآ بهشون گل زد نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت ! دچار بیماری دو قطبی پاراتیروئید شدم

خیلی زود دقیقه 7 به گل رسیدن ، دقیقه 70 حدودا کوآ کارو مساوی کرد و بعدش هم 2-1 باختن،،
  • Bianconero Amore, Principino, eⁿzº and 6 others like this

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2,808 posts
  • Locationكرج

عزیزم
تا دقیقه 70 گل نخورده بودن، کلین شیت بود ..:2:. کوآ بهشون گل زد نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت ! دچار بیماری دو قطبی پاراتیروئید شدم

خیلی زود دقیقه 7 به گل رسیدن ، دقیقه 70 حدودا کوآ کارو مساوی کرد و بعدش هم 2-1 باختن،،

از هوسكورد ريت ٦.٣ گرفت. ٥ تا هم سيو داشت ولي رو گل ها ضعيف كار كرد. علي @afcwh كجايي؟ :22: بيا تحليل كن :1:
  • Bianconero Amore, Principino, Escanor and 5 others like this

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users