پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکولا لئالی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
236 پاسخ برای این موضوع

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

یادمه وقتی که کان به سالهای آخر فوتبالش رسید ، بایرن در به در دنبال جانشینش بود. سه فصل آخر کان ،رنسینگ رو آوردن دروازبان دوم کردن که بعد از رفتن کان جانشینش بشه. تو این 3 فصل رنسینگ کم و بیش بازی میکرد. وقتی کان خداحافظی کرد و دروازبان اصلی شد ، انقدر بد بازی کرد که بایرن نیم فصل بوت رو خرید.

میخوام بگم یه دروازبان باید بازی کنه. نمیشه گذاشتش رو نیمکت و بگیم با بوفون تمرین میکنه سریعتر پیشرفت میکنه. فقط یه چیز خیلی برام سواله ، چلسی چطوری با تیم هایی که بازیکن بهشون قرض میده مذاکره میکنه که اون بازیکن بی شک بازیکن ثابت تیمه میشه. الان لوکاکو فیکس وست برومویچه ، کورتوا فیکسه اتلتیکوئه. ولی اگر بازیکنای ما بودن چون قرضی هستن بازیشون نمیدادن :np:

لابد یه بندی توی قراردادشون اضافه می کنه که مثلا سرجمع 1000 دقیقه اون بازیکن باید بازیکنه وگرنه باشگاه جریمه می شه
اگه ما هم بتونیم همچین کاری برای لیالی و بقیه ی بازیکنمون بکنیم خیلی خوب میشه

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

لابد یه بندی توی قراردادشون اضافه می کنه که مثلا سرجمع 1000 دقیقه اون بازیکن باید بازیکنه وگرنه باشگاه جریمه می شه
اگه ما هم بتونیم همچین کاری برای لیالی و بقیه ی بازیکنمون بکنیم خیلی خوب میشه

اينطوري اون باشگاه قبول نميكنه
چون ديدي بازيكنه مصدوم شد
يا مثلا بازيش افففتضضضاح بود
چي كار كنه خوب؟
بايد موضوع يه چيز ديگه باشه

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

چلسی چطوری با تیم هایی که بازیکن بهشون قرض میده مذاکره میکنه که اون بازیکن بی شک بازیکن ثابت تیمه میشه. الان لوکاکو فیکس وست برومویچه ، کورتوا فیکسه اتلتیکوئه. ولی اگر بازیکنای ما بودن چون قرضی هستن بازیشون نمیدادن

این سوال جوابش خیلی ساده هستش ! تو بقیه کشور ها تیم ها اول به فکر خودشون و موفقیت خودشون هستن اما توی ایتالیا تیم ها به این فکر می کنن که رقیبشون قوی نشه و فکر اصلی رقیبشون هستش تا خودشون !! مثلا اگه وست بروومویچ میاد و لوکاکا رو قرض می گیره به این فکر نمی کنه که این بازیکن تیم چلسی هستش و سال بعد دوباره بر میگرده به اون تیم پس نباید بازی کنه . بلکه به این فکر میکنه که لوکاکو الان " بازیکن تیم ماست " و می تونه به ما برای رسیدن به موفقیت کمک کنه پس باید بازی کنه . اما تو ایتالیا همه به این فکر می کنن که این بازیکن " مالِ ما نیست " پس چرا باید بازیش بدیم ؟!

خیلی ها ماروتا رو به خاطر قضیه نصفِ مالکیت مسخره می کنن اما باور کنید تو کشور مسموم و مسخره ای مثل ایتالیا باید اینطوری بود . این دیگه دستِ ماروتا نیست ,,,,

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
کسی نمیدونه این قضیه ی برگشت لئالی به یوونتوس به عنوان دروازه بان دوم تا چه حد جدیه؟ من با آغوش باز ازش استقبال میکنم :hug: قبل از اینکه یووه بخرتش عاشقش شده بودم :hug:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

کسی نمیدونه این قضیه ی برگشت لئالی به یوونتوس به عنوان دروازه بان دوم تا چه حد جدیه؟
من با آغوش باز ازش استقبال میکنم :hug:
قبل از اینکه یووه بخرتش عاشقش شده بودم :hug:

از اونجایی که استوراری تصمیم گرفته اخرین فصل بازی خودش رو توی تیم دیگری بازی کنه، حالا احتمال داده می شه یوونتوس دروازه بان خودش رو برگردونه ! احتمالش بالاست چون مدیر برنامه هاش هم تایید کرده بود

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
در حالی که به سمپدوریا نزدیک شده بود اما خودش با رفتن به این تیم مخالفت کرده .. صحبت هایی هست که شاید امسال بشه گلر دوم یوونتوس ! :rainbow:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
+ گفته میشه فصل جدید رو به صورت قرضی تو اسپتزیا سپری خواهد کرد..باری هم به شدت به دنبال لئالی بود که اسپتزیا موفق شد نظر مسئولین یووه رو جلب کنه و لئالی رو به صورت قرضی به خدمت بگبره...

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
گاتزا نوشته که با وجود اینکه از قبا کالیاری به دنبال لئالی بود اما الان ناپولی به صورت جدی تری برای خریدش دست به کار شده و ممکن هست به زودی توافقاتی انجام بده با یوونتوس بر سر لئالی جوان .

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- از اول فصل نقل و انتقالات اسم تیم هایی مثل سمپدوریا ، کالیاری ، ناپولی و یا حتی خود یووه برای تیم این فصل لئالی ( :hug: ) مطرح شد اما فردا در نهایت مشخص میشه که نیکولا به کدوم تیم میره . احتمالا به ساسویولو یا اسپتزیا می پیونده .

قرضي ديگه؟ :39:

پ ن پ . :np: :1:

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

- از اول فصل نقل و انتقالات اسم تیم هایی مثل سمپدوریا ، کالیاری ، ناپولی و یا حتی خود یووه برای تیم این فصل لئالی ( :hug: ) مطرح شد اما فردا در نهایت مشخص میشه که نیکولا به کدوم تیم میره . احتمالا به ساسویولو یا اسپتزیا می پیونده .

Donnie Darko

Donnie Darko

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 98 ارسال

آره...یوونتوس به هیچ وجه لیالی رو از دست نمیده...لیالی بوفون آینده است :hug:....تمام کلیپ هاشو توی یوتیوب دیدم. از سالی که داره بازی می کنه...پیشنهاد می کنم اگه می خواین بازی های 2012-2013 شو ببینین برین تو یوتیوب و ببینین که دقیقا مث بوفون کار می کنه :hug: :hug:...سیوهاش فوق العاده اس و پنالتی گیریش فوق العاده تر :worship: :worship: :hug:.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
طبق گفته ی youthtalents نیکولا لئالی ششمین دروازبان برتر جوان جهانه با ارزشی معادل 7میلیون البته دروازبان جوان دیگه ی یوونتوس یعنی Laurentiu Branescu هم در رتبه ی 28 این لیست هست با ارزشی معادل 3.6 میلیون رتبه 1 = Jan Oblak از بنفیکا رتبه 2 = Jack Butland از استوک سیتی رتبه 3 = Odisseas Vlachodimos از اشتوتگارت 2

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
- حالا از مارونه که بگذریم ( :nish:) یووه به دنبال تیمی هست برای لئالی که مطمئن باشه دروازه بان اولش میشه. ظاهرا میخواد این مسئله رو توی یکی از بندهای قرارداد هم جا بدن. با توجه به سن بالای هر 3 دروازه بان تیم بزرگسالان، لئالی باید حسابی تمرین ببینه تا در فرصت مناسب به تیم اصلی اضافه بشه.

ایمان یوونتوسی

ایمان یوونتوسی

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال

- حالا از مارونه که بگذریم ( :nish:) یووه به دنبال تیمی هست برای لئالی که مطمئن باشه دروازه بان اولش میشه. ظاهرا میخواد این مسئله رو توی یکی از بندهای قرارداد هم جا بدن.
با توجه به سن بالای هر 3 دروازه بان تیم بزرگسالان، لئالی باید حسابی تمرین ببینه تا در فرصت مناسب به تیم اصلی اضافه بشه.

بهمن اونجور که کارشناسان میگن لئالی مثل بوفون با استعداد هست و حتی میگن لئالی یک شباهت های فنی نسبت به بوفون داره خدا کنه ما بوفون جدید رو یکبار دیگه ببینیم گرچه مثل بوفون شدن خیلی سخته اما محال نیست

یعنی میشه یکبار دیگه بوفون تکرار بشه؟ :39:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
تیتر forzaitalianfootball : ادامه ی جنگ کالیاری و اسپزیا برای دروازبان یوونتوس اون چیزی که مشخصه ، دروازبان اینده ی یوونتوس کسی نیست جز لئالی ، و واقعا یوونتوس نیاز داره اون رو به تیمی بره که تجربشو بیشتر بکنه کالیاری گویا از همه تیم های خواهان لئالی مصمم تر هست ، این تیم یک دروازبان داره به اسم Michael Agazzi که سال اینده قراردادش تموم میشه ، در موردش تحقیق کردیم ، دیدم دروازبان خیلی بدی نیست ، و میشه گفت شاید دروازبان اولش این تیم باشه اگر حتنی لئالی به این تیم بره ، ولی گویا قراردادش سال اینده تموم میشه ، و اگر قرار باشه سال اینده مجانی به تیم دیگه ای بره ، مطمئنا این برای کالیاری خوشایند نیست ، واسه همین گویا فیورنتینا چند وقت پیش هم ابراز علاقه کرده به این دروازبان ، پس میشه گفت یک طورایی اگر Michael Agazzi به فیو بره یا به هر دلیلی به تیم دیگه ای بره ، کالیاری لئالی رو برای دروازبان اولی میخواد ، و اینطوری واقعا میشه گفت دروازبان اول یک تیم سری آ خیلی بهتره تا اینکه بره به اسپزیا که یک تیم دسته دومی هست!! از نظر تجربه هم قطعا سری آ میتونه بیشتر بهش کمک بکنه.

JuveStoriaDiUnGrandeAmore

JuveStoriaDiUnGrandeAmore

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 276 ارسال
لئالی خوبه ولی فک نکنم تیمی مثل کاتانیا با بازی دادن بهش ریسک کنه . سپردن دروازه به یه جوون ۲۰ ساله برای اونها ریسک محسوب میشه چون لئالی تا حالا خودشو جایی ثابت نکرده

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
كاتانيا خودش دروازه بان خوب داره(آندوخار) و دروازه بان جوون هم داره (البرتو فريسون) چرا بايد لئالي رو بگيره؟ :111:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

لئالی خوبه ولی فک نکنم تیمی مثل کاتانیا با بازی دادن بهش ریسک کنه . سپردن دروازه به یه جوون ۲۰ ساله برای اونها ریسک محسوب میشه چون لئالی تا حالا خودشو جایی ثابت نکرده

كاتانيا خودش دروازه بان خوب داره(آندوخار) و دروازه بان جوون هم داره (البرتو فريسون) چرا بايد لئالي رو بگيره؟ :111:

هرچی فکر میکنم نمیدونم منظورتون با پست من بوده یا نه :1: اخه کجا من گفتم کاتانیا

و یک نکته ی دیگه رو اضافه کنم ! David de Gea دروازبان اول تیم منچستر که واقعا یک دروازبان خوب هست ، مگر زمانی که اسمش شد David de Gea چند سالش بود ؟ و از کجا شروع کرد ؟ و کجا خودشو ثابت کرد؟

خب در 20 سالگی دروازبان اصلی ات مادرید شد ، و از تیم دوم ات مادرید به تیم اول رسید و بهش اعتماد شد و شد این David de Gea که الان همه میشناسیم

من نمیخوام لئالی رو با David de Gea مقایسه کنم ، فقط میخوام بگم ، اعتماد به لئالی چیز دور از تصوری نیست که نشه بهش فکر کرد.

الان David de Gea ، سنش 22 ساله و دروازبان اصلی منچستر هم هست.

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال
واسه پیشرفت لیالی هم که شده باید ردینگ رو بخریم :1: من موندم این چه اخلاقیه باشگاهای ایتالیایی دارن. حالا اگه همین لیالی با همین کیفیت 30 سالش بود همه میومدن التماس که اینو یه فصل قرضی به ما بدید :62: :Facepalm: این ساسوئولو دروازه بان نمیخواد؟ اگه میخواد بهترین گزینه همین تیمه

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
رسـمـی : نیکولا لئالی به طور رسمی به تیم اسپتزيا پیوست . البته به طور قرضـی و با حق خرید در انتهای فصل .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی