پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکولا لئالی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
236 پاسخ برای این موضوع

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
رویای من به حقیقت پیوست, پیوستن به چنین باشگاه معتبری در سن من کاملا خوشنود کننده است و یک انگیزه بزرگ تا همچنان پیشرفت کنم. بودن در باشگاهی که قهرمانی مثل جی جی بوفون در اون هست کاملا راضی کننده هست, اما این باعث میشه تا من متوجه بشم که باید خیلی سخت کار کنم تا جواب این اعتمادی که به من شده رو بدم.

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
دروازبان جونن که برای درخشش تشنست کل دروازبانی به روحیه ست من دوست دارم یا تو تیم بمونه و در کنار بوفون تجربه بگیر یا 1فصل به یه تیم قرضی بره که بتونه اونجا ثابت بازی کنه و برای فصل بعد آماده برگرده به تیم Thank's

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
مسئله ی مهمی که وجود داره اینکه که نمی شه کتمان کرد چنین دروازه بانی با این سن و سال نیاز به بازی کردن داره و مقصدی که انتخاب می کنه باید به عنوان دروازه بان اول حساب بشه چون در غیر این صورت تو همین یوونتوس نیمکت نشین باشه و جام حذفی بازی کنه با کیفیت تره براش ! از طرفی دیگه تو تیم ضعیفی بره که اونجا سر و پشت سر گل بخورن هم نمی تونه مورد جالبی براش باشه و باعث میشه به تدریج افت کنه !

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اودینزه هندانوویچ رو فروخته ، به جاش لیالی رو بهشون بدیم ، یک فصل براشون بازی کنه :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

[img width=480 height=262]http://www.shiaupload.ir/images/02095901430781491751.jpg[/img]

اولین تمرین با لباس یووه

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
لئالی : " اولین بازی برای یوونتوس چیزی نیست که همیشه اتفاق بیوفته این یک رویا بود که به حقیقت پیوست آن هم در برابر میلان. برای این شروع بسیار هیجان زده هستم" " الگوی من؟ سوال سختی نیست:بوفون" " خیلی خوشحالم از اردوی پیش فصل،اما نمیتوانم برای ملاقات با بوفون صبر کنم او همیشه الگوی من بوده و حیف که هنوز فرصت کار کردن با او را بدست نیاورده ام" " کار کردن در کنار دروازه بانی بزرگ مثل بوفون وهمینطور استوراری می تواند باعث پیشرفت من شود"

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
استوراری خیلی افت کرده ، هر دو بازی که بازی کرد یه جورایی از بابت دروازه نگران بودم ولی به محض ورود لئالی خیالم راحت شد که گلی نمیخوریم ، خیلی هم با انگیزه بازی کرد ، من که خیلی با استعداد دیدمش ، ای کاش فرصت به برانسکو هم میرسید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
تا سال 2017 با یووه قرارداد دارد

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
دی مارزتیو از احتمال ِ حضورش توی تیم ِ سری ب ای ِ لانسیانو خبر داده .

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
مثل اینکه همین لحظات داشته مذاکره میشده برای فروش قرضی او به تیم لانچیانوواحتمالا بزودی این خبر رسمی میشه

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

مثل اینکه همین لحظات داشته مذاکره میشده برای فروش قرضی او به تیم لانچیانوواحتمالا بزودی این خبر رسمی میشه

چی؟ :np:
دوباره :Facepalm:
حالا همین عشق مارو باید قرضش بدن؟ :np:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
لوکا لئونه مدیر ورزشی لانچانو : - در بازی هفته ُ اول لئالی را در اختیار نخواهیم داشت اما در هفته ُ دوم او درون دروازه ُ ما خواهد بود . - در حال حاضر با مسئولان یوونتوس به توافق رسیده ایم و هفته ُ آینده لئالی مال ما خواهد بود . + لانچانو در سری ب حضور دارد و در هفته ُ اول به مصاف یووه استابیا خواهد رفت .

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
این فصلی به دردمون میخورد :sad1: حیف :np: هیچ بخاری از این استوراری بلند نمیشه :Facepalm: فردا گند میزنه این استوراری بعدش میفهن چه اشتباهی کردن پ.ن:الان دروازه بان سوم کیه؟ :Facepalm:

AGH

AGH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 132 ارسال

پ.ن:الان دروازه بان سوم کیه؟ :Facepalm:

احتمالا از تیم پایه یکی میارن!!!! :hmm:
در مورد استوراری هم انقدر بد بین نباش!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
فکر کنم براش بهتر هم شد . چون بازیکن تو این سن اول احتیاج داره بازی کنه نه اینکه بشه دروازبان سوم . فصل پیش یک دقیقه هم به منینگر بازی نرسید . بازی نرسیدن بهش میتونه اونو از شرایط خوبی که داره دور کنه .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
کاش به یه تیم تو سری ا قرضش میدادن وضعیت برانسکو و کیرف چی شد؟ گزینه های خوبی برای گلر سومی هستن

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
فردا بصورت رسمی به تیم *ویرتوس لانچانو* در سری ب خواهد رفت .

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
رسماً به صورت قرضی تا ژوئن سال 2013 به تیم لنچانو پیوست و فصل آینده رو در سری ب توپ خواهد زد. تاپیک به انجمن بازیکنان قرضی منتقل شد.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
بیچاره تو همون برشا میموند که سنگین تر بود :1:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال