پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یورو 2012

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
195 پاسخ برای این موضوع

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
دیشب بازی فرانسه رو دیدم به جرات میتونم بگم یکی از مدعیان اصلی کسب قهرمانی این دوره هست بازی فوق العاده ای رو به نمایش گذاشتند یه بازی هماهنگ و منسجم . بازیکنا خیلی خوب همدیگه رو تو زمین پیدا میکردند فرانسه رو باید تو این دوره خیلی جدی گرفت

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
امسال ایتالیا با این قدرتی که داره قهرمان یورو میشه yes1 باور کن ...........نخند :fp:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

دیشب بازی فرانسه رو دیدم
به جرات میتونم بگم یکی از مدعیان اصلی کسب قهرمانی این دوره هست
بازی فوق العاده ای رو به نمایش گذاشتند
یه بازی هماهنگ و منسجم . بازیکنا خیلی خوب همدیگه رو تو زمین پیدا میکردند
فرانسه رو باید تو این دوره خیلی جدی گرفت

تازه میخواستم بگم چرا این دوره کسی از فرانسه حرف نمیزنه . فرانسه هم چندین سال وضعیت مشابهی مثل ما داشته . یک تیم قدرتمند تو سال 98 و 2000 . افت سال 2002 . دوباره قدرت سال 2006 . و درست مثل ایتالیا 2008 و 2010 فاجعه بار .
هر چقدر بر ای ایتالیا شانس قائل باشیم باید برای فرانسه هم شانسی کنار بزاریم .

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

[img width=480 height=360]http://www.myup.ir/images/24363164732337318413.jpg[/img]

فن مارویک نمیداند یک مهاجم برای هلند کارایی ندارد

مهاجم هلندی تیم شالکه از نحوه نگرش تاکتیکی سرمربی تیم کشورش به خاطر استفاده از یک مهاجم انتقاد کرد.

به گزارش یوفا به نقل از فولکس کرانت، یان کلاس هونتلار که اکنون در اردوی تیم کشورش مراحل پایانی آماده سازی برای شروع یورو 2012 را پشت سر می گذارد، اظهار داشت: بازی در کنار فان پرسی یک افتخار بزرگ است. او بیشتر در عمق زمین حضور می یابد و به طرف دروازه حریف یورش می‌برد اما من بیشتر به کناره‌ها متمایل هستم.

وی ادامه داد: ما دو نفر می توانیم در خط حمله همدیگر را در عمق و عرض زمین، تکمیل کرده و توان خط حمله تیم ملی را افزایش دهیم.

هونتلار که در پایان فصل گذشته بوندس‌لیگا آلمان، عنوان آقای گل را کسب کرد، در حالی این جملات را بر زبان آورد که برت فان مارویک، سرمربی تیم ملی پرتغال در اظهارنظرهای اخیر خود بر استفاده از یک مهاجم تاکید کرده است.

وی افزود: باعث تاسف است که مربی به تاکتیک استفاده از دو مهاجم اعتقادی ندارد. شاید او نمی داند که حتی من به تنهایی در خط حمله ، کارایی زیادی نخواهم داشت.

[img width=480 height=294]http://www.myup.ir/images/57697296747439644511.jpg[/img]

ماتیسن به تمرینات بازگشت

منابع رسانه‌ای از خروج مدافع مجرب تیم ملی هلند از بند مصدومیت خبر دادند.

به گزارش یوفا به نقل از روزنامه داگبلات، «یوریس ماتیسن» روز گذشته توانست در جلسه تمرینی عصر روز گذشته همراه با دیگر اعضا «الفتال» (تیم هلند) شرکت کند. این بازیکن 32 ساله ده روز قبل در جریان بازی آزمایشی با بلغارستان از ناحیه ران پای راست دچار آسیب شد. پس از آن زیر نظر پزشکان در بخش فیزیوتراپی به درمان مشغول شد.

برت فان مارویک پس از برگزاری جلسه دیروز به خبرنگاران گفت: با تایید پزشکان، ماتیسن به تمرینات بازگشت. او خوب کار کرد و مصمم نشان داد. البته ما مراقب او خواهیم بود و فشار زیادی به او وارد نخواهیم کرد.

وی در مورد وضعیت کسالت تب و لرز خود نیز اظهار کرد:‌ خوشبختانه با استفاده از دارو، اکنون شرایط بهتری دارم و فکر می کنم در روزهای آینده حالم از این که هست،‌بهتر نیز شود.

[img width=480 height=360]http://www.myup.ir/images/47424087944687034708.jpg[/img]

برای بنتو متاسفم

یک مربی معروف پرتغال به انتقاد شدید از بازیکنانی که پائولو بنتو با خود به یورو ۲۰۱۲ برده ، پرداخت و آنان را ستارگانی بی بند و بار خواند.

به گزارش یوفا «مانوئل خوزه» روز گذشته جو فوتبال این کشور واقع شده در جنوب اروپا را متشنج کرد. او با سخنانی که در گفت‌وگو با شبکه اول تلویزیون لیسبون بر زبان آورد، به بازیکنان گزینش شده توسط مربی پرتغال اتهام بی اخلاقی را وارد کرد.

وی خطاب به یاران کریستیانو رونالدو گفت: برای تیم ملی و مربی اش که بازیکنانی بی اخلاق و بی توجه به اصول تیمی را برگزیده، باید تاسف خورد. این ستاره‌ها که اکنون تحت عنوان تیم پرتغال در جام ملت‌ها هستند، به واقع غیر حرفه‌ای هستند. ‌آنها چیزی جز بی بند و باری در سر ندارند.

وی بدون آنکه نامی از ستاره‌ای ببرد، افزود: آدم وقتی این همه شور و شوق مردم فوتبال دوست کشور را می بیند که چطور به حمایت از تیم کشورشان می پردازند، تاسف می خورد. کل کشور به حمایت از تیم ملی بر می خیزد. اما آقای بنتو، مردانی را در تیمش برای یورو انتخاب کرده که فقط دنبال رفتن پارتی و کلوپ شبانه هستند.

مهاجم سال‌های دور تیم‌های آکادمیکا کومیرا، استوک‌سیتی انگلیس، اونیر بگن نروژ به انتقاد از مربی تیم کشورش پرداخت و گفت: از طرفی دیگر بنتو به جای آنکه روی تمرینات تیمی تمرکز کند، با فرستادن به جلسه‌های تبلیغی اسپانسر‌ها، در ظاهر بیشتر در فکر حواشی حضور در یورو 2012 است.

این حمله تند یک روز پس از باخت 3 بر یک از ترکیه در دیداری تدارکاتی بیان شد.

[img width=480 height=298]http://www.myup.ir/images/23829807717500939430.jpg[/img]

در دفاع ضعیف بودیم

سرمربی تیم ملی فرانسه پس از پیروزی ۴ بر صفر برابر استونی تاکید کرد در دفاع باید عملکرد بهتری داشته باشند.

به گزارش یوفا به نقل از ساکروی، تیم ملی فوتبال فرانسه با 2 گل کریم بنزما و یک گل از ژرمی منز و فرانک ریبری توانست استونی را با نتیجه 4 بر صفر شکست دهد.

لورن بلان در این مورد گفت: از این پیروزی و جو حاکم بر بازی خوشحال هستم. مدتی است که احساس می‌کنم همه هواداران ما را مورد حمایت خود قرار می‌دهند. دیدار برابر استونی نیز چنین احساسی داشتم. یک شب فوق‌العاده را پشت سر گذاشتیم.

وی افزود: در طول 3 دیدار دوستانه‌ای که به میدان رفتیم، در خط حمله عالی بودیم. در دیگر خطوط عملکرد ضعیف‌تری ارائه کردیم به خصوص در خط دفاعی. نمی‌خواهم مشکل تیم را پنهان کنم. در مورد آن به شکل واضح حرف می‌زنم.

بازیکن پیشین تیم‌های اینترمیلان و منچستریونایتد در این خصوص گفت: چیزی که مرا اذیت می‌کند این است که در طول تورنمنت بخواهیم خودمان را به دردسر بیندازیم. در فوتبال باید با همه چیز ساده برخورد کرد. در نیمه نخست دیدار برابر استونی با شرایط به سادگی برخورد نکردیم. مدافعان ما باید با قدرت بیشتری بازی کنند.

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
خوب حالا که دو روز مونده به مسابقات پیش بینی من از مسابقات اینه

تصویر
گره اول: روسیه تیم خوبی نشون داد وشانس اول صعوده.لهستان هم با توجه به میزبانی و جوانانی که داره دوم میشه.چک هم که سال 2004 حقش بود اول بشه امسال امیدی بهش نیست

تصویر
گروه دوم:تا 1 ماه پیش فکر میکردم پرتغال میتونه آلمان یا هلندو حذف کنه.ولی هلند و آلمان(بر خلاف اسم گروه مرگ)به راحتی از این گروه صعود میکنن

تصویر
گروه سوم:ایتالیا و اسپانیا کاره سختی برای صعود ندارن.ایرلند هم باتوجه به میانگین سنی بالا حتی با وجود عمو تراپ ,شانسی برای صعود نداره

تصویر
گروه چهارم:با توجه به مشکلات داخلی اوکراین و مصدومان انگلیس و محرومیت رونی,فرانسه و ابراهیم هویج میان بالا :1:

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
به نظرم خیلی مسخره ست که دو تا تیم که تو یه گروه قرار دارن نمیتونن با هم به فینال برسن! نمیدونم چرا برنامه مسابقات رو از سال 2004 تغییر دادن، آخه الان مثلا ایتالیا و اسپانیا چه گناهی کردن که تو یه گروهن؟ یا همینطور آلمان و هلند؟ با روال اون برنامه سالهای گذشته، اونجوری دیگه تیم ها سرنوشتشون دست خودشون بود و مثلا با اول شدن یا دوم شدن تو گروه وضعیت بازیهاشون کاملا تغییر میکرد. ولی الان تقریبا مشخصه که یه بازی نیمه نهایی بین تیمهای داخل گروه b خواهد بود. این واقعا از عدالت و جذابیت بازیها کم میکنه به نظرم.

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال

با توجه به مشکلات داخلی اوکراین و مصدومیت های انگلیس و محرومیت رونی,فرانسه و ابراهیم هویج میان بالا :1:

بازی فرانسه انگلیس حتی میتونه قهرمان رو مشخص کنه!
من احتمال فرانسه و اوکراین(مسائل داوری همیشگی) رو بیشتر میدونم

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
ترانه رسمی یورو 2012 هم خوانده شده و فکر کنم از فردا روی اینترنت قرار بگیره. چند روز بعد هم به صورت سی دی عرضه میشه. یکی پیدا کرد لینک بذاره ما هم حالی بکنیم.من از اون کرمونی های بی حالم. :1:

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
[img width=480 height=324]http://www.shiaupload.ir/images/81491082559055320321.jpg[/img]

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
حدود 24 ساعت تا شروع شدن ِ مسابقات ِ یورو مونده .

همه جا از آفریقا و آمریکا و آسیا بگیر تا خود ِ اوکراین و لهستان ، منتظر ِ شروع ِ معتبرترین مسابقات ِ ملی در جهان هستن .

واقعا حساسیت از بیشتر شدن ِ اخبار و نوع ِ اظهار ِ نظر ها پیداست .

چیزی که همه منتظرشن اینه که ببینن جام ِ چهاردهم نصیب ِ کی میشه !!!

اینکه قدرت های این چند ساله ی فوتبال یعنی هلند و آلمان و اسپانیا قهرمان میشن ، یا اینکه مثل ِ سال ِ 2004 همه قراره شگفت زده بشن .

خیلی جالب میشه که هر کسی بیاد و پیش بینی بکنه و آخر سر ببینه این پیش بینیش به بار میشینه یا نه !!!

http://www.marca.com...1322845366.html

تو لینک بالا شما میتونین تا مسابقه ی فینال پیش برید و ببینید مسیر ِ تیم ِ محبوبتون چیه و با کدوم تیما برخورد می کنه .

پیش بینی ِ من واسه نیمه نهایی : آلمان - اسپانیا هلند - ایتالیا

فینال : آلمان - هلند

قهرمان : بدون ِ شک هلند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
مهدی پیش بینی منم برای نیم نهایی درست مثل توئه هلند و ایتالیا . آلمان و اسپانیا با این تفاوت که ایتالیا و آلمان به فینال میرسن و قهرمان هم ایتالیا :3:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
واقعا که خوشتیپ ترین تیم ایتالیاست :cry2: :rainbow:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
میگم بچه ها میشه خودمون یه تاپیک بزنیم که توش بازی به بازی مثل سری آ پیش بینی کنیم؟ نه میشه واقعا؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
اگر کسی مسئولیت شمردن امتیازات رو قبول کنه مشکلی نیست

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
ایا بهتر نیس برای هر گروه تاپیک مجزا باشه؟

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال

میگم بچه ها میشه خودمون یه تاپیک بزنیم که توش بازی به بازی مثل سری آ پیش بینی کنیم؟
نه میشه واقعا؟

اگر کسی مسئولیت شمردن امتیازات رو قبول کنه مشکلی نیست

همونطور که حسین گفت اگه کسی باشه برای محاسبه امتیازات
من مشکلی ندارم برای زدن تاپیک به شیوه مسابقه های پیش بینی این فصل سری آ :wink2:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
هم ایده ی تاپیک مجزا برای هر تاپیک خوبه و هم پیش بینی ! فقط پیش بینی یه نفر می خواهد که تا مرحله ی اخر حساب امتیازات به صورت دقیق دستش باشه

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

دختران فرانسوی تیم ملی شان را بدرقه کردند

تصویر

تصویر

اینا باید دیگه خیلی نابغه باشن قهرمان نشن :1:

تصویر

وقتی دست دخترها به کریس رونالدو نمی رسد

عکس یادگاری با مجسمه رونالدو