پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس - ناپولی (فینال جام حذفی ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
267 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه سری بچه ها گفتند دلشون خنک شد از ضربه ی کوالیارلا. اتفاقا این همون چیزی که مدافع ناپولی می خواست. این فصل کیلینی چند بار مهاجم های حریف رو اخراج کرد ؟ یکی از تاکتیک های مدافع ها اینه که اینقدر برند رو اعصاب مهاجم ها تا باعث اخراجشون بشند. کوالیارلا هم اشتباه کرد، نباید تحت تاثیر قرار می گرفت.

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال

عوامل باخت:بازی دادن به بوریلو استواری استیگاری بیا+داوری ضعیف که رو اعصاب بازیکنا بود. کرنر نگرفت اینور پنالتی شد
خروجی های یووه:
....Marco Storari-Fabio Grosso-Fabio Quagliarella-Simone Padoin-Marco Borriello-Emanuele Gi....

Spoiler

فکر کن بوریلو بره
با این اعتقادی که بهش داره فکر کنم اگه هیگواین و فن پرسی هم بیاد یووه ، تیتر روزنامه فرداش این میشه:
یووه با تک مهاجم به نام بوریلو بازی کرد و علی رقم حظور فن پرسی در دقایق پایانی یووه مساوی کرد و گل نزد یا باخت
و ضمنا به گنزالو هیگواین که شبیه به کراسیچ فصل گذشته مورد توجه کنته نبود بازی نرسید
ضمنا ووچینیچ در ورزشگاه بهمراه ماتری دوستان خودشون رو تشویق کردن چون در لیست 22 نفره هم نبودند

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
الان بهترین حرکت ماروتا باید انجام بده که در قبال ضربه ای که ناپل به ما زد ما هم کاوانی رو ازشون بخریم تا همه چیز متعادل بشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ماتزاری اولین چیزی که تو مصاحبه اش گفته اینه : باورکردنی و غیرقابل تصور که تونستیم یوونتوس رو در 90 دقیقه شکست بدیم. من فکر می کنم این موفقیتی بود درون موفقیت !

The Lady Killer

The Lady Killer

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال
ولی حالا ما که باختیم , خوب شد کوالیارلا آخرش اون آرنج رو زد تو صورت آرونیکا یکم آروم شدم :sleep:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

روند بازی تو همون دقایق اولیه کاملا گویای این بود که بازی سختی در پیش داریم و یا بازی رو میبازیم و یا به سختی میبریم.

متاسفانه کونته زیاد لاین آپ خوبی رو نچیده بود علی الخصوص تو یک سوم هجومی.تو خط دفاع جز این نفرات بازیکنان دیگه ای رو نداشتیم و تو خط هافبک هم

انتقاداتی میشه وارد کرد به چیدمان تیم.هرچند الان بازی تموم شده و خیلی راحت میشه همه رو قربانی کرد ولی اشکالاتی تو بازی تیم بود که یه چندتاییش

که به ذهن من اومد رو می شمارم:

1- نبود شادابی تو بازی تیم: که ممکنه ناشی از خستگی یه فصل طاقت فرسا باشه هرچند تیم بعد از بازی با آتالانتا به اندازه کافی استراحت کرده بود و

برای من به شخصه سوال بود که چرا تیم اون شادابی همیشگی رو نداره.

2-نمی خوام بگم بی انگیزگی ولی همون اصطلاحی که خود کونته همیشه بهش اشاره داشت یعنی خشم و گرسنگی تو بازی تیم نبود و به وضوح میل به

بردن رو تو صورت تک تک ناپلی ها میشد دید چیزی که تو بازی های سری آ هم از ویژگی های اصلی یووه بود ولی ازش تو این بازی خبری نبود.

3- استفاده از بوریلو و الکس و ناهماهنگی میان این دو :در مورد بوریلو فک کنم تو طول فصل گفتنی ها رو گفتیم.بوریلو مرد بازی های بزرگ نیست.بازی های بزرگ نیاز

به توانایی های بزرگ داره که بوریلو از اون بی بهره س.بازی های فینال همیشه محتاج به بازیکنان گره گشا که بوریلو به هیچ وجه در این دسته از بازیکنا قرار نمی گیره.

در مورد الکس هم من معتقدم حضورش تو 30 دقیقه های پایانی میتونه مفیدتر باشه که تو این بازی به این شکل عمل نشد.

4-نبود جیجی بوفون:اشتباه و ناهماهنگی استوراری با بونوچی تو صحنه گل اول توضیحی بر این مدعاست.

5- نبود جورجو:واقعا این بشر توانایی های فوق العاده ای داره.یادمه تو بازی برگشت لیگ که 3-0 ناپل رو بردیم ماتزاری بعد بازی گفت کیه لینی میتونه همزمان 3 نفر رو

مارک کنه.الان بیشتر به درستی ادعای ماتزاری پی میبرم.

6-لئوناردو بونوچی:بونوچی روی هر دو گل علی الخصوص گل اول مقصر بود و نشون داد در نبود کیه لینی کمی مشکل داره و هنوز خیلی راه داره برای کاناواروی دوم شدن

توی صحنه گل دوم هم باید هامسیک رو همراهی میکرد که رفت برای پرس پاندف و :Facepalm: کاری که بارزاگلی تو چند تا صحنه عکسش روانجام داد.هرچند تو این فصل در کل برامون

بد کار نکرد و هنوز خیلی جای پیشرفت داره.

7- استفاده از استیگاریبیا:هر چند من به شخصه فکر می کنم کونته پشت استفاده از استیگاریبیا ایده داره و اونم استفاده از سرعت این بازیکنه به خصوص در برگشت ها

برای پر کردن فضاهای بغل دست 3 مدافعمون ولی باید قبول کنیم که به هیچ وجه یه وینگر کامل نیستش و به خصوص تو فاز هجوم چیز خاصی برای ارائه نداره.

در آخر هم باید به ناپلی ها تبریک بگیم واقعا خوب بازی کردن و حقشون بود که قهرمان شن.

شاید این باخت تلنگری شه برای مدیران برای تقویت بیشتر تیم تو نقاط ضعفمون که انشالله این گونه خواهد بود.

به امید موفقیت آتزوری در یورو و یووه در سال بعد :rainbow:

FORZA JUVE

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
خیلی چیزها امشب تو باخت ما تاثیر داشت.همونطور که وسط نیمه هم گفتم ماتزاری کاملا دست کونته رو خونده بود و با بستن راه نفوذ دو هافبک کناریمون کناره های زمین رو کاملا بسته بود.و کونته هم کاملا غفلگیر شد.ناپولی واضح بود که اومده بود برای مقابله با 2-5-3 ما.پاسخ درست تبدیل شدن به 3-3-4 بود که متاسفانه کونته دیر به این تنیجه رسید(بعد از گل اول) برخلاف دوستانی که میگن اله بد بازی کرد من نظرم اینه که نیمه اول بازی کاملا مثبتی رو ازش شاهد بودیم.بزرگترین اشتباه کونته همونطوری که دوستان اشاره کردن بازی دادن به بوریلو بود.هرچی فک میکنم نمیتونم این موضوع رو هضم کنم.آخه واقعا با چه استدلالی یک نفر که حتی اطلاعات کمی از فوتبال داره بوریلو رو مفید میدونه که کونته انقد بهش اعتقاد داره؟ روی پنالتی دو مدافع ما و مخصوصا بونوچی مقصر اصلی بودن و البته استوراری هم واقعا بی تجربگی کرد. امشب به هیچ عنوان بازیکنامون تمرکز نداشتن.قدرتمون به هافبکهامون بود که امشب همشون بد بودن.حتی پیرلو که اصلا خوب نبود.البته توی زمین یجورایی تنها بود و اون حمایت همیشگی ویدال و مارکیزیو رو کنارش نداشت. ما امشب به خیلی چیزها باختیم.به یکدندگی کونته،به اشتباهش توی ترکیب اولیه،به غرور بازیکنامون،به بازیخوانی ماتزاری و به عدم تمرکز و انگیزه بازیکنامون بخاطر جشن قهرمانی اسکودتو و.........

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : -( در جواب اینکه آیا عصابنی هستی ؟) بله. باختن هیچوقت خوشایند نبوده و نباید باشه. خصوصا در فینال. - تیم من هم باید عصبانی باشه چون این سنت نباید باقی بمونه. امروز ناپولی از ما با انگیزه تر بود. من نمی خوام بازیکن هامو سرزنش کنم، ولی امشب ناپولی از ما گرسنه تر به زمین اومد. -این تیم هنوز جوانه، و داره از دو فصل هفتم شدن میاد، تیم باید تو ذهنش راه پیروز شدن رو نگه داره. باید از انگیزه و اشتیاقش استفاده کنه. -بعضی بازیکن های ما امروز خیلی شرایط فیزیکی خوبی نداشتن و 100 درصد آماده نبودن، مثل ویدال یا لیختیشتینر و کیلینی رو هم نداشتیم. متاسفیم که باختیم و افسوسش باقی خواهد ماند.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
البته داوری رو هم نمیشه بی تاثیر دونست تو روند باختمون . واقعا دیگه رو اعصاب بود داور . کرنر نمی گرفتن. اون صحنه آفساید الکس که آفساید نبود و یک موقعیت عالی بود . پنالتی روی مارکیزیو و ... اگه فقط پنالتی گرفته بود برامون احتمال اینکه مثل بازی دور برگشت 3 تا هم بزنیم زیاد بود .ولی بازم هیچی رو توجیح نمیکنه .

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

کونته :

-این تیم هنوز جوانه، و داره از دو فصل هفتم شدن میاد، تیم باید تو ذهنش راه پیروز شدن رو نگه داره. باید از انگیزه و اشتیاقش استفاده کنه.
-بعضی بازیکن های ما امروز خیلی شرایط فیزیکی خوبی نداشتن و 100 درصد آماده نبودن، مثل ویدال یا لیختیشتینر و کیلینی رو هم نداشتیم. متاسفیم که باختیم و افسوسش باقی خواهد ماند.

حداقل این حرف هایه .... رو نزن.هفتم شدن.بسه بابا هزار بار اینو گفتی :76:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
ديشب يه متن كوتاه نوشتم ، تا خواستم ارسال كنم نت قطع شد ( شايدم ارسال شده نميدونم ) زنده ياد فريدون فرخزاد يه نقل قول معروف و جالب داره : ‏"‏ خيلي بده آدم .... اين دقيقا در مورد آقاي سرمربي نه خيلي محترم مون كاربرد داره . به تركيش باختيم . زهر كرد بازي آخر آله رو

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
یه سری آدما از روی ...... 1کاری می کنن که دیگه آدم پاشو اینجا نذاره. من توقع دارم مدیرا برخورد کنند که نمی کنند متأسفانه

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال

یه سری آدما از روی ...... 1کاری می کنن که دیگه آدم پاشو اینجا نذاره.
من توقع دارم مدیرا برخورد کنند که نمی کنند متأسفانه

اتفاقا تازگیا مدیرا اول به اسم یه نفر نگاه میکنن
اگه حتی قدیمی هم باشه مهمه که چقدر لابی داشته باشه بعد پاک یا ادیت میشه
دیشب به چشم خودم دیدم کامنتای توهین مونده بود کامنتای معمولی ادیت شده بود
اما اگه فرد 4تا کلیک کمتر کرده باشه سریعا پاک میشه-به بن شدن تهدید میشه
البته مدیریت خود باشگاه یوونتوس به این بزرگی همینطوریه دیگه چه برسه به کانون هواداران یووه تو ایران
یووه با همین مدیریت باخت
میخوام ببینم کانون آرسنال هم همینطوریه؟اونجا که 3 بازی در میون می بازن!طرفداراش چطورین؟

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
واقعا بازي بدي بود ... تركيب كاملا اشتباه و چيدماني كاملا اشتباه تر در كنار مربيي اشباع شده و برخي بازيكنان جام نديده باعث باخت شد .. اول از تركيب بگم ، كونته كه مي ديد توي اين بازي 2-5-3 بازي كردنش جواب نمي ده و بلاي جونمون شده چرا تغيير سيستم نمي ده ؟! چرا بيخيال نميشه ؟! بايد ابتداي نيمه دوم سيستمو تغيير مي داد ! خيلي هم ساده بود : خروج بوريلو و اومدن ووچينيچ ! بعد هم داري ميبيني اين 2-5-3 كه داري بازي ميكني نياز به بازيكناي كناري فوق العاده اي داره كه طول زمين رو بيان و برن و توانايي عبور كردن از حداقل يه بازيكن روبررو رو داشته باشن ( چون دو نفر نيستن كه با پاس دادن مدافع رو دور بزنن ! ) ! ولي نه استيگاريبيا و نه ليختشتاينر هيچ كدوم اين خصوصيات رو نداشتن ! پيرلو ، بارزالي و كاسرس بازيكن كناري نداشتن كه باش بازي كنن از طرفي بوريلو اون بازيكني نبود كه عقب بياد و صاحب توپ بشه ( كلا خيلي پرت بازي كرد ! ) بنابراين فقط يه گزينه مونده بود : لئوناردو بونوچي !! كه اونم قربونش بره ( كي حاضره قربونه اين بره ؟!!! ) يا علييي بكش زيرش ! عجب تاكتيكي !! بعد جالب اين جا بود مربي حرص هم مي خورد ! به جاي اين همه حرص خوردن يه كم فكر مي كردي 90 دقيقه تيمت يه جور بازي نميكرد ... خلاصه باختيم اميدوارم يه تلنگري حداقل دستاورد اين فينال باشه ....

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
آبروم جلو دوستام رفت... :no: :fp: این چه بازی بود انتظار 3 تا زدن دتشتم

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
من بیشتر از این نوع مصاحبه ی کنته حرصم میگیره.ناپولی گرسنه تر بود خب باشه بگو تو چرا تیمی رو میفرستی جلوی این تیم که قابلیت بازی ندارن خیلیهاشون.کدوم آدم عاقلی میاد برای فینال از استوراری که روحیه ی لازم رو نداره واسه این بازی استفاده میکنه.یا از بازیکنهایی مثل بوریلو و استیگاریبیا استفاده میکنه.وحتی دلپیرو حالا استفاده کردی و اشتباه هم بود خب چرا بین دو نیمه تعویض نمیکنی مگه نمیبینی اینا جواب نمیدن.این چه اصراری هست که روی اشتباهاتت هم اصرار داری. بوفون رو میذاشت تو دروازه حل بود.بجای استیگاریبیا از جاکرینی استفاده میکرد.بجای بوریلو و دلپیرو هم از ماتری و ووچینیچ.نتیجه رو براحتی میگرفتیم اون موقع آخرای بازی برای خداحافظی هم که شده دلپیرو رو می آورد ترکیب اشتباه باعث باخت شد بقیش بهانه هست

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
کونته نمیدونم استیگاریبیارو اصلا واسه چی خریده. به نظرم اصلا بازیکن نیست.هر بهش تو بازی توپ دادن خراب کرد :fp:

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
به نظرم ما به ترکیب اولیه کونته باختیم. زیادی ناپولی رو دست کم گرفته بود و بازی دادن به امثال بوریلو و استیگاریبیا عملا بیشترین ضربه رو به تیم زد. میدون دادن به بازیکنای ذخیره تو جام حذفی ایده خوبیه اما نه برای بازی فینال. غرور زیاد و دست کم گرفتن بازی یکی دیگه از عوامل باخت بود

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
بازی رو به line up بد کونته باختیم .

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
کلا ترکیب بی خودی بود.این 3دفاعه بازی کردن چه صیغه ایه باز؟چه مسخره :111: