پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس - ناپولی (فینال جام حذفی ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
267 پاسخ برای این موضوع

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
واقعا کنته خودش تعویضهای خودش رو میسوزونه . دلپیرو رو که از اول هم معلوم بود تا اخر نگه نمیداره . بوریلو هم که باید تعویض میشد . لیخ و استیگ هم نیاز به تعویض داشتن . این خودش شد 4 تا . جاکرینی و ماتری خیلی بدرد میخوردن که دیگه به اونا تعویض نرسید . په په از اول باید بازی میکرد . واقعا از بوریلو چی میبینه که ماها نمیبینیم

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
حیف ماتری نیست که بجاش بوریلو رو میذاره بعدشم نه گل میزنه نه تاثیر داره :fp:

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
چرا كونته هميشه بايد تعويضاش قابل پيش بيني و تكراري باشه!

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
3-5-2 جلو ناپولی که مهاجم های سرعتی داره مثه همسیک کاوانی و لاوتزی دیوانگی محض بود. تو نیمه اول وقتی اونا یه حمله میکردن فقط دفاع 3 نفره روبروشون بود و از هافبک های یووه خبری نبود. واقعا تعجب کرده بودم که کونته سیستم 3 دفاعه رو واسه بازی با ناپولی انتخاب کرده بود. فکر کنم تو غرور بازی 3-0 تو تورین خوابیده بود. تعویض هاش هم خوب نبود. استارگبیا که به نظرم اصن نباید بازی میکرد ا ز ا ول. بعدشم په په باید جای اون میومد نه لیختشرناینر. خلاصه ا ینکه میتونستیم بازی رو ببریم ولی به دست خودمون جام رو دادیم به ناپولی.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
متاسفانه کنته یک انتقادی که همیشه بهش وارده این ترکیب چیدنشه و تعویض کردنش دقیقه ی هفتاد تعویض میکنه که دیره.نمیدونم ساعت نداره حالا فرض کنیم تو فصل بعد هم چند تا بازیکن خوب گرفتیم باز هم میخواد این کارها رو تکرار کنه یکی نیست بهش بگه ما نمیخوایم از همه ی بازیکنها بازی بگیری.این ترکیب چیدن تو رویا میتونست قهرمانمون کنه. آقای کنته فوتبال همش رویا نیست .درسته فصل رو رویایی بازی کردیم اما تو همین فصل هم این ترکیب چیدنات خیلی بازیها اشتباه بود ولی اونجا فرق میکرد تک بازی نبود که جام بدن. تو نباید عصبانی باشی از دست بازیکنها .همه میدونن بوریلو و استیگاریبیا بازیکن درجه دو هستن.قرار نیست با زور بازیکن بشن که یک جام رو دو دستی تقدیم میکنی .ما نمیخوایم این بازیکنها به خود باوری و شکوفایی برسن کی رو باید ببینیم ما یه ترکیب ثابت با یک سیستم ثابت میخوایم که دو سه تا ذخیره خوب هم داشته باشه همین استیگاریبیابازیکنی بوده که دو ماه یک بار بهش بازی دادی بعد غیبت میکرد.بوریلو چه اش دهن سوزی هست که این اواخر همش ازش استفاده میکنی چی شد ماتری این دو ماه اخر غیب شد من همه ی نگرانیم اینه که فصل بعد هم این مسخره بازیها رو در بیاره.اینجا آزمایشگاه نیست آقای کنته دیگه هم نگو هفتم شدیم .این دیگه مورد قبول نیست باید میگفتی قهرمان شدیم

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
حالا که یه روز میگذره آروم تر میتونم بگم که نه فقط به کنته بلکه به بزرگ دونستن بازیکنا توسط خودشون باختیم
این تیم البته به جز اله و پیرلو هر بازیکنش یه ساز واسه خودش میزد
و چیزی که به وضوح مشخص بود این بود که با هم زیاد بازی نکرده بودن
و البته اگه کیه لینی بود خیلی بزرگتر از اینا بود که بزاره به این راحتی روی دروازمون خیمه بزنن
میرکو ووچینیچ هم که معمولا 30 دقیقه طول میکشه تا جا بیوفته
کوا هم که دید تیم داره می بازه بزار خودمو راحت کنم- از همون دقیقه اول داشت با این یارو بحث میکرد.جنگ روانی رو باختیم
ولی بزرگترین مشکل سیستم دفای 3 نفره و همینطور سیستم حرکت از کناره ها بود که کاملا دستش رو شده بود و نتونست سیستم رو عوض کنه
و البته کنته به مقصودش هم رسید با این لاین آپ تونست دلپیرو رو بی مصرف جلوه بده چون اله توپ رسانی نشد
ولی این روز نحص در تاریخ یووه خواهد ماند

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
بیخیال forza juve yes1

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال

چی شد ماتری این دو ماه اخر غیب شد

یادمه توی بحث آزاد همینو اونروزا که 4 امتیاز عقب بودیم گفتم
آخه ماتری اونروزا فوق العاده بود
10 گل زده بود و رده 4ومه جدول گلزنانو داشت-اما یه هو تخریب شد
یادمه ورزشگاه یه صدا ماترو رو صدا میزدن

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
کنته رو میبینم یاد شاهنشاهان درباری قاجار میوفتم یه وزیر یا نماینده مردمی که داشت بزرگ میشد وقتی میدید داره تو دل مردم جا باز میکنه میکشتش دقیقا انگار از محبوبیت دیگر بچه ها میترسه یکی بهش به ایتالیایی بگه آقا جان از لیپی یاد بگیر 2000 تا ستاره رو کنار هم میچید همیشه هم طرفدار داشت ایتالیایی بلد نیستم ولی میگن بهش: aghajonietto borone azz lippio yad begirietto 2000 ta setaretiote kenare hamielo michidecho hamishiegiliote ham kollio tarafdarashho migoftando forza lippi-forza marchello :fp: :))

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
to chrato italianito baladeto nisteto alakito mineviseto? :fp:

Sokote_Sard

Sokote_Sard

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
به شدت از بازی دیشب اعصابم خورده.فک نمیکنم این بازیه اصلیه بچه ها بود.به نظرم دو تیم توافق کرده بودن.با توجه به اینکه کاوانی رو میخوایم.گفته بودن این جام ماله ما کاوانی هم مال شما.من مطمعنم اینجوریه.از اول بازی معلوم بود.به قول فردوسی پور دستای پشت پرده....
[li]ویرایش[/li]
[li]گزارش[/li]

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
نمیدونم چرا گیر میدید به ترکیب 3-5-2 ؟ با همین ترکیب 3 تا به ناپولی زدیم . اصلا غیر اون چطوری 4 دفاعه بازی میکردیم ؟ حتما اینطوری منظورتونه دیگه کاسرس یونوچی مارکیزیو لیخشتاینر . بازی با لچه مگه ندیدید کاسرس اون سمت چقدر بد بازی میکنه . همینطوری هم به کاسرس و بونوچی باختیم . این باخت اصلا ناراحتی نداره چون بد بودیم و بد هم باختیم . همون نیمه اول باید 2 تا می خوردیم . با اومدن په په غیر از یک صحنه که انجام داد هیچ کار دیگه ای انجام نداد . تو اون شرایط باید 5 تا بازیکن تعویض میشدن . ولی کونته با این ترکیبش به نظر منم فقط خواست نشون بده الکس بی تاثیره تو بازی . :sad1:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
دیگه حرفمم نمیاد ! باخت حقمون بود و اگر هم می بردیم اون چهره زشت فوتبال رو شاهد بودیم ! تیمی که لیاقت نداره نباید هم ببره ! همه از دم خراب کردن از اون بوریلو بگیر تا پیرلو و خط دفاع ! الکس تو این بازی به حقش نرسید ! یا یک گل یا یک پاس گل باید سهمش میشد ولی از اونجا که کل تیم بد بودن راه به جایی نبرد فعلاً یووه و رم تو کورس به دست نیوردن ستاره نقره ای به سر میبرن ! احتمال اینکه سال های آینده یک تیم به جز یووه و رم ستاره نقره ای رو به دست بیاره زیاده کاش!کاش! کنته شجاعت و ریسک نمیکرد و با ترکیب و تاکتیک بهتری وارد زمین میشد ! خودم از این ناراحت نیستم که جام به دست نیوردیم از این بهم میریزم که اون نگاه های ناراحت و پر از حسرت الکس رو میدیدم که دیدم چطور برای رسیدن به ستاره نقره ای از دل و جون مایه گذاشت!بیشتر از هر وقت دیگه ای با تعصب بازی میکرد!از تماشاچی های میخواست که تشویق کنن ! افسوس و صد افسوس دیگه برای این فصلی که گذشت

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
ناپولی خط حمله اش از سه ستاره تشکیل شده و تو پستهای دیگه هم بازیکنهای خیلی خوبی داره ، دلائورنتیس هم نشون داده تو جذب بازیکنها و نگه داشتنشون خیلی موفق عمل کرده ، ماتزاری هم مربی خیلی خوبیه و همه اینها باعث میشه که تیم خوبی رو تشکیل بدن. و یکی از نقصاشون به نظر من اینه که زیاد با جون و دل بازی نمیکنن مثلا تو یه بازی میدیدم همسیک تا توپ رو از دست میداد سرش رو مینداخت پایین قدم میزد و اینکه شخصیت یه تیم قهرمان که تا آخر لیگ و در همه بازیها میجنگه رو هنوز پیدا نکردن . در کل ناپولی خوب بازی کرد و حقش بود ببره .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
تمام تیم بد بودن ترکیبی هم که کونته چید بد بود تیم خیلی بی انگیزه بود یا بهتر بگم انگیزه ناپولی خیلی بیشتراز ما بود کونته ریسک کرد و اینبار جواب نداد بوفون باید بازی میکرد و بوریلو و استاریگبا هم فیکس بودنشون اشتباه بود الکس نیمه دوم به بازی میومد بهتر بود به هر حال داوری هم بی تاثیر نبود و خیلی جا ها به ضرر ما سوت زد در مجموع ناپولی بهتر بازی کرد و این برد حقشون بود

Mohammad 7

Mohammad 7

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال
اون چیزی که بعد از بازی دیدم ، از رفتن ِ ازکیل لاوتزی می گفت . اشکی که تو بغل ِ کاوانی می ریخت و همچنین همسیک . فکر کنم دیگه رفتنش به psg قطعی شده باشه . با برخورد هایی که کاوانی با پیرلو و مارکیزیو داشت ، بعید به نظر میرسه که سال بعد بیانکونری ببینیمش . ولی این فقط یک احتماله و تو فوتبال از این برخورد ها پیش میاد . مثل برخورد ِ آرونیکا و فابیو که کوا مثبت ترین حرکتش تو دوران بیانکونریش رو دیشب انجام داد . اگه وحشی اون تکل رو رو پای مارکیزیو نمی رفت یا حداقل اون داور نعشه ، پنالتی می گرفت ، الآن داشتییم از خوشحالی می گفتیم . رفتن الکس هم نمکی شد به زخمها که فصلی که قرار بود رویایی باشه رو ... طرد شد . این عذاب آوره .

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

نمیدونم چرا گیر میدید به ترکیب 3-5-2 ؟ با همین ترکیب 3 تا به ناپولی زدیم . اصلا غیر اون چطوری 4 دفاعه بازی میکردیم ؟
حتما اینطوری منظورتونه دیگه
کاسرس یونوچی مارکیزیو لیخشتاینر .
بازی با لچه مگه ندیدید کاسرس اون سمت چقدر بد بازی میکنه . همینطوری هم به کاسرس و بونوچی باختیم .
این باخت اصلا ناراحتی نداره چون بد بودیم و بد هم باختیم . همون نیمه اول باید 2 تا می خوردیم . با اومدن په په غیر از یک صحنه که انجام داد هیچ کار دیگه ای انجام نداد .
تو اون شرایط باید 5 تا بازیکن تعویض میشدن .
ولی کونته با این ترکیبش به نظر منم فقط خواست نشون بده الکس بی تاثیره تو بازی . :sad1:

ترکیب 2-5-3 اشتباه نبود.همونطور که گفتید با این ترکیب 3 تا به ناپولی زدیم.اما نکته اینجاست که وقتی با این ترکیب به بن بست خوردیم باید همون ابتدای نیمه دوم و قبل از گل خوردن تبدیل به 3-3-4 میشدیم.نیمه اول عملا ما هیچ نفوذی از کناره ها نداشتیم.چون در هر جناح دو بازیکن فیزیکی منتظر لیختشتاینر و استیگاریبیا بودن.توی حمله هم بخاطر فاصله زیاد هافبکهامون از هم اون هماهنگی بازیهای قبلی رو نداشتیم.عملکرد ضعیف پیرلو و ویدال هم که کاملا مزید بر علت شده بود.ضمن اینکه با وجود بوریلو عملا ده نفره بودیم.عملکرد الکس توی نیمه اول کاملا بی نقص بود.من نمیدونم دوستان چرا اینطور قضاوت میکنن.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دیشب اعصابم خورد بود ، شب کابوس واری هم داشتم تا صبح اصلا نتوسنتم درست بخوابم از اعصابم دست چپم هنوز داره ضعف میره ! هممون خومون برای جشن قهرمانی ، ستاره نقره ای ، لوگو کوپا ایتالیا روی پیراهن یوونتوس آماده کرده بودیم ! اما یه آدمی که واقعا میشه چی گفت اومد و به راحتی گند زد به همه رویاهای ما ! من پریروزم گفتم این استوراری بازی با میلانم متزلزل بود و من جای مربی نسبتا محترم یوونتوس بودم بازیش نمیدادم ! اگر اومدی برای برد ، قهرمانی و اینکه با اقتدار قهرمان بشی پس با ترکیب اصلی با اون ترکیبی که تیم حریف نابود میکنه بازی کن ! اگرم قراره ببازی مثل مرد بباز ! مردونه من به دست داشتن کونته تو تبانی ایمان آوردم ! اگه میخوای ببازی کاری نداره که ! استوراری ، بوریلو ، استیگاریبیا بگذار تو زمین راحت میبازی و تحقیر میشی ! مثل آب خوردن ! بعدم میای کنفرانس مطبوعاتی شک و شعر میگی و میری !

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
توی دانشگاهمون 20 نفر روی صندلی های بقل راهرو نشسته بودن تا منو دیدن همگی یه صدا داد زدن ناپولی قهرمان :cry2: تازه حدود 10 تاشون دختر بودن داشتم میترکیدم کنته جواب بده چه کردی؟؟!

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
کنته جواب داد گفت ما دوفصل هفتم شدیم بازیکنهامون جوون بودن.نگفت من اشتباه کردم مغرور شدم و ترکیبی چیدم که مناسب بازی فینال نبود فکر میکردم با هر بازیکن در پیتی هم میتونم قهرمان جام حذفی بشم و بگم مربی بزرگی هستم ببینید با ذخیره هام قهرمان شدم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی