پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس - ناپولی (فینال جام حذفی ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
267 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

جالب بود ؟ ... عجب بابا ... کاش یه 5 - 6 تا بازی هم تو لیگ میباختیم شما خوشتوت میومد

خوب شد باختیم چون مغرور بودیم . خوب شد باختیم چون از اول داریم بد بازی می کنیم . اگه با این وضعیت می بردیم باعث میشد ضعف های تیم رو دیگه کسی نبینه .فوتبال هم برد و باختش قشنگه .

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
بیخیال دیگه هرچی فحش بدین جامو به ما نمیدن اینا باید یاد بگیرن که اگه بازی نکنن نمیتونن ببرن درس خوبی بود

amir-hossein

amir-hossein

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 133 ارسال
اقا یه سوال.......... بازی دادن دروازه بان دوم در بازیهای حذفی وحی منزل؟؟؟؟؟

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بعضی از پست ها واقعا زشت هست برای انجمن ما اقا فوتبال همین هست منم قبول دارم کونته میتوانست ترکیب بهتری را بفرسته تو زمین ولی با همین ترکیب تا تا فینال رفت همون ترکیب را در فینال استفاده کرد یه جورهای هم میشه بهش حق داد انشالله فصل جدید تیم بهتری داشته باشیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تا این لحظه 12 پست پاک کردم. گزینه بعدی اینه که برای امشب از فروم بن کنم.

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
بصیر ... :np: بنظره من یووه امشب فقط به غرورش باخت !

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
از بازی هایی بود که خیلی حرس خوردم. به نظرم کونته تصمیم های خوبی نگرفت.شاید به این دلیل که کمی مغرور شده بودیم. باخت تلخی بود. :confused2: په په و ماتری از اول بازی می کردن شاید بهتر می شد. بوریلو باید زودتر تعویض می شد. کاسرس در بازی های اخیر افت کرده. استیگاریبیا هم مناسب این بازی نبود. ایشاللا فصل بعد از این ستاره نقره ای ها بگیریم :rainbow:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
خداییش ناراحتی باخت یه طرف :cry2: :cry2: :cry2: اما فحش های یکسری از دوستان باعث شد اینطوری شم :lol: :lol: :lol: همش تقصیر کونته نیست درسته ترکیبش افتضاح بود اما تیم خیلی غرور داشت

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
خدایی صحنه کوا خیلی حال داد در ضمن فکر کنم کنته امشب به بچه ها شام آب گوشت داده بود

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
حالا جدا که ناراحتی داره ولی به هر حال این ناپولی تا یه جامی بگیره که چند ساله دنبالشن.............

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
چقدر صحنه دیدن اعطای مدال غم انگیزه :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بازم میشه به این تیم افتخار کرد . این فصل فوق العاده بودیم . پایانی تلخ داشت عیبی نداره . همیشه پایان خوش نیست . یادمون نره چه لحظات خوشی رو امسال بهمون دادن . ممنون همشونم . :rose:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
اقایون دوستان همراهان یووه ای ها چه تون شده ناسلامتی اسکودتو رو بردیم مگه قراراه همیشه تیم برنده باشه مگه قراراه همیشه مربی فکرش رو همه چی متمرکز باشه نمیدونم امشب یه سری حرف شنیدم که ای کاش یه چند دقیقه دیرتر میومدم و ویراش شده ها رو میدیدم اقایون این یووه هستش تیم اول ایتالیا اله بزرگترین بازیکن دوران این تیم و کونته کسی که این تیم رو بعد مدتها قهرمان کرد حالا اینه جواب این همه کارهای خوبی که اینا کردن فوتبال دو رو داره یکی هم باخت واقعا یعنی فکر میکنید یووه دیگه نباید ببازه نه دوستان شک نکنید در اینده فینال اروپایی رو هم میبازیم و میبریم شک نکیند اسکودتو هم از دست میدیم و هم میگیریم اینو بهش میگن فوتبال اگه دوستان فکر میکنن چیز دیگه ای هستش اشتباه میکنن

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
بچه ها ما باید خودمان را برای میدانهای خیلی بزرگتر از این آماده کنیم . و در آن میدانها هم فقط پیروزی نیست. لحظاتی سختی است ولی باید قبول کنیم ناپولی تیم تر از ما بود و شاید بقول بعضی از دوستان این ترکیب بوی قهرمانی نمیداد. اون لحظه ای که کیه لینی در تونل گریه میکرد من نگران همین لحطات بودم. سال دیگه شامپیون لیگ در راه هست و بازیهای حذفی . پس باید آماده باشیم.

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال

خوب شد باختیم چون مغرور بودیم . خوب شد باختیم چون از اول داریم بد بازی می کنیم . اگه با این وضعیت می بردیم باعث میشد ضعف های تیم رو دیگه کسی نبینه .فوتبال هم برد و باختش قشنگه .

درست میگی ولی امیدوارم کنته دیده باشه که وقتی اله نباشه دوتا دوتا میخوریم
دیگه چه برسه به وقتی که اله از یووه بره
شب آخر شب گریه ای بود

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
خيلي از چيزارو فردا ميگم الان فقط ميگم كاش الكس وسط بازي ميومد و خداحافظي بهتري با جام داشت

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
علي واسه چي تيم غرور داشت؟‏!‏ چه غروري؟؟ يووه با استيگاريبيا و بوريلو توان حمله نداشت، وقتي فشار رو پيرلو بود نتوست فشار رو برداره، ويدال اصلا تو بازي نبود ليخ فكر كنم 5 تا نفوذ داشت فقط اين تيم غرور نداشت، به نظرم برنامه نداشت،قدرت حمله نداشت و خودش ،خودش رو از ابزارهاي خوبش محروم كرده بود اين بازي من رو ياد بازي ميلان ميندازه تو سري آ كه 1-1 شد و تركيب فوق العاده بد چيده شده بود

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1604 ارسال
من با حرف بعضی از دوستان کاملا موافق هستم. من اصلا از این باخت ناراحت نشدم، چون احساس می کنم شایستگی برد را اصلا نداشتیم. اشتباهات زیادی داشتیم که در بهترین موقع تاوانش را دادیم، چون روند پیروزیهامون در حالی متوقف شد که آخرین بازی را انجام دادیم و ناراحتیش نمی تونه روی تیم تاثیر بذاره. در این باخت همه مقصر بودن، کونته هم با قرار دادن استوراری می خواست مرد بودنش را اثبات کنه چون تمام بازی های جام حذفی را تیم ذخیره بازی کرد و می خواست خودشون هم جام را بالا ببرن که در حالی که ناپولی در بهترین حالت به سر می برد نمیشد با این افراد بازی کرد. بعضی از بازیکن ها هم نشون دادن که شلوغ زیادی می کنند و اصلا شایسته پوشیدن این پیراهن نیستند و یوونتوس بخاطر مشکلات اخیر از این ها استفاده کرده، تیم حتما به وینگر هایی با کلاس بالا برای فصل بعد نیاز داره. یک دفاع خوب که مثل امروز دست و بالمون بسته نباشه و یک مهاجم تمام عیار که مثل کوا توپ را از دو متری نزنه توی پایه دروازبان. به هر حال امیدوارم نقل و انتقالات خوبی را بگذرونیم. به دوستانی هم که ناراحت باید عرض کنم که یک نگاه به اول فصل و انتظاراتشون از تیم بندازن و یک نگاه هم به اطراف بندازن که تیم هایی که چندین برابر خرج کردند به شاید به حداقل ها هم نرسیدن، ما که قهرمان لیگ شدیم. نمونه تیم ها ، بارسلونا، بارن مونیخ، منچستر و ...

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال

اقا یه سوال..........
بازی دادن دروازه بان دوم در بازیهای حذفی وحی منزل؟؟؟؟؟

انگار که اینطوریه

تا این لحظه 12 پست پاک کردم.

گزینه بعدی اینه که برای امشب از فروم بن کنم.

حالا شما 1000تا پست پاک کن تهدید رو میتونی پاک کنی؟
فکر کنم جشن هم یه همچین فضایی پیدا کنه
یه سری برای کینه توزی میان

خيلي از چيزارو فردا ميگم الان فقط ميگم كاش الكس وسط بازي ميومد و خداحافظي بهتري با جام داشت

معلومه اینطوری کنارش بوریلو نبود
اله حتی یک ثانیه هم خوب توپ رسانی نشد
و وقتی هم که گل خوردیم دیدم بقیه چطور بازی کردن
چرا ماتری نیود؟؟!!

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال

من با حرف بعضی از دوستان کاملا موافق هستم. من اصلا از این باخت ناراحت نشدم، چون احساس می کنم شایستگی برد را اصلا نداشتیم.

دقیقا
و احساس میکنم اگه توی طول فصل میباختیم اینجا تبدیل به زمین جنگ و کوچه میدون میشد!! با این حرکت ها و پست هایی که از دوستام بعد از باخت دیدک

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی