پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

***سومین ستاره***

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
219 پاسخ برای این موضوع

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال
امروز صبح وقتی از خواب بیدار شدم فکر کردم خواب دیدم که قهرمان شدیم ... هنوز تو شوکم.... قیافه کیلینی وقتی تو دست تماشاگرا ازین ور به اونور کشیده میشد واقعا جالب بود.... ما قهرمان شدیم??? بچه ها تلویزیون چی داره میگه ما قهرمان شدیم ??? واقعا من بعد از شش سال پیروزی عشقمو دیدم??? واقعا به آرزوم رسیدم???? یووه قهرمان شد??? یکی بیاد یه چک بزنه تو صورت من منو بیدار کنه... یوووووه تاریخت پر از افتخاره که سپیده که درش سیاهی ها رو به آغوش کشیدهه )منظورم از سیاهی حادثه هیسله( دوستام همیشه بم میگفتن یووه مثه لیورپول شد دیگه نمیتونه به خودش بیاد منم همیشه بشون میگفتم به همین خیال باش ...باورم نمیشه ...عاشقتم خدااااااااااااااا ایول یوونتوس ...دمه همتون گرم

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال
یادش بخیر یاد گذشته افتادم قدرت یووه و آدمایی که حتی 1 فوتبالو کامل ندیدن تو عمرشون آدمایی که حتی تیم مورد علاقشون معلوم نیست و وقتی از یووه واسشون تعریف میکنی دهنشون بسته میشه البته 1سریاشون این چن سال که واقعا بد بودیم ولی ما همیشه پشت یووه بودیم صاذقانه میگم هیچ تیمی طرفدارای با شعور و با تعصب یوونتوسو نداره ولی عاشق تیشرتای دیشب شدم کاش ما هم داشتیم تبریک به همه دیشب میخواستم تبریک بگم ولی1 انرژی خاصی داشتم که نتونستم خونه بمونم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
دیشب از وقتی یووه گل اول رو زد ! بیشترین نگاهم به بازی میلان و اینتر بود ! اینتر که گل اول رو زد خیالم راحت شد و برگشتم به بازیه یووه ! وقتی میلان 2 گل زد ! دو دستی بازیه یووه رو چسبیدم ! اوج استرس و هیجان این زمان بود که مبادا یووه گلی بخوره ! اما وقتی گل دوم رو زدیم دیگه خیالم از یووه راحت شد ! با آرامش بازی میلان و اینتر رو نگاه کردم و چقدر لذت بخش بود حقارت آلگری را دیدن ! فقط موقع بازی که قهرمانیمون اوکی شد خوشحال بودم به خصوص وقتی خنده های الکس رو میدیدم! نمیدونم چرا بعدش اون خوشحالی که باید داشته باشم رو نداشتم ! شاید به خاطر این بوده که ضمیر ناخوداگاهم بهم فهمونده که این قهرمانی و شادی بعدش سال هاست که حقمون بوده و حالا که بهش رسیدیم اتفاق خاصی نیفتاده و می بایست زودتر از اینا این صحنه ها رو میدیدم ! اما از دیشب تا الان آرامش خاصی دارم که از صدها خوشحالی برام لذت بخش تره

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

از دیشب ده ها بار Inno Juve و Inno della juventus رو گوش کردم و خسته نشدم.

:)) :)) :))
منم همین طور کلا خیلی فاز میده اولش با صدای کاناوارو شروع میشه :onesmiley2: :onesmiley2:

Alessandro Del Piero

Alessandro Del Piero

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 83 ارسال
اگه دلپیرو این فصل تو یووه بمونه این قهرمانی خیلی شیرینتر میشه :tired:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
آقا کسی خبری از عشق من آرتورو نداره ؟ :1: تو عکس ها نبود اصلا :1: یوونتوس یک افتخار دیگه هم کسب کرد . یوونتوس " برگشت " کاری که خیلی تیم ها توش موندن . گندشون لیورپول هست که سال ها داره دست و پا میزنه . یوونتوس گذشته رو گذاشت زیر پاش و قد کشید . الان هم دوباره بعد از 6 سال رفته صدر جدول و شده بهترین تیم ایتالیا ...

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

:)) :)) :))
منم همین طور کلا خیلی فاز میده اولش با صدای کاناوارو شروع میشه :onesmiley2: :onesmiley2:

توی این چند سال هربار ویدئوش رو می دیدم حسرت می خوردم که کجان پسوتو و فرارا؟ کجان امرسون و موتو؟ کجان ندود و ترزگه و کامو؟

هروقت می باختیم می رفتم این ویدیو رو می دیدم تا تلخی شکست با یادآوری خاطرات گذشته شیرین بشه!

اما از این به بعد باید فیلم های قهرمانی 2012 مون رو ببینیم. حالا دیگه مارکیزیو کوالیارلا و بارتزالی قهرمان های جدیدمون هستند. دیگه دوران حسرت خوردن به سر اومده :cry2:

پ.ن. اینم یه ویدئوی دیگه از رختکن :1: ببینین جالبه :1:

توی این ویدئوی بالایی من یک صدم ثانیه ندود رو دیدم اون هم از روی موهاش تشخیص دادم. خیلی دلم میخواست شادی پاول رو هم ببینم که متاسفانه هیچ جا فیلمی که توش حضور داشته باشه ندیدم!

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
لحظاتی زیبا بود دیشب,اون خوشحالیهای کونته قبل از سوت پایان اشک ادم رو درمیورد,لحظه ی که مارتا رو محکم بغل کرد دیگه هیجان به اوج خودش رسید و اون موقع بود که همه ی تماشاچیا ریختن تو زمین,لحظاتی زیبا بود که قابل وصف شدن نیست یکی از تماشاچیا داشت دنبال کاسرس میدوید که بغلش کنه ولی زود گوله کرد رفت تو رختکن کیلینی هم که دید راه فرار نداره مجبور شد با هواداران خوشحالی کنه,یکی یکی هم لباساشو دراورد! این قهرمانی با ارزش تر از هر قهرمانی دیگه بود! یووه بازهم خودش رو به رخ همه ی دنیا کشید بعد چندین سال حضور کم فروغ خیلی دوست داشتم تو جمع هواداران یووه بودم واقعا دیشب یکی از بزرگترین حسرتهامو خوردم واقعا باورش برای هر هوادا خیلی سخت بود که یووه بتونه امسال قهرمانی رو برای خودش کنه,خود من بشخصه وقتی عاقلانه به یووه نگاه میکردم هیچ درصدی برای قهرمانی یووه قائل نمیشدم! چیزی که من عاقلانه نمیتونستم بهش پی ببرم شاید همین غرور یوونتوسی بود که کونته اون رو به همه ی بازیکنها تزریق کرد دیشب واقع قشنگ بود این قهرمانی زمانی حاصل شد که ماه بزرگتر و پر نورتر از هر موقع دیگه بود ! شاید بهتر باشه برای این همه تلاش و غرور و هرچیزی که باعث شد یووه قهرمان بشه هیچ کلمه ی بکار نبرم چون بکار بردن هر کلمه شاید ارزش قهرمانی رو از کلام من کم کنه چون کلمات گویای واقعیت نیستند! درضمن دوست دارم همینجا از حسین صالحی که باعث شد یوونتوسی های ایران به نوعی جمع هم بیان و بتونن طرفداران حرفهای خودشون رو بزنن به واسطه ی این فروم تشکر میکنم

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
من فكر كنم هنوز تو جو يوونتوس ٢٠٠٦ به قبل ام ، هيجان فوق العاده اي ندارم فكر ميكنم عاديه قهرمان شديم :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
کلا اسکودتو امسال متفاوت بود خیلی ها برای این اسکودتو رحمت کشیدن خیلی ها برای برخواستن یووه معرفت گذاشتن و متفاوت هست به این خاطر که این اسکودتو متعلق به خیلی از یوونتوسی های سابق نیست متعلق به زامبروتا تورام جان کلود بلان کوبولی و حتی کاپلو و ... من نمیتونم این قهرمانی رو جشن بگیرم اما یادی از چیرو فرارا نکنم خیلی ها جاشون خالی بود اما این قهرمانی روح خیلی از یوونتوسی ها رو با خود همراه داشت . نقش امثال ندود ترزگه کامو مثل نقش کسانی بود که جونشون رو برای یه انقلاب فدا کردن و حالا دوست هاشون به اون هدف رسیدن :sad1: :np:

RAS0UL

RAS0UL

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
من هم قهرمانی یوونتوس رو که از بچگی خیلی دوسش داشتم و پیشاپیش ،قهرمانی جام حذفی رو تبریک میگم !

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

توی این چند سال هربار ویدئوش رو می دیدم حسرت می خوردم که کجان پسوتو و فرارا؟ کجان امرسون و موتو؟ کجان ندود و ترزگه و کامو؟

هروقت می باختیم می رفتم این ویدیو رو می دیدم تا تلخی شکست با یادآوری خاطرات گذشته شیرین بشه!

اما از این به بعد باید فیلم های قهرمانی 2012 مون رو ببینیم. حالا دیگه مارکیزیو کوالیارلا و بارتزالی قهرمان های جدیدمون هستند. دیگه دوران حسرت خوردن به سر اومده :cry2:

توی این ویدئوی بالایی من یک صدم ثانیه ندود رو دیدم اون هم از روی موهاش تشخیص دادم. خیلی دلم میخواست شادی پاول رو هم ببینم که متاسفانه هیچ جا فیلمی که توش حضور داشته باشه ندیدم!

مهرنوش اون ویدئو رو اگه داری لینکش رو بزار دانلود کنیم . ندارمش :thankyou:

این صحنه رختکن هم واقعا قشنگه . باعث میشه اشک آدم در بیاد . همه خوشحالن . خنده دلپیرو خنده کونته در آغوش کشیده شدن ندود . خوشحالی بازیکن ها همه و همه وصف نشدنیه . :20:
دیشب مثل بصیر بود . قهرمانی رو عادی میدونستم . ولی میشه گفت فقط تو شوک بودم . بصیر الان تو شوک قهرمانی هستی . موقع گرفتن ستاره نقره ای خوشحالی میکنی میگی به خاطر سومین ستاره نقره ای خوشحالی می کنم :1:

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
یادمه بعد بازی با لچه اومدم انتقاد کردم از تیمو گفتم قهرمانی پرید . چون تو این چند سال به لغزشهای آنیه یووه عادت کرده بودم! اما دیشب فهمیدم تیمی کهکونته ساخته محکمتر از این حرفاست ! تبریک میگم به همه هوادارای یوونتوس بزرگ این قهرمانیو که از عسل هم شیرینتر بود ! فقط مونده کوپا ایتالیا و تمدید قرارداد با افسانه مون به امید اون روز . :)

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال
سلام ! فقط اومدم این قهرمانی رو تبریک بگم, قهرمانی که فقط کونته و تیمش توش نقش نداشتند, قهرمانی که امثال کامورانزی؛ ترزگه و ندود براش ایثارگری کردند, قهرمانی که قربانی زیاد داد, تحقیرهای زیادی رو به جون خرید و با غرور همه رو کنار کرد. این قهرمانی, اول یک راه بزرگ هست ...

Arm1n

Arm1n

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 34 ارسال
تبریـــــــــــــــــــــــــک به همه ... قهرمانننننن شدیییییییییییییییم بعد از 7 سال انتظار ... راستی دیشب raid call خیلی خوش گذشت ... جای اونایی که نبودن خالی ...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

سلام ! فقط اومدم این قهرمانی رو تبریک بگم, قهرمانی که فقط کونته و تیمش توش نقش نداشتند, قهرمانی که امثال کامورانزی؛ ترزگه و ندود براش ایثارگری کردند, قهرمانی که قربانی زیاد داد, تحقیرهای زیادی رو به جون خرید و با غرور همه رو کنار کرد.
این قهرمانی, اول یک راه بزرگ هست ...

سلام بهمنی :1:
گریگرا رو یادت رفت بگی نصف دندونش رو داد بابت این تحقیر ها :1:

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال

مهرنوش توی این ویدئو،پیرلو گریه میکرد آیا؟ :1:

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
بچه ها کسی اون صحنه که کیلینی میره پیش هوادارا و جشن میگیره رو نداره؟

pooya_ghame

pooya_ghame

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 60 ارسال
مبارکه مبارکه :guntootsmiley: کاش الکس هم بمونه که این قهرمانی اون موقع واقعا میچسبه به جیگرم :ghelioon:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
میگم همه با این متری مشکل دارن :دی:

[img width=480 height=314]http://myup.ir/images/44451623983083993370.jpg[/img]

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی