پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

***سومین ستاره***

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
219 پاسخ برای این موضوع

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال

این عکس رو ووچینیچ توی پیچ اف بی گذاشته بود. :onesmiley2:

[img width=480 height=358]http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up5/74762748939419131663.jpg[/img]

این لینک رو یکی از بچه ها تو تاپیک بازی گذاشته بود ( تو اون شهر شام پست رو پیدا نکردم برای نقل قول :1: )

اما حتما دیوونه بازی های ووچینیچ ، جاکرینی و کوالیارلا رو تو رختکن ببینید کلا هیچکدومشون حال عادی ندارن :lol: :lol:>>کلیک<<

Forza Juve

تصویرتصویر تصویر

[center] :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مقاله رویتروز در مورد قهرمانی یووه اینطوری شورع میشه : یه استادیوم کوچک، نبود خرید های بزرگ، حضور یک مربی که فقط سابقه مربیگری 4 ماه ناخوشایند در سطح اول فوتبال داشته، باعث میشد افراد خیلی کمی امید زیادی به یوونتوس این فصل داشته باشند. 37 بازی بدون شکست بعد، تردید تبدیل به تحسین شد وقتی که یووه برای اولین بار بعد از کالچوپولی قهرمان ایتالیا شد.

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
مـــــــــــــــرســـــــــــــــــــی همه بیانکونری ها ! این همه سال زخم زبون شنیدیم ! این همه تهمت بهمون زدند ولی هیچوقت سر خم نکردیم و با قدرت گفتیم ما یوونتوسیم ! خدا رو شکر که امسال جواب این همه صبر هواداران یووه داده شد ! ای کاش آنیلی با یه خبر در مورد تمدید قرارداد با آله فصل رو شیرین تر از قبل کنه !

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
این قهرمانی که خیلی چسبید به امید قهرمانی بعدی تو کوپا :pleaseantry: :hp: :confeti:

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال

Juventus Campione 2012

:worship: :hc: لباس قهرمانی تن کاپیتان الکس :hc::worship:

[img width=445 height=600]http://www.shiaupload.com/images/46629025911149254174.jpg[/img]

فکر کنم این همون لباس هایی بود که از بازی قبل آماده کرده بودن برای جشن :1:

Juve_Alex

Juve_Alex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
مجددا به همه تبریک می گم، همه یوونتوسی هایی که در هر حال حامی تیمشون بودن( حتی با سقوط به سری ب) لایق این قهرمانی غرور آفرین هستن. واقعا این شب رو هیچ وقت فراموش نمی کنم تبریک تبریک تبریک

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

[img width=480 height=271]http://sjsharksblog.whiteoaksblog.com/wp-content/uploads/2009/04/3-stars.jpg[/img]

:juventus: :juventus: :juventus:

We Are wonderfull part of HISTORY

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
بچه این عشق سپید به بیانکونری رو تبریک می گم. تبریک می گم برای کسب سومین ستاره طلایی. بر می گردم

amin_delpiero_juve

amin_delpiero_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال
تبريييييييييييييييييك الا من كه بيدارم فقط بگين الان يووه داره برميگرده تورين؟‌ يعني بيدار باشم جشن استقبال رو ببينم از اسكاي اسپورت؟‌ تورو خدا يكي جوابمو بده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اینم برای ثبت در تاریخ :1: بیشترین میزان آنلاین در امروز: 102. Felipe Melo, mehrad hidden, 327, moha684, master_alex, محمد, moh3n72, alexdelpiero, Bianca, La Fidanzata D Italia, hadi, haqern, sina1897, saeed-nedved, Pinturicchio10, amin_delpiero_juve, ehsan-alex, Drughi, The Lady Killer, JUVE_HFZ, mahdy, gigi joon, behnam_juve, Juve_Alex, juve's fan, Andrea Agnelli, Admin, Pintoricio, Signora Omidic, ADP10, Sinak, FarSH4D, Ali Godfather, Farshid_meazza, sinazzz, Alessandro Del Piero, VIKING, Delpiero_Krasic, mohsen alex, Soheil Bianconeri, MDNB, MHF 1233, majid2752, Little Prince, Kamran, mnmnhamishe, Alone, hassann98, Ƒ.Ϥʋɑɡɭɩɑгϵɭɭɑ, amir-hossein, Digitalman, G.Vadala, SID, sinamit, Kamal, wildfire, italy2006, سبزه به ناز, يووه, cavalier73, sos, seyyed amir, juventusvictorious, Bianconero Amore, فرهاد, Walker, ROMANO RAGAZZO, ronin, !ale4ever!, TIFOSI DELLA JUVE, sia10, hadielec, Hosseinjahizi, Sokote_Sard, juve boy 1369, h00m.h00m, Juve1996, nader shirazi, pezhman, Parham Bianconeri, farzadjuve, یوونتوس1985, bahar narenj, hivar, assAssin, Roby Baggio, Juventus FC, R.BAGGIO.10, talatom10, kashisemnan, mohammadache, H.ES1897, Ahmad Khosravi, aminvo, Avvocato, sedaa, sjava, ghazal, Pavel NEDVED, B@NoYePiR, majiddeniro, alborz_k, Chimera, Saeed_Juve**Mania, Fatman, mazaher, BAHAR.JUVE, alexiii, 0 - 19, Dellealpi, You Sef, thegreatjuve, samanghavidel, pinturichio, amirtaker, JAHAN_UOVE, mohammad zamani, aminibme, i am legend, smmzh, rashman, alex59n, Amir Delpiero, juventusfc, mtitft, little buddha, Behdad K2, alexi kourd, juventus_maf, PINTORIKO10, hercules93, mory, don corleone, Mohammad-Juve, 11emran, mammad001, iceboy, God Of War, alexdelpiero_10, mansourgolshan, immortal-juve, 3hsan, SadraJuve, pintoriko73, navid_nedved, King GIGI, ALEX 10, shapoor, ALI-S, Arturo Vidal, OMID JUVENTUSI آ

master_alex

master_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
rai 2 تکرار این مراسمو میذاره؟ شرمنده دوباره سوال میکنم

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال

:1:

[img width=480 height=532]http://www.myup.ir/images/03430567310533688326.jpg[/img]

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
امشب نشد از تحليل و پست Nader shirazi استفاده كنيم، حيف....

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال

[img width=480 height=600]http://up98.org/upload/server1/02/i/249wn8ba3ecgxdi0t637.jpg[/img]

تبريك!هنوز باورم نشده قهرمان شديم!آندره آ آنيلي كه به نظر پلاتيني بچه پولداري بيش نبود اين تيمو قهرمان كرد!ريشه ي قهرمانيمون رو بايد مديون جاني آنيلي باشيم!اين DNA رو اون به وجود آورد!كونته از همين DNA بود كه تونست تيمي با بازيكنان درجه دو رو قهرمان كنه!
تو اين شاديه ما جاي بابك و بهمن خيلي خاليه! :sad1:

ببخشيد مثل اينكه نميشه پيغام خصوصي داد!!!
حسن برادر من Ti manco? :Facepalm: :1:

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال

تصویر

تصویر تصویر

خنده الکس خیلی تروله :lol: :1:

ووچینیچ و بوریلو جوری تو عکسا خوشحالی می کنن که هر گونه ندونه فکر می کنه 10 ساله تو یوونتوسن :Facepalm: :1: :))

خوشحالی مارکیزیو و دچلیه هم که دیگه خیلی جنتلمنیه :Facepalm: :Facepalm: :1:

[img width=480 height=360]http://www.shiaupload.com/images/15071346060919341611.jpg[/img]

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
به خودم افتخار می کنم توو این شهر با این مردمایه رنگی 6ساله سخت سیاهو سفید موندم.چه حرف هایی که توو این چند سال بهم زدن.چه تیکه هایی که بهم انداختن. اما به خاطره چی موندم پایه این تیم ؟! به خدا به خاطره همین شب بود. به خاطره امشب بود که خنده ها و گریه ی شادی دیدم.خنده ی کاپیتان دلپیرو رو دیدم که با هیچ جامی عوضش نمیکنم. امشب دوستم پیشم بود یه میلانیه با تعصب.امشب اون گریه کرد و منم گریه اما چقدر این گریه ها فرق داشت.اون لباسه میلان پوسیده ود و من شاله یووه رو توو دستم گرفته بودم و فشار میدادم و می بوسیدم. امشب شبی بود که سرمو بالاتر از همیشه گرفتم.امشب شبی بود که وقتی داد میزدم کسی دیگه بهم نمی گفت ممد آروم.امشب شبی بود که چند سال منتظرش بودم.چقد دوست داشتم امشب توو این تیم کامورانزی ندود و ترزه گه و دلپیرو هم بازی میکردن.کسایی که بهترین بودن و به خاطره ما توو بدترین جاها بازی کردن. فک کنم هیچی از بازی نفهمیدم اینبار .فقط حواسم به تماشاچی ها بوودو بس.وقتی تماشاچی ها یه دفعه صداشون زیاد میشد داد میزدم میلیتو گل زد فرخ میلیتو گل زد و شبگه رو عوض میکردم.چندسال بود اینجوری نشده بودم. امشب وقتی شادیه ماروتا رو دیدم به خودم و تیمم و این سالهایی که گذشت افتخار کردم.افتخار کردم که وقتی به بایرن باختیم فرداش لباسه یووه پوشیدم و به مدرسه رفتم و پس فرداش هم باز هم لباسه یووه پوشیدم. امشب نمیدونم جی گذشت بهم.امشب هیچکی چیزی نفهمید.عقده ای شدم از بس بهم گفتن گورخرای فاسد.خسته شدم از بس بهم گفتن تیمت تبانی کرده. فردا سرمو بالا میگیرمو لباسه یووه رو باز می پوشمو سره تمرین میرم.گرچه میدونم مسخره میشم. امشب(صبح) میخوام تا صبح این شادی رو با خودم جشن بگیرم و کاپیتانم رو یادم بیارم.این قهرمانی شاید دوباره زندگیه منو هم عوض کنه. مرسی کونته که شادمون کردی.فک میکردم تو هم مثله فرارا میشی اما الان که میبینم بزرگ ها باید یاد بگیرن تا مثله تو باشن. از بازیکنا ممنونم.بازیکنایی که لبخند بعد از بردشوونو هیچوقت فراموش نمیکنم... .

Parham Bianconeri

Parham Bianconeri

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 344 ارسال

[img width=480 height=200]http://shiaupload.com/images/52093635116864460381.jpg[/img]

تبریک به همتون بچه ها
مبارک باشه این قهرمانی
من که واقعن نمیتونم بخوابم! هنوزم بیدارم!
از اینور میرم به اونور، از این خبر به اون خبر، از این لینک به اون لینک!
هیچ شبی انقد خوشحال نبودم تو زندگیم!
فردا تولدمه و چه هدیه ای گرفتم!
بهترین و زیباترین کادوی تولد عمرمو از عشق همیشگیم هدیه گرفتم!
این طرحی که اینجا گذاشتم رو دارم روش کار میکنم، این فعلن یه طرح اولیه هست، بازم تغییراتی توش میدم!
ولی واسه کسایی که ف.ب دارن و میخوان بذارن کاورشون فکر کنم همین فعلن مناسب باشه تا تنور قهرمانی داغه!
به عنوان هدیه قهرمانی از طرف من قبولش کنین، قرار بود بذارمش امضام؛ ولی خب فعلن که نمیشه...
ای روزگار، این عشق و این شورو از ما نگیر!
انقد هنوز تو شوک و جوّم که اصن نمیدونم چی دارم تایپ میکنم!
بهترین شب زندگیم بود امشب، عموم بعد از 25 سال دوری اجباری از ایران برگشت به وطنش و من برای اولین بار تو عمر 22 سال زندگیم دیدمش!
اونم تو چه شبی!!!
شب قهرمانی خاطره انگیز عشق محبوب زندگیم!

و آفتاب طلوع کرد و من هنوزم از شوق قهرمانی یووه بیدارم و دارم Inno Juve رو برای بار هزارم گوش میکنم...

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
دیشب تنها در اتاقم نشسته بودم و با لذت پست های رگباری بچه ها را میخواندم . یک هیجان شدید که چند سال انتظار تلخ پشتش خوابیده بود . فکر میکنم بین قهرمانهای همه لیگ های برتر اروپا در این فصل ، ما از همه مست تر باشیم . هر چه وصال دورتر ... شیرینی وصال بیشتر در تمام سالهای پس از کالچوپولی جدول نهایی لیگ با رتبه بندی هایی دلسرد کننده به پایان یک دوره تاریخی باشکوه اشاره میکرد . امسال سری آ شمایلی شبیه به گذشته پیدا کرد . امیدوارم این قهرمانی سراغازی برای شکل گیری نظمی نوین در لیگ باشه . دوست دارم با پیروزی در دیدار پایانی فصل و برگزاری یک جشن شایسته ، پرونده فصلی را که با دنیایی از تردید ها و ترس ها و دلسردی ها شروعش کردیم با یک پایان هالیوودی تمام عیار ببندیم . تابستان پیش ، در طول دوره نقل و انتقالات ، در حسرت یک بازیکن جاه طلب و " جام دیده " میسوختم و به بزرگان واقعی که فصل به فصل از یووه جدا میشدند و جایشان با متوسط هایی بدون سابقه قهرمانی پر میشد فکر میکردم و با خودم میگفتم آیا واقعا قرار هست به دوران خوش گذشته بازگردیم یا گام به گام از آن فاصله میگیریم ؟ یادمه کمال در شب افتتاح استادیوم جدید از بهتی که در چهره بازیکنان تازه وارد یووه دیده بود میگفت ، تعجبی هم نداشت . احتمالا آن اولین باری بود که امثالهم بزرگی تیم رده هفتمی و خارج از اروپایی را که به آن پیوسته بودند لمس میکردند . الان خیالم تا حدودی آسوده شده . بالاخره مارکیزیو ، کلینی ، بونوچی ، ویدال و... هم تبدیل به ارکان تیم قهرمان ایتالیا شدند و لمس این جام و جایگاه قطعا تاثیر خودش را بر شخصیت حرفه ای و روند بازی های این افراد خواهد گذاشت .امروز ... از جهات گوناگون به آینده یووه خوشبینم . دوست دارم باور داشته باشم که دوباره دوران ما فرا رسیده . از همینجا دستانم را باز میکنم و تک تکتون را در آغوش میگیرم .

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال

این لینک رو یکی از بچه ها تو تاپیک بازی گذاشته بود ( تو اون شهر شام پست رو پیدا نکردم برای نقل قول :1: )

اما حتما دیوونه بازی های ووچینیچ ، جاکرینی و کوالیارلا رو تو رختکن ببینید کلا هیچکدومشون حال عادی ندارن :lol: :lol:>>کلیک<<

خودم بودم :1:
===================================
اینم یکی دیگه،البته کمه اما قشنگه.

==================================
[img width=480 height=358]http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up5/04560106316536787600.jpg[/img] [img width=480 height=480]http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up5/59667988320312567299.jpg[/img]

[img width=450 height=600]http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up5/03637687283210476834.jpg[/img] [img width=480 height=315]http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up5/02360159494564343363.jpg[/img]

hamed.alex

hamed.alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 219 ارسال
تبریک به همه ی دوستان بالاخره بعد این همه صبر یووه به دوران با شکوهش برگشت دیشب از خوشحالی خوابم نمی برد. از امسال دیگه باید بقیه تیم ها به فکر نایب قهرمانی باشن چون باز مثل سابق قهرمان لیگ مشخص هستش.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی