پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نوارا 0-4 یوونتوس ( هفته سی و پنجم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
209 پاسخ برای این موضوع

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

فاصله کم میان تورین و نوارا(کمتر از 100 کیلومتر)باعث حضور پرشور هواداران یووه در نوارا شده و شهر تقریبا سیاه و سفید شده.امروز نزدیک به 300 نفر مقابل هتل تیم

تجمع کرده بودن و با بازیکن ها خوش و بش می کردند.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
1 % فكر كنيد كه جاي ماركيزيو يكي از بازيكناي ايراني بود و اين اتفاق تو فوتبال ما ميوفتاد. وااااااااااااااااااااي....

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
دوستان اگه كسي ميدونه كه گنجايش ورزشگاه نوارا چقدره و چند درصد(چندنفر)ورزشگاه به هواداراي يووه تعلق داره,بگه لطفن

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
بازی هایی که یوونتوس در روز 29 آپریل انجام داده :

تصویر

یوونتوس یه بار در این تاریخ در زمین نوارا بازی کرده که در اون بازی نوارا 3-1 برنده میشه .

Alessandro Del Piero

Alessandro Del Piero

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 83 ارسال
یووه یکی از حساسترین بازیها فصلشو باید انجام بده. اگه اینو برنه بشه میتونه به قهرمانی نزدیکتر بشه

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال

دوستان اگه كسي ميدونه كه گنجايش ورزشگاه نوارا چقدره و چند درصد(چندنفر)ورزشگاه به هواداراي يووه تعلق داره,بگه لطفن

گنجایشش ورزشگاه 8810 اما درصدی که به هوادارای یووه دادن نمیدونم شرمنده عزیز اما احیانا زیاد باید باشه

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

گنجایشش ورزشگاه 8810 اما درصدی که به هوادارای یووه دادن نمیدونم شرمنده عزیز اما احیانا زیاد باید باشه

مگه ورزشگاشون سیلویو پیولا نیست؟ فکر می کنم 17000 گنجایشش باشه

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال

درست میگی
20 درصد رسمی متعلق به یووه است ولی غیر رسمی بیش از 50 % میشه

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال

آره دوست عزیز ورزشگاه همونه اما گنجایش ورزشگاه اشتباه شده دقیقش اینه 17,875 مرسی بابت یادآوری

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
در نبود كواليارلا و سيمونه و متري ( محرومه ؟ ) ، بهترين فرصت هست كه از حضور ماركو بوريلو از ابتداي بازي سود ببريم ، البته در كنار آله اميدوارم دوباره جفتشون بدرخشن ! حداقل يه نيمه :1:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
چرا هيچكس از ووچينيچ صحبت نميكنه؟‏!‏‏!‏ محروم و مصدوم هم كه نيست ميركو و الكس بايد كنار هم فيكس باشن قانون اينه كه 10 % از گنجايش ورزشگاه رو به تماشاگراي تيم مهمان‏(يوونتوس‏)‏ بدن... حالا بايد ديد قانون تو اين بازي اجرا ميشه يا نه‏!‏

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

در نبود كواليارلا و سيمونه و متري ( محرومه ؟ ) ، بهترين فرصت هست كه از حضور ماركو بوريلو از ابتداي بازي سود ببريم ، البته در كنار آله

اميدوارم دوباره جفتشون بدرخشن !

حداقل يه نيمه :1:

بصیر با حضور بوریلو تو ترکیب اصلی چشم امیدم به ساق های ویدال و مارکیزیو هدایت میشه . تازه این ووچینیچ که فکر کنم رابطه خوبی هم با بوریلو نداشته باشه وقتی کنار هم بازی میکنن نمایش خوبی نداره . مگه الکس رو از ابتدا داشته باشیم تا بتونیم این بازی رو ببریم . :smile: :smile:

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
دیروز تو juventuz خوندم که الکس مثله کوا امادگیه 100 درصد نداره.....حتی پیرلو هم مشکله جزئی داره با این اوصاف احتمالا همون بوریلو و ووچینیچ زوجه حملن..... امیدوارم گله بوریلو باعث بشه تا با اعتماد به نفسه بیشتری بازی کنه نظره من اینه که بینه بازیهایه مونده این اسونترینه....نوارا احتیاج به برد داره واین فضا رو برای یووه بیشتر می کنه(البته همین فکرو در مورده چزنا هم میکردم :Facepalm:) همونطور که میدونین پلاتینی و بونیپرتی هم مهمونای این بازی هستند...امیدوارم حضورشون انگیزه بازیکنارو افزایش بده ولی یه چیزی که در موردش نگرانم اینه که ویدال 11 کارته زرد داره....اگه تو این بازی کارت بگیره بازی با لچه نیست...دوست دارم با ترکیبه کامل با لچه روبه رو بشیم ایشالا نوارا دومین تیمیه که میفرستیم سری B :1:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

ترکیب احتمالی دو تیم:

NOVARA 4-3-2-1:
Fontana; Dellafiore, Paci, Lisuzzo, Garcia; Gemiti, Pesce, Porcari; Rigoni, Mazzarani; Caracciolo.

JUVENTUS 3-5-2:
Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Marchisio, De Ceglie; Borriello, Vucinic.

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
یکی بگه از چه راهی بازیو ببینم؟ اینترنتم 128 نمیشه راه کم کیفیتی رو نشون بدین :D ماهواره هات برد رو هم دارم یه راهی بهم بگین بزرگای بیانکونر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

یکی بگه از چه راهی بازیو ببینم؟
اینترنتم 128 نمیشه راه کم کیفیتی رو نشون بدین :D
ماهواره هات برد رو هم دارم
یه راهی بهم بگین بزرگای بیانکونر

دوست عزیز سوالات خودتون در این زمینه رو اینجا مطرح کنید تا سریع تر به جواب برسید

http://bianconeri.ir....php?board=64.0

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

ترکیب احتمالی دو تیم:

NOVARA 4-3-2-1:
Fontana; Dellafiore, Paci, Lisuzzo, Garcia; Gemiti, Pesce, Porcari; Rigoni, Mazzarani; Caracciolo.

JUVENTUS 3-5-2:
Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Marchisio, De Ceglie; Borriello, Vucinic.

حالا ترکیب جدیدی که من دارم اینه :

Juventus (3-5-2): Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Marchisio, De Ceglie; Quagliarella, Vucinic

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

حالا ترکیب جدیدی که من دارم اینه :

Juventus (3-5-2): Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Marchisio, De Ceglie; Quagliarella, Vucinic

الان اين تركيب نهايي يوونتوس تو اين بازيه؟؟

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
کوالی و میرکو در خط حمله اند. طبق سایت رای.

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
جاکرینی و بوریلو انگار در ترکیب هستند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی